Keresés

Részletes keresés

Ronin1982 Creative Commons License 2017.02.09 0 0 63

BALATON ÉSZAKI PART ÉS KÖRNYÉKE: KESZTHELY-HÉVÍZ-GYENESDIÁS-VONYARCVASHEGY

 

TELJES TESTES MELEG OLAJOS MASSZÁZS, TAPASZTALT OKLEVELES MASSZŐRTŐL, LÁGY KELETI ZENE KÍSÉRETÉVEL.

 

Szeretettel várom a gyengébb nem képviselőit, egy kellemes, érzéki, egész testet betöltő lágy olajos masszázsra. Jöjjenek el, és élvezzék a kezeim által nyújtott örömök pillanatait.

 

SVÉD MASSZÁZS: 3000FT

FRISSÍTŐ MASSZÁZS: 3000FT

RELAX MASSZÁZS: 3000FT

SPORT MASSZÁZS: 3000FT

YÓNI MASSZÁZS: 5000FT

 

masszazsgyenesdias.simplesite.com

oldmumus_v.2 Creative Commons License 2017.01.18 0 0 62

Nem tudom mi van arrafelé, mert vagy 1988-ban jártam arra utolsó alkalommal.

Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.18 0 0 61

egy fahíd még most is van Balatonújlaknál, a környéken csak "Európa-hídnak" nevezik, két autó elférne egymás mellett, csak mindkét oldalt van egy akkora lyuk, amiben egy nagyobb autó is eltűnne, szóval csak egy autó tud átmenni S vonalban, már ha kellően bátor :D

Előzmény: oldmumus_v.2 (60)
oldmumus_v.2 Creative Commons License 2017.01.18 0 0 60

Szívesen. Csak annyira ismerem a környéket, hogy ott ahol a víz kettéágazik volt egy fahíd. Sok erdészeti meg TSZ kocsi használta és emiatt a híd megrogyott. Apám, én, a haverja meg a fia voltunk egy régi Skodával ott. A haver meg a fia átmentek a keleti oldalra kocsival és rá pár percre a híd összerogyott.

 

Majd később kicsit északabbra épült egy betonhíd és új út. A régi utat meg benőtte a gaz, a természet visszavette az uralmat.

 

Előzmény: Törölt nick (59)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.18 0 0 59

köszi a pontosítást, nem tudtam pontosan mi a neve a csatornarendszernek :)

Előzmény: oldmumus_v.2 (57)
oldmumus_v.2 Creative Commons License 2017.01.18 0 0 58

Iroda adta ki vagy magánszemély?

Előzmény: ho---bort (54)
oldmumus_v.2 Creative Commons License 2017.01.18 0 0 57

A másik ága bemegy a Nagyberekbe és a majorsági csatornákba végződik.

Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.17 0 0 56

Nyugati-övcsatornának hívják, Kéthely után kettéágazik, az egyik ága megy a somogyszentpáli víztárazóba, a másik pedig a dél-balatoni csatornarendszer többi csatornájával kapcsolódik össze valahol!

Előzmény: zjakabfi (4)
Tevemadar Creative Commons License 2008.05.29 0 0 55
Rossz szállásadók sajnos mindenhol előfordulhatnak, de azt gondolom Máriafürdőre nem ez a jellemző.
Nekem nagyon pozitívak a tapasztalataim az elmúlt évekből, nem túlzóak az árak, gondozott és szép a strand stb.

Mivel egyre több fiatal is jön ide, hétvégenként pedig elég komoly éjszakai élet is van.. :)
ho---bort Creative Commons License 2007.08.06 0 0 54
Hali Mindenkinek!

