Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2024.01.01 0 0 38

Buék.

:)))))))))))))))))))))))))))

bpeagles Creative Commons License 2010.09.11 0 0 37

Tisztelt csapattagok - vezetők!

Felhívjuk figyelműket , hogy új szolgáltatást indítottunk el.

Felvételt készítünk a mérkőzésekről: 10.000 ft/1 kamera + dvd készítés.

Vidéki összecsapás esetén + benzin költség.

Érdeklődni lehet a www.bpeagles.hu web oldalon található kapcsolatoknál.

bpeagles Creative Commons License 2009.06.02 0 0 36
EAGLES Amerikai Futball Team TOBORZÓ  

Az Eagles amerikai Futball csapat felvételt hirdet soraiba.

Itt a lehetőség, hogy te is csatlakozz hozzánk!

Cím:  1097 Budapest, Könyves Kálmán Krt. 28  (Siketek Sportpálya)

Időpont: 2009. Június. 21.    17:00 – 19:00  

Regisztráció: 15:00-tól.

Tapasztalt, illetve kezdő játékosok egyaránt jelentkezhetnek!

Jelentkezés: (www.htw.hu)
- Jelentkezési lap kitöltésével, és annak visszaküldésével történik a regisztráció. (A toborzó napján, a helyszínen is kitölthető) perusgy@htw.hu címre


Felszerelés: a próbajáték felszerelés nélküli edzés, vállvédő, sisak, stb. nem szükséges hozzá. A jelentkezők hozzanak magukkal:

-         Edző cipőt; ….stoplis nem elfogadott …..

-         Illetve megfelelő alsóruházatot (rövidnadrág, tréningnadrág).

Minden felvett tag kap egy Eagles pólót és egy Eagles kártyát.

Itt teljesen az alapoktól megtanulhatod az amerikai foci szabályait, megtalálhatod kedvenc posztodat.

Várunk sok szeretettel, legyél te is az Eagles „család „tagja!

 

Elérhetőségek:

06-70-389-3478

06-20-947-7556

 

www.htw.hu   www.bpeagles.hu   www.eagles.blog.hu  

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.02 0 0 35
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.12 0 0 33
EAGLES Amerikai Futball Team – TOBORZÓ -

 

Sokan vannak úgy, hogy egy film megtekintése után beleélik magukat egy adott sportba.” de jó lenne, ha én is ott lehetnék”… és kipróbálnák, de sajnos erre nincs meg a lehetőségük.

 

Mi most ehhez adunk segítséget!

 

Sokat láttad az amerikai focit TV-ben vagy moziba, elképzelted, hogyan futsz be az END zónába, vagy hogyan adsz egy TD passzot, nálunk valóra válhat az álmod!

 

Az Eagles amerikai Futball csapat felvételt hirdet soraiba.

Cím:  1097 Budapest, Könyves Kálmán Krt. 28  (Siketek csarnok)

Időpont: 2009 Január 31.    19:45 - 21:45

Tapasztalt, illetve kezdő játékosok egyaránt jelentkezhetnek!

Jelentkezés (www.htw.hu)
- Jelentkezési lap kitöltésével, és annak visszaküldésével történik a regisztráció (info@htw.hu címre)
Felszerelés A próbajáték felszerelés nélküli edzés, vállvédő, sisak, stb. nem szükséges hozzá. A jelentkezők hozzanak magukkal:

-         Edző cipőt; ….stoplis nem elfogadott …..( tornacsarnok )

-         Illetve megfelelő alsóruházatot (rövidnadrág, tréningnadrág).

Minden jelentkező kap egy Eagles pólót és egy Eagles kártyát.

Felhívnám a figyelmed, hogy 19:15 -re legkésőbb érkezz meg a pontos kezdés miatt.

 

Kezdő csapat révén itt teljesen az alapoktól megtanulhatod az amerikai foci szabályait, megtalálhatod kedvenc posztodat.

Nagy figyelmet fektetünk az erőnlétre is, amelyben csapatunkat nem más, mint a Budapest Barbell , Magyarország első és egyetlen CrossFit partnere segíti munkájával.

 

Várunk sok szeretettel, legyél te is az Eagles „család „tagja!

