Keresés

Részletes keresés

gregi91 Creative Commons License 2007.01.05 0 0 33
hát vagy a d50-es kitobija vagy "Sigma 18-50mm AF F3.5-5.6 DC Digital Lens for Nikon D AF Mount " lenne, és akkor cska vázat vennék.
a makro obi 116Font ezt meg 75Font. Aztán van egy 130fontos utalványom, még nemtudom h. eladom, nem vagyok benne biztos, mert most jöttem rá h. nem csak kitet tudok venni, hanem vázat is és külön hozzá obit:)(ott nincs nikon d50 már)
Előzmény: tystoo (32)
tystoo Creative Commons License 2007.01.05 0 0 32
Ár-érték arányban nagyon jó kis objektív. Ha szerzel mellé egy nagylátószögű obit (pl:18-70), na meg persze egy DSLR gépet, nagyon jó kezdő szett lehet belőle. Ja, a Canonoktól nincs miért írtózni.
Előzmény: gregi91 (31)
gregi91 Creative Commons License 2007.01.05 0 0 31

Hellosztok!
Azérdekelne, hogy egy ilyen optikával mit tudnék kezdeni?
A makro obikkal mit lehet fotózni? ÉN nem vagyok otthon a témában, de van egy ajándékutalványom, és iylet találtam(meg szeretek makrózni)
És gépem még nincs:D dem indenképpen nikon-t veszek, irtózok a canonoktól:D
Sigma AF 70-300mm f4-5.6 DG Macro Nikon Fit Lens
nord Creative Commons License 2007.01.03 0 0 30
Pardon, lemaradt a link:

http://www.wlcastleman.com/equip/reviews/d80/index.htm
Előzmény: nord (29)
nord Creative Commons License 2007.01.03 0 0 29
Jónéhány objektív összehasonlító tesztje (D80-on):

fotofer Creative Commons License 2006.12.17 0 0 28

 

 

  korrekció!!!!!

 

                   

Eladó a menyasszony!

 

 

     egy Nikkor AF-IF-ED 4/300mm eladnám-balesetem-miatt-    ami  analóg

    digitális vázon egyaránt használható, +állványcsatlakozó gyűrűs 

    + ráépített napellenző ,a tubus közepén szűrő tartó fiókkal,

     a frontlencse sz. mérete:82mm

     Minden gyári tartozékkal,dobozzal

     fizikai esztétikai állapota:99,99%

   

     keresek helyette :    /értékarányos csere lehetőség!/

 

       Sigma APO MACRO 150mm F2.8 EX DG HSM  macrót hasonló minőségben

 

       ajánlatokat kérek,várok a :  fotofer@vipmail.hu címre

 

 

Előzmény: fotofer (27)
fotofer Creative Commons License 2006.12.16 0 0 27

 

 

    

   Eladó a menyasszony!

 

 

     egy Nikkor AF-IF-ED 4/300mm eladnám-balesetem-miatt-    ami    analóg

    digitális vázon egyaránt használható, +állványcsatlakozó gyűrűs 

    + ráépített napellenző ,a tubus közepén szűrő tartó fiókkal,

     a frontlencse sz. mérete77m

     Minden gyári tartozékkal,dobozzal

     fizikai esztétikai állapota:99,99%

   

       ajánlatokat kérek,várok a :  fotofer@vipmail.hu címre

joci1973 Creative Commons License 2006.10.16 0 0 26

Üdv.

 

Egy 11 hónapos kisded várja leendő gazdáját:

Sigma 50-500 EX RF HSM 4.0-6.3 86 mm minden tartozékával, kitűnő állapotban.

 

Magyar üzletből , még 1 hónap garanciával. Új ára 310 volt, 189-ért odaadom.

További optikák: sigma 18-50/2.8, tokina 80-400, sigma ex 2x, 18-70 kitobi

 

Mail címem publikus.

Köszönöm

fomü Creative Commons License 2006.10.09 0 0 25
Az elöbbi irásom a Nikon F3-ra vonatkozik.
fomü Creative Commons License 2006.10.08 0 0 24

Ha ma vásárolnék biztosan megegyeznénk.de nekem már meg van.

