Keresés

Részletes keresés

addle-brained Creative Commons License 2008.08.30 0 0 10
Sziasztok!

Eddig mi klip -et használtunk. Egyik vége favorit plussz (tehát t-com -os telefon) másik NET. A telefonról hívtak minket ugye teljesen ingyen. Szóval ki volt használva. Ugye ez most megszűnik.

"hosszas" nyomozás után rájöttem, hogy van egy nagyon jó alternatíva. Nálunk pl. a digi Kft. szolgáltat internetet, és van már nálunk telefon szolgáltatás is. A telefon havi díja 0 Ft. Mivel a digi Kft. a T-COM -nál az ugynevezett egyéb szolgáltató I. -es kategóriába tartozik, ezért havi 100 órát lehet ingyen hívni ezt a szolgáltatót csúcsidőn kivül. favorit

Tehát ugyanolyan jó lesz, mint a klip volt. (Csak még kényelmesebb is lesz, mert azért a klip néha nem nagyon müködött..) Aki hasonló helyzetben van, annak ez egy teljesen jó megoldás.

üdv,
ad,
NIL Creative Commons License 2008.08.23 0 0 9
magyarország ...
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.01 0 0 7
Megszűnik a KLIP:

http://www.magyartelekom.hu/docs/hirdetmeny_080701.pdf
hun005 Creative Commons License 2008.02.19 0 0 6
Egy 3G voda netes gépre fel van telepitve a klip szoft.
Van virtuális telefonszámom 21-es.
Otthon a vezetékes telefonomról akarom hivni ezt a számitógépet.
Az otthoni vezetékes T-COM-os telefonomon is aktiválták ezt az opciót azaz elvileg tudok róla klip-es azaz 21-es számokat hivni.
A két virtuális telefonszám természetesen különböző.
ADSL-el müködik csak valamiért a voda 3G hálózaton nem megy pedig a klip szoft azt irja hogy online vagyok.
Valaki csinált már ilyet miért nem akar müködni vajon?
racional Creative Commons License 2006.03.13 0 0 5

Kedves Phoneuser!

 

Köszönöm válaszod. Belátom, ennyire "figyelmetlen" voltam.

Mellesleg: ügyes!

rainman Creative Commons License 2006.03.11 0 0 4
Alapvetően arra jó szerintem, hogy igenis a fizetős klip-hívásokat lehessen hová számlázni.
Mondjuk első körben a meglévő vezetékes előfizetésedhez kötöd a Klip szolgáltatás igénybevételét, tehát a nem ingyenes hétvégéken generált nem klip hálózatban maradó díjköteles hívások árát majd a telefonszámlán lehetlesz kifizetni.

A vezetékessel nem rendelkezőknek meg marad egyelőre a klipen belüli lehetőség.

Talán a távoli jövőben el tudom képzelni, hogy külön szerződés mellett igénybevehetik a vezetékessel nem rendelkezők is, avagy "feltöltős" konstrukciót is bevezethetnek....
Előzmény: Phoneuser (3)
Phoneuser Creative Commons License 2006.03.11 0 0 3

Olvasd vissza a topiknyitódaba bevágott szövegrészt:

 

Ne hagyd ki, ha még nem regisztráltál a Klip-re, itt az alkalom! Az akció minden vezetékes
T-Com vonallal rendelkező Klip felhasználó számára elérhető
, így ha barátaid, családtagjaid még nem regisztráltak, szólj nekik most és beszélgessetek szabadon! A Klip letöltése és a regisztráció ingyenesen megtehető a Klip oldalról, ahol a szolgáltatásról és az igénybevétel feltételeiről további információkat is találsz

 

...ugye már látod (a kékkel kiemelt rész a trükk): ami lehetőségnek tűnik, az valójában korlát.

 

Nekem T-Com előfizetésem van, de nem "rendeltem össze" a kettőt, következésképp nem is enged vezetékest hívni.

