Keresés

Részletes keresés

wizes Creative Commons License 2006.02.28 0 0 37

Nem is fogja.

 

Előzmény: Powersystem (35)
enginer86 Creative Commons License 2006.02.28 0 0 36

Te kedves hüle:-)

 

Szerinted?

 

A "Tisztelt határon túl élő honfitársaim!"=barom??:-)

 

 

Előzmény: szocska (14)
Powersystem Creative Commons License 2006.02.24 0 0 35
Még mindig nem érted igaz?
Előzmény: szocska (34)
szocska Creative Commons License 2006.02.24 0 0 34
"Tisztelt határon túl élő honfitársaim!"
Előzmény: Powersystem (33)
Powersystem Creative Commons License 2006.02.24 0 0 33
hanem?
Előzmény: szocska (32)
szocska Creative Commons License 2006.02.24 0 0 32
Kérd ki magadnak, egyszerűbb….nem vagyok birka!

Előzmény: nyitnikék (31)
nyitnikék Creative Commons License 2006.02.24 0 0 31

Figyu, barika!

Befejezhetnéd ezt a "birkázást"!

 

Tudom, hogy nagyon szegényes a szókincsed, de talán próbálj meg egy szótárt, vagy lexikont elővenni és abban találsz újabb és normális szavakat.

Ja, hogy neked olyan nincs!

De talán még megvan az első, vagy másodikos olvasókönyved, abban is bannak magyar szavak.

Előzmény: szocska (20)
szocska Creative Commons License 2006.02.24 0 0 30
Korlátoltabb vagy mint a Magyar Hírlap.

"Tisztelt határon túl élő honfitársaim!" megszólítású küldemény nem birkáknak szolt!

(Véletlenül ők is kaphattak belőle.)

 

Előzmény: Powersystem (29)
Powersystem Creative Commons License 2006.02.24 0 0 29

Azt, hogy a Fidesszel semmilyen kapcsolatban nem lévő, nem magyar állampolgárok is kaptak a küldeményből, Szijjártó tévedésnek minősítette.

 

Tévedésből :-))

És ezt te komolyan elhiszed?

Előzmény: szocska (27)
Powersystem Creative Commons License 2006.02.24 0 0 28
Most mit adott elő?
Előzmény: figyelő (24)
szocska Creative Commons License 2006.02.24 0 0 27

"Honnan jutottak az adatokhoz? Szíjjártó félrebeszél! Talán először el kéne magyarázniuk hogy honnét jutottak a többi adathoz!"

 

Nesze!

 

Azt, hogy a Fidesszel semmilyen kapcsolatban nem lévő, nem magyar állampolgárok is kaptak a küldeményből, Szijjártó tévedésnek minősítette. A levelet szerinte csak olyan - felvidéki, erdélyi, kárpátaljai és amerikai - címzetteknek küldték, akik korábban maguk kértek tájékoztatást a külföldi választásról.

Előzmény: Powersystem (16)
Powersystem Creative Commons License 2006.02.24 0 0 26

A még normálisabb meg a MN-nek :-))

 

Ugyanis nekik is mostanában sok minden jut a birtokukba :-))

Előzmény: szocska (23)
Powersystem Creative Commons License 2006.02.24 0 0 25

Biztos vagyok benne! :-)

 

Majd ezt is megpróbálják valahogy félrekommunikálni mint a szerverügyet. Ami részükről le van zárva csak a rendőrség részéről még nem :-))

 

Előzmény: figyelő (21)
figyelő Creative Commons License 2006.02.24 0 0 24
Olyanok, mintha teljesen megkergültek volna. Ma reggel is Deutsch-Für a maga bárgyú pimaszkodásával...
Előzmény: Powersystem (22)
szocska Creative Commons License 2006.02.24 0 0 23

"Tévedésből kaptak olyanok akiknek semmi közük a fideszhez :-))"

 

Normálisabbja mit tesz ilyenkor?

Elküldi a Népszabadságnak?

 

 

Előzmény: Powersystem (16)
Powersystem Creative Commons License 2006.02.24 0 0 22

Azt talán tőle kellene megkérdezni! :-)

 

Küldözgetik szanaszéjje a világban a leveleiket :-))

Előzmény: figyelő (19)
figyelő Creative Commons License 2006.02.24 0 0 21
Nyilvánvalóan hazudik.
Előzmény: Powersystem (16)
szocska Creative Commons License 2006.02.24 0 0 20
Van hozzá joga, hogy nyilvánosságra hozza?

Nem neki szolt a levél birka!

Előzmény: nyitnikék (18)
figyelő Creative Commons License 2006.02.24 0 0 19
Na és hogyan képzeli Orbán?
Előzmény: Powersystem (2)
nyitnikék Creative Commons License 2006.02.24 0 0 18
Vagy a "barom" nem vette észre, hogy kinek küldi.
Előzmény: szocska (14)
Powersystem Creative Commons License 2006.02.24 0 0 17
Mindenesetre érdekes ez az egész! A fidesz megint mindent megtesz hogy lejárassa magát!
Előzmény: Törölt nick (11)
Powersystem Creative Commons License 2006.02.24 0 0 16

Azt, hogy a Fidesszel semmilyen kapcsolatban nem lévő, nem magyar állampolgárok is kaptak a küldeményből, Szijjártó tévedésnek minősítette. A levelet szerinte csak olyan - felvidéki, erdélyi, kárpátaljai és amerikai - címzetteknek küldték, akik korábban maguk kértek tájékoztatást a külföldi választásról.

