Keresés

Részletes keresés

drempee Creative Commons License 2006.10.02 0 0 21
A sigma elkelt.
Előzmény: drempee (19)
bbako Creative Commons License 2006.10.01 0 0 20

Szerintetek mennyit ér:

- Nikon F3 HP karcmentes

- Nikon 24/2,8 AIS

- Nikon 105/2,8 AIS

- Nikon 180/2,8 ED

- Nikon TC-200

- Tokina AT-X 35-70/2,8

- Gossen Lunasix 3

 

Mind kifogástalan állapotban, a gép az utolsó legyártott darabok egyike (a gyártási szám alapján), az optikák mind karcmentesek és gombamentesek.

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

drempee Creative Commons License 2006.09.27 0 0 19
Eladó egy újszerű, karcmentes SIGMA 105 f2.8 EX (nem DG) Macro autófókusz objektív Nikon bajonettel.  Eredeti gyöngyvászon tokjában. Nagy fényerő, 1:1 nagyítási arány, 31cm közelpont, 23,3 fok látószög. Szűrő méret 58mm, tömeg 450gramm. Full frame leképzés, egyaránt használható digitális és filmes gépekhez. Ajándék UV szűrő. Tökéletes állapotban! 89000Ft, e-mailem publikus!
alvariado Creative Commons License 2006.07.28 0 0 18

Szevasztok 12-24 nikon eladó ,féléves 200000Ft

17-55 miatt

30/6558380

hsoma Creative Commons License 2006.06.28 0 0 17
van már Nikon bajonettes objektívek, és Nikon, gépek, trükkök topicunk is. azokban sincs túl nagy élet, szszvsz nem kár, ha ezt elprédálják a hirdetők.
Előzmény: nikone (16)
nikone Creative Commons License 2006.06.28 0 0 16
arra céloztam, hogy a topicban eddig jórészt csak hirdetések jelentek meg. pedig nem ártana a TÉMÁBAN is megosztani a véleményeket.

Előzmény: Khop (15)
Khop Creative Commons License 2006.06.28 0 0 15
Mire lennel kivancsi pontosabban?
Előzmény: nikone (14)
nikone Creative Commons License 2006.06.28 0 0 14
Szívesen olvasnék itt Nikon optikákról is, meg véleményekről, tesztekről...


Forrest_Gump Creative Commons License 2006.06.26 0 0 13
Még mindíg eladó!

Nikon F100+MB 15 – 125 000 HUF


Objektívek: Nikkor 18-35 f/3.5-4.5 – 75 000 HUF
Nikkor 28-105 f/3.5-4.5 – 40 000 HUF
Nikkor 80-400 f/4.5-5.6 VR – 230 000 HUF
Nikkor 105 f/2.8 makro – 100 000 HUF

Vakuk: SB-28 – 40 000 HUF
SB-29s – 70 000 HUF


Nagyon jó, újszerű állapot!
Ha érdekel írj: taskovics@gmail.com vagy hívj 70/543-2026


drempee Creative Commons License 2006.06.18 0 0 12
 Elkelt.
Előzmény: drempee (11)
drempee Creative Commons License 2006.06.17 0 0 11
Eladó egy tökéletes állapotban lévő Nikon D70 kitobi ( AF-s 18 - 70 mm f/3.5 - 4.5G DX IF-ED ).  UV szűrővel 60e Ft. A mailem publikus.
Forrest_Gump Creative Commons License 2006.03.16 0 0 10

Nikon objektívek megkímélt állapotban eladók!!

 

ha érdekel írj:

taskovics@gmail.com

csd Creative Commons License 2006.02.10 0 0 9

ELADÓ AF Nikkor 28-100 G /3,5-5,6 62mm-es polárszűrővel 18e Ft-ért.

mailem publikus

rátót Creative Commons License 2006.02.03 0 0 8
Egyébként milyen ez a 18-200 VR-es obi ?
Télleg olyan " rossz ", mint ahogy sokan fikázzák ???

Köszi!!!

Ui: egyébként folyamatosan olvasom a külföldi fórumokat és ég és föld a különbség....mármint mindig mindenkinek higgadtan válaszolnak és kimerítően, még a leggyökerebb kérdésre is!!!
OTT NINCS FIKÁZÁS!!! A fasorba se vagyunk...ez most csak úgy eszembe jutott... :o(

GT
Előzmény: nikond50 (6)
nord Creative Commons License 2006.02.02 0 0 7

Ne hagyd magad! Ha a munkásember meg akar szívatni, hívd a főnökét, kérd a vásárlók könyvét, stb, stb.