Eagles_1 Creative Commons License 2008.11.30 0 0 32

Sziasztok

Az Eagles amerikai foci csapat 2009 Januárjában tartja a Tryout-ot.
Helyszín:
FTC Népligeti Sportcentrum 1104 Bp. Kismartoni u. 4.
Pontos időpontot december közepe felé tudunk jelezni.

Várjuk juniorok jelentkezését is
Minden pontos részlet megtalálható lesz a ww.htw.hu weboldalon


info@htw.hu

Sok szeretettel várunk mindenkit.

NA$TY Creative Commons License 2007.12.11 0 0 30
Jól beszél az öreg Balu! (:D)

Ha nem bohóckodni akarsz, akkor olyan csapathoz menj, ahol vannak edzők, akik értenek is ehhez a játékhoz. Az sem árt, ha tagjai a hazai szövetségnek, máshogy nehéz lesz meccseket játszani...

BP-en amúgy sem él meg 3-4 csapatnál több hosszú távon. Sőt talán még ez is túlzás...
Előzmény: Podmena (27)
Plead Creative Commons License 2007.12.10 0 0 29
Üdv Mindenkinek!

Alig használt "B" típusú, Budapest BlackKnights-os színezetű, L-es méretű teljes kitemet eladnám táskával együtt.
Irányár: 50000 Ft

Érdeklődni az alábbi helyeken lehet: Telefonszám: 06-20-481-07-10
E-mail cím: varadi.zsolt.attila@gmail.com
Podmena Creative Commons License 2007.11.20 0 0 27
Szerintem mindenki aki a grizlikhez jelentkezik luzer.
Van néhány (Wolves, Kovbojok, Viperák, Titánok) bejáratott és egy fiatal (Buldogok)csapat budapesten ha igazán amerikaifocizni szeretnél és nem REPLIKA játékos vagy, aki csak a leláton hordja a "grizli mezt" mert már kétszer volt edzésen akkor ezekhez a csapatokhoz jelentkezz!

Darth Balu
Sith Lord
Előzmény: Törölt nick (26)
fenyő11 Creative Commons License 2007.10.18 0 0 25
szia!
Arra szeretnélek megkérni,hogy mondanál egy két konkrétumot a csapatról.pl:edzések helye és ideje,hányan vagytok, és h mik a terveitek
csak mert én is szeretnék elkezdeni jáccani
Előre is köszi a választ!!!
Előzmény: lion1974 (24)
lion1974 Creative Commons License 2007.10.07 0 0 24

Budapesti Amerikai Football csapathoz keresünk edzőt ki felkészitené csapatunkat erre a gyönyörü játékra.Biztos anyagi háttérel pályával öltözövel s edzéshez valo szerelésekel( pajzs,toloszán stb)

 

Üdv

ibalazs1991 Creative Commons License 2007.10.05 0 0 23
Hello minden amerikai foci kedvelőnek!
Nekem lenne egy eladó amcsi foci felszerelésem.
Adams A4 sisak L-es méret
Rawlings M-es méretű vállvédő (QB,WR,CB,FS) posztokra ajánlott
Fekete L-es gatya,
+ kiegészítők (protektorok,mez,szuszpenzor....)
80.000-ért vettem, de 57.000-ért eladom.
Ha érdekel valakit írjon nekem egy mailt.
ibalazs1991@freemail.hu
spartian Creative Commons License 2006.10.05 0 0 22

Üdvözlök mindenkit, saját használatra keresek használt/ feleslegessé vált felszerelési tárgyakat egy 185 cm magas 85 kg-os emberkére kellene. Akinek van árajánlatát megteheti : bozo74@index.hu címen. jelige: "boltoljunk, hogy én jól járjak"

 

köszi!

telegraaf89 Creative Commons License 2006.05.22 0 0 21
HEllo mindenki!
Van egy pár cuccom eladásra: (Budapest)
-Benson Condor I vállvédő (15 900)
-combvédő (3 000)
-csípő és farkcsontvédő (3 000)
-csípővédőtartó nadrág (2 500)
-térdbédő (1 500)
-edzőgatya (4 000)
-öv (500)

