Keresés

Részletes keresés

boci boci tarka Creative Commons License 2006.03.08 0 0 28
Meg aztán rosszabbul, mint 4 éve.
Előzmény: vágyaktengere (24)
kizsgé Creative Commons License 2006.03.08 0 0 27
Többet dolgozott érte, mint a miniduce...
Előzmény: ervinn (8)
BENTA Creative Commons License 2006.03.08 0 0 26

Én már telítődtem ezekkel a Tompika féle műbalhékkal. Szerintem elég sokan vagyunk így ezzel. Jó lenne, ha vége lenne már ennek a választásnak, és túllennénk az aktuális hídelzárásokon, és mindenki elülne végre a fenekén.

Elég, elég,elég!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: boci boci tarka (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.08 0 0 25

Vannak ilyen figurák, akikről amúgy nagy általánosságban mindenki tudja, hogy kifélék, mifélék.

Fenyőről is tudta mindenki, hogy micsoda, az Apró-klán is eléggé egyértelmű, persze ha valakinek zavarja a bioritmusát, az keres magának egy homokozót, oszt fejjel előre!

Előzmény: boci boci tarka (17)
vágyaktengere Creative Commons License 2006.03.08 0 0 24
Hátrányos helyzetű környezetben élhetsz!:-)))
Előzmény: boci boci tarka (13)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.08 0 0 23
Deutsch elkapta RED MOM tökét? :))
Előzmény: boci boci tarka (-)
boci boci tarka Creative Commons License 2006.03.08 0 0 22
Szerinted? Vagy a kérdést minősítésnek szántad? Érv gyanánt?
Előzmény: JEFFREY (21)
JEFFREY Creative Commons License 2006.03.08 0 0 21
Lökött vagy????
Előzmény: boci boci tarka (19)
syllus Creative Commons License 2006.03.08 0 0 20

A fidesz-hívők máris bűnösnek kiálltották ki a két családtagot. Hogy van ez? Ha engem feljelent a szomszéd üzletszerű kéjelgésért /mert a macskám leszarta a lábtörlőjét/, akkor én már kurva vagyok?

 

Nem.

(Kivéve, ha DFT a szomszédod.)

Előzmény: boci boci tarka (17)
boci boci tarka Creative Commons License 2006.03.08 0 0 19
Igencsak benn vagy a dolgokban. Te segítettél DFT-nek megfogalmazni a feljelentés indoklását? Mondjuk ezt megértem, mert szegény Tamás erre önállóan biztosan képtelen.
Előzmény: JEFFREY (18)
JEFFREY Creative Commons License 2006.03.08 0 0 18
Mitől évülne el mikor ha jól emlékszem Dobrev 2002-ben lépett ki a Fittelinából, de elötte az Altuszban még, mint Fittelinás bent volt.A Fittelina beolvadás után, meg Gyurcsány Lizingelte az uszodát, mint magánszemély és kívezették az uszit az Altusz vagyonából.Na itt van valami gubanc.Még jogot sem kell végezni, hogy valami furcsa ne lenne.
Előzmény: lujo2 (16)
boci boci tarka Creative Commons License 2006.03.08 0 0 17

Mi ül itt feketén- fehéren? Te tényleg úgy gondolod, hogy DFT motivációja  az igazság, jogi és erkölcsi normák érvényesítése? Ugyanebben az ügyben már feljelentette Gyurcsányt, az nem jött össze, hát megpróbálja a feleségén keresztül támadni. Furcsának tartom, hogy amikor Polt Péter visszadobta /nagyon helyesen/ Keller beadványait, akkor hős volt és igazságos, most amikor DFT feljelentéseit dobja vissza /ötödször/, akkor törvényt sért?

 

Tisztelem Poltot azért, mert nem engedi az ügyészséget a politika játékszerévé tenni. A politikai harcot a piolitika porondján kell megvívni, nem a feleségek feljelentésével.

 

A fidesz-hívők máris bűnösnek kiálltották ki a két családtagot. Hogy van ez? Ha engem feljelent a szomszéd üzletszerű kéjelgésért /mert a macskám leszarta a lábtörlőjét/, akkor én már kurva vagyok?