Sajnos muszáj, hogy negatív tapasztalatainkat megosztanom veletek. Tegnap érkeztünk,de még azon a napon el is hagytuk szállásunkat Balatonmáriafürdőn. A Nefelejcs utca egyik házában béreltünk ki egy hosszúhétvégét, ahol rendkívüli bánásmódban volt részünk. először megpróbáltak minket becsapni az árat illetően, majd kiderült, hogy a ház nincs rendesen kitakarítva, az edények piszkosak és nincs meleg víz sem. Természetesen szóltunk a problémák miatt, és ekkor kezdődtek a gondok. Szitkozódások és átkok ezrei zúdultak ránk üvöltésekkel megfűszerezve. Talán mondanom sem kell a többit, de még hozzá kell tennem, hogy sajnos hiába vártunk a megígért blokkra, számlára, vagy bármilyen igazolásra a pénz átvételéről, mert nem kaptunk. Remélem ez csak egy kirívó eset, de talán már érthető, hogy miért is hanyatlik a balatoni turizmus!

zjakabfi Creative Commons License 2007.06.01 0 0 53
Nem kell újabb Balatonfórum, próbáld meg a témát beilleszteni a többibe, vagy a Mentsd meg a Balatont, ha akarsz fürdeni című anyatopikba, ott minden téma kitárgyalható.
Előzmény: sziporkaaaaaaaa (52)
sziporkaaaaaaaa Creative Commons License 2007.06.01 0 0 52
sziasztok!valaki tudna nekem segíteni, én szeretnék létrehozni egy Balatonberény fórumot létrehozni, hogy tehetem?a 30 hozzászólásom már megvan elvileg!köszönöm a segítséget előre is!
Csokis Creative Commons License 2007.05.26 0 0 51
Hasonló cipőben járok, mint a néhánnyal előttem szóló. 4 felnőtt, 3 gyerek (1, 1, 2 évesek) részére keresek nappali + 2 szobás szállást a déli parton, július első hetére (július 1-6, esetleg június 30-július 6.). Gyerekeknek nem kell ágy, mert egy a szülőkkel egy ágyban alszik, kettőnek meg visszük a saját, kinyitható ágyát.
Rákerestem a neten, vagy tragikusak vannak (leputtyant, ezer éve nem látott még festőt sem), vagy már foglaltak. Az lenne az ideális, ha földszintes lenne, hogy ne hulljanak alá a lépcsőkön (a két egyéves felmászni már nagyon tud, de lefelé még kicsit sem), lenne árnyék a kertben, és nem 2 km-re lenne a strand. Nem tudtok valamit?
afiesta Creative Commons License 2007.05.08 0 0 50
Ha még nem találtál nyaralót tudok egyett ajánlani.afiesta@citromail.hu ra írj.xia
Előzmény: djlalygerce (48)
artur66 Creative Commons License 2007.02.04 0 0 49
Mi biztos nem innen Miskolcról, de a gyerekek nyaralása sem volt semmi, ugyan az "uttörőtábort" nagynehezen felismertem a képekről, de mikor elmesélték, hogy egy részeg-hajléktalan garázdálkodott a szállásukon, teljesen kiakadtam.......
Előzmény: djlalygerce (48)
djlalygerce Creative Commons License 2007.02.04 0 0 48
Sziasztok. Tudna nekem ajánlani valaki 4 szobás nyaralót Máriafürdőn?? Köszi
Eszterci Creative Commons License 2006.08.11 0 0 47

Feltétlenül másszátok meg a Badacsonyt, a kilátóig, ha már ott lesztek!!!!

(hogy ne csak én szenvedjek;)))) (A kilátás festői, csak én addigra már félig meghaltam a hegymászástól;)

Előzmény: djlalygerce (46)
djlalygerce Creative Commons License 2006.08.11 0 0 46
Sziasztok! 18-án pénteken este jövünk haza. Az biztos, hogy egy hajózást beiktatunk Badacsonyba, vagy Szigligetre. Többet még én sem tudok. Ha hazajöttünk majd mesélek!
zjakabfi Creative Commons License 2006.08.10 0 0 45

Biztos szép lesz?

 

Biztos szép lesz!!! :)

Előzmény: zjakabfi (44)
zjakabfi Creative Commons License 2006.08.10 0 0 44
Biztos szép lesz? Meddig maradtok? Milyen programot terveztek?
Előzmény: djlalygerce (43)
djlalygerce Creative Commons License 2006.08.10 0 0 43
Sziasztok. Mi szombaton indulunk! Állítólag csak hétfőtől lesz szebb időnk, addíg esőt mondanak a mi kis tudósaink. Szurkoljatok!!!
Eszterci Creative Commons License 2006.08.08 0 0 42

Az Úttörőtábort láttam többször is kívűlről a kikötő felé menet!

