Keresés

Részletes keresés

Szemy tó Creative Commons License 2019.02.15 0 0 62012

A verés ingyen van, csak a sörért kell fizetni! :D 

Előzmény: Jahno (62010)
Szemy tó Creative Commons License 2019.02.15 0 0 62011

Ez amit most csinál erre nem mondott árat, de nem hiszem, hogy eget verően magas lenne, max egy 100-as, de amit utána akarok csináltatni az bőven milla felet lenne, majd eldöntöm. Idén biztos nem, ez az év igen zsúfolt, 3 szakmai vizsgát kell letennem, munkám rengeteg, a lányom augusztusban férjhez megy és előre láthatóan több mint egy hónapot külföldön leszek. úgyhogy majd jövőre. Alulra be akarok ültettetni két rágófogat hátra, mert azok hiányoznak és azokhoz hidat, felül nagyjából jók, illetve most javítják jobb fent, oszt, ha ez kész akkor annyi fogam lesz mint ami sose vót! :D 

Az jó amikor így keresgélik a problémát... Meg közben nyaggatnak. Szerencsére a mi fogdoki nénink nagyon aranyos, anyus gyerekkora óta hozzájár, nagyon szeret bennünket, többször volt már nálunk. Most is amikor voltam nála, mást beinjekciózott és kiküldte a váróba amíg hatott, amikor én kaptam akkor bent vártam a hatást és beszélgettünk. Aranyos nagyon, már 70 felett van, de szeretjük és amíg dolgozik biztos hozzá járunk. Az implantátumot nem ő fogja csinálni, ő már ezt nem sajátította el. 

Előzmény: sirrra (62008)
Jahno Creative Commons License 2019.02.15 0 0 62010

Ezt másképp kell nézni, ha odahaza sörözöm és megverem az asszonyt, akkor az pénzbe kerül. Így elhúzok más számlájára sört inni, szóval már spóroltam egy csomót és asszonynak is lesz egy jó napja.

Előzmény: sirrra (62009)
sirrra Creative Commons License 2019.02.15 0 0 62009

Az ingyenből pont be lehet fizetni a gázszámlát...ja, nem....

Előzmény: Jahno (62007)
sirrra Creative Commons License 2019.02.15 0 0 62008

Fogorvos az maga az ördög, azaz a kifizetése....

Egy ciszta miatt végig tépték az állkapcsomat, x fogat alul...Mondjuk a cisztát köllött vóna inkább, de az nem volt logikus tuti... Hamar kaptam a pótlásra egy 520 ezres árkalkulácijót....'nyádpicsája :D :D :D

Egy fogamban tömést cserélt :D 20 rugó zsebbe...mondom ezmiez? Varázs lóf@sz és örök élet?  

Előzmény: Szemy tó (62006)
Jahno Creative Commons License 2019.02.12 0 0 62007

Nekiállt a következő ismerős is... Júliusra van egy esküvős fotós felkérésem, pontosabban én mondtam, hogy ha nem akarnak költeni rá akkor szívesen bénázok vele, hátha sikerül csak úgy hobbiból, ingyen. Egyelőre értelmesek és hamar átbeszéltük, elképzelésük is van, laza pár vidéken. Aztán majd kiderül.

Előzmény: sirrra (62005)
Szemy tó Creative Commons License 2019.02.12 0 0 62006

Bolondok háza!!! Tegnap a Nemzeti közműveknél ültem fél napot, majd a vízműnél, ma a fogdokinál, igaz itt "csak" bő másfél órát, de meg is lett az eredménye, kihúztak egy fogam. Hülyén hangzik, de örülök neki. bő 1,5 éve, de lehet már kettő is, szét lett fúrva, mert a gyökere begyulladt (nem fájt, mert ki volt idegelve) és próbálták különböző gyógytömésekkel megmenteni, de nem sikerült és szépen lassan letöredezett a széle. Szóval teljesen meg voltam győződve, hogy szájsebészet, erre a fogdoki néni ügyesen kihúzta! Örült neki ő is, megveregettem a vállát és megköszöntem. Ennek örömére még talált kettőt amire majd korona jön, már egy hét múlva mehetek is hozzá újra. Még tervezek két beültetést is, azokhoz egy-egy hidat, és úgy fogok kinézni mint egy fogpaszta reklám :D Aszonta, hogy a koromhoz képest jó állapotban vannak, (már ami megmaradt) mondjuk ha belegondolok, hogy apámnak már ilyen idős korában protézise volt, szegény anyunak még előbb, sajnos Ő ezt a kort már meg sem élhette, :(  -pedig még most sem lenne öreg. :( 

