Keresés

Részletes keresés

Szemy tó Creative Commons License 2021.12.31 0 0 62523

BÚÉK!!! :)

Szemy tó Creative Commons License 2021.06.17 0 0 62522

Na mi van? Szomjan haltatok???

Szemy tó Creative Commons License 2021.05.18 0 0 62521

Jelentem felülbíráltam vityát és bandáját, nálunk ótás nélkül is lehet bent tartózkodni!

Gyühettek, mert tönkre megy a korcsma, meg ti is szomjan haltok előbb-utóbb! 

Szemy tó Creative Commons License 2021.04.28 0 0 62520

Nem hallottátok, hogy a teraszra már lehet jönni??? Nem kell bemutatni az zótási bizonyítványt! :D 

Szemy tó Creative Commons License 2021.04.04 0 1 62519

Jahno Creative Commons License 2021.01.25 -1 0 62518

Egyelőre nem ezt kapják, az majd lehet nekem jut, ha az idősekkel és az EÜvel végeztek.

Előzmény: Szemy tó (62517)
Szemy tó Creative Commons License 2021.01.25 0 0 62517

Aha, ja:

Előzmény: Jahno (62516)
Jahno Creative Commons License 2021.01.25 -1 0 62516

"a vénekért meg nem kár, "

 

Azért kapják az oltást első körben?

Előzmény: Szemy tó (62514)
Szemy tó Creative Commons License 2021.01.25 0 0 62515

Szuper! :) 

 

Előzmény: Jahno (62513)
Szemy tó Creative Commons License 2021.01.25 0 0 62514

Volt ezzel más is így, no de nekik legalább nem kell suliba menni! :D Szívnak szegények ezzel a fossal rendesen, de mindenki, nem csak ők... :( Szerintem túl van lihegve, nem kicsit, no de így legalább van mire fogni, hogy milyé ilyen szar az oktatás, és az egészségügy, a vénekért meg nem kár, azokkal csak a baj van, betegek, meg a nyögdíj is kell-ene nekik. Ki van ez találva kérem. 

Vezetni meg kell fagyos időben is, nem árt gyakorolni, persze óvatosan! Amikor gyerek voltam a haverommal (aki már 18 éves kora óta ott fenn motorozik) esett az eső már mentünk is ki a rétre motorozni, csúszkálni, eleinte estünk keltünk, de megtanultuk, hogy lehet megfogni, ha elindul valamerre.  De jó is volt istenem, de rég is volt. Ma kerestem valamit és a kezembe akad az első jogsim 1982. szept. 17-én kelt. Majdnem vállig érő hajam van a képen, ja és rengeteg, még elöl is!!! :D 

Egyik ismerősöm pont most van kint Dominikán, küldtem neki egy bálnás képet, hogy azt ki ne hagyják, visszaírt, hogy már meg is volt! Őszintén örülök neki. Nem tudom mi lesz, szerintem megint nem megyünk most  tavasszal, anyus majd eldönti, ezt neki kell és nem szólok bele, ő akar jobban menni, de ő látja, hogy mi a helyzet. Én már mondtam neki, hogy legfeljebb felmond, tanárból úgy is hiány van, el tud helyezkedni, de ha kimegy magánba, akkor is megélünk, sőt... 

Előzmény: sirrra (62511)
Jahno Creative Commons License 2021.01.25 -1 0 62513

Mi egyelőre a tavaszra gyúrunk, azt kellene megérni. Tegnap szomszéd gyereknek csináltam profilképet, az elsőre egész jó lett aztán majd ha nem lesz 4 fokos szél akkor kimegyünk az erdőbe és kiugratunk bicajjal a színes füstből :-P

 

 

Előzmény: Szemy tó (62512)
Szemy tó Creative Commons License 2021.01.25 0 0 62512

:D :D :D Azért lassan itt az ideje a feltöltődésnek, mindjárt újra szilveszter! :D 

Az UH-n rendben volt minden,  legalább is aszonta Dr. nő, ma voltam CT-n itt nem mondtak semmit, majd megyek vissza a kardiológusomhoz és ő majd mond valamit, meg viszem fel az érsebésznek az anyagot ő szokta elemezni. Majd vágok ki belőle pár kockát és felteszem, hogy milyen jól néz ki, de lehet elküldöm privátba, mert videón vicceseb! 

Előzmény: Évi5 (62508)
sirrra Creative Commons License 2021.01.20 0 0 62511

Na csókolom.

Nekem a cipőm teli...Csaj lassan március óta online...Érettségi vicces lesz. Tanul de azért ja.

Mondjuk most tart ott, hogy elfáradt és leszarja. Bele sem akar gondolni még 5 év tanulásba :D

De nyilván nyomni kell.

Utálom a telet a hideget a havat...

Csajszi először vezetgetett hóba, fagyba, muszáj megszoknia, anya meg aggódik. Nagyon szereti a kis Hunyadiját.

