Keresés

Részletes keresés

tystoo Creative Commons License 2007.01.05 0 0 32
Ár-érték arányban nagyon jó kis objektív. Ha szerzel mellé egy nagylátószögű obit (pl:18-70), na meg persze egy DSLR gépet, nagyon jó kezdő szett lehet belőle. Ja, a Canonoktól nincs miért írtózni.
Előzmény: gregi91 (31)
gregi91 Creative Commons License 2007.01.05 0 0 31

Hellosztok!
Azérdekelne, hogy egy ilyen optikával mit tudnék kezdeni?
A makro obikkal mit lehet fotózni? ÉN nem vagyok otthon a témában, de van egy ajándékutalványom, és iylet találtam(meg szeretek makrózni)
És gépem még nincs:D dem indenképpen nikon-t veszek, irtózok a canonoktól:D
Sigma AF 70-300mm f4-5.6 DG Macro Nikon Fit Lens
nord Creative Commons License 2007.01.03 0 0 30
Pardon, lemaradt a link:

http://www.wlcastleman.com/equip/reviews/d80/index.htm
Előzmény: nord (29)
nord Creative Commons License 2007.01.03 0 0 29
Jónéhány objektív összehasonlító tesztje (D80-on):

fotofer Creative Commons License 2006.12.17 0 0 28

 

 

  korrekció!!!!!

 

                   

Eladó a menyasszony!

 

 

     egy Nikkor AF-IF-ED 4/300mm eladnám-balesetem-miatt-    ami  analóg

    digitális vázon egyaránt használható, +állványcsatlakozó gyűrűs 

    + ráépített napellenző ,a tubus közepén szűrő tartó fiókkal,

     a frontlencse sz. mérete:82mm

     Minden gyári tartozékkal,dobozzal

     fizikai esztétikai állapota:99,99%

   

     keresek helyette :    /értékarányos csere lehetőség!/

 

       Sigma APO MACRO 150mm F2.8 EX DG HSM  macrót hasonló minőségben

 

       ajánlatokat kérek,várok a :  fotofer@vipmail.hu címre

 

 

Előzmény: fotofer (27)
fotofer Creative Commons License 2006.12.16 0 0 27

 

 

    

   Eladó a menyasszony!

 

 

     egy Nikkor AF-IF-ED 4/300mm eladnám-balesetem-miatt-    ami    analóg

    digitális vázon egyaránt használható, +állványcsatlakozó gyűrűs 

    + ráépített napellenző ,a tubus közepén szűrő tartó fiókkal,

     a frontlencse sz. mérete77m

     Minden gyári tartozékkal,dobozzal

     fizikai esztétikai állapota:99,99%

   

       ajánlatokat kérek,várok a :  fotofer@vipmail.hu címre

joci1973 Creative Commons License 2006.10.16 0 0 26

Üdv.

 

Egy 11 hónapos kisded várja leendő gazdáját:

Sigma 50-500 EX RF HSM 4.0-6.3 86 mm minden tartozékával, kitűnő állapotban.

 

Magyar üzletből , még 1 hónap garanciával. Új ára 310 volt, 189-ért odaadom.

További optikák: sigma 18-50/2.8, tokina 80-400, sigma ex 2x, 18-70 kitobi

 

Mail címem publikus.

Köszönöm

fomü Creative Commons License 2006.10.09 0 0 25
Az elöbbi irásom a Nikon F3-ra vonatkozik.
fomü Creative Commons License 2006.10.08 0 0 24

Ha ma vásárolnék biztosan megegyeznénk.de nekem már meg van.

Nagyon tiszteletet parancsoló szett. Beszélhet itt bárki a digitekről.

Szerintem a váz 120-130.az obik egyenként 50-60 a fénymérö 25E

 Ft-t érnek. Egyben legfeljebb 4.5 százalékot érdemes engedni.