sirrra Creative Commons License 2019.02.06 0 0 62005

Én is nyomom a géllakkot, egyelőre csak Gizin, aztán ki tudja :D Elsőre is elég pofásan összehoztam :D

Előzmény: Jahno (62000)
Szemy tó Creative Commons License 2019.02.05 0 0 62004

Köszönöm szépen csajok! :)

sirrra Creative Commons License 2019.02.05 0 0 62003

Szemy, isten éltessen nagyon sokáig :D 

sirrra Creative Commons License 2019.02.05 0 0 62002

Csórinak mindig ezt mondom. Vagy kurva gyorsan fussál lányom, vagy te üss először :D 

Erre ő azt mondja, ha utolér, akkor megérdemli, hogy megverjem :D :D :D 

Előzmény: Évi5 (61998)
Évi5 Creative Commons License 2019.02.05 0 0 62001

Sok boldog szülinapot, Szemy! :-)

Jahno Creative Commons License 2019.02.05 0 0 62000

Kinek melyik fele, nekem a katonai jogot nő tanította, az megint másik fajta beosztás. Túlóra meg a többi sehol nem egyszerű, nekem 300-350 órás ledolgozott hónapjaim voltak egyhuzamban, amit külön nem fizettek. Ugyanaz pepitában. Igaz a vége felé kipróbáltam, hogy milyen lehet visszaugatni és elküldeni a vezérigazgatót a picsába, de már akkor látszott a cégen, hogy nagy a baj, mert könyörögtek, hogy ne mondjak fel. Ehh, szar a hely, döglődik, egy Aldis árufeltöltő többet keres, akkor mi a kérdés? Majd kialakul. Ismerős leányzó nekiállt kicsiben okosban műkörmös/sminkes/szempillás izéknek, aztán teljesen jól el van.

Előzmény: Évi5 (61993)
Jahno Creative Commons License 2019.02.05 0 0 61999

Mondjad meg Neki, hogy ennél sokkal értelmesebb dolgok is vannak a világon. Pld. lehetne aszisztens egy fogtechnikusi rendelőben, vagy esetleg pék...

Előzmény: sirrra (61996)
Évi5 Creative Commons License 2019.02.04 0 0 61998

Munkatársam fiát hatan támadták meg Pesten, elvették a mobilját. Nem hagyta magát, ütött, de kapott is. Az eredmény: kék/zöld foltok, és nincs mobil.

Ha van képzettség, én azt vallanám, hogy először ütni, aztán bocsánatot kérni... a fellépés rengeteget számít.

Előzmény: sirrra (61996)
Évi5 Creative Commons License 2019.02.04 0 0 61997

Pascal!!! :-)

Előzmény: sirrra (61994)
sirrra Creative Commons License 2019.02.03 0 0 61996

Én még bízom benne, hogy az ész érvek majd hatnak a csajra. Nem is szeretném ha ehhez az országhoz kötné magát. Legyen az élete rugalmas, bármikor tudjon lépni amerre csak szeretne. 

Nem utolsó sorban a mai retek világban "férfiak között a nő összezárva...." Hát no...Értem én hogy erős csaj, egy -egy egyben még oké ( vagy nem ). Szóval, nem vicces. És nem ez nem túlgondolás. Jelen van az erőszak, a zaklatás, szóban és tettekben is...

Előzmény: Évi5 (61993)
sirrra Creative Commons License 2019.02.03 0 0 61995

Kutyák??? Hát ők kb. a kerti törpe szintet ütik meg :D :D 

Előzmény: Évi5 (61992)
sirrra Creative Commons License 2019.02.03 0 0 61994

Kaméleon is nagy love nálunk :D Kocsog Aranyhaj :D Nagy nyomást gyakorolt még az én nagy csajomra is :D :D 

Előzmény: Évi5 (61991)
Évi5 Creative Commons License 2019.02.01 0 0 61993

Nekem a katonaságról most csak annyi jut eszembe, hogy túlóra. Ismerősöm börtönőr, tavalyi évben több mint 400 túlórája jött össze. Ami még most se törvényes. És ha nem megy be, parancsmegtagadás, bekísérik, bíróság.