 

Az "összerendelés" természetesen nem azért kell, mert anélkül műszakilag nem megy, ez egy adminisztratív korlát, aminek számukra van némi haszna is.

Egyrészt nem buzdítják a kábelnetes, vagy rádiós Internetet használókat arra, hogy a meglévő vonalukat lemondják, másrészt ez az összerendelés egy jó kis adatbázis arra az esetre, ha később valami direkt ajánlattal keresnék meg a potenciális érdeklődőket - meg persze másra is jó :-)  

 

 

Előzmény: racional (2)
racional Creative Commons License 2006.03.09 0 0 2

Az internetnek semmi köze a vezetékes telefonhoz, ez két különböző dolog, pl.: műholdas, vagy kábeles internet mellett még vezetékes vonaqlra sincsen szükség, tehát fizikai lehetetlenség ilyenhez "hozzárendelni".  Ez nem is volt a reklámban feltétel.  Az ajánlat egyértelműen arról szólt, hogy az internet kapcsolat ingyen rákapcsol a vezetékes vonalra és lehet beszélgetni 3 napon keresztül 0-24 óráig, időkorlátozás nélkül.

Mellesleg a T-comnak és a T-online-nak küldött reklamáló e-maileimre még válaszra sem méltattak, a megadott telefonszámaik sem működtek.  06-30-5648422   injektcom@t-online.hu     kiraly.zoltan@t-online.hu     06-37-373373    virtuálistelefonszám:2153477

Phoneuser Creative Commons License 2006.03.05 0 0 1

szerintem csak akkor tudsz ingyen telefonálni, ha a regisztrációkor (vagy utána) hozzárendeled a Klip azonosítódat a vezetékes (persze T-Comos) telefonodhoz.

 

Karácsony környékén volt egy hasonló akció, én akkor töltöttem le ezt a szépséget, akkor nem kellett a vezetékeshez hozzárendelni, ment anélkül is, igaz, hogy 5 perc után bontották a beszélgetést.

 

Előzmény: racional (-)
HansBlack Creative Commons License 2006.03.05 0 0 0
sz 0 ftver
racional Creative Commons License 2006.03.05 0 0 topiknyitó

 

Na ez az átverés, mert ez nem működik nekem, pedig próbálkoztam keményen.

Ha valakinek van erről infója, hogy hogyan tud a KLIP-ről ingyen vezetékest hívni az akció alatt, nagyon megköszönném.


 

Kedves Freemail Felhasználó!

Beszédes Klip-hétvége: hívj minden T-Com számot 0 Ft-os percdíjjal!

A T-Com és a T-Online Klip szolgáltatásával március 3-4-5-én, péntek 0 órától vasárnap 24 óráig minden vezetékes T-Com számot 0 Ft-os percdíjjal hívhatsz! A vezetékes számok hívásához mindössze az adott telefonszámot kell tárcsáznod Klip szoftvereden (06 után a körzetszám és ezt követően a telefonszám, szóköz és egyéb írásjelek nélkül egybeírva) és máris kezdődhet a beszélgetés.

Ne hagyd ki, ha még nem regisztráltál a Klip-re, itt az alkalom! Az akció minden vezetékes
T-Com vonallal rendelkező Klip felhasználó számára elérhető, így ha barátaid, családtagjaid még nem regisztráltak, szólj nekik most és beszélgessetek szabadon! A Klip letöltése és a regisztráció ingyenesen megtehető a Klip oldalról, ahol a szolgáltatásról és az igénybevétel feltételeiről további információkat is találsz.

Ne feledd, a Klip-hálózaton belül továbbra is a hét minden napján 0 Ft-os percdíjjal beszélgethetsz.

További kérdéseid vannak? Bővebb információért a Klippel kapcsolatban keresd ezt az oldalt!

Legyen beszédes a hétvégéd, regisztrálj a Klipre!

Üdvözöl,
a Klip csapata

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!