Itt a fórumon az a menő ki nyit több topikot?. Mennyivel helyesebb lett volna, ha topiknyitó helyett a http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9123394- t folytattad volna, kontrázva az ott elhangzott hülye vagdalkozásokat és Jépássy ujabb beégését.
Szerintem az bassza a csőrüket, hogy erdős gyurcsány haverja arra már szarnak nagy ívben, hogy eddig is ez a nyomda szállította a nyomtatványokat. Az már abszolult nem érdekli őket hogy orbánék alatt is ez a cég szálította + még ott ülnek a fideszhez közeli emberkék.
Mint itt alattam is írták a szociknak nem kéne annyiba hagyni! Ki kell állniuk és lehúzni a keresztvízet szíjjártóról meg a fideszről, had magyarázkodjanak, ezek után már megint nem gyurcsány lesz lépéshátrányban.
nem olyan hülyék. itt egy párszáz ember, esetleg párezer , tudja , hogy megint hazudtak, 3 millió embernek a hírekből csak annyi maradt meg, hogy erdős ákos a gyurcsány haverja.
Az Állami Nyomda partnere e munkában az a Pátria Nyomda, amelynek tulajdonosi körében a Budapest Riportot Fidesz-közeli vállalkozókkal kiadó Dombrádi Krisztián testvérei szerepelnek.
Szijjártó Péter fideszes képviselő több nyilatkozatban is kifogásolta, hogy az az Állami Nyomda kapta a megbízást a választási szavazólapok kinyomtatására, amelynek résztulajdonosa Erdős Ákos, a miniszterelnök korábbi üzlettársa. Azt a felvetést, hogy eddig, 60 éve valamennyi választáshoz e nyomda szállította a nyomtatványokat, 2002-ben a Fidesz-kormány idején is, Szijjártó úgy védte ki, hogy Erdős csak 2005 márciusa óta szerzett érdekeltséget a nyomdában. Nos, állítása nem helytálló, sőt, több mint felületes. Az Állami Nyomda privatizációs eljárásában már 1993-ban vagyonrészt szerzett a Láng Kiadó és Holding Rt., azaz Erdős. Csak a holdingon belül történt tavaly, a tőzsdére való kerülés előtt az átszervezés. Az Állami Nyomdának egyébként most, mivel tőzsdei cég, közel hétszáz tulajdonosa van, Erdős ebből 11,8 százalékot birtokol.
További pikantériája az ügynek, hogy az Állami Nyomda alvállalkozóval nyerte el a közbeszerzést, nevezetesen a Pátria Nyomdával. Ez annyit jelent, hogy a Szijjártó-logika szerint a miniszterelnök egy újabb üzleti partnere kerül a képbe. A nyilvános cégadat szerint a Pátria tulajdonosai között találjuk Dombrádi Olivért, a Budapest Riport című, a főpolgármestert bíráló kiadvány kiadó-főszerkesztőjének testvérét. A nyomda egyik részvényese az a Pátria Invest Befektetési és Szolgáltató Kft., amelyben Dombrádi Olivér, Norbert és Krisztián is szerepel.