Az igazi értéket meg kell fizetni.

nikongyuri Creative Commons License 2006.10.03 0 0 23
ELADÓ ÚJ Nikon 24- 120mm f/3. 5- 5. 6G ED- IF AF- S VR eladó, dobozában, garanciával! Rendkívûl jó áron, a bolti ár, 210e helyett, mindössze 145 000 Ft- ért. Hívj! +36- 20- 452- 9002, georg@chello.hu
lazy Creative Commons License 2006.10.02 0 0 22
Eladó egy Nikon 18-70 DX - ED obi. (kitben jött a D70-el) Lett helyette egy 18-200 és továbbiakban biztos, hogy meg akarom tartani. Ár: 65.000 Ft
E-mail: petlazar kukac gmail potty com
drempee Creative Commons License 2006.10.02 0 0 21
A sigma elkelt.
Előzmény: drempee (19)
bbako Creative Commons License 2006.10.01 0 0 20

Szerintetek mennyit ér:

- Nikon F3 HP karcmentes

- Nikon 24/2,8 AIS

- Nikon 105/2,8 AIS

- Nikon 180/2,8 ED

- Nikon TC-200

- Tokina AT-X 35-70/2,8

- Gossen Lunasix 3

 

Mind kifogástalan állapotban, a gép az utolsó legyártott darabok egyike (a gyártási szám alapján), az optikák mind karcmentesek és gombamentesek.

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

drempee Creative Commons License 2006.09.27 0 0 19
Eladó egy újszerű, karcmentes SIGMA 105 f2.8 EX (nem DG) Macro autófókusz objektív Nikon bajonettel.  Eredeti gyöngyvászon tokjában. Nagy fényerő, 1:1 nagyítási arány, 31cm közelpont, 23,3 fok látószög. Szűrő méret 58mm, tömeg 450gramm. Full frame leképzés, egyaránt használható digitális és filmes gépekhez. Ajándék UV szűrő. Tökéletes állapotban! 89000Ft, e-mailem publikus!
alvariado Creative Commons License 2006.07.28 0 0 18

Szevasztok 12-24 nikon eladó ,féléves 200000Ft

17-55 miatt

30/6558380

hsoma Creative Commons License 2006.06.28 0 0 17
van már Nikon bajonettes objektívek, és Nikon, gépek, trükkök topicunk is. azokban sincs túl nagy élet, szszvsz nem kár, ha ezt elprédálják a hirdetők.
Előzmény: nikone (16)
nikone Creative Commons License 2006.06.28 0 0 16
arra céloztam, hogy a topicban eddig jórészt csak hirdetések jelentek meg. pedig nem ártana a TÉMÁBAN is megosztani a véleményeket.

Előzmény: Khop (15)
Khop Creative Commons License 2006.06.28 0 0 15
Mire lennel kivancsi pontosabban?
Előzmény: nikone (14)
nikone Creative Commons License 2006.06.28 0 0 14
Szívesen olvasnék itt Nikon optikákról is, meg véleményekről, tesztekről...


Forrest_Gump Creative Commons License 2006.06.26 0 0 13
Még mindíg eladó!

Nikon F100+MB 15 – 125 000 HUF


Objektívek: Nikkor 18-35 f/3.5-4.5 – 75 000 HUF
Nikkor 28-105 f/3.5-4.5 – 40 000 HUF
Nikkor 80-400 f/4.5-5.6 VR – 230 000 HUF
Nikkor 105 f/2.8 makro – 100 000 HUF

Vakuk: SB-28 – 40 000 HUF
SB-29s – 70 000 HUF


Nagyon jó, újszerű állapot!
Ha érdekel írj: taskovics@gmail.com vagy hívj 70/543-2026


drempee Creative Commons License 2006.06.18 0 0 12
 Elkelt.
Előzmény: drempee (11)
drempee Creative Commons License 2006.06.17 0 0 11
Eladó egy tökéletes állapotban lévő Nikon D70 kitobi ( AF-s 18 - 70 mm f/3.5 - 4.5G DX IF-ED ).  UV szűrővel 60e Ft. A mailem publikus.
Forrest_Gump Creative Commons License 2006.03.16 0 0 10

Nikon objektívek megkímélt állapotban eladók!!