Nagyon tiszteletet parancsoló szett. Beszélhet itt bárki a digitekről.

Szerintem a váz 120-130.az obik egyenként 50-60 a fénymérö 25E

 Ft-t érnek. Egyben legfeljebb 4.5 százalékot érdemes engedni.

Az igazi értéket meg kell fizetni.

nikongyuri Creative Commons License 2006.10.03 0 0 23
ELADÓ ÚJ Nikon 24- 120mm f/3. 5- 5. 6G ED- IF AF- S VR eladó, dobozában, garanciával! Rendkívûl jó áron, a bolti ár, 210e helyett, mindössze 145 000 Ft- ért. Hívj! +36- 20- 452- 9002, georg@chello.hu
lazy Creative Commons License 2006.10.02 0 0 22
Eladó egy Nikon 18-70 DX - ED obi. (kitben jött a D70-el) Lett helyette egy 18-200 és továbbiakban biztos, hogy meg akarom tartani. Ár: 65.000 Ft
E-mail: petlazar kukac gmail potty com
drempee Creative Commons License 2006.10.02 0 0 21
A sigma elkelt.
Előzmény: drempee (19)
bbako Creative Commons License 2006.10.01 0 0 20

Szerintetek mennyit ér:

- Nikon F3 HP karcmentes

- Nikon 24/2,8 AIS

- Nikon 105/2,8 AIS

- Nikon 180/2,8 ED

- Nikon TC-200

- Tokina AT-X 35-70/2,8

- Gossen Lunasix 3

 

Mind kifogástalan állapotban, a gép az utolsó legyártott darabok egyike (a gyártási szám alapján), az optikák mind karcmentesek és gombamentesek.

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

drempee Creative Commons License 2006.09.27 0 0 19
Eladó egy újszerű, karcmentes SIGMA 105 f2.8 EX (nem DG) Macro autófókusz objektív Nikon bajonettel.  Eredeti gyöngyvászon tokjában. Nagy fényerő, 1:1 nagyítási arány, 31cm közelpont, 23,3 fok látószög. Szűrő méret 58mm, tömeg 450gramm. Full frame leképzés, egyaránt használható digitális és filmes gépekhez. Ajándék UV szűrő. Tökéletes állapotban! 89000Ft, e-mailem publikus!
alvariado Creative Commons License 2006.07.28 0 0 18

Szevasztok 12-24 nikon eladó ,féléves 200000Ft

17-55 miatt

30/6558380

hsoma Creative Commons License 2006.06.28 0 0 17
van már Nikon bajonettes objektívek, és Nikon, gépek, trükkök topicunk is. azokban sincs túl nagy élet, szszvsz nem kár, ha ezt elprédálják a hirdetők.
Előzmény: nikone (16)
nikone Creative Commons License 2006.06.28 0 0 16
arra céloztam, hogy a topicban eddig jórészt csak hirdetések jelentek meg. pedig nem ártana a TÉMÁBAN is megosztani a véleményeket.

Előzmény: Khop (15)
Khop Creative Commons License 2006.06.28 0 0 15
Mire lennel kivancsi pontosabban?
Előzmény: nikone (14)
nikone Creative Commons License 2006.06.28 0 0 14
Szívesen olvasnék itt Nikon optikákról is, meg véleményekről, tesztekről...


Forrest_Gump Creative Commons License 2006.06.26 0 0 13
Még mindíg eladó!

Nikon F100+MB 15 – 125 000 HUF


Objektívek: Nikkor 18-35 f/3.5-4.5 – 75 000 HUF
Nikkor 28-105 f/3.5-4.5 – 40 000 HUF
Nikkor 80-400 f/4.5-5.6 VR – 230 000 HUF
Nikkor 105 f/2.8 makro – 100 000 HUF

Vakuk: SB-28 – 40 000 HUF
SB-29s – 70 000 HUF


Nagyon jó, újszerű állapot!
Ha érdekel írj: taskovics@gmail.com vagy hívj 70/543-2026


drempee Creative Commons License 2006.06.18 0 0 12
 Elkelt.
Előzmény: drempee (11)
drempee Creative Commons License 2006.06.17 0 0 11
Eladó egy tökéletes állapotban lévő Nikon D70 kitobi ( AF-s 18 - 70 mm f/3.5 - 4.5G DX IF-ED ).  UV szűrővel 60e Ft. A mailem publikus.
Forrest_Gump Creative Commons License 2006.03.16 0 0 10

Nikon objektívek megkímélt állapotban eladók!!

