Keresés

Részletes keresés

Szemy tó Creative Commons License 2024.03.11 0 0 62539

Tegnap volt 18 éve, hogy először írtam ide, mintha tegnap lett volna. ;) 

 

 

Szemy tó Creative Commons License 2023.12.02 0 0 62538

Kis csúszással ugyan, mert 11.23-án csináltam, de ma letéliesítettem a medencét, egyenlőre a szivattyút hagytam az aknában, van egy elektromos fagyőröm azt leteszem, meg az akna fedélre teszek 10 cm-es hungarocelt, aztán majd csak kibírja, tavaly sem vettem le és csak annyi baja lett hogy a csapágya beállt a párától, most majd havonta 1x 2x beindítom, kicsit megjáratom.

Basszus öregszem, vagy mi van, de qrvára elfáradtam, meg szóltam a fiamnak, hogy jöjjön segíteni mert az aknából a be-ki nem nagyon megy, elromlott a térdem.... Szegény apukám mondta mindig, hogy "Csak a térgyem ne fájna ennyire!" - már értem...

Szemy tó Creative Commons License 2023.11.23 0 0 62537

Csak úgy megsúgom, ma lettem 15 éves!!! 15 éve ilyenkor már nagy bajban voltam, de még itt vagyok! ;) 

Szemy tó Creative Commons License 2023.10.02 0 0 62536

Gondoltam hozok kicsit inni, hátha megszomjazott valaki. :D 

 

Szemy tó Creative Commons License 2023.08.27 0 0 62535

??????????????????????????????????????????????????????????????????????

Szemy tó Creative Commons License 2023.04.19 0 0 62534

Nyögdíj??? Csoda lesz ha megéljük úgy felemelik a vonulási időt, a Franciák most emelték, biztos az lesz itt is a példa...

Igen 14 év szép, de jó lenne még ha így maradna sokáig, mert az apróbb problémákat leszámítva, semmi bajom, be kell tartanom a szabályokat és ennyi. Jó lenne még élvezni jó ideig. 

Most is élvezkedtünk egy kicsit pont egy hete jöttünk haza egy 3 hetes Mexico-i kiruccanásból. Kicsit  tartottam tőle, de tök jó volt, két hétig aktívan mentünk és néztük a romokat, piramisokat, cenotékat amikben fürödtünk is, majd egy hét pihi Playa De Carmenben. Most meg megszakadás itthon, mert jól feltorlódott minden. 

A tóban alig marad hal, a nagyokat a tavaly érkezett macskák jól lehalászták, úgyhogy ha így folytatják akkor költöznek, most le van takarva rashel hálóval,(amíg nem voltunk, a fiamék letakarták) de azt is kiszaggatták és úgy fogják a halat. :(

A lányok itt vannak az apjuknál, szerintem 18 év előtt visszajönnek, kategorikusan kijelentik, hogy ez az otthonuk, itt vannak itthon. pl. szombaton Nórinak volt egy kézi verseny, ahová elmentünk mi is, hisz apás hétvége volt, de természetesen a kurva is eljött. Szonjának pisilni kellett, a mama elkísérte, ezt az k.anyja észrevette és rögtön el akarta kapni, de Szonja kikerülte és elfutott, ez azért sokmindent elárul..., de tudnám sorolni annyi ilyen megnyilvánulásuk van.

 

 

Előzmény: sirrra (62533)
sirrra Creative Commons License 2023.03.20 0 0 62533

Mitiszikazenekar :D

 

Szemy, én is nyugger kort várom :D Totál szétcsúszva a félállás, öcsi meg a minden között is.

De nekünk már szerintem nyugdíj sem lesz.

14 év, az már elég ütős a születés óta, szépen muzsikál akkor amit összehálóztak ott neked.

Mi a gondnokság miatt jártuk a bíróságot, szarul éltem meg, mert igazából nem kéne ott lenni, de hát ez van. Túl is vagyunk rajta, utolsó papírt várjuk.

 

Sajna a kis csajok majd csak akkor kerülnek ki nyugiba ha betöltik a 18 azt aztán ott lesznek ahol akarnak. Baromi szar a szitu, nem egyszerű ez...

