Keresés

Részletes keresés

ChrisRea Creative Commons License 2006.03.09 0 0 19
nem vagom, de mindegy...

amugy azt neztem iden sehol nem volt olyan tombolas a bl-ben mint tavaly.


viszont a fordulo meccse talan a real arsenal volt es ahogy Roberto Carlos 20 meterrol odalepett a tamado ele az maradando emlekeket idezett bennem :)


megyek omlengeni a vb topikba mert latomasom volt :))))
Előzmény: Ljungberg (16)
Lucilius Creative Commons License 2006.03.09 0 0 18
Egyszerűen. Nem voltam ultra, tehát ebből a szempontból több volt a mozgásterem. :-) Több fradista, honvédos, újpesti ismerősöm van, és velük kimentem. Aztán általában velük kvaterkáztam meccs közben. Ha meg gólt lőtt a csapat, akkor nem tomboltam látványosan. :-)
Egyszer volt csak rossz. FTC - Vasason, mikor befújtak 3 tizit a Fradinak. Akkor nagyon mérges voltam, de van annyi önuralmam, h. ez "vészhelyzetekben" ne látszódjon. :-)

Amúgy ez nem ritka. A Fáy utcában is, mikor jött a Fradi, Újpest, vagy vidéki csapatok, sok szurkolójuk, szimpatizánsuk a hazai szektorban ült.
Előzmény: Ljungberg (17)
Ljungberg Creative Commons License 2006.03.09 0 0 17
Azt h lehet kibírni, h hazai szektorba ülsz, amikor a vendég kedvenc csapatod? Ne haragudj, de ezt soha nem tudtam megérteni.
Előzmény: Lucilius (15)
Ljungberg Creative Commons License 2006.03.09 0 0 16
Nem szexuális kérdés a klubhovatartozás, de aki a realt szereti és férfi, az v. újpesti vagy -ami ehhez szorosan kötődik- homoszexuális. :-)))) vágod?

Én a Ferrarit, tehát teljesen normális vagyok. :-)
Előzmény: ChrisRea (7)
Lucilius Creative Commons License 2006.03.08 0 0 15
Én Vasas szimpatizánsnak tartom magam. Régebben drukker is voltam, összes hazai meccsen kinnt voltam. (1996-tól 2002-ig) (amúgy 1981-es vagyok). Pesten idegenbe is kimentem, de általában a hazai szektorokban ültem.
Hogy miért szerettem bele a Vasasba?
Bátyám vívott pár évet a Vasasban, úgyhogy az első klub, amit hallottam, az a Vasas volt. Aztán a nyolvanas évek végén láttam egy focimeccset a tévében. Vasas játszott valakive. A meccs olyan volt, h. a Vasas a félpályát nem tudta átlépni... Mégis büszkén kiabáltam a szobában, h. Hajrá Vasas! :-)
A suliban szinte mindenki fradista volt (persze ilyen 7 - 8 éves lurkókra kell gondolni), és miután és tök jó volt, h. én nem a Fradinak, hanem a Vasasnak szurkolok. Csak azért is! :-)
Aztán sokáig éltem külföldön, és néha eljutott hozzánk egy több napos, hetes sport, állandóan azt néztem, h. mit játszott a csapat.
96-ban hazajöttünk, és egyik első döntésem az volt, h. kimentem életemben először a Fáy utcába! Lepukkadt stadion, de mégis van benne valami megfoghatatlanul jó! A régi idők dicsősége? Ki tudja...
Egy idő után ismerősekké válnak az arcok is, hisz gyakorlatilag mindig ugyanaz a háromezer-kétezer-ezer emberke volt kinnt a meccsen.
A 90-es évek végén még a keret is stabil volt ---> Sáfár, majd Végh Zoli, később Kavics; Juhár, Mónos, Maczó, Geress, Gricajuk, Galashek Peti, Aranyos Imi, Szilveszter, Claude, Jessy később Hámori, Váczi Zoli, Pál Zoli, majd a Kabát Petiék... Olyan fiatal tehetségek, mint Nyerges, Koltai...;-) emlékszik még rájuk valaki? Nyerges első meccsén gólt lőtt a Honvédnak...:-)
Rudi bácsi a klubházban, mikor személyesen tőle vettem a bérletet... :-)
Edző Gellei, a kevés kultúrált edzők egyike!
A régi nagyok, Mészöly, Farkas, Várady... :-)
A recsegő Vasas induló...
Meg a "Járom az utam, a macskaköves uton
Sok régi barát köszönt énreám..."

