Keresés

Részletes keresés

henn Creative Commons License 2011.07.22 0 0 1632

de mitől? a dörzsölődéstől? bár egy jó melltartóban nem kéne dörzsölődnie.... el se tudom képzelni. (azt gondoltam, hogy a rázkódástól, a szalagok, vagy mittudomén, mert túl nagy a szoptatás miatt. mintha ilyet már hallottam volna.)

Előzmény: zso70 (1630)
henn Creative Commons License 2011.07.22 0 0 1631

egész végig? szóval a szoptatás legvégéig? neked is a mellbimbód?

Előzmény: --zerge-- (1629)
zso70 Creative Commons License 2011.07.22 0 0 1630

konkrétan a mellbimbóm fáj, hiába bírnám szuflával a futást, annyira fáj, hogy nem a csillagokat, az egész univerzumot tudnám lerúgni :(( de etetés közben is fájt, kb 2-3 hete múlt el ...

Előzmény: --zerge-- (1629)
--zerge-- Creative Commons License 2011.07.22 0 0 1629
Az enyemek is minimalisak (na jo, szoptatosan nem minimalisak, csak kicsik voltak :) ), megis fajtak, mikor futni probaltam, ugyhogy en se tudtam futni egyik gyerekem szoptatasa alatt se.
Előzmény: henn (1628)
henn Creative Commons License 2011.07.22 0 0 1628

ezt nem biztos, hogy teljesen értem.... túl nagy a melled, és azért? 

 

hát igen, engem ilyen probléma nem fenyeget(ett). minimális melleim vannak. (de ennek ellenére legnagyobb meglepetésemre tök jól tejeltek.)

Előzmény: zso70 (1627)
zso70 Creative Commons License 2011.07.21 0 0 1627

nem a mennyiség, hanem a fájdalom miatt kérdeztem, de azt hiszem, ez egyéni dolog , sikerült negyedszer jól kifognom :(

Előzmény: henn (1626)
henn Creative Commons License 2011.07.21 0 0 1626

én igen, bár nem a legelejétől, hanem csak olyan féléves koruktól. hogy miért (mármint hogy miért nem a legelejétől), ennek különféle okai voltak, de nem szoptatással összefüggő. semmi kihatását nem láttam a tejtermelésemre. azt persze, hogy nem szabadultak bele méreganyagok a futástól (egyesek ilyet mondanak), nem tudhatom. 

Előzmény: zso70 (1625)
zso70 Creative Commons License 2011.07.14 0 0 1625

sziasztok,

hátha, olvas még valaki...

akad-t olyan, aki szoptatás alatt futott ?

carlos80 Creative Commons License 2010.11.09 0 0 1624

Sziasztok!

 

Itt olvashattok egy hosszabb összefoglalót a babakocsis túrázásról-futásról:

 

http://trekker.hu/baby_jogger.html

 

Üdv, Carlos

--zerge-- Creative Commons License 2010.03.05 0 0 1622
Szerintem jól. Az enyém nem kimondottan sport babakocsi, 3 nem túl kicsi, felfújható kereke van, ennyi elég nekem. Jobb híján aszfalton futottam vele, kavicson nem hiszem, hogy lehet. Nem tudom hol laksz, valami park, sétány, mittudomén mi nincs a közeledben?
Előzmény: mocskos ruca (1621)
mocskos ruca Creative Commons License 2010.03.05 0 0 1621

jó,hogy említed........milyen ez a futós babakocsi?

azt tudom,hogy néz ki,de mennyire jól műxik???

 

és milyen terepen lehet vele futni? gondolom kavicsos helyen nem ajánlott:)

 

de az aszfaltot meg nem szeressem..........meghát......hogyan? járda úttest....?

Előzmény: --zerge-- (1620)
--zerge-- Creative Commons License 2010.03.05 0 0 1620
Én nem futnék egyáltalán, szerintem a rázkódással járó sportok (futás, lovaglás, stb.) nem terhes nőnek valók. Lehet helyette gyorsan sétálni pl.

Régen írtam ebbe a topikba, nemrég eszembe jutott, ui. lassan készülök újrakezdeni a futást a 3. gyerek után. A futós babakocsit már előástam :)
Előzmény: mocskos ruca (1619)
mocskos ruca Creative Commons License 2010.03.05 0 0 1619

eléggé haldoklik a fórum.......

azért megpróbálok kérdezni,hátha vannak tapasztalatok......

 

mennyire veszélyes a futás kis terhességnél?mennyi nem árt a babának?

az úszást azt próbáltam már,azt tudom,hogy semmi ártalmas nincs benne,ha jól van baba,mama.....