Tavakat takarítom a napokban, aztán rendben a kert. Medencét már második év hogy én állítom :D Ember vérét szoktam szívni, hogy jobb ha nem ő nézi be a vizet, mióta vissza"mókolták" a retináját a leszakadás után, kicsit hullámos a látása. Mondom apukám, neked innod sem kell :D

 

Szemy tó Creative Commons License 2022.11.28 0 0 62532

Jelentem a medence kis csúszással letéliesítve, mert ugye ezt 23-án kellett volna, de nem kaptam téliesítő folyadékot így kicsit csúsztam. Egyenlőre túléltem, de qrvára elfáradtam és a szivattyú még nem lett leszerelve, mert a csőfogóm amivel a megtudom fogni a csatlakozót a lányoméknál van. Szegeden vettek egy lakást azt újítják fel, oda kérték el, állítólag már hazahozták, de még nem láttam. Mindegy legalább van mire fogni miért nem szedtem le. :D  Basszus, nagyon elszoktam a munkától, fáj mindenem, pedig máskor ezt megettem. Mondjuk fel kellett csuszatolni tisztességesen, odahordani mindent, meg megcsinálni, a fiam segített lefóliázni. Az biztos, hogy jövőre veszek egy robotot, majd az takarítgatja, most meg van az indok is, a kefe szára elromlott, az is drága, meg nekem kell rángatni. :D 

Szemy tó Creative Commons License 2022.11.21 0 0 62531

Maradjunk annyiban, hogy él! ;) 

A munka qrva sok, az energia egyre kevesebb, de csinálom mert a tanárok fizuja az éhenhaláshoz elég! 

Készülök a medence takarásra, szerdára van ütemezve, végülis az a napja, akkor kell csinálni! 14 éves leszek! Szeptemberben kaptam utoljára rokkantságit, de nem szólnának, hogy lejár, le fog járni, most írattam egy kérvényt a házidokival aztán ezt küldöm el. Remélem nem xarakodnak, mostanában nem igen jártam dokihoz, nem jó terület volt az, nem akartam beteg lenni. ;) 

Várjuk anyus nyögdíjas korát oszt utazunk, egy csomót. 

Gyerekek megvannak, az unokák a fiamnál vannak otthon, az anyjukért nem rajonganak, sokszor vissza sem akarnak menni. Rohadjon meg a bírónő, bízok benne, hogy a sors visszaadja neki.

Lányomék is sportolnak az unokáért, de egyenlőre nyugi van. Most nagyon büszke volt ők lettek a 3. ak a kis OTP versenyben, dolgozik is érte ész nélkül, ja és egy kisváros Jánoshalma 3 személyes OTP-je.

 

 

Előzmény: sirrra (62530)
sirrra Creative Commons License 2022.11.15 0 0 62530

Úúúúú, de jól is esett :D

Mindenki rendben, él és virul ebben a pár éve már isten is verte kis országban?

Előzmény: Szemy tó (62529)
Szemy tó Creative Commons License 2022.11.12 0 0 62529

Hahó!  Már kiszáradtunk teljesen! 

Előzmény: sirrra (62528)
sirrra Creative Commons License 2022.11.01 0 0 62528

Hahóóóóó!

Életre keltem, innék egy kortyot.

Az élet ezer felé ment, erre meg arra is.

Senkit nem felejtettem el, van itt még szomjas egyén?

 

Jahno Creative Commons License 2022.06.11 0 0 62527

Hát!

Előzmény: vértes (62526)
vértes Creative Commons License 2022.06.11 0 0 62526

Kihalt a csoport?

Jahno Creative Commons License 2022.03.21 0 0 62525

Nagyjából.

Előzmény: Szemy tó (62524)
Szemy tó Creative Commons License 2022.03.21 0 0 62524

Él még valaki???? 

Szemy tó Creative Commons License 2021.12.31 0 0 62523

BÚÉK!!! :)

Szemy tó Creative Commons License 2021.06.17 0 0 62522

Na mi van? Szomjan haltatok???

Szemy tó Creative Commons License 2021.05.18 0 0 62521

Jelentem felülbíráltam vityát és bandáját, nálunk ótás nélkül is lehet bent tartózkodni!

Gyühettek, mert tönkre megy a korcsma, meg ti is szomjan haltok előbb-utóbb! 

Szemy tó Creative Commons License 2021.04.28 0 0 62520

Nem hallottátok, hogy a teraszra már lehet jönni??? Nem kell bemutatni az zótási bizonyítványt! :D 

Szemy tó Creative Commons License 2021.04.04 0 1 62519

Jahno Creative Commons License 2021.01.25 -1 0 62518

Egyelőre nem ezt kapják, az majd lehet nekem jut, ha az idősekkel és az EÜvel végeztek.

