Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2021.03.01 0 0 112

A tiszteletet és az áldozati erőt kell magas szintre fejleszteniük!

Sokszor nem hajlanak meg, így az alázatot is kell gyakorolniuk!

Nagyon bíznak magukban, de néha kell a kudarc, hogy a földről is felszedjenek valamit!

És hát a dolgok elfogadása is az ő minőségükhöz tartozik, legyen az jó vagy rossz!

A Kos nagyon nemes jegy, ha kimunkálja magát!

Jézus, Bárány, Kos csillagkép - ezek analógiái egymásnak!

Sokszor az életpályájuk sem egyszerű! Mondhatni, nagyon kemény!

Általában veszteségükben is győzelemre vannak ítélve!

 

Előzmény: lacómacó (109)
Sasha_93 Creative Commons License 2020.06.29 0 0 110

Szerintem a Skorpió az egyik legjobb csillagjegy. Az emberek általában megijednek, amikor meghallják, hogy skorpió vagyok, de ha vennék a fáradtságot és elolvasnák a jellemzést, akkor rájönnének, hogy nem olyan borzalmas, sőt..

https://www.astrohoroszkop.hu/ itt a legpontosabb a jellemzése a skorpióknak 

lacómacó Creative Commons License 2015.08.15 0 0 109

Sziasztok,

 

Én is kos vagyok... bak aszcendensel. Sokáig nemigen hittem a horoszkóposdiban, de egy idő után khm, akaratlanúl is az ott leírtakat kezdtem igazolni.

 

Egy kérdésem van kos társaimhoz, nektek is folyamatosan jár az agyatok? Sokszor mondták nekem ne görcsöljek rá mindenre, pihentessem a gondolataimat, de egyszerüen képtelen vagyok. Tudod, amikor megkérdezel valakit mire gondol nyugodt pillanataiban jó eséllyel az lesz a válasz semmire, na én ezt elképzelni sem tudom, folyamatosan gondolkozom mindenen, ha más nem a tegnapi filmen....más is így van vele?

 

Olvastam valahol hogy a különböző jegyeknek megvannak a karmikus feladatai, no a koséról mindenhol mást írnak, nem tudja valaki mi is pontosan a mi feladatunk?

 

Köööszii

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.02 0 0 108

Igaz. A hűtlenség, és sumákolás a másik remek tulajdonságuk. ( Tisztelet a kivételnek. )

Előzmény: leila255 (107)
leila255 Creative Commons License 2010.02.02 0 0 107
Sziasztok!

Annak ellenére, hogy a kos-nak vannak jó tulajdonságai is, számomra az, hogy a legjobb csillagjegy, hát.. inkább az ellentkezője.
Nem akarok megbántani egy kos-t sem, de nekem eddig kb 4-5 kos személlyel volt dolgom, és ami igaz volt rájuk, hogy
néha képesek megbántani annak ellenére, hogy észrevennék
tehát számomra van bennük egy elviselhetetlen tulajdonság.
Azzal, hogy kimondják azonnal, amit épp gondolnak, egyenesen a szemébe vágják az embernek, szép dolog az őszinteség, nem ezzel van a baj, csak
néha nem veszik észre, hogy ezzel megbántanak másokat.

leila
Piki. Creative Commons License 2009.12.28 0 0 106
ámen:)
Előzmény: Váradi Március (105)
Váradi Március Creative Commons License 2009.12.24 0 0 105
2010 a KOS-ok éve!
Váradi Március Creative Commons License 2009.10.04 0 0 104
Nem az.
Előzmény: Krisze (103)
Krisze Creative Commons License 2009.09.24 0 0 103
Sziasztok!

Szerintem is klassz jegy a KOS.
Szerintetek a KOS férfi féltékeny típus vagy nem?
aggodó55 Creative Commons License 2009.08.27 0 0 102

Sziasztok,

 

Én egy igazi kos nő vagyok. A lehető legjobb tulajdonsággal rendelkezem, legalábbis a családtagjaim, és a barátaim szerint. A férjem nyilas. A lehető legjobb párosítás.  Én mindent elolvasok a horoszkopokkal kapcsolatban. DE teljesen magamra ismerek, minden illik rám. A kos anyák a legodaadobbak, a többihez képest.

 

Üdv: Egy igazi KOS.

Előzmény: Csab101 (100)
Váradi Március Creative Commons License 2009.08.20 0 0 101
A Kos fiúk mások. Persze nem ajánlom, hogy kibróbáld.
Előzmény: Csab101 (100)
Csab101 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 100

Sziasztok!

Én már 15 éve élek kos nővel (halak vagyok) és már tele vagyok ősz hajszálakkal.

Rita 80 Creative Commons License 2009.06.11 0 0 99
Szasztok Kosok!!Én igazából nyilas vagyok,nekem a lányom kos,most ápr.10-én lett 1éves.Nem olvastam sokat vissza,de kíváncsi lennék tapasztalatokra a két jegy közötti kapcsolatról,még ha nem is szülő-gyerek kapcsolat..Köszi a tapasztalatokat előre is!
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.09 0 0 98
"Csak a bántásért bántanak"

marhaság.
maga a skorpió (állat) se csinál ilyet:)

persze nem akarlak meggyőzni semmiről.
Előzmény: Artificial Intelligence (81)
Váradi Március Creative Commons License 2009.03.01 0 0 97
Lassan jön a KOSok ideje.
Előzmény: Inke07 (96)
Inke07 Creative Commons License 2009.03.01 0 0 96
Halli! Én már várom a hó végét nem csak azért mert kicsit idősebb leszek, de így tudom, hogy Jön a NYÁR.
Előzmény: Váradi Március (95)
Váradi Március Creative Commons License 2009.01.17 0 0 95
Március nemsoká
Váradi Március Creative Commons License 2008.04.02 0 0 94
Eljött a KOS-ok ideje!
Váradi Március Creative Commons License 2007.11.04 0 0 93
Ilyen a kos. Nyakas.
Előzmény: scarlett o'hara (92)
scarlett o'hara Creative Commons License 2007.10.31 0 0 92

A párom Kos, nagyon nyakas, makacs, konok, önfejű, szenvedélyes, ambiciózus, kitartó és okos.Mindig masszívan kiáll a véleménye mellett és nem bírja legapróbb igazságtalanságot sem.A legjobb barátja szintén Kos ám ő csendes nyugodt visszafogott és konfliktuskerülő, belenyugvó.