Nem véletlenül lett ez törvénybe iktatva. Gondolom a rendőrségnél, katonaságnál, tűzoltóságnál orvosoknál is hasonló a helyzet.... kevés a munkaerő, de nem baj, majd dolgoznak többet...

Évi5 Creative Commons License 2019.02.01 0 0 61992

És mit csinálnak közben a kutyák? :-) Nézik a macskák vonulását?

Előzmény: sirrra (61988)
Évi5 Creative Commons License 2019.02.01 0 0 61991

Sirrra, nekünk kaméleonunk van. Mikor pici volt, minden nap kivettük, mégse szokta meg ezt a "zaklatást", fújtat. Orsi szerette volna, de egy kicsit másra számított. Elmondása szerint, "ha meglát, sikítva menekül előlem". Tény, a fújtatását sikításnak is lehet venni. :-) Amúgy kivéve idővel lenyugszik, ücsörög, esetleg mászkál az emberen. Orsinak fáj, mikor kapaszkodik a bőrébe. A fejére szoktam rakni. :-)

A tücskökkel van a legtöbb gond. Nyáron, mikor még nem voltunk gyakorlottak, több is megszökött a szobában. Aztán volt, mikor este Imi csupasz lábszárára ugrott egy... ő meg majd szívinfarktust kapott. :-)

Szemy tó Creative Commons License 2019.02.01 0 0 61990

Ma reggel néztem egy filmet, rögtön eszembe jutott Lili, hogy ezt akarja-e, ok Ami film, Ami hadsereg, de a mentalitás, az hasonló... :( 

Macskák tudják kik szeretik, azé van annyi! :D :D :D Én sem csak Minort etetem, a környék makkái idejárnak zabálni, mert ugye ennek a fogatlannak már csak konzervet adok, olyat meg otthon nem kapnak. A múltkor amikor leesett a hó, látszott a nyoma, hol jött be, hogy evett, és hogy az udvar mértani közepén szétkaparta a havat és oda szart, majd távozott amerről jött. :(

B oldal, B oldal, no de ez kislemez sebességgel forog, de majd rá jössz, Te is, én sem hittem el, de tényleg így van, most nagyon elkezdtek szaladni az évek. 

Előzmény: sirrra (61989)
sirrra Creative Commons License 2019.01.30 0 0 61989

Már nézi mire szakosodna, de mind tetszik neki...Azt mondta még mindig leszerelhet majd és mehet műkörmösnek :D 

Jajj Szemy még csak most kezd forogni a B oldal :D :D :D 

Előzmény: Szemy tó (61987)
sirrra Creative Commons License 2019.01.30 0 0 61988

Ezért nem engedek Lilinek minden kis állatot...Mert ha baj van, akkor megy a sírás...

Még mindig sok mentett teki is van. 

Macskám is van rengeteg, pedig soha nem volt :D :D Az összes utcamacska nálam bóklászik...

Minor nem mai darab az tuti :D Kész csoda, hogy még életben van, vajon hányadik életnél tart? :D 

Előzmény: Szemy tó (61986)
Szemy tó Creative Commons License 2019.01.28 0 0 61987

Na nekem ugyan káromkodhatsz "kiba dachi" :D de biztos valami jó póz. :)

Ha olyan mint volt, akkor lesz része benne, na de ha ezt akarja, csak ezzel az a baj, hogy következő évben ők csicskáztatnak és sosincs vége, mert felettese mindig lesz, ha csak nem viszi honvédelmi miniszteri rangig, de annak is van az államfő. :( 

Konkrétan nem öcsire gondoltam, hanem 12 év felett már teljes árakat kell fizetni!