 

Tévedésből kaptak olyanok akiknek semmi közük a fideszhez :-))

 

Honnan jutottak az adatokhoz? Szíjjártó félrebeszél! Talán először el kéne magyarázniuk hogy honnét jutottak a többi adathoz!

Előzmény: szocska (13)
szocska Creative Commons License 2006.02.24 0 0 15
És Magyar Hírlap szerette volna megtudni.
Előzmény: Powersystem (-)
szocska Creative Commons License 2006.02.24 0 0 14
„A "Tisztelt határon túl élő honfitársaim!" megszólítású küldeményt a szlovákiai Új Szó egyik munkatársa is megkapta, bár ő szlovák állampolgár........”

 

A barom nem vette észre, hogy nem neki szól a levél.

 

”Tisztelt határon túl élő honfitársaim!"

 

"Akkor ez jogosulatlan felhasználás volt!"

 

Előzmény: Powersystem (9)
szocska Creative Commons License 2006.02.24 0 0 13

A külföldön történő szavazás részleteit ismertető és a külképviseleti névjegyzékbe való felvételhez szükséges nyomtatványt is tartalmazó levelet kaptak Orbán Viktortól a napokban szlovákiai magyarok.

A "Tisztelt határon túl élő honfitársaim!" megszólítású küldeményt a szlovákiai Új Szó egyik munkatársa is megkapta, bár ő szlovák állampolgár........

.....A Magyar Hírlap szerette volna megtudni, hány embernek és milyen adatbázis alapján küldte el a Fidesz az üzenetet, de Németh Zsolt külügyi szóvivő nem is tudott a levélről. .....

 

(Magyar Hírlap a Fidesztől szeretné tudni. Miért nem az MSZP-től, ennyi ésszel?)

 

....Végül Szijjártó Péter pártszóvivő válaszolt: a korábbi, határon túli magyarokat is vendégül látó rendezvényeik résztvevői kaptak levelet.

Azt, hogy a Fidesszel semmilyen kapcsolatban nem lévő, nem magyar állampolgárok is kaptak a küldeményből, Szijjártó tévedésnek minősítette. A levelet szerinte csak olyan - felvidéki, erdélyi, kárpátaljai és amerikai - címzetteknek küldték, akik korábban maguk kértek tájékoztatást a külföldi választásról.

Előzmény: Powersystem (-)
matej nyikolajevics Creative Commons License 2006.02.24 0 0 12
amennyiben a bélyegeket kifizették:-)
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.24 0 0 11
Majd jön a szerver feltörető Rogán Tóni a Lopós Pösze S. Gabival és elmagyarázzák, hogy az internet világában mindennapos dolog történt: letölthető felh sználói nevekkel és jelszavakkal megszereztük a határon túli magyarok adatait. A levélküldést meg csak nem tiltja a törvény?
Előzmény: Powersystem (10)
Powersystem Creative Commons License 2006.02.24 0 0 10
Szabó László, a Galántához közeli Felsőszeliben élő informatikus elképedve olvasta a neki címzett levelet. "Szlovákia állampolgára vagyok, tehát nincs is szavazati jogom Magyarországon, miként a többi felvidéki címzettnek sem. Ezért érthetetlen, miért leveleznek velem" - válaszolta érdeklődésünkre. Hozzátette: Fidesz-rendezvényeken életében nem járt, ezért csupán azt feltételezheti, hogy a lakcíméhez valamiképpen a szombathelyi Berzsenyi Dániel Főiskolán juthattak hozzá, amelynek jelenleg a hallgatója. "Esetleg valamilyen polgári körös révén, habár az előbbi a valószínű, mert tudomásom szerint azok a fiatalok, akik hozzám hasonlóan ugyanilyen tartalmú levelet kaptak, szintén magyarországi felsőoktatási intézményekben tanulnak" - mondta
Előzmény: JEFFREY (8)
Powersystem Creative Commons License 2006.02.24 0 0 9
Mint elmondták és le is írták hogy még olyan is kapott levelet aki sehová sem iratkozott fel és nem vett részt fidesz rendezvényeken! Nem azzal van baj hogy az kapott levelet aki esetleg valahol regisztrálta magaát hanem aki nem és mégis kapott! Hogyan jutottak az adataihoz? Valaki megadta nekik? Akkor ez jogosulatlan felhasználás volt!
Előzmény: JEFFREY (8)
JEFFREY Creative Commons License 2006.02.24 0 0 8
Azok a magyarok, akik felíratkoztak arra a listára, hogy minden ínfot kérnek , azok is kaptak tájékoztatot, és azt is tudják, hogy ők miért nem szavazhatnak a Magyar Választásí Törvény értelmében, még a modosítás után sem.Minden országnak mások a törvényei.Talán valami bűn az, ha valaki tájékozodni akar?, vagy tájékoztatják?Nem kell a sok puder.Mi van a magyar gazdasági-pénűgyi és társadalmi helyzettel? Talán valamivel fontosabb téma.Erről kellenne tájékoztatni a választópolgárokat kicsiny hazánkban, de jobb terelni és műbalhézni.
Előzmény: Powersystem (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!