Szemy, szerintem ha tudtok menjetek is el innét kikapcsolódni. Gondolom anyus nem is melót, hanem a diákokat nézi, hogy ne hagyja itt őket.

 

 

Évi5 Creative Commons License 2021.01.20 0 0 62510

Jó lett.

Előzmény: Jahno (62506)
Évi5 Creative Commons License 2021.01.20 0 0 62509

A lényeg, hogy minden rendben legyen ilyen átvizsgáláskor.🙂

Előzmény: Szemy tó (62507)
Évi5 Creative Commons License 2021.01.20 0 0 62508

Én még tök mák vagyok! 😀

Előzmény: Szemy tó (62507)
Szemy tó Creative Commons License 2021.01.19 0 0 62507

Na végre valami mozgás! :D Gondoltam benézek, megint, kijózanodtatok-e már szilveszter óta, vagy, még mindig tök mák mindenki? :D

Végig néztem a videót, tök jó! 

Majd csak jön már a tavasz, a nyár és hátha lesz egy kis nagyobb szabadság is! Mi most néztünk Zanzibárra utat, jó árban van és lehet menni, nyitva van, de anyus most nem mer elindulni, mert, ha elindul az oktatatás, úgy sem engedi el az ig.nő, úgyhogy maradunk. Mondtam neki, ha nem engedi el felmond aztán annyi, tanárból hiány van, szeptembertől máshol dolgozik... Nem is lenne baja vele, csak 4 éve van a nyögdíjig és nem akarja húzni, utána megyünk mindenfelé az biztos! (ha megéljük) 

Meló itt is rogyásig, még a tavalyi évet most fejezem be, de folyamatos árajánlat, megrendelés stb. Mondjuk ez nem baj, de néha nem árt egy kis kikapcs. Tegnap nagykarbantartáson voltam, reggel kardiológia, este bőrgyógyászat, beutaltak szív uh-ra, mellkas CT, hasi CT, + hátamon lefagyasztottak egy anyajegyet, de még a fogászat is be van tervezve, mert azok is öregszenek, kopnak, de legalább ezt is megéltem. Szerintem lesz két új koronám, de ez majd, csak, ha a határidős munkáknak vége. 

Előzmény: Jahno (62506)
Jahno Creative Commons License 2021.01.18 -1 0 62506

Na, majd jön a tavasz és remélem már rendesen kiülhetek a kertbe fröccsözni. Nagyobb dolgokat már idénre is elhalasztottam, sztori ugyanaz mindenfelé, de legalább még meló van.

 

Közben elektronikus zenét játszó DJ haverom videoklippje is elkészült, kb. korszakalkotó lett, mert azért 80as90es évek, autók, videójáték, meg ami kell az bele tolva nem gyenge színvonalom. Tiszta Amerika.

 

https://www.youtube.com/watch?v=nQeFiG050J0

Előzmény: Szemy tó (62501)
Szemy tó Creative Commons License 2021.01.06 0 0 62505

B.Ú.É.K. Mindenkinek!!! :D 

Előzmény: Évi5 (62504)
Évi5 Creative Commons License 2021.01.04 0 0 62504

Boldog új évet mindenkinek!!! 😀

Szemy tó Creative Commons License 2020.12.24 0 0 62503

Mindenkinél tojja össze vissza a faalját a jézuska szeretettel, békességgel, boldogsággal!

 

Boldog karácsonyt mindenkinek!!!! 

Vonaton2021 Creative Commons License 2020.12.07 0 0 62502

Drága Kocsmárosunk! Nem tudom, hogy olvasta, vagy nézte-e az indul a bakterházat. Hát én most nézem újra, a háztető már lassan leesik. Csak az a nem tiszta, hogy egy, vagy kettő tésasszon vót. Mert ha az egyikhez szónék azt mondanám: Dógozzon tésasszony. A másikra bizony ráförmednék: Hová lenne a világ, ha minden tésasszon ilyen hangos kurjászásba kezdene. Tuggya mán, mire gondolok! Kár, hogy nem piál itt minden. Hát én azért hörpintek olykor egy icipici Bordeaux-it. Na dógozzon kocsmáros Úr! 

Előzmény: Szemy tó (62501)
Szemy tó Creative Commons License 2020.12.06 0 0 62501

Üdv a kocsmában Vonaton 2021! Jó kis csapat van itt, csak leszoktak a piálásról, valamikor nagy volt a kocsma élet de sajnos ellaposodott! Új vendég, hátha életet lehel ebbe a műintézménybe! :D 

Előzmény: Vonaton2021 (62497)
Szemy tó Creative Commons License 2020.12.06 0 0 62500

Nem panaszkodhatom én sem, úgy el vagyok havazva, hogy nem győzök magyarázkodni, hogy kinek miért csúszok. A mi szakmánkban nem látszik, hogy baj van. Bár a múltkor egy óvodai konyhát ellenőriztem, de a fezsültség mentesítést nem lehetett megoldani ezért azt áttetük másik időpontra, pár nap múlva már mehettem akármikor, mert a Covid miatt bezárták és mint utólag kiderült, pont azzal a csajjal beszélgettünk vagy 20 percet. (a fiam barátjának a nővére) aki pozitív tesztet produkált. 