 

ha érdekel írj:

taskovics@gmail.com

csd Creative Commons License 2006.02.10 0 0 9

ELADÓ AF Nikkor 28-100 G /3,5-5,6 62mm-es polárszűrővel 18e Ft-ért.

mailem publikus

rátót Creative Commons License 2006.02.03 0 0 8
Egyébként milyen ez a 18-200 VR-es obi ?
Télleg olyan " rossz ", mint ahogy sokan fikázzák ???

Köszi!!!

Ui: egyébként folyamatosan olvasom a külföldi fórumokat és ég és föld a különbség....mármint mindig mindenkinek higgadtan válaszolnak és kimerítően, még a leggyökerebb kérdésre is!!!
OTT NINCS FIKÁZÁS!!! A fasorba se vagyunk...ez most csak úgy eszembe jutott... :o(

GT
Előzmény: nikond50 (6)
nord Creative Commons License 2006.02.02 0 0 7

Ne hagyd magad! Ha a munkásember meg akar szívatni, hívd a főnökét, kérd a vásárlók könyvét, stb, stb.

Előzmény: nikond50 (6)
nikond50 Creative Commons License 2006.02.02 0 0 6
egy érdekes tényt közölnék, szilveszter napján vettem egy nikon af-s dx vr 18-200 obit, aminek a belsejében elég szép és nagyméretű porszemcséket véltem felfedezni, valamint olyan foltokat, amit valamilyen csppfolyós anyag hagy maga után egy üvegfelületen. a szervizben természetesen azzal fogadtak, hogy az a felhasználás során mehetett bele, ha a port még rám is fogják, azért azt a cseppszerű dolgot nem. 1 órás vita után azt bevállalták, hogy azt a cseppet letakaritják az obiról, amihez ugye szét kell szedni, de ettől független a tisztitás mint olyan nem tartozik a garanciába. én ugy vélem, hogy egy olyan teméket vettem meg ami ilyen állapotában nem kerűlhetett volna ki a piacra - azt mondta a szervizes kaszás gergő nevű úriember, hogy szigorú minőségellenőrzési feltételek mellett kerűlnek piacra - illetve ha ilyen problééma merűl fel akkor annyi gerincesség kellne hogy legyen egy ekkora cégnél, hogy elismerik hogy a szerelés következtében kerülhetett oda az a szennyeződés. természetesen vannak olyan lencsetagok, amelyek közé betud menni a por az objektiv zoom mivoltából, devannak olyan lencsetagok, amelyek közé nem. azért azt meg engedje meg a világ, hogy oda ahova csak a gyártás során kerűlhet be a szennyeződés, azt ne akarják már a felhasználóra kenni. úgyérzem a fogyasztóvédelemhez is kell tennem egy kört, mert ilyen állapotban ez az objektiv nem kerűlhetett volna a polcokra - a nikon szigorú minőségvizsgálata mellett???!!! röhej - és aezáltal a vevőt mind anyagiakban és erkölcsiekben megkárositja a cég. vettem egy új valamit, ami tele volt kosszal, rámfogják, és még én fizessek ha kiakarom tisztittatni. na ehhez szóljatok hozzá....
rátót Creative Commons License 2006.02.02 0 0 5
szvsz akkó nem kő ide gyünni....szvsz...
Előzmény: hsoma (4)
hsoma Creative Commons License 2006.02.01 0 0 4

a forrásmegjelölés lemaradt... http://www.naturfotograf.com/lens_surv.html

 

szvsz ott van a nikonos topic.

mér nincs nikkoros topic? mert szvsz elég nekünk az, ami van.

hsoma

Előzmény: rátót (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!