itepgolab2 Creative Commons License 2018.05.06 -1 0 1347

Idefigyelj betegember: Nyomod itt magadnak megint a kozvetitest. Egyetlen dologrol feledkeztel meg a tudositasodban, amivel ez a meccs bekerult a vilagkuriozumok koze...

Előzmény: Ackerley (1346)
Ackerley Creative Commons License 2018.05.05 0 1 1346

0:1 a vége, negyedszerre győztes a Victory. Ha ötödszörre is sikerül, 15 szezon után elmondhatják, hogy minden harmadikat ők nyertek.

Mindent összevetve az utóbbi 9 év legrosszabb döntője volt, bár érdekes, hogy 9 éve is ők nyertek 1:0-ra, akkor is volt piros lap. Mondjuk 7 éve 0:0 volt a meccs, de aztán a hosszabbításban lőttek 4-et, 2:2 után jöttek a tizenegyesek.

Búcsúzom!

Ackerley Creative Commons License 2018.05.05 0 0 1345

Sárga lapok a hosszabbításban. Nem kéne.

Ackerley Creative Commons License 2018.05.05 0 0 1344

Újabb frissítések mindkét oldalon. De már csak pár perc van hátra.

Ackerley Creative Commons License 2018.05.05 0 0 1343

Első csere a hazaiaknál. Gyerünk!

Ackerley Creative Commons License 2018.05.05 0 0 1342

1 órán is túl vagyunk, a hazaiak nyomása csökkent, a 2. félidőben még lövésük sem volt.

Ackerley Creative Commons License 2018.05.05 0 0 1341

0:1 a félidő.

Ackerley Creative Commons License 2018.05.05 0 0 1340

Mivel a Jetsnél kétharmadban van a labda, így nagy hajtás következhet.

Ackerley Creative Commons License 2018.05.05 0 0 1339

Barbarouses a 9. percben megnyitja a döntőt, 0:1 a Victory javára.

Ackerley Creative Commons License 2018.05.05 0 0 1338

Perceken belül kezdődik a 13. Grand Final, Newcastle Jets-Melbourne Victory összecsapással. A hazaiak 2., a vendégek 4. bajnoki címüket szerezhetik meg. A vendégek három címüket mindig úgy nyerték, hogy az alapszakaszt is abszolválták, a hazaiak azt az egyet nem, hanem legyőzték a győztest, amitől most nem kell félniük, de azért beleszólhatnak a játszmába.

Ackerley Creative Commons License 2018.04.28 0 0 1337

Drámai meccsen kiesik a Sydney FC, pedig történelmi tettet hajthatott volna végre, ha 2x2-zik. Öngóllal vezettek, majd öngóllal egyenlítettek, így lett 2:2, ráadásul a 95. percben. A hosszabbításban a 117. percben kapták a gólt, így lett 2:3 a vége. Ugyanitt a hosszabbítás 8 perc volt, nagyjából 133 perces meccsen vannak túl a felek. A döntőben tehát Jets-Victory.

A 2x2-höz legutóbb a Brisbane járt közel, akik 2010-12 között csak az alapszakasz elsőséget bukták el.

Ackerley Creative Commons License 2018.04.27 0 0 1336

Fordít a Newcastle Jets, ezzel bejut a döntőbe. Az egyenlítő gól egy látványos sarkalós találat volt, hetekig mutogatnák, ha Európában esett volna.

Ackerley Creative Commons License 2018.04.27 0 0 1335

Ma megkezdődnek az elődöntők:

11:50 Newcastle Jets-Melbourne City

(holnap: 11:50 Sydney FC-Melbourne Victory)

Ackerley Creative Commons License 2018.01.14 0 0 1334

Magyar cikk a bajnokságról, azon belül is a Wanderersről!

Ackerley Creative Commons License 2017.11.10 0 0 1333

Hú, tényleg. Történelmi pillanat. Biztos jó meccs volt. Sajnos nagyon nyomjuk a karácsonyi kiadást melóban, ezért nincs nagyon időm.

Előzmény: ironmaiden70 (1332)
ironmaiden70 Creative Commons License 2017.11.10 0 1 1332

Egyre több meccs marad ki, pedig verik a Sydney-t, kapd össze magad kicsit.

Ackerley Creative Commons License 2017.11.03 0 0 1331

*Dolgozok. Dolgozom. :)

Előzmény: Ackerley (1330)
Ackerley Creative Commons License 2017.11.03 0 0 1330

Most is dolgozik, mint eddig, de most valahogy nincs időm rá. Ahogy látom, a 85. percben 0:1, szóval nem sokról maradtam le. :)

Amúgy 9:50-kor kezdődött. Azt hittem, 10:50-kor fog, szóval ha néztem is volna, lekéstem volna egy félidőt.

Ackerley Creative Commons License 2017.10.28 0 0 1325

Hatalmasat véd Galekovic, így nehéz lesz egyenlíteni.

Ackerley Creative Commons License 2017.10.28 0 0 1324

Jól kezdődik, mint az előző, és itt nem is kell félni egyenlítéstől.

Ackerley Creative Commons License 2017.10.28 0 0 1323

A szabadrúgást McCormack jó 20 méterről csavarja a kapu jobb részébe, oda, ahova a tizenegyest is rúgta, és a kapus nem ér oda. Hatalmas gól. 0:2.

Ackerley Creative Commons License 2017.10.28 0 0 1322

GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL

0:2 McCormack

Ackerley Creative Commons License 2017.10.28 0 0 1321

McCormack a jobb alsóba lövi a labdát, a friss sárgás Izzo balra vetődik. 0:1.

Ackerley Creative Commons License 2017.10.28 0 0 1320

GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL

0:1 McCormack (11-es)

Ackerley Creative Commons License 2017.10.28 0 0 1319

Tizenegyes a vendégeknek. Jól kezdődik ez a meccs is. Már elfejelte, mikor a kapus jött, szóval ez így kicsit furcsa. A 3. meccsen ez már kb. az 5. büntető.