Szóval bolondok háza csapkodnak a hullámok a fejem felett, jó lenne már menni a pitába valamerre messzire!!! Lehet tél végén elmegyünk Zanzibárba, az is régi vágyam!!! - csak nem tudom, mit szólnak anyushoz, a baj az, hogy ő tanít 5.-eseket is, be is kell járnia, nem elég a netes óra. 

Előzmény: sirrra (62496)
Szemy tó Creative Commons License 2020.12.06 0 0 62499

Lazán kell ezt venni, majd lesz jobb is, amíg sör van addig nincs nagy baj!

Mondjuk az a lemerülős aksis napod a fasa lehetett! :/

A séta, fotózás a természetben mindent meg ér, mindennél többet ér! Mi az unokákkal szoktunk kimenni néha, de sajnos egyre kevesebbet, egyre kevesebb lehetőség adódik rá, pedig élvezik minden pillanatát :( 

Előzmény: Jahno (62495)
Szemy tó Creative Commons License 2020.12.06 0 0 62498

Boldogságos MIKIT mindenkinek! Tojja tele a csimmátokat mindenféle jóval! :D

 

 

Vonaton2021 Creative Commons License 2020.11.30 0 0 62497

Sziasztok!

 

Ebben a diliházban én is otthon vagyok pedig csak egy leheletnyi Bordeaux-it ittam, mégis azt mondják hogy Napóleonnak képzelem magam. (Azanyjukazalánctalpasperszeilyet nemmondok). Ma már ez a kedvenc, csak marhadrága. Régen a Villányit imádtam azokon a szép kirándulásokon még amit ott kóstoltattak... de ha később vettem Villányit a boltban, na az belédmar. Egyszer még a barátnőm hozott a papájától házibort Villányból. Gyerekek megittam az egész üveggel. Sajnos túl gyorsan és túl meleg volt 😊. Annak öregem milyen Bikicsunáj-következménye lett! Annyira rosszul voltam, hogy a gomblukat nem találtam pisilés után a turkálós szövetszoknyámon. Mondtam is viccesen: Lúk! Lúk! Áj em jór fádörrrr! De mindegy, finom volt. A bolti az nem. Az mar. Úgy, hogy se gyomrod se hugyhólyagod épen nem marad. Igyak pálinkát? A francokat, az a fiúknak való, akik húzóra nyomják. Szóval vagy marad a Bordeaux-i, vagy iszod a hazait, de aztán vágj be másnap reggel egy Unicomot is mert az gyógyír minden bajra, (persze kis mennyiségben) és találd meg a pozitív jelet!  Pusszantás a Tavasz kiskocsmába! Jók legyetek, csak ne nagyon! 

sirrra Creative Commons License 2020.11.28 0 0 62496

Megvagyok, megvagyok :D

Ezzel a diliházzal teli a csuprom :(

Dolgozom, mert a mi részünk nem digitális. Srácok itthon.

Csaj egy angol érettségin túl is van, ha már májusban nem sikerült. Aztán meglátjuk hogyan birkózik meg a többivel így online tanulással. Mondjuk szeret itthon :D

Embernek még rendben a kinti meló, reméljük továbbra is így marad.

Jahno Creative Commons License 2020.11.23 -1 0 62495

Én csak sírni tudnék, minden napom egy rohanás és csőd. De igyekszem, azért itt sarki kocsma remélem túléli a bezárást és mehetek egy jó csapoltért :-/

 

Kocsi szervízbe, szereztem kölcsön, eleve pénteken már fél nap alatt értem haza melóból. Most leadtam volna a kocsit, erre rajt hagytam a világítást és leszívta az akkut... Na mondom sapkám sehol, de nem nagy tán, egy pólóban elszaladok töltőért. Persze egyből szakadni kezdett az eső :-D Villáskulcsok pinyó végébe elásva, csak összevissza baszakodok szétesve.

 

Ja, és már többször keltem korán fotós témailag, egyik az jobb sztori, de hosszú. És végre láttam mesegombát, páran járjuk az erdőt is és nagy bölcsességeket mondunk, ha már fotót előállítani nem sikerül. Én ha nem vezetek, akkor sörözöm szorgalmasan.

 

Hajnalban elmentünk fát fényképezni, ködben meg minden. Az egy dolog, hogy egy mezőn sétáltunk reggel 5 óra előtt tök sötétben, de azért ez haladó kategória. Egy jó képért meg ugye bármit :-D

 

Előzmény: Szemy tó (62493)
Szemy tó Creative Commons License 2020.11.23 0 0 62494

XII. azaz 12

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!