Aztán Gyalogék szétb@szták az egészet. Meg Rácz!
Kiöltek belőlem valamit.
Már soha nem jön vissza...
Előzmény: dragan11 (12)
ChrisRea Creative Commons License 2006.03.08 0 0 14
van egy ilyen reklam, mi a siker. (biztositas)


2 evesen jarni
5 haverok
15 jogsi (kulfold)
20 szex
30 penz
40 penz
50 szex
60 jogsi
70 haverok
80 jarni
90 teljes elet


szvsz a haverok mindig bejon ;)
Előzmény: ChrisRea (13)
ChrisRea Creative Commons License 2006.03.08 0 0 13
:)))))))))))))))))))))
Előzmény: dragan11 (12)
dragan11 Creative Commons License 2006.03.08 0 0 12
Ja, hát ezek olyan személyes dolgok.

És ha visszagondolunk, mindig olyan hülyeségek jutnak az eszünkbe.

Pld az, hogy a szünetben mindig csirkecombot ettem a lelátón (f...sz tudja, miért, pedig utálom), meg a fiatalonelhúnyt Ihász Péterre, akinek a Vasas-indulón kívűl egy számát sem halottam. Meg arra, hogy mindig nagyon kevesen voltak, és bunyó sem nagyon volt soha, olyan igazi családias proli hangulat, ja ez nagyon megmarad.

Előzmény: ChrisRea (11)
ChrisRea Creative Commons License 2006.03.08 0 0 11
koszonom hogy megosztottad.

az emberek nem szeretik kiadni magukat....


pl Belab ujpesti valahol emlitette hogy 5 eveskent kivitte a fiat, vagy ot vittek ki egy ute meccsre es igy tovabb...


engem is kivittek 5-6 eves koromban egy Loki meccsre, aztan sikitva menekultem....
kellett hozza par evtized hogy no1 csapatta valjon.

es nekem ez egy fenomenom :)
Előzmény: dragan11 (8)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.08 0 0 10
A gipsz.
dragan11 Creative Commons License 2006.03.08 0 0 9
Hááát, a Reálnak szurkolni (nem spanyolként)...tényleg olyan perverz dolog, ennél már csak a Chelsea durvább, bár annak még az angolok sem nagyon szurkolnak.
Előzmény: ChrisRea (7)
dragan11 Creative Commons License 2006.03.08 0 0 8
Vasas.

7 éves korom óta. Úgy volt, hogy elmegyek birkózni a vasasba, semmi sem lett belőle, viszont szurkoló lettem, kijártam a meccsekre.
Na meg Váradi Béluka miatt, aki akkora paraszt volt, hogy csak na, de a szabadrúgásai....Váradi Béluka, ugy lő mint egy géppuska.
Ő a példaképem, miatta lettem én is jó nagy paraszt, sajnos a Velencei tó közepén még nem ütöttem szét az agyamat, mint ő, de lehet, hogy nyáron megteszem.
Előzmény: ChrisRea (6)
ChrisRea Creative Commons License 2006.03.08 0 0 7
egy csapat miota szexualis ? :)


Ha a Renaultot szereted, vagy a Hondat akkor az hetero vagy homo ?
Előzmény: Ljungberg (3)
ChrisRea Creative Commons License 2006.03.08 0 0 6
amugy Messi-vel kapcs tegnep az ESPN kozvetitoje megjegyezte hogy elso val. meccsen Merk a Magyarok ellen kuldte ki stb.. majd aszongya

"szerencsesek vagyunk hogy Ronaldinhot itt es most lathatjuk talan elete legjobb idoszakaban"

(!!!!!!!!!)




Előzmény: ChrisRea (5)
ChrisRea Creative Commons License 2006.03.08 0 0 5
na jo kezdem:

Liverpool / Juventus az a bizonyos donto...

gyerekkent el sem tudtam donteni kinek szurkolok, Paulo Rossi maga az isten addig az a mitosz a Liverpool korul apropo Liverpool, nahat a Beatles ami ugye alfaja az anglomanianak....

kov

Milan !

80-as evek lohugy focija vedo-kapus-vedo idejen 5 gollaladta vissza a hitet a fociban a real ellen ....


hat a Videoton az maga volt a csoda....


stb. mondom nagyon hosszu a sor


Előzmény: Ljungberg (3)
ChrisRea Creative Commons License 2006.03.08 0 0 4
szerintem ezt mindeki el akarja mondani viszont eleg intim :)
Ljungberg Creative Commons License 2006.03.08 0 0 3
A fiúkat szereted, Chris? :-)
Előzmény: ChrisRea (2)
ChrisRea Creative Commons License 2006.03.08 0 0 2
az en sztorim hosszu es erzelgos.... (majd elmodom) de szvsz egyik legsikamlosab tema :)
zeuszka Creative Commons License 2006.03.08 0 0 1
A jó pasik miatt, mi másért??
Előzmény: ChrisRea (-)
Ljungberg Creative Commons License 2006.03.08 0 0 0
0
ChrisRea Creative Commons License 2006.03.08 0 0 topiknyitó
miert lett kedvenc csapatom a Real Madrid ?

modja el mindenki a tortenetet...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!