Előzmény: JEFFREY (15)
lujo2 Creative Commons License 2006.03.08 0 0 16
Tompikát azt hiszem, csak kegyeletből engedték át a jogi karon,  a Fidesz vezetője volt,  mert az elévülési időt nem ismeri. Biztoasn tudja, de erőlködik, ha már annyiszor leégett, hátha vmi sikere is lesz
Előzmény: JEFFREY (15)
JEFFREY Creative Commons License 2006.03.08 0 0 15
Nem értem az egészet.Itt nem népszerűségről van szó, vagy nem népszerűségről.Itt arról van szó, hogy 1990-től egy másik jogrendet és Alkotmányos rendet vállasztottunk, ahol minden ember a putriba élő, vagy hajléktalan, vagy a leggazdagabbak is azonos elbirálást kapnak.Na ezek azok a dolgok amik kezdenek felszínre kerűni, akkor a magyar igazságszolgáltatás mérlegel(bizonyos személyeknél, bizonyos megfontolások alapján), ami TÖRVÉNYTELEN.Nem lehet a Birosági szóvivőnek azt mondani, "HOGY A VÁLASZTÁSRA VALÓ TEKINTETTEL A KORÁBBAN MÁR KÍÍRT ŰGYEKET ELHALSZTJÁK A VÁLASZTÁSOK UTÁNRA"(a felsorolásban mind szocikhoz közelálló űgyek, véletlen),mert ez a jog és az egyelőség megtiprása.Semmilyen indok nincs arra, hogy a fűggetlen magyar biróság bármire is tekintettel legyen.A másik meg az Űgyészség víselkedése, az, hogy mindenféle mondvacsinált kífogással turja le magáról a döntéshozatl jogát, amivel Törvényt sért.Ez a magatartás a két FŰGGETLEN-nek deklarált szervezet részéről nem megengedett, mert ez a Pártállami ídőket idézi.Ott volt az, hogy a hatalom döntötte el, hogy ki bünös, és ki nem.Nagyon olyan szaga van a dolognak, hogy ezen két szervezetet is  valamivel zsarolják.Amig ilyen esetek lehetnek, addig ebben az országban nem lesz béke és a megosztottság is megmarad, mert a Demokrácía nem hozta el az emberek számára a szabadságot és az egyenlőséget a hétköznapokba.Ezért tart itt az erkölcs és morál meg a bünözés, mert amit megengedd magának a hatalom, azt a többi embernek sem tilos, ha nincs következménye.Ma magyarországon mindenkinek a tetteiért azonosan kell felelni, ha az bizonyíthatóan megtörtént.A mondvacsinált média szenzácíó, meg jólértesűltségre hívatkozva, meg nem lehet embereket sározni és megítélni, de ha valami feketén-fehéren űl, akkor nincs pardon.Szemléletváltás! Szemléletváltás!Szemléletváltás!- a hétköznapokban is, ez lenne ildomos.
Előzmény: boci boci tarka (13)
qncogi Creative Commons License 2006.03.08 0 0 14
Szvsz már direkt csinálják dajcsnagykovácsfür "gondolkodó" tompikával. Ő pedig ismét boldog, hogy ennyire számítanak rá.
Előzmény: boci boci tarka (-)
boci boci tarka Creative Commons License 2006.03.08 0 0 13
Pár ezer szavazót biztosan megint elvett a fidesztől. Ráadásul Dobrev Klára egyre népszerűbb, ezt tapasztalom a környezetemben.
Előzmény: Big-B (9)
boci boci tarka Creative Commons License 2006.03.08 0 0 12
Bocs. Már benyomtam ezt, amikor észrevettem. A moderák biztosan összevonják.
Előzmény: Calvano (5)
Amart Creative Commons License 2006.03.08 0 0 11
Ne bántsátok Tompikát. Ő csak hozza a formát. Ne felejtsétek el a 40-es években is Magyarország élen járt az egy főre jutó feljelentésben. Az utóbbi időben van lemaradásunk, ezt akarja behozni. 
touareg Creative Commons License 2006.03.08 0 0 10
Az édesanyját meg Anyák Napján!
Előzmény: Törölt nick (2)
Big-B Creative Commons License 2006.03.08 0 0 9
Mikor fogja végre a fidesz is belátni, nem tesz jót a pártnak DFT megnyilatkozásai? Nekem úgy tűnik a bal kéz nem tudja, mit csinál a jobb.
ervinn Creative Commons License 2006.03.08 0 0 8
Gondolom megdolgozott érte, hisz becsületes üzletember.
Előzmény: boci boci tarka (-)
Pirimidin76 Creative Commons License 2006.03.08 0 0 7
mi az a nőnap?
Előzmény: zvajda (1)
messelg Creative Commons License 2006.03.08 0 0 6

Boci-boci-tarka

se füle, se farka :-((

Calvano Creative Commons License 2006.03.08 0 0 5
Rég van ilyen topik, te csiga
zvajda Creative Commons License 2006.03.08 0 0 4
Gyurcsány-háza-család.Igy gondolod?.
Előzmény: Fridrik (3)
Fridrik Creative Commons License 2006.03.08 0 0 3

Gyurcsány Munkáját már kritizálták, az Otthonát már drágállották, most a Családja van soron. Megvan a Fidesz-háromság...

zvajda Creative Commons License 2006.03.08 0 0 1
Deutsch-Für nőnapi ajándéka.:o(((
Előzmény: boci boci tarka (-)
boci boci tarka Creative Commons License 2006.03.08 0 0 topiknyitó
Deutsch - Für Tamás a Napkeltebeli szereplése és a 20 perces parlamenti ülést követő  /szokásos/ rendkívüli sajtótájékoztatóján pénzhegyekkel körülvéve bejelentette: feljelentést tett Gyurcsány Ferenc felesége és anyósa ellen. Abban az ügyyben, melyben egyszer már az ügyészség elutasította, bár ott még csak Gyurcsányt vádolta. Sikertelenül. A bejelentést a Nőnapra időzítette.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!