Keresés

Részletes keresés

zuglo_14 Creative Commons License 2006.04.10 0 0 54
A hátralevő két hétben szépen ki fog derülni ki a "jól nevelt" és ki nem tud viselkedni:-)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2006.03.17 0 0 53
te zivi!
Nem lenne ideje lezárnod egy-két hidat?

Mikor lett kötelező az abortusz? Félve kérdem, mert most született a jányom, oszt mi van, ha szabálytalan? Ráadásul az anyja a feleségem! Mingyá' feljelentem magam a nemzethalál minisztériomba!

komolyan szeretem olvasni amiket írsz, de itten most ritka nagy barom vagy. miért?
Előzmény: zividivi (39)
zuglo_14 Creative Commons License 2006.03.17 0 0 52
"Jól nevelt ember nem köp az asztalra, a többinek pedig tilos! Kell ehhez kommentár?"

továbbá
---jól nevelt ember elfogadja a felé nyujtott kezet.....
---jól nevelt ember kezet fog, ha valakit kitüntet....

stb,
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.05 0 0 51

4. Vitapartnered szellemi képességét állandóan vond kétségbe.

 

Hát van miért.

Előzmény: zividivi (44)
zividivi Creative Commons License 2006.03.05 0 0 50
:-)))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.05 0 0 49
Hogyne tudná.

Tegnap is fogott az udvaron kettőt.
Előzmény: zividivi (47)
zividivi Creative Commons License 2006.03.05 0 0 48
N.N. (nívó nuku!)
Előzmény: Törölt nick (46)
zividivi Creative Commons License 2006.03.05 0 0 47

//"...Tessék mondani akor most a nemzet esetleg még az anyuka méhében van?
Vagy már megszületett, vagy mikorra várható?.."//

 

Jó kérdés!  Tudod, hogy mi az a nemzet?  Ha tudnád, nem kérdeznél ilyen hülyeséget.  De kötekedésnek megteszi ez a kérdés is.  Arra viszont nem szokás válaszolni.

Előzmény: zuglo_14 (45)
zuglo_14 Creative Commons License 2006.03.04 0 0 45
" Már az anyja méhéből igyekeznek a nemzetet megsemmisíteni az őrült és indokolatlan, de törvényesített abortuszszabadsággal. "



Tessék mondani akor most a nemzet esetleg még az anyuka méhében van?
Vagy már megszületett, vagy mikorra várható?
Előzmény: zividivi (33)
zividivi Creative Commons License 2006.03.04 0 0 44
Számodra is találtam valamit a Lehengerlő vita aranyszabályaiból:

4. Vitapartnered szellemi képességét állandóan vond kétségbe.
5. Vitád során lehetőleg kerüld a vita tárgyát.

Fogadd szeretettel, ha már így használatba vetted! :-))))
Előzmény: Törölt nick (40)
zividivi Creative Commons License 2006.03.04 0 0 43
Persze, hogyne. Pártnívóról nem kunszt nem érteni semmit. Számodra érthető közhelyekkel pedig, legnagyobb sajnálatomra, ebben a témában nem tudok szolgálni.
Előzmény: Törölt nick (40)
zividivi Creative Commons License 2006.03.04 0 0 42
Arra még soha sem gondoltál, hogy erről a rossz szokásodról is le lehet szokni? Piszkáld inkább saját orrod, ha mindenáron piszkálni akarsz. Liberálisan úgyis szabad vagy az etikai- és vitakötöttségek alól.
Előzmény: Törölt nick (37)
zividivi Creative Commons License 2006.03.04 0 0 41
Ne zsidózz gyerek! Még lenácizlak! Joggal! :-)))
Előzmény: assziszi (36)
zividivi Creative Commons License 2006.03.04 0 0 39
Minden szavamat a megszokott és ismert értelmében használom. A vágóhídnak is van olyan értelme, mint amit tulajdonítottam neki. Csak szótárból nem mindig lehet íly fínomságokra rájönni. :-)))

(Egyébként az anya testéből kivagdodott magzat még képiesen is elviseli a vágóhít, vagy a mészárszék analógiáját!)
Előzmény: PortoAllegre (35)
veza Creative Commons License 2006.03.04 0 0 38
Majd möglássuk, ki az az igaz körösztény! Mármint, aki nyer Kalocsán...:)))
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.04 0 0 37

Erre szoktam én mondani, hogy ...

 

A kérdés csupán annyi, hogy erre az orvosod mit szokott mondani???

Előzmény: zividivi (33)
assziszi Creative Commons License 2006.03.04 0 0 36
A liberális vágóhíd, OK; de mit látsz még, nemzetközi zsidó összeesküvés, magyar ellenes liga?
Előzmény: zividivi (33)
PortoAllegre Creative Commons License 2006.03.04 0 0 35
Zivi!
Kár a szavaknak új értelmet adni. Ha ezt teszed, nem értenek meg.
(javítottam)
Előzmény: zividivi (33)
PortoAllegre Creative Commons License 2006.03.04 0 0 34
Zivi!
Kár a szavaknak új étrtelmet adni. Ha ezt teszed, nem értenek meg.
Előzmény: zividivi (33)
zividivi Creative Commons License 2006.03.04 0 0 33
//"..Liberális vágóhíd nem volt...."//

Részben máris van.

