Keresés

Részletes keresés

bry Creative Commons License 2006.02.27 0 0 3
CEBE
Előzmény: Dundy (-)
lakotars Creative Commons License 2006.02.26 0 0 2
Kérdezd meg a síelő topicban:

Síőrültek és kezdők ide!
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9008668
Előzmény: Dundy (-)
fokhagymabors Creative Commons License 2006.02.26 0 0 1
fokhagymabors Creative Commons License 2006.02.26 0 0 0
0
Dundy Creative Commons License 2006.02.26 0 0 topiknyitó

Tud vki ajánlani egy jó síszemüveget, ami nem 20e Ftba kerül?

 

Lényeg, hogy kényelmes legyen, s ne nagyon párásodjon be.

 

Minden ötletet köszönök szépen! :)

 

(Lehet, hogy ezt most rossz fórumcsoportba írtam, ha igen, bocsánat!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!