Keresés

Részletes keresés

csabak Creative Commons License 2007.02.22 0 0 51
Szia!

 

Kihasználatlanság miatt eladó a használt NIKON AF-S DX 18-70 F/3.5-4.5 IF ED objektívem. Magyarországon vásárolt, kifogástalan állapotú. http://www.nikon.com.au/productitem.php?pid=95-c26da0b380

60 e Ft livjak kukac freemail pont hu

Előzmény: alexclassic (50)
alexclassic Creative Commons License 2007.01.12 0 0 50
bocsi 06703300972
alexclassic Creative Commons License 2007.01.11 0 0 49

Sziasztok!

 

Keresnék 18-xx obit D70-hez.

 

Alex

hsoma Creative Commons License 2007.01.08 0 0 48
Köszi :)

egyébként mittomén. elvileg kánonon mennie kőne a fénymérésnek.

soma
Előzmény: Kezsu (47)
Kezsu Creative Commons License 2007.01.08 0 0 47
Kár.

Bár igazábol semmi bajom a manuallal. Gyakran hasznalom a canon obit is manualba.
Megszokas a Pentacon obi utan..=)

De egy nikkon optikahoz mar teljes tipus valtas kene.

Azert koszonom az infokat.
Mondogatom az ismeroseimnek a 400-ast..
Regebben lattam hirdetve, ha ez volt.
Probald ujra.
Előzmény: hsoma (46)
hsoma Creative Commons License 2007.01.08 0 0 46
da
Előzmény: Kezsu (45)
Kezsu Creative Commons License 2007.01.08 0 0 45
De az a 400-as amit árulsz manuális?
Előzmény: hsoma (44)
hsoma Creative Commons License 2007.01.07 0 0 44
a reklámot nagyon köszönöm, de ha megszabadítanál a 400 -astól, még hálásabb lennék ;-))

tapasztalatilag nem tudom, milyen a különbség a canon -nikon között, csak azt tudom (hallom mindenfelől), hogy a sima AF a nikon leggyengébb eresztése a 300 -as szériákból.

(ellentétben a 400 -assal ;-)))

hsoma
Előzmény: Kezsu (43)
Kezsu Creative Commons License 2007.01.07 0 0 43

Köszönöm. Igzából nem keres most objektívet. Elégedett vagyok a 400/5.6 L -el. :)
Csak neha latok hirdetve 2.8/300-as nikkor obikat es olyan jonak tuno aron. Ennyivel gyengebb lenne mint egy canon 2.8/300L?
Innen indult az okfejtesem.
De hogy utanna neztem lattam, hogy a nikkonnal sokka tobb "fajta" obi letezik.
Es ezert szerettem volna tudni, hogy melyik milyen minosegu..

Mégegyszer kösz.

A taxon topik nagyon hálás. Rengetegszer segitett(él) növényhatározásban. =)

Ajánlom mindenkinek :=)


Előzmény: hsoma (41)
hsoma Creative Commons License 2007.01.07 0 0 42
ja: az enyém: D80, D200 -al van fénymérés, és A mód
Előzmény: hsoma (41)
hsoma Creative Commons License 2007.01.07 0 0 41
tudtommal Daróczi Csaba használja itthon (daroczicsaba.hu)
minőségre nem egy nagyon nagy durranás, f/4 -re kell rekeszelni, hogy hozza az igazi minőségét, kétszerezőt, 1.4*ezőt sokak szerint nem nagyon szereti
AF sebessége se valami világelső, a géped motorján múlik minden. pl. az F4esben levő bikamotorral elfogadható, de egy D70/50 -essel kínszenvedés lehet.
minden digyi megy vele.
http://www.bigglass.net/opinion_page.htm
http://www.naturfotograf.com/lens_tele.html

(most jön az önreklám: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=62902761&t=9034190 )

hsoma
Előzmény: Kezsu (37)
ik Creative Commons License 2007.01.07 0 0 40
Kösz! Megnézem...
Előzmény: nord (39)
nord Creative Commons License 2007.01.06 0 0 39
http://old.photodo.com/nav/prodindex.html

Itt nem D-s van, de képközépen tökugyanazt produkálják, képszélen a D-s jobb.
Előzmény: ik (38)
ik Creative Commons License 2007.01.06 0 0 38

Sziasztok!

 

Van infótok arról (vagy valahol, valamikor végzett teszt eredménye is jó lenne), hogy egy 50/1,8-as AF-s Nikkor (D-s is, mindegy) milyen vonalpár/mm-es értékeket tud produkálni?

Ha valakinek van ilyen oldalról tudomása, megköszönöm, ha beírja!

Kezsu Creative Commons License 2007.01.06 0 0 37

Érdekelne egy két adat az alábbi objektívről.:
2. 8/300 AF ED

Igazából a minősége, AF gyorsaság.
Nem vagyok otthon nikonba. Melyik tipusokkal kompatibilis ez az objektív? Digitgépekre gondolok.