Csak még nem mindenki lakik az Alúljáró Szállóban. És még nem mindenki vette észre, hogy bozgorrá tették saját hazájában. De a tittytainment-et máris gőzerővel működtetik és nem várják meg, amíg egy vágásra szánt barom megszületik. Már az anyja méhéből igyekeznek a nemzetet megsemmisíteni az őrült és indokolatlan, de törvényesített abortuszszabadsággal. Aki ennek ellenére a világukra merészkedett, azt meg képlékeny korában igyekeznek drogra, "szocializálni", perverz kurvává kultúrálni sajátos eszmerendszerükkel.

Erre szoktam én mondani, hogy a "liberális" szárny nem más, mint egy "bársonyos" tömeggyilkos, sajátos ideológiai és gazdasági befolyásával.
Előzmény: PortoAllegre (32)
PortoAllegre Creative Commons License 2006.03.04 0 0 32
" Nem megyek a "liberális" vágóhídra úgy, mint nagyszüleim és szüleim koroszálya tette: kezesbárányként."
Akkor magyarázd már el a mondat értelmét. Liberális vágóhíd nem volt.
Előzmény: zividivi (30)
flintyxa Creative Commons License 2006.03.04 0 0 31
Szvsz a jólnevelt ember is odaköp az asztalra, ha torkán akad vmi...
zividivi Creative Commons License 2006.03.04 0 0 30
A vágóhídról pontos információim vannak, hiteles túlélőimtől. A libralizmussal viszont inkább a "liberálisaink" nincsenek egészen tisztában.

Á! Kispajtás! Nem az én cipőm szaros, hanem annak a csökkentlátónak, aki mindig későn veszi észre, amikor kutyagumiba lép.
Előzmény: PortoAllegre (29)
PortoAllegre Creative Commons License 2006.03.04 0 0 29
" Nem megyek a "liberális" vágóhídra úgy, mint nagyszüleim és szüleim koroszálya tette: kezesbárányként."
Sajnos két fogalmat nem ismersz: éspedig
mi a liberális?
mi a vágóhíd?
Előzmény: zividivi (26)
zividivi Creative Commons License 2006.03.04 0 0 28
Nem mégegy! Csak én! Te nem vagy antifasiszta. Ha az lennél sem vörösbe, sem kékbe bagyulálva nem tűrnéd a barnát.
Előzmény: Törölt nick (27)
zividivi Creative Commons License 2006.03.04 0 0 26
//"....Most inkább kusssolnod kéne, amíg a szocik nem csinálnak hasonlókat...mint a fideszbolsik..."//

Csinálnak és csináltak annál különbeket is.

Esetleg vegyem fenyegetésnek? Nem ijedek én már meg holmi talpam alól kiszólóktók. Elődeimet a bolsik, azok elődeit a nácik, utódaimat pedig a "liberálisok" fenyegették-liqvidálták-akarják liqvidálni. Ismerem az összes dörgést. Túl vagyok a félelem korszakán. És tisztában vagyok avval, hogy különleges szerencse kell ahhoz, hogy én, mint közbenső származék ezt az időszakot is megússzam.

Egyet tudok! Nem megyek a "liberális" vágóhídra úgy, mint nagyszüleim és szüleim koroszálya tette: kezesbárányként.

Előzmény: Törölt nick (23)
veza Creative Commons License 2006.03.04 0 0 24
Ti nem kell telepre vonuljatok! Úgyhogy szabadon köpködhetsz, amennyit akarsz- jobbfelé!:)
Előzmény: Törölt nick (23)
geva54 Creative Commons License 2006.03.04 0 0 22
A verest is hozza tehetjuk. Sajat elvhu szavazoikat is ha ugy alakul.
Előzmény: zividivi (20)
veza Creative Commons License 2006.03.04 0 0 21
Jobb az, ha külföldön a padlóra dobálják a gyümölcs héját pl., mint egy részeg kozák? Vagy a Fletó...:))))
Előzmény: zuglo_14 (19)
zividivi Creative Commons License 2006.03.04 0 0 20
a "liberális" kaszinó úri közönsége nem ismer el semmiféle etikát. A sajátja meg devianciára épült.

Köpőcsészét evből nem használ, mert az a kemény ellenfél, Kína protokoláris sajátossága. De köpdösni nagyon szeret! A városi kutyaszart annyira tiszteleben tartja, hogy köpni sem mer rá. Zsebkendőt kizárólag könnyei letörléséhez használ. Hová köpjön szegény, ha nem a szembejövők szemébe?

Legyünk már evvel a szerencsétlen társasággal szemben kissé liberálisabbak! Tartsuk oda nekik arcunk másik felét is, nehogy megfulladjanak saját nyáluktól!
Előzmény: zuglo_14 (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!