 

ha érdekel írj:

taskovics@gmail.com

csd Creative Commons License 2006.02.10 0 0 9

ELADÓ AF Nikkor 28-100 G /3,5-5,6 62mm-es polárszűrővel 18e Ft-ért.

mailem publikus

rátót Creative Commons License 2006.02.03 0 0 8
Egyébként milyen ez a 18-200 VR-es obi ?
Télleg olyan " rossz ", mint ahogy sokan fikázzák ???

Köszi!!!

Ui: egyébként folyamatosan olvasom a külföldi fórumokat és ég és föld a különbség....mármint mindig mindenkinek higgadtan válaszolnak és kimerítően, még a leggyökerebb kérdésre is!!!
OTT NINCS FIKÁZÁS!!! A fasorba se vagyunk...ez most csak úgy eszembe jutott... :o(

GT
Előzmény: nikond50 (6)
nord Creative Commons License 2006.02.02 0 0 7

Ne hagyd magad! Ha a munkásember meg akar szívatni, hívd a főnökét, kérd a vásárlók könyvét, stb, stb.

Előzmény: nikond50 (6)
nikond50 Creative Commons License 2006.02.02 0 0 6
egy érdekes tényt közölnék, szilveszter napján vettem egy nikon af-s dx vr 18-200 obit, aminek a belsejében elég szép és nagyméretű porszemcséket véltem felfedezni, valamint olyan foltokat, amit valamilyen csppfolyós anyag hagy maga után egy üvegfelületen. a szervizben természetesen azzal fogadtak, hogy az a felhasználás során mehetett bele, ha a port még rám is fogják, azért azt a cseppszerű dolgot nem. 1 órás vita után azt bevállalták, hogy azt a cseppet letakaritják az obiról, amihez ugye szét kell szedni, de ettől független a tisztitás mint olyan nem tartozik a garanciába. én ugy vélem, hogy egy olyan teméket vettem meg ami ilyen állapotában nem kerűlhetett volna ki a piacra - azt mondta a szervizes kaszás gergő nevű úriember, hogy szigorú minőségellenőrzési feltételek mellett kerűlnek piacra - illetve ha ilyen problééma merűl fel akkor annyi gerincesség kellne hogy legyen egy ekkora cégnél, hogy elismerik hogy a szerelés következtében kerülhetett oda az a szennyeződés. természetesen vannak olyan lencsetagok, amelyek közé betud menni a por az objektiv zoom mivoltából, devannak olyan lencsetagok, amelyek közé nem. azért azt meg engedje meg a világ, hogy oda ahova csak a gyártás során kerűlhet be a szennyeződés, azt ne akarják már a felhasználóra kenni. úgyérzem a fogyasztóvédelemhez is kell tennem egy kört, mert ilyen állapotban ez az objektiv nem kerűlhetett volna a polcokra - a nikon szigorú minőségvizsgálata mellett???!!! röhej - és aezáltal a vevőt mind anyagiakban és erkölcsiekben megkárositja a cég. vettem egy új valamit, ami tele volt kosszal, rámfogják, és még én fizessek ha kiakarom tisztittatni. na ehhez szóljatok hozzá....
rátót Creative Commons License 2006.02.02 0 0 5
szvsz akkó nem kő ide gyünni....szvsz...
Előzmény: hsoma (4)
hsoma Creative Commons License 2006.02.01 0 0 4

a forrásmegjelölés lemaradt... http://www.naturfotograf.com/lens_surv.html

 

szvsz ott van a nikonos topic.

mér nincs nikkoros topic? mert szvsz elég nekünk az, ami van.

hsoma

Előzmény: rátót (-)
csd Creative Commons License 2006.02.01 0 0 3

Hali!

 

AF Nikkor G 28-100mm kell valakinek? Eladnám? Mailem publikus.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!