A zárójelekben az az ár van ammeniyért ezeket most be lehet szerezni a www.american-football.hu honlapon. Ezek összege 30 400FT, de és ezeket most csak 23 000Ft -ért adom. A felszerelésnek van egy kb 4-5 hónapos előélete, találkozott farkasokkal, óriásokkal, ragadozókkal, és démonokkal. Kifogástalan állapotban van! Sürgős lenne!!! Akit érdekel az dobjon egy SMS-t (0670-562-72-42)
Ha érdekel akko lécci mihamarabb írjatok, mer nagyon sürgős lenne. Ha a napokban jelentkeztek akkor adok ajándékba egy umbro sportszárat, igény szerint sötétkék vagy fehér színben!
barna. Creative Commons License 2006.03.29 0 0 20

Hali!

 

Ha valakinek kedve támadt amerikai focizni az keresse fel a bettis36.uw.hu nevű oldalt és ott minden infót megtalál. Kezdő egyesület vagyunk, és örömmel várunk minden jelentkezőt. A fent írt honlapn minden infót megtaláltok!!!

 

Kristiano #77 Creative Commons License 2006.02.20 0 0 19
hát köszönjük szépen.
majd sikítunk...
28Martin Creative Commons License 2006.02.20 0 0 18
sok sikert srácok..........

ha valamiben tudunk segíten,sikitsatok!!!!!!

Vipers.......
matheisz#82 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 17

Off:

Chris inkább gyere msn-re. Nincs okunk szétoffolni ezt a topikot.

on:

Előzmény: chrisztosz (16)
chrisztosz Creative Commons License 2006.02.18 0 0 16

akkor még hozzácsaphatnád azt a DVD-t is amit nemrég vittem vissza neked és nem volt időm átmásolni....

Hogy szolgál az egészséged? mondjuk térd tájon?

Előzmény: matheisz#82 (12)
chrisztosz Creative Commons License 2006.02.18 0 0 15
itt is sorry, a K kimaradt... BlackKnights!!!
Előzmény: chrisztosz (10)
matheisz#82 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 14
egyszerű letöltéssel! :) +még meg kell vennem azt a dvd írót.
Előzmény: gabrielH (13)
gabrielH Creative Commons License 2006.02.18 0 0 13
hmm, ilyen dvd-hez hogyan lehet hozzájutni? Engem is érdekel a foci, nagyon, de én mint nő még nem játszhatok. Szóval marad a vizuális élvezet.
Előzmény: matheisz#82 (12)
matheisz#82 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 12

Ez igazán szép volt krisz! :)

 

Ezért megkapod a Texas-USC Rose Bowlt DVD-n!

Előzmény: chrisztosz (11)
chrisztosz Creative Commons License 2006.02.18 0 0 11

Szia!

 

Nekem az lenne a kérdésem, hogy miért nem csatlakoztok egy már létező pesti csapathoz? Vannak itt olyan csapatok Vipers és Giants akik pl most kevesebben vannak de már komoly tapasztalatokkal rendelkeznek, vagy a többi pesti csapat Cowboys, Blackknights, Wolves1-2 akiknek már be van jegyezve a cspatuk, vannak edzőik, edző termeik és indulnak a bajnokságban. Tehát már az alapokat letették.

 

 

üdv

Vonat

Előzmény: Kristiano #77 (-)
chrisztosz Creative Commons License 2006.02.18 0 0 10

Bonjour Legionar!

 

Én azt javaslom néz körül sok pesti csapat van. Vannak régiek, újak és régiújak.

Jelenleg a téli felkészülések zajlanak leginkább tornatermi környezetben. Hirtelen nem tudom más csapatok mikor edzenek de gondolom ez sem elhanyagolható számodra. A legegyszerűbb ha lemész egy edzésre és ott már élő környezetben tudod megtapasztalni a dolgokat.