Előzmény: nikond50 (6)
nikond50 Creative Commons License 2006.02.02 0 0 6
egy érdekes tényt közölnék, szilveszter napján vettem egy nikon af-s dx vr 18-200 obit, aminek a belsejében elég szép és nagyméretű porszemcséket véltem felfedezni, valamint olyan foltokat, amit valamilyen csppfolyós anyag hagy maga után egy üvegfelületen. a szervizben természetesen azzal fogadtak, hogy az a felhasználás során mehetett bele, ha a port még rám is fogják, azért azt a cseppszerű dolgot nem. 1 órás vita után azt bevállalták, hogy azt a cseppet letakaritják az obiról, amihez ugye szét kell szedni, de ettől független a tisztitás mint olyan nem tartozik a garanciába. én ugy vélem, hogy egy olyan teméket vettem meg ami ilyen állapotában nem kerűlhetett volna ki a piacra - azt mondta a szervizes kaszás gergő nevű úriember, hogy szigorú minőségellenőrzési feltételek mellett kerűlnek piacra - illetve ha ilyen problééma merűl fel akkor annyi gerincesség kellne hogy legyen egy ekkora cégnél, hogy elismerik hogy a szerelés következtében kerülhetett oda az a szennyeződés. természetesen vannak olyan lencsetagok, amelyek közé betud menni a por az objektiv zoom mivoltából, devannak olyan lencsetagok, amelyek közé nem. azért azt meg engedje meg a világ, hogy oda ahova csak a gyártás során kerűlhet be a szennyeződés, azt ne akarják már a felhasználóra kenni. úgyérzem a fogyasztóvédelemhez is kell tennem egy kört, mert ilyen állapotban ez az objektiv nem kerűlhetett volna a polcokra - a nikon szigorú minőségvizsgálata mellett???!!! röhej - és aezáltal a vevőt mind anyagiakban és erkölcsiekben megkárositja a cég. vettem egy új valamit, ami tele volt kosszal, rámfogják, és még én fizessek ha kiakarom tisztittatni. na ehhez szóljatok hozzá....
rátót Creative Commons License 2006.02.02 0 0 5
szvsz akkó nem kő ide gyünni....szvsz...
Előzmény: hsoma (4)
hsoma Creative Commons License 2006.02.01 0 0 4

a forrásmegjelölés lemaradt... http://www.naturfotograf.com/lens_surv.html

 

szvsz ott van a nikonos topic.

mér nincs nikkoros topic? mert szvsz elég nekünk az, ami van.

hsoma

Előzmény: rátót (-)
csd Creative Commons License 2006.02.01 0 0 3

Hali!

 

AF Nikkor G 28-100mm kell valakinek? Eladnám? Mailem publikus.

nord Creative Commons License 2006.01.30 0 0 2

Ha van pénzed a nagyon jókra, akkor ne foglalkozz ezzel kérdéssel.:)

 

----------

 

Canon-os optikák topic van, Nikonos mééé nincs ???

Az se canonos - más kérdés, hogy nikonosok kevesebbet szólnak hozzá.

Előzmény: rátót (1)
rátót Creative Commons License 2006.01.30 0 0 1
Jah...de úgy látom, hogy Nikonban vagy nagyon jó , vagy átlagos obik vannak...hiányzik a mid-range....szerintem !
Vagy nem?
Előzmény: nord (0)
nord Creative Commons License 2006.01.30 0 0 0
Lát0m döntöttél:)
Előzmény: rátót (-)
rátót Creative Commons License 2006.01.30 0 0 topiknyitó
Nagylátószögű lencsék

* 35 mm f/1.4 Nikkor
* 28 mm f/2 Nikkor
* 28 mm f/2.8 Nikkor (AIS, close focus to 0.2 m)

Normál fix lencsék

* 50 mm f/2 Nikkor-H (AI)
* 50 mm f/1.8 Nikkor
* 58 mm f/1.2 Noct-Nikkor
* 50 mm f/1.4 Nikkor (latest versions, including AF D)

Közép-rövid ( portré ) lencsék

* AF 85 mm f/1.4 Nikkor
* AF 105 mm f/2 DC Nikkor
* 105 mm f/2.5 Nikkor (Gauss design)
* 85 mm f/1.4 Nikkor (MF, AIS)

Rövid teleobjektívek, fixek

* AFS 200 mm f/2 ED IF VR G
* AF 180 mm f/2.8 ED-IF Nikkor
* 200 mm f/2 ED-IF Nikkor (AIS)
* 180 mm f/2.8 ED Nikkor (AIS)

Hosszú teleobjektívek, fixek

* AFS 300 mm f/2.8 ED-IF Nikkor (Mk. I only)
* 300 mm f/2.8 ED-IF Nikkor (AIS)
* AFS 500 mm f/4 ED-IF Nikkor

Makró objektívek

* 55 mm f/3.5 Micro-Nikkor (non-AI, old, compensating type, mid-to-late 1960's)
* AF 200 mm f/4 ED-IF Micro-Nikkor
* 85 mm f/2.8 PC-Micro-Nikkor

Zoom objektívek

* AFS 200-400 mm f/4 ED-IF VR G Nikkor
* AFS 28-70 mm f/2.8 ED-IF Nikkor
* AFS 70-200 mm f/2.8 G VR ED-IF Nikkor (a long march but leading to revolution)
* AFS 17-35 mm f/2.8 ED-IF Nikkor

Speciális alkalmazások

* 105 mm f/4.5 UV-Nikkor [discontinued]
* 55 mm f/1.2 Oscilloscope-Nikkor [discontinued]
* Any of the many Ultra-Micro-Nikkors or Macro-Nikkors [discontinued]

Lehet hogy már ismeritek....a prémium kategóriájú Nikon optikák, hátha valakinek hasznos lesz !!! :o)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!