Keresés

Részletes keresés

zorki Creative Commons License 2006.01.28 0 0 83

A szegedi ügyet én pontosan nem ismerem, nem tok nyilatkozni. Amire emléxem, a 2-es önkormányzati választások előtt Székesfehérváron volt balhé -még az Országgyűlésben is vitatták-, mert az ottani polgárőrség kiállt egy jelölt mellett.

Igen vannak ilyen jelenségek, de ha valaki megfázik, akkor ő már methetetlen?

Sőt, mi több, az egész polgárőrség kidobandó, ha egy polgárőr vagy egy helyi szervezet politizál?

Előzmény: hösurg (82)
hösurg Creative Commons License 2006.01.28 0 0 82
Pl. Szegeden a Városőrség szépen infiltrálva van az u.n. munkásőrfazonok által, viszont kutya-macska kapcsolatban van a Polgárőrséggel valami okból.
Előzmény: zorki (75)
zorki Creative Commons License 2006.01.27 0 0 81

Te vagy eltévedve cicababa!

 

Ne próbálkozz, kicsit alacsony színvonalat ütöttél meg, ezen szinten nem fog menni, ha csak annyi célod, hogy engem bosszantsál, cicababa. Jobb lett volna, ha csendben maradsz.

Felőlem aztán szidhatod napestig Gyurcsányt, csak ne keverd bele a polgárőrséget, amit, mint példákkal is illusztráltam, a polgári kormány is támogatott(nagyon helyesen).

Előzmény: Törölt nick (80)
zorki Creative Commons License 2006.01.27 0 0 79

Hol is írtam, hogy baj?

Csak a topoknyitó -ebben a kérdésben tapasztalható- szűklátókörűségének jeleire próbáltam rámutatni, arra, hogy a polgári kormány is támogatta -nagyon helyesen- az amúgy itt egyesek szerint pufajkásokat.

 

El is olvasol? Pont azt írtam, hogy nem kellene ezt a politika tárgyává tenni!

:DDD

Előzmény: Törölt nick (77)
zorki Creative Commons License 2006.01.27 0 0 78
Az is kideríthető, hogy még Debrecenben is működik polgárőrség! Az áldóját!
zorki Creative Commons License 2006.01.27 0 0 76

2001. II. félévében a polgári kormány 50 millió forintos pályázatot írt ki, melyet polgárőrszervezetek nyertek el. (Csak egy kiragadott példa a polgári kormány idejéből.)

Mindenkinek jó szórakozást!

zorki Creative Commons License 2006.01.27 0 0 75

A HÍR.TV honlapjáról:

2005.09.05.

…Magyar-szerb polgárőri szervezet felállítását javasolja egy szegedi polgári kör a vajdasági vegyes lakosságú településeknek. A kezdeményezést támogatja a magyarországi szerb kisebbség, valamint a dél-alföldi térség Európa parlamenti képviselője is

 

http://www.hirtv.hu/?tPath=/kulfold/hethatar/&article_hid=60225

zorki Creative Commons License 2006.01.27 0 0 74
A polgárőrség honlapján mindenki elolvashatja -nem kell alákérdező újságírónak lennie- a törvénytervezet szövegét. Ha már benyújtották az Országgyűlés honlapján is olvasható.
Talán mielőtt valaki topikot nyit róla el is olvashatná.

A polgárőrségről szóló törvénytervezet 3.§
1) A polgárőrség és a polgárőrök tevékenységük ellátása során hatósági jogkörrel nem rendelkeznek, kényszerintézkedést nem alkalmazhatnak. Az együttműködő szervekkel történő közös feladat- vagy szolgálatellátás esetén a tevékenysége főként a felvilágosításra, tájékoztatásra, meghatározott eseményen, helyszínen való jelenlétre és tartózkodásra, objektum, terület vagy esemény megfigyelésére, továbbá az eljáró szerv tevékenységének a támogatására és segítésére terjedhet ki.
(2) A polgárőr által feladatának ellátása során viselt formaruha a Magyar Honvédség, a rendvédelmi szervek, vagy más hatóságok tagjainak egyenruhájához való hasonlósága miatt vagy egyéb okból való megtévesztésre nem lehet alkalmas.
(3) A polgárőr tevékenysége ellátásához szükséges felszerelési tárgyakat tarthat magánál, de lőfegyvert nem viselhet és kényszerítő testi erőt csak jogos védelmi helyzet és végszükség esetén alkalmazhat


A polgárőrséget -szerencsére- a polgári kormány is támogatta. (Mán mér ne, nevében is ott van, hogy polgár!:D
Egy eddig poltika mentesen működő szervezetet mi frászért kell berángatni a poltikába?
Ma több száz kis falu, község, nagyobb tanya városok melletti kertes házas kerületek éjszakai nyugalmát őrzik.
ALBI Creative Commons License 2006.01.27 0 0 72

Ha úgy gondolod, hogy minden hülyeségedre reagálni fogok, akkor közlöm beled, tévedsz!

További jó szájtépést !

Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.27 0 0 70
azert idaig connecticutig csak nem pofatlankodtok kozpenzen kiutazni ?
ALBI Creative Commons License 2006.01.27 0 0 69

Igen tisztelt kivagyo=cicaba=libakak !  DDDD

El kell kesererítselek !

 

Sajnálom, nincs naftalinozott pufajkám és nem voltam munkásőr sem! DD

Okostojás!

Reszkess, mert jön sz eltársőrség !