Van olyasmi jelölés vagy tipus a nikonnál mint a canonnal az "L" megjelölés az objektívekre?



nord Creative Commons License 2007.01.06 0 0 36
Az a Sigma 18-50 egy nagy rakás sz.r
Ha már D50, akkor a kitobijával vedd meg.
Előzmény: gregi91 (33)
lazy Creative Commons License 2007.01.06 0 0 35
Eladó egy tökéletes állapotban lévő Nikon D70 kitobi ( AF-s 18 - 70 mm f/3.5 - 4.5G DX IF-ED ). 55e Ft. A mailem petlazar kukac gmail potty com.
gregi91 Creative Commons License 2007.01.05 0 0 34
ja és pontosabban csak a 350d nem jön be nekem nagyon:D
Előzmény: tystoo (32)
gregi91 Creative Commons License 2007.01.05 0 0 33
hát vagy a d50-es kitobija vagy "Sigma 18-50mm AF F3.5-5.6 DC Digital Lens for Nikon D AF Mount " lenne, és akkor cska vázat vennék.
a makro obi 116Font ezt meg 75Font. Aztán van egy 130fontos utalványom, még nemtudom h. eladom, nem vagyok benne biztos, mert most jöttem rá h. nem csak kitet tudok venni, hanem vázat is és külön hozzá obit:)(ott nincs nikon d50 már)
Előzmény: tystoo (32)
tystoo Creative Commons License 2007.01.05 0 0 32
Ár-érték arányban nagyon jó kis objektív. Ha szerzel mellé egy nagylátószögű obit (pl:18-70), na meg persze egy DSLR gépet, nagyon jó kezdő szett lehet belőle. Ja, a Canonoktól nincs miért írtózni.
Előzmény: gregi91 (31)
gregi91 Creative Commons License 2007.01.05 0 0 31

Hellosztok!
Azérdekelne, hogy egy ilyen optikával mit tudnék kezdeni?
A makro obikkal mit lehet fotózni? ÉN nem vagyok otthon a témában, de van egy ajándékutalványom, és iylet találtam(meg szeretek makrózni)
És gépem még nincs:D dem indenképpen nikon-t veszek, irtózok a canonoktól:D
Sigma AF 70-300mm f4-5.6 DG Macro Nikon Fit Lens
nord Creative Commons License 2007.01.03 0 0 30
Pardon, lemaradt a link:

http://www.wlcastleman.com/equip/reviews/d80/index.htm
Előzmény: nord (29)
nord Creative Commons License 2007.01.03 0 0 29
Jónéhány objektív összehasonlító tesztje (D80-on):

fotofer Creative Commons License 2006.12.17 0 0 28

 

 

  korrekció!!!!!

 

                   

Eladó a menyasszony!

 

 

     egy Nikkor AF-IF-ED 4/300mm eladnám-balesetem-miatt-    ami  analóg

    digitális vázon egyaránt használható, +állványcsatlakozó gyűrűs 

    + ráépített napellenző ,a tubus közepén szűrő tartó fiókkal,

     a frontlencse sz. mérete:82mm

     Minden gyári tartozékkal,dobozzal

     fizikai esztétikai állapota:99,99%

   

     keresek helyette :    /értékarányos csere lehetőség!/

 

       Sigma APO MACRO 150mm F2.8 EX DG HSM  macrót hasonló minőségben

 

       ajánlatokat kérek,várok a :  fotofer@vipmail.hu címre

 

 

Előzmény: fotofer (27)
fotofer Creative Commons License 2006.12.16 0 0 27

 

 

    

   Eladó a menyasszony!

 

 

     egy Nikkor AF-IF-ED 4/300mm eladnám-balesetem-miatt-    ami    analóg

    digitális vázon egyaránt használható, +állványcsatlakozó gyűrűs 

    + ráépített napellenző ,a tubus közepén szűrő tartó fiókkal,

     a frontlencse sz. mérete77m

     Minden gyári tartozékkal,dobozzal

     fizikai esztétikai állapota:99,99%

   

       ajánlatokat kérek,várok a :  fotofer@vipmail.hu címre

joci1973 Creative Commons License 2006.10.16 0 0 26

Üdv.

 

Egy 11 hónapos kisded várja leendő gazdáját:

Sigma 50-500 EX RF HSM 4.0-6.3 86 mm minden tartozékával, kitűnő állapotban.

 

Magyar üzletből , még 1 hónap garanciával. Új ára 310 volt, 189-ért odaadom.

További optikák: sigma 18-50/2.8, tokina 80-400, sigma ex 2x, 18-70 kitobi

 

Mail címem publikus.

Köszönöm

fomü Creative Commons License 2006.10.09 0 0 25
Az elöbbi irásom a Nikon F3-ra vonatkozik.
fomü Creative Commons License 2006.10.08 0 0 24

Ha ma vásárolnék biztosan megegyeznénk.de nekem már meg van.

Nagyon tiszteletet parancsoló szett. Beszélhet itt bárki a digitekről.

Szerintem a váz 120-130.az obik egyenként 50-60 a fénymérö 25E

 Ft-t érnek. Egyben legfeljebb 4.5 százalékot érdemes engedni.

Az igazi értéket meg kell fizetni.

nikongyuri Creative Commons License 2006.10.03 0 0 23
ELADÓ ÚJ Nikon 24- 120mm f/3. 5- 5. 6G ED- IF AF- S VR eladó, dobozában, garanciával! Rendkívûl jó áron, a bolti ár, 210e helyett, mindössze 145 000 Ft- ért. Hívj! +36- 20- 452- 9002, georg@chello.hu
lazy Creative Commons License 2006.10.02 0 0 22
Eladó egy Nikon 18-70 DX - ED obi. (kitben jött a D70-el) Lett helyette egy 18-200 és továbbiakban biztos, hogy meg akarom tartani. Ár: 65.000 Ft
E-mail: petlazar kukac gmail potty com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!