Törölt nick Creative Commons License 2009.04.08 0 0 1618
koszi:-)
Előzmény: pataporc (1617)
pataporc Creative Commons License 2009.04.07 0 0 1617
Szia rcs,
megláttam itt a neved, megörültem, és mivel nem publikus a levélcímed, hát ország-világ előtt kijelentem, hogy gratulálok Petihez és nagyon örülök! :) Pavinak is csók! :)
Előzmény: Törölt nick (1616)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.07 0 0 1616

itt az aprilis mar varjuk a hireket remelem minden rendben es megerkezik a pici borsika.

 

Nalunk minden rendben, Peti mar elmult fel eves (el se hiszem) mar kap krumplit meg almat, negykezlab all , sot egyszer negykezlabbol a labait kinyujtotta. (Pen is latta).  El se hittuk.   Csak azt a nagy nehez buksi fejet nem birja meg el:-)) Forogni tud eppenseggel de csak akkor ha lelehet esni valahonnan. :-)) Tesok szeretik egymast de anya szereteten/ odafigyelesen megy neha a harc , foleg ha faradt is vagyok. De nem panasz minden percet elvezek amig itthon lehetek!

 

es hogy on is legyek egy ideje elkezdtunk futni babakocsival . Pen mint ertelmi szerzo es topiktars velem futja a regeneralodo lassu futasait, tolja a kocsit es csevegunk. A tempo lassu de mar egy orat is tudok futni ,ha lassacskan is, de jol esik.  Godi bicikli uton a Duna mellett. Igy a tavaszi napsutesben igen klassz.

Ha esetleg egyszer majd megint lesz szigetes futas megprobalkozhatunk azzal is.

 

Tobbiek veletek mi van?

Előzmény: bors! (1615)
bors! Creative Commons License 2008.11.10 0 0 1615

Szia aagica!

Örülök, hogy tetszik a honlap és a ház, sokat dolgoztunk mindkettőn. Igazából kétlaki életet élünk, itt is, ott is megtalálhatóak vagyunk, de a házat mi üzemeltetjük.

Előzmény: aagica (1614)
aagica Creative Commons License 2008.11.03 0 0 1614
Megnéztem, gratulálok, nagyon szép a honlap is és a ház is. Lehet, hogy valamikor megnézünk benneteket. :)
Ti ott laktok Mátraszentlászlón? (Lehet, hogy hülye kérdés, de lehet, hogy valaki más üzemelteti a házat, vagy csak akkor mentek le, ha vendég van.)
Előzmény: bors! (1613)
bors! Creative Commons License 2008.11.03 0 0 1613

Csiga: ha te úgy érzed, már futóképes vagy, kezdj el futni szépen óvatosan.

Képzeld, nemrég jelentettük be Andrisnak, hogy kistesója lesz, nagyon jól fogada a hírt. Azóta szinte minden nap  megkérdezi, kijött-e már a tesó a pocakomból.:-)

 

Elkészült a honlap végleges válozata, lehet véleményezni: www.ketkerekvendeghaz.hu

Előre is köszi!

BTimea Creative Commons License 2008.10.31 0 0 1612
Hú, hát itt meg mik történtek, csak kapkodom a fejem! Gratulálok Petihez is, Kicsiborshoz is! Nagyon örülök nekik! És külön gratulálok a műhöz is, nagyon tetszik a honlap, jó, hogy feltetted a linket. Rengeteg munkátok lehet benne (nem a linkben, a házban).
Elnézést, én most kicsit elmaradtam, elsodortak nyár óta az események. Futni azért szoktam, jövő héten úgyis vége az őszi szünetnek, így nekem bármelyik nap jó, szívesen elmennék futni egyet valamelyik délelőtt.
bors! Creative Commons License 2008.10.30 0 0 1611

Bocsánat, hogy ilyen régen nem írtam, most sikerült mobil netet szerezni a Mátrába. A T-Home nem akarja bekötni hozzánk még egy ideig a vezetékes netet. Tényleg, nincs valakinek befolyásos ismerőse  T-Home-nál? Hátha meg lehetne gyorsítani a hálózatbővítés rögös folyamatát... A vezeték itt megy el a ház előtt.

 

Futás: egy hónappal a szülés után már futottam fél órát, de igazán jól csak 8 hónap elteltével esett a futás. Hiába sétáltam, "sportoltam" a terhesség alatt is, sok volt a kihagyás. De lehet, hogy csak az éjszakázások, az újfajta életmód voltak ilyen hatással rám.