Előzmény: Szemy tó (62517)
Szemy tó Creative Commons License 2021.01.25 0 0 62517

Aha, ja:

Előzmény: Jahno (62516)
Jahno Creative Commons License 2021.01.25 -1 0 62516

"a vénekért meg nem kár, "

 

Azért kapják az oltást első körben?

Előzmény: Szemy tó (62514)
Szemy tó Creative Commons License 2021.01.25 0 0 62515

Szuper! :) 

 

Előzmény: Jahno (62513)
Szemy tó Creative Commons License 2021.01.25 0 0 62514

Volt ezzel más is így, no de nekik legalább nem kell suliba menni! :D Szívnak szegények ezzel a fossal rendesen, de mindenki, nem csak ők... :( Szerintem túl van lihegve, nem kicsit, no de így legalább van mire fogni, hogy milyé ilyen szar az oktatás, és az egészségügy, a vénekért meg nem kár, azokkal csak a baj van, betegek, meg a nyögdíj is kell-ene nekik. Ki van ez találva kérem. 

Vezetni meg kell fagyos időben is, nem árt gyakorolni, persze óvatosan! Amikor gyerek voltam a haverommal (aki már 18 éves kora óta ott fenn motorozik) esett az eső már mentünk is ki a rétre motorozni, csúszkálni, eleinte estünk keltünk, de megtanultuk, hogy lehet megfogni, ha elindul valamerre.  De jó is volt istenem, de rég is volt. Ma kerestem valamit és a kezembe akad az első jogsim 1982. szept. 17-én kelt. Majdnem vállig érő hajam van a képen, ja és rengeteg, még elöl is!!! :D 

Egyik ismerősöm pont most van kint Dominikán, küldtem neki egy bálnás képet, hogy azt ki ne hagyják, visszaírt, hogy már meg is volt! Őszintén örülök neki. Nem tudom mi lesz, szerintem megint nem megyünk most  tavasszal, anyus majd eldönti, ezt neki kell és nem szólok bele, ő akar jobban menni, de ő látja, hogy mi a helyzet. Én már mondtam neki, hogy legfeljebb felmond, tanárból úgy is hiány van, el tud helyezkedni, de ha kimegy magánba, akkor is megélünk, sőt... 

Előzmény: sirrra (62511)
Jahno Creative Commons License 2021.01.25 -1 0 62513

Mi egyelőre a tavaszra gyúrunk, azt kellene megérni. Tegnap szomszéd gyereknek csináltam profilképet, az elsőre egész jó lett aztán majd ha nem lesz 4 fokos szél akkor kimegyünk az erdőbe és kiugratunk bicajjal a színes füstből :-P

 

 

Előzmény: Szemy tó (62512)
Szemy tó Creative Commons License 2021.01.25 0 0 62512

:D :D :D Azért lassan itt az ideje a feltöltődésnek, mindjárt újra szilveszter! :D 

Az UH-n rendben volt minden,  legalább is aszonta Dr. nő, ma voltam CT-n itt nem mondtak semmit, majd megyek vissza a kardiológusomhoz és ő majd mond valamit, meg viszem fel az érsebésznek az anyagot ő szokta elemezni. Majd vágok ki belőle pár kockát és felteszem, hogy milyen jól néz ki, de lehet elküldöm privátba, mert videón vicceseb! 

Előzmény: Évi5 (62508)
sirrra Creative Commons License 2021.01.20 0 0 62511

Na csókolom.

Nekem a cipőm teli...Csaj lassan március óta online...Érettségi vicces lesz. Tanul de azért ja.

Mondjuk most tart ott, hogy elfáradt és leszarja. Bele sem akar gondolni még 5 év tanulásba :D

De nyilván nyomni kell.

Utálom a telet a hideget a havat...

Csajszi először vezetgetett hóba, fagyba, muszáj megszoknia, anya meg aggódik. Nagyon szereti a kis Hunyadiját.

Szemy, szerintem ha tudtok menjetek is el innét kikapcsolódni. Gondolom anyus nem is melót, hanem a diákokat nézi, hogy ne hagyja itt őket.

 

 

Évi5 Creative Commons License 2021.01.20 0 0 62510

Jó lett.

Előzmény: Jahno (62506)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!