Viszenk!

Tudod gumiszoba, gumidominó !

Aztán jön majd a nővérke Te beveszed a gyógyszered és megnyugszol! DDD

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.27 0 0 68
legyen csupa nagybetuvel : HUSANGOS BUNKOCSKA VAGY . es veheted ki a naftalinbol a pufajkad.
Előzmény: ALBI (67)
ALBI Creative Commons License 2006.01.27 0 0 67

Nem nem 4 elemi, hanem 6!

 

Már majdnem éretsségi! DD

Okostojás!

Te meg József Attlia! DD

 

Tudod bunkócska, mert így írjuk : József Attila !

Nagy betüvel!

Előzmény: Törölt nick (65)
ALBI Creative Commons License 2006.01.27 0 0 66

Oh jajj!

Hány forintos ez a kérdés?

Okostojás!

Saját dumád nincs?

Ezt Hú-sáng szöveget nyomod, utánam?

Szánalmas vagy! DD

Előzmény: Törölt nick (63)
ALBI Creative Commons License 2006.01.27 0 0 64

A husáng nem ugyanaz mint a Hú-sáng

Mert a Hú-sáng az te vagy fika nick ! DD

 

De azért még elmesélheted hogyan lehet valaki komcsi is meg náci is !

Hehehe

Előzmény: Törölt nick (61)
ALBI Creative Commons License 2006.01.27 0 0 62

nivket=nick  :(

 

 

Előzmény: ALBI (60)
ALBI Creative Commons License 2006.01.27 0 0 60

Szerintem keress magadnak új nivket, mert rövidesen röpülsz!

Remélem !

Hú-sáng!

Előzmény: Törölt nick (59)
ALBI Creative Commons License 2006.01.27 0 0 58

A Te igazságod?

Nácika !

Előzmény: Törölt nick (57)
hösurg Creative Commons License 2006.01.27 0 0 56

"Köztudott, legalább is vidéken, ahol az emberek jobban ismerik egymást, hogy a polgárőrség volt munkásőrökből, nyugdíjas párttitkárokból, pártagokból, volt ifjú gárda tagokból , és ezek barátaiból áll."

 

Városőrségek miben különböznek?

Előzmény: vöröskemotox (-)
ALBI Creative Commons License 2006.01.27 0 0 55

Bátorság!

 

Nagy nagy bátorság!

 

Hu-sáng ! DDD

Előzmény: Törölt nick (51)
ALBI Creative Commons License 2006.01.27 0 0 54
ügyvezeztőkém!  = ügyvezetőkém !! :(
Előzmény: ALBI (53)
ALBI Creative Commons License 2006.01.27 0 0 53

Na mi a pálya "szinesrovarirtó" ?? DD

Eltüntél?

Keresed a helyesírási hibáid ?

Akad belőle ügyvezeztőkém!  DDD

kapu199 Creative Commons License 2006.01.27 0 0 52
Jó lenne ha a moderátor kivágna téged a francba!
Előzmény: Törölt nick (51)
S.Zoltán Creative Commons License 2006.01.27 0 0 50
Üdvözlet!

Bemutatkoznánk! Vaskúti Polgárőrség
Big-B Creative Commons License 2006.01.26 0 0 49
Te hol olvastad a törvénytervezetet?
Előzmény: vöröskemotox (48)
vöröskemotox Creative Commons License 2006.01.26 0 0 48
A parlamentben biztos. Az tuti, hogy Lampert adott egy pélsányt a "pártatlan" újságírónak, mert az alapján kérdezett a két riport alany alá. Így kezdte: A kezemben lévő belügyminiszteri törvény tervezet szerint... Azt mondta a minden jót Mónika, hogy a napokban nyújtják be. A messelq kolega biztos tudja. A másik topicban azt írta, hogy ő képviselő, hogy fene a jó dolgát.
Előzmény: Big-B (47)
Big-B Creative Commons License 2006.01.26 0 0 47
Hol lehet elolvasni azt a törvénytervezetet?
Előzmény: vöröskemotox (46)
vöröskemotox Creative Commons License 2006.01.26 0 0 46
Nemtudom melyik nap terjeszti be nektek az a gülüszemű Móni a törvényt, de mielőtt automatikusan rábólintasz olvasd el. A bűnözésről meg annyit, hogy amit a parlamentben műveltek baloldalon, az a világ rablása. Még a közétek való is azt mondta: tragédia ami ott folyik. Egyébként a többi BALhés szaktársnak azt mondom, ha nem vették volna észre, hogy nem a P.Ő. intézményével van bajom, hanem a benne lévő emberek egy részével, és azzal, hogy nagyobb hatalmat akar adni nekik a maszop. Capisch?
Előzmény: messelg (40)
Big-B Creative Commons License 2006.01.25 0 0 45
Amióta nálunk is működik - a városrészünkben - polgárőrség, azóta sem kocsifeltörés, sem lakásbetörés nem volt. Előtte minket is meglátogattak a banditák.

Hálás vagyok nekik, bármilyen pártot favorizálnak is.
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.25 0 0 44

"A polgárőrök kilencven százaléka fiatalember"

 

Èn is igy vettem észre, söt a falumban vállalkozásként müködtetnek egy céget ahava be van kötve az én házam riaszto rendszere is, és még sok másik házé . 24 orán keresztül kimennek azonnal ha valohol riasztás van. Ezen kivül cirkálnak a faluban éjjel is.

Előzmény: messelg (40)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!