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 1610
bors! te mikor kezdtel ujra futni miutan Andris szuletett? Volt barmi gond abbol hogy csaszaros volt? Nekem allandoan azt nyomjak h vigyazzak magamra de mar ugy erzem eleget vigyaztam! :-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.13 0 0 1609

Andi nagyon szereti Petit, allandoan jonne simogatna, kiabal h Patite Patite, nyomna a cumit a szajaba a jatekait meg tomkodi be a racsos agyba, de meg kis domper o igyhat probaljuk picit visszafogni. Viszont eleg anyas lett. Napkozben elvan massal de az esti vacsi furdes lefekves kombo az csak anyaval megy. Igyekszem kompenzalni ezerrel h mindketten megkapjak amit kernek, de neha meg nehez ha mindketto sir es csak en vagyok jo nekik:-) Plussz jon ehhez hogy a csaszar miatt egyedul nem is emelgethetem Andit szoval neha nehez. De Andi ugyesen felmaszik az olembe en meg mar tudok egyszerre kettot ringatni. :-) Es most az elejen van meg a nagyik segitsege is. Es asszem Petivel kevesebbet foglalkozom direktben mint Andival anno, legalabbis sok felesleget leepitettunk (nem merjuk minden szopi utan, tablazatot meg plane nem vezetek, furdes 3 perc alatt megvan, fejes csak alkalomszeruen stb stb) Ezzel is nyerek valamennyi idot. Kell megegy honap legalabb mig belerazodunk a ketgyerkocos letbe de mar jobban megy most is mint egy hete:-)

Azt mondjak akkor lesz meg inkabb nehez amikor Peti mar maszik lepked es kezd egyenrangu lenni velenem kisbaba. De az meg messze van

Előzmény: bors! (1608)
bors! Creative Commons License 2008.10.10 0 0 1608

Köszi a véleményt! Az a helyzet, hogy még csak nem is teszt verzió a honlap. Egy bringás rendezvényre készült szórólapot raktunk fel addig, amíg a végleges honlap el nem készül, amelyen részletesen lesznek árak, foglalási lehetőség, képek a szobákról, kerékpáros (mtb, országúti), futó, gyalogos és autós útvonaljavaslatok. Amint elkészül, megírom, és lehet véleményezni.

 

Más: Csiga, Andika hogy fogadta a jövevényt? Mennyire fogadja el, hogy a picinek most nagyobb szüksége van rád? Andrisunk, úgy látom most lépett a dackorszakba. Bár addig még sok idő van, kicsik félek, hogyan reagál majd a tesóra.

aagica Creative Commons License 2008.10.10 0 0 1607
Megnéztem a honlapotok, nagyon jó ötletnek tartom, amit csináltok, érdemes megtalálni a piaci rést, amit még senki nem töltött be. A honlaphoz annyit, bár írtad, hogy még tesztverzió, de nekem, mint potenciális vendégnek, a fotók és az árak hiányoznak. De majd biztos pótoljátok. :)
Előzmény: bors! (1604)
bors! Creative Commons License 2008.10.10 0 0 1606

Gratula a babához! Minden rendben volt? Ha jól gondolom, időre érkezett a baba??

Szívesen látunk benneteket! Egyébként a Mátrában is nagyon jókat lehet futni. Vannak egésen kellemesen futható hosszú szerpentinek, de kemény kaptatók is. Tervezem, hogy útvonaljavaslatokat is felteszek majd a honlapunkra.

Előzmény: Törölt nick (1605)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.10 0 0 1605

Stipi stopi mi akarunk majd ide jonni, irto klasszul nez ki!

Gratula kicsibors2-hoz! |

Nem tudom mindenki tudja-e mar nalunk megszuletett Peti tegnap volt  2hetes.  Meg par het es lassan elkezdunk futni is. tegnap en mentem a boltba-10 perc seta -es emberesen elfaradtam szoval lassan ideje is ujra mozgasba lendulni. Szoval koranyaron ha mar ujra futsz szivesen csatlakozom majd

Előzmény: bors! (1604)
bors! Creative Commons License 2008.10.07 0 0 1604

Kedves Topikolók! Kivel mi van mostanában, hónapok óta alig hallani felőletek. Én a nyáron ill. mostanában viszonylag keveset futottam, túlzottan lekötöttek az építkezésünkkel kapcsolatos nyűgök. De szerencsére a végéhez közeledünk és úgy tűnik, elkészül a "müvünk": www.ketkerekvendeghaz.hu. (Ez a honlapunk induló változata, a végleges még alakul.)

Másrészt, nemsokára újra érdekelt leszek baba-mama futásban, mivel áprilisra várjuk ifjabb csemeténket. Addig is, amíg futóképes állapotban vagyok, jó lenne egy rövidke futásra összefutni a Szigeten.

Üdv. Bors

odin88 Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1603
aagica Creative Commons License 2008.08.19 0 0 1602
Jaj, ez annyira gáz, hogy az összes futással kapcsolatos topikba beirogatjátok (már ha egyáltalán többen vagytok, nem egy embernek van 6-7 nickje, lást a Futóbolondoknál) ezt a nem is olyan nagyon burkolt reklámot.
Ha kicsit is értenétek hozzá, nem így csinálnátok.
Előzmény: Törölt nick (1601)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!