Ember meg ne dolgozzon annyit, pihenjen is, mert felbukik és rájön, hogy nem is élt csak dolgozott, élvezzétek is kicsit ezt a tyúkszarost, mert qrva rövid és piszkosul tepernek az évek, valahogy úgy érzem, hogy nagyon felgyorsult, lehet azért mert sok a meló és állandóan le vagyok foglalva, vagy pasz, nem tudom, de jövőhéten megint szülinapom lesz és most volt az 50. alig pár napja, ez meg már az 53. lesz. (Remélem nem kiabálom el és megélem!)

Előzmény: sirrra (61985)
Szemy tó Creative Commons License 2019.01.28 0 0 61986

Szerintem végelgyengülés, 5 éve volt nálunk és s fene tudja, hogy a kereskedésben milyen idősen adták el, fogságban 5-8 évre becsülik az élettartamát. 

A macsek is már a vének közé sorolható, pontosan nem tudom, de olyan 14-15 éves, viszont nagyon jó állapotban van, nagyon szép egészséges a szőre, mondjuk néha tüsszög egy kicsit, de az nem vészes.  Most is itt durmol a lábamnál. :D Amíg fiatal volt nem jöhetett be, most, hogy vén lett, már többet van bent, mint kint, sőt iszonyú patáliát tud csinálni ha nem engedjük be, felugrik olyan 1,5 m magasra helyből és benéz az ajtó üvegén, közben jól összemaszatolja állandóan. :) Amikor itthon vagyunk bent van állandóan, (kivéve éjjel) de még soha nem csinált be, mindig jelez, ha ki kell mennie, a konyha tabu, ott megáll az ajtóba, oda nem megy be, az emelet szintén, szóval tényleg rendes.  Tök süket szegény, jobb oldalon hiányoznak a fogai, úgyhogy már csak konzervet eszik, a száraz tápot csak szopogatni tudja. :) Azért szeretjük így süketen és fogatlanul is. 

A mókus után most nekünk egyenlőre nem lesz semmi, aztán majd az idő eldönti. Anyus, már tavaly akart új macskát én meg addig amíg itt van Minor addig nem. 

Jól hozzá tudnak nőni az emberhez ezek a kis dögök. :)

Előzmény: sirrra (61984)
sirrra Creative Commons License 2019.01.28 0 0 61985

Paranccsal sincs baj. A karate sok mindenre megtanította. Amióta láttam, hogy úgy tanul hogy közben "kiba dachi"-ban áll akár órán át...hát bakker, ez hülye...Az alázással van a baj...és gyanítom van belőle bőven. Amennyire tehetem megpróbálom lebeszélni a dologról. Alakulhat ez még, bár köti ez ebet nagyon.

Már öcsivel is simán tudunk menni bárhová. Ember dolgozik sokat, nyáron meg pláne. 

Előzmény: Szemy tó (61983)
sirrra Creative Commons License 2019.01.28 0 0 61984

Ó jajj, mi történhetett? 

Mi most kopasz tengerit szeretnénk, de visszatart, hogy rövid életűek. Meg ugye kaméleon....

Kutyák is már lassan bassethez képest szép korban vannak. Hála isten nem betegesek. 

Az axolotl elvileg hosszú életű lehet, ott meg a vízre kell figyelni, nehogy kinyírjam :D Eddig szépen működik. 

Előzmény: Szemy tó (61982)
Szemy tó Creative Commons License 2019.01.28 0 0 61983

Én sem arra gondoltam, hogy nem tudja teljesíteni az akadálypályát, viszont ott parancs van, oszt az más, mint amikor megkérnek valamire... 

Anyus pár tanítványa rendőr lett, mondjuk egyik sem hagyta ott, de egyik sem beszélt büszkén a hivatásáról, inkább a negatív oldalát emlegették. 

Köszi a fiatalok nevében! Lesz amilyen lesz, pia lesz, aki nem érzi jól magát annak töltünk! :D

Ja-ja a nagyobbik áprilisban 5 éves lesz, a kisebb meg pár nap múlva 2, és most születtek szinte tegnap.

Igen megyünk ez a szórakozásunk, ennyi élvezet jár, ha már így megöregedünk. :D 

Menjetek Ti is, rá kell szánni, nem olyan horror, mondjuk a gyerekek miatt Nektek húzósabb. 

Előzmény: sirrra (61981)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!