Pont mondtam is páromnak, hogy milyen hangulatos, a gyerekkorunk jut róla eszünkbe, milyen jól érezhették/hetik itt magukat a gyerekek!!!;)

Szerintem jó nyaralás lesz a Tieidnek is!

Előzmény: artur66 (40)
Eszterci Creative Commons License 2006.08.08 0 0 41

Helló!

Vasárnap jöttünk haza, és bár a rossz idő miatt fürdeni keveset tudtunk, de így is nagyon jól éreztük magunkat! Szerintem mire Ti mentek, ismét jó idő lesz, mindenesetre szorítok;) Azért a múlt hét elején pancsiztunk még, aztán meg kirándultunk Badacsonyba hajóval (túráztunk is egy jót!), mentünk Fonyódra, és megcsodáltuk Keszthelyet is.

Maga Máriafürdő telitalálat volt, nagyon nyugis, csendes, a szálloda is szuper volt, volt saját stégje, így ott kevesen fürödtek, szinte csak a miénk volt a Balcsi!;)

Úgyhogy csak ajánlani tudom a helyet (a Janette Hotelt és a közelében levő Pillangó Éttermet, mert olcsón nagyon finomat ettünk ott:). A Rezeda Sörkertben meg a sör mellett fincsi fagyikelyhek vannak, az epervarázst ajánlom, nyam-nyam!

Nagyon jó volt a nyaralás!:)

Előzmény: djlalygerce (39)
artur66 Creative Commons License 2006.07.28 0 0 40
Sziasztok!
Nemsokára (2 hét) mennek a gyermekeim.
Én 1981-ben voltam:-) Táncdalfesztivál: Bábu vagy, Limbó-hintó, Kölyköd voltam. Az utolsó 100%, a többi nem biztos, de talán akkörül:-)
Milyen hely a régi úttörőtábor? Sehol sem találtam róla képeket:-(
Üdv:
ARTUR
Előzmény: djlalygerce (39)
djlalygerce Creative Commons License 2006.07.28 0 0 39
Jó nyaralást, és ha hazajöttél várjuk majd az élménybeszámolódat! Mi aug.12-én megyünk.
Eszterci Creative Commons License 2006.07.27 0 0 38

Holnapután megyünk Balatonmáriafürdőre!:)

Eszterci Creative Commons License 2006.06.20 0 0 37

Köszönöm, megkaptam!!!:)

Most tanulmányozom...

Az máris biztos, hogy ki fogjuk próbálni a nosztalgiahajót és a vizibuszt, mert ilyeneken még nem hajóztam... még egyszer nagyon köszi a részletes tájékoztatót!:)

Előzmény: zjakabfi (35)
Eszterci Creative Commons License 2006.06.19 0 0 36

Köszi, bocsi, nem akartalak sürgetni, csak már izgatottan várom a nyaralást!!!;)))

Akkor várom majd visszajelzésed.

Azóta annyi jót hallottam már Máriafürdőről, hogy most már bizti vagyok benne, hogy jól döntöttem...;)

Előzmény: zjakabfi (35)
zjakabfi Creative Commons License 2006.06.19 0 0 35

megjött, fogok ráv válaszolni...

még addig van idő!

korrekt, pontos útvonalat, menetrendet javaslok, hajótípussal!

Előzmény: Eszterci (34)
Eszterci Creative Commons License 2006.06.19 0 0 34
Ezek szerint nem érkezett meg a mélem, mert nem válaszoltál... Sebaj, akkor leírom itt is: július 29-től augusztus 4-éig leszünk Balatonmáriafürdőn nyaralás céljából:) Már lentebb említetted Badacsonyt és Szigligetet, ezért ezekre a szép helyekre mindenképpen szeretnénk elhajókázni... Várom válaszod!;)
Előzmény: zjakabfi (32)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!