Tényleg lehet valami ebben a aszcendens dologban.

Váradi Március Creative Commons License 2007.10.26 0 0 91
Éljenek a kosok.
Előzmény: szabko 11 (90)
szabko 11 Creative Commons License 2007.10.25 0 0 90
Tipikus kos vagyok, tüzes, mint a paprika!
Pontosan tudom, mit akarok, konkrét elképzeléseim vannak és célomat általában el is éri. Hibám, hogy nemigen vagyok befolyásolható, ha valamit elhatározok, nehezen téríthetnek el szándékomtól. Konokul megyek előre a magam által választott úton. S ha ez egy idő után nem járható? Erre saját tévedéseim árán jövök rá.
Általában sikeres vagyok, hiszen van eszem, van bátorságom, merszem, hogy utat vágjak magamnak. Én magam választok mindent, és ha döntök, tűzön, vízen át kitartok elképzeléseim mellett.
Rendkívül jó feleség vagyok, aki férjének barátja jóban, rosszban. Hűségesen kitartok szeretteim mellett a legnehezebb körülmények között is, ha kell, keményen dolgozok, küzdök értük. Hűséges és becsületes vagyok, de csak addig, amíg ezt hasonló érzelmekkel viszonozzák. Igazságérzetem rendkívül fejlett. Ha bántódás ér, ha szerelmem szeretetemet nem értékeli, akkor kitörök a házasságból és bátran, merészen új partnert keresek magamnak! Erre még nem volt szükségem!!!!
Van elég fantáziám és bátorságom mindazt megvalósítani, ami egy jó kapcsolatot szilárddá, tartóssá tehet. Otthonom szeretem. Rendkívül melegszívű, segítőkész vagyok. Nagyon jó barát vagyok, bár érdekes módon szívesebben veszem a férfiak, mint a nők társaságát ( egy - két kedves hölgy kivételével), őket nagyon szeretem. Lenézem azokat a nőket, akik nem elsősorban eszükkel, tehetségükkel, inkább kisebb-nagyobb csalafintasággal, trükkökkel kívánnak előrejutni.
Előzmény: nyucus (89)
nyucus Creative Commons License 2007.10.18 0 0 89
Itt egy okos kos :)
Váradi Március Creative Commons License 2007.07.15 0 0 88
Kosok gyülekező!
mirca09 Creative Commons License 2007.06.13 0 0 87

Sziasztok!

 

Én is egy kos vagyok. De mennyire!!! /a környezetem igazán tudja/. De fejlődök, időnként vissza tudom fogni a hirtelen haragom, de ha valaki igazán megbánt azt eltaposom és felöklelem, persze utána lehet hogy megbánom, de ilyen vagyok.

A kosnak vannak jó tulajdonságai is:

- közvetlen az emberekkel

- ha kidühöngte magát akkor gyorsan megbocsát

- igazán tud szeretni

- racionális

....

igaz én magamból indulok ki.

Ja a Bakkal együtt élni is tud. Ami elvileg kizárt nekem 15 éve sikerűl. Nő vagyok.

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.13 0 0 86

Sziasztok! 

 

Én is kos vagyok.

Elvie Creative Commons License 2007.05.12 0 0 85
Én kos vagyok, és van pár skorpió barátnőm, akiket imádok!! Én jól kijövök velük! És az egyik legjobb barátnőm mérleg! Szóval nem tudom! Pedig állítólag dupla kos vagyok. Tudtok egy jó aszcendens kiszámítási izét?
Váradi Március Creative Commons License 2007.02.07 0 0 84
Érzitek a tavaszt ?
Shibuya Creative Commons License 2007.02.04 0 0 83

Jól van nem haragszom :)), lehet hogy túl sokat vártam, de aztán tényleg ügyesen lekezeltéttek a kezdeti dühömet... - még jó hogy egy aranyos skorpióval állsz szembe :))

Azt olvastam hogy nem könnyű jegy, és az ő kis 10 hónapjával már be is bizonyította. Néha ugy elmászik a lakásba se szó se beszéd, nem szereti már most ha segítek bármiben inkább orákig próbálkozik majd ha elfelejtem még képes megtapsolni magát.

Az apja hiába Halak elég nagy vehemenciával bír, és hát a bátyó hiába Mérleg nem fog belehabarodni....

Köszi a hozzászólásokat figyelembe fogom venni.

 

üdv minden kedves Kosocskának: Shibuya

Artificial Intelligence Creative Commons License 2007.02.03 0 0 82
Magától sok mindent meg fog csinálni. De abban a pillanatban, amikor rászólsz, h tegyen meg ezt-azt, nem fogja. Tanítsd meg mindenre. És ne beszéld le semmiről, amit ki akar próbálni. A szárnyait ne kösd meg.
Előzmény: Shibuya (75)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!