 

Az alábbi edzésidőpontokat tudom elmondani neked:

 


Budapest Cowboy: Fehérvári út 120 (szerda 21-22óráig, péntek 20:00-21:30 óráig, vasárnap 14-16ig)és 19 kerület ady endre út hétfőn elmélet

Wolves-Wolves2 : Népliget H-tőlCS-ig 18:30tól egyik nap W1 másik nap W2

BlackNights: Vasárnap 18h Városmajor utcában edzenek a 12.kerben

Giants: 18. kerület Gulner Gyula utca 2. SZésP 19:15től(üllői úton a szarvas csárda térnél) szép nagy tornaterem

Vipers: Újpalota, Kontyfa utcai iskolában 14:17óráig szombatonként

West Bulldogs: V. kerületben vannak (ha jól tudom)

 

Ha még kell valami infó akkor szólj

 

Előzmény: Prisky (5)
Kristiano #77 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 9
szia Prisky!

na szóval. a Budapest Myrmidons, mint csapat megszűnt szerdán. a megmaradt játékosokkból kb.15-16 fő, egy új csapatot fogunk alapítani. az edzőnk egy fiatal ukrán srác, aki a TF-re jár. Most hétvégen megy edzői továbbképzésre. a csapat fiatalos se nagyon lelkes. egy katonai kiképző-tiszt is segíteni fogja a felkészülésünket, mint erőnléti edző. azt hiszem kemény lesz. a centerünk (185cm, 110 kg.) a szombati edzésre hoz magával 4-5 ifi birkózó olimpikont. van/lesz továbbá 5-6 db 140-150kg -os falemeberek, és egy 205cm-es 170kg-os Guard. jelenlegi játékos állományunk: 1 QB, 2 HB, 4 OL, 2 WR, 1 TE, 3 CB, 2 LB, 1 FS illetve 4 DL.

üdvözlettel: Kristóf
gabrielH Creative Commons License 2006.02.17 0 0 8
Na akkor válaszolok, ha tudok. Magyarországon kb 20 csapat van,ebből legalább hat vagy hét csapat van Budapesten. Budapest Wolves (www.wolves.hu) North Pest Vipers (www.vipers.hu) Budapest Black Knights (www.blackknights.hu) St. Lawrence Giants (www.giants.hu) , Budapest Myrmidons, és a Budapest Cowboys. Szóval van lehetőséged válogatni.
Előzmény: Prisky (5)
Prisky Creative Commons License 2006.02.17 0 0 7

Üdvözletem Kristóf!

 

Sajnos nekem otthon nincsen internetelőrhetőségem, csak internetkávézókból tudok böngészni! Az MSN-ről sem nagyon tudom mi az!

Ennek a Myrmidonsnak van honlapja, mert megnézném, kíváncsi vagyok hogy is megy ez itt Magyarországon. Én szerbiában születtem, de itt élek, 28 éves vagyok 4 évet szolgáltam a Francia Idegenlégióban, 185 cm magas vagyok, és kb. 98-105 kiló! Még fiatalkoromban rögbiztem, és a katonatársaimmal néha napján dobáltuk az amcsi lasztit, aztán nemrégiben láttam a Pro Bowl-t a tévében, aztán gondoltam ilyet én is tudnék, szóval gondoltam sportolok valami nekem valót.

Ti hány évesek vagytok, vagy mit lehet tudni rólatok, edzőtöknek milyen referenciái vannak? gondolom régen ő is játékos volt? Ha meg tudnád tenni, hogy itt válaszolsz, mert ezt nézem! Szombaton nem tudok menni még edzésre, körül nézek először más csapatoknál is, meg moat még van egy melóm amit el kell intéznem, de hamarosan lemegyek egy tréningetekre, ha lehetőségem lesz rá!

 

Salute!

Előzmény: Kristiano #77 (6)
Kristiano #77 Creative Commons License 2006.02.16 0 0 6
szia Prisky!

ha érdekel a sport, akkor gyere a Margit szigetre szombaton. 12:50-re a sorompóhoz.
ha ismersz még olyan embereket, akiket érdekel akkor ők is nyugodtan jöhetnek.
ha bővebb információ kéne, akkor itt az MSN/e-mail-címem: kozlov0522@hotmail.com

üdvözlettel: Kristóf QB#17, a Myrmidons-ok ex-csapatkapitánya
Prisky Creative Commons License 2006.02.16 0 0 5
Inkább nekem válaszoljatok légyszives!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!