Keresés

Részletes keresés

chatroulette Creative Commons License 2011.09.05 0 0 44

ne legyünk már eltájolva, msn nevü progi már rég nincs is!

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.18 0 0 43

miért ilyen lehetetlen a messenger? a windows live messenger települ, de szart sem ér viszont akadályozza a live MSN feltelepüését, kér egy live suit telepítést, ami rendben lemegy, de azonnal jelzi hogy nincs telepítve a live suit !!!   hülék ezek teljesen? SOS

ferrobondos Creative Commons License 2010.09.25 0 0 42
közel egy év után vmi csoda folytán beengedett a mocsok msn, amit addig minden utalás, utasítás, javaslat, hibajavítás ellenére se tett meg, amikor rámkényszerítette az új szar csodájukat :))    de hogy mégse örüljek, a rögzített  hangulatjelekben a 40 helyett 5-6 ot hajlandó csak felvenni, cserélgetni lehet bármelyiket bármelyikkel, de úgy viselkedik mintha a 6. ik már a 40.-ik lenne!   többször is újratöltöttem, mindig csak ua., sokat nem merem, mrt bosszúból lehet megint nem enged be évekig :)))
KOE-130 Creative Commons License 2009.10.25 0 0 41

helo

nemtudnátok segiteni me a msn-em nem tudja felfogni az újdonságokat szept. 25-én beragadt és azóta mindig azta személyes üzimet és nevemet adja meg automatikusan amit akkor használtam meg ismijeim újdonságait se tudja kezelni

 

elóre is kösz a help-et

adam

Jade1 Creative Commons License 2008.09.01 0 0 40

Persze, teljesen igazad van, és itt nem is erről van szó, tudom, hogy az illető nem akar szóba állni velem, én se vele, csak tudni akartam, hogy törölt vagy nem, de ez meg egy tök más topic témája :).

Amúgy meg érdekelnek az ilyen dolgok, hogy egy programból mit lehet kihozni, ha már megírták bele. Sokan sztem még a felét se ismerik azoknak a lehetőségeknek, amire használhatnák egyébként, és persze itt nem csak az msn-re vagy az messenger plus-ra gondolok.

Előzmény: vanchu (39)
vanchu Creative Commons License 2008.08.28 0 0 39
Hogy az illető szóba akar-e Veled állni, az valszeg nem a technológán (MSN verzión) fog múlni.
Előzmény: Jade1 (38)
Jade1 Creative Commons License 2008.08.27 0 0 38

Köszi a választ meg a mail címet is, bár szomorúan hallom, hogy lehet, hogy le lettem törölve, de ha vki töröl, akkor miért nem bír letiltani??? Mert hogy én látom, ha ő fent van.

 

Előzmény: vanchu (37)
vanchu Creative Commons License 2008.08.27 0 0 37
Hopp, mégse!

Az MSN csekkeli a spaces-t, (pl. kiteszi a csillagot, ha változott valamelyik partnerednél valami) tehát elvileg észreveheti automatikusan, hogy most már nem éri el a partner lapját. (feltéve, hogy az adott tárhelyet csak a partnerek láthatják).

Valszeg ebből dolgozik az MSN Plus partner karbantartója.

De régi MSN verzió esetén nincs integráció, ergó ha látod az oldalt, akkor publikus, így akkor is látni fogod, ha töröltek. Azaz nem veszed észre, hogy letöröltek.
Előzmény: vanchu (36)
vanchu Creative Commons License 2008.08.27 0 0 36
Nem tuti, live azonosítót létrehozhatsz anélkül is, hogy lenne a gépeden MSN egyáltalán (csak ilyenkor nincsenek partnereid).

Azt nem írtam sehol, hogy ha töröl, akkor az nálad megjelenik. NEM jelenik meg.

Olyant lehet, hogy HA van neki spaces tárhelye ÉS azt csak a pertnerei láthatják ÉS letöröl, AKKOR ezentúl már nem látod a tárhelyet. Ebből kikövetkeztetheted, hogy le lettél törölve. De az MSN-edben nem fog megjelnni, hogy töröltek vagy tiltottak vagy ilyesmi.

Official segítséget a support.live.com -on keresztül lehet szerezni.
Előzmény: Jade1 (33)
Jade1 Creative Commons License 2008.08.27 0 0 35

Tényleg senki nem tud nekem erre válaszolni???? :((

Vagy legalább egy email címet írni, ahova a fejlesztőknek tudnék írni??

 

Előzmény: Jade1 (33)
Ram-Tam-Tam Creative Commons License 2008.08.04 0 0 34

Valaki megtudná osztani velem a lexikális tudást ,hogy miért ilyen bonyolult az élet a microsoftnál.

Már készítettem @live.com-ot meg @windowslive.com-ot csak tudnám mi a külömbség??

please help. 8-/
Jade1 Creative Commons License 2008.07.21 0 0 33

Szia!

 

Azt tudom, hogy a régi verziónál nem lehetett megtudni, hogy  törölt-e vki.

 

Ezek szerint, ha az adott partneremnek van Live Space tárhelye, akkor tuti, hogy Live-ot használ, és így ha töröl, akkor az mindenképp megjelenik nálam, igaz?

 

Előzmény: vanchu (30)
Irgumburgumfityfirity Creative Commons License 2008.07.06 0 0 32

Bocs ezt egy másik fórumra akartam írni, ahol azt kérdezték, hogy van-e olyan MSN, ami két gépen egyszerre müködik.

Sorry.

Előzmény: Irgumburgumfityfirity (31)
Irgumburgumfityfirity Creative Commons License 2008.07.06 0 0 31

Windows Live Messenger 9 Beta  a neve. Kipróbáltam és tényleg müködik.

Most feltettem a laptopomra és az asztali számítógépemre. Min a kettön be vagyok jelentkezve.

Előzmény: Jade1 (29)
vanchu Creative Commons License 2008.07.04 0 0 30
Helló!

Amennyire én tudom:

Egyrészt: A messenger azóta lett LIVE, mióta integrálták a Windows Live Spaces-el. Azóta be tudod jelölni, hogy mondjuk a megosztott képeid csak az MSN partnereid láthassák. Ehhez természetesen tárolni kell a parnetlistákat közponilag.

Másrészt: A régi MSN-en egyáltalán nem volt lehetőséged megtudni, hogy törölt-e valaki, ott csak a tiltások voltak tárolva.

(Annyira nem vágom az MSNt, de ha senki se válaszol, akkor szerinetm kb ez van)
Előzmény: Jade1 (27)
Jade1 Creative Commons License 2008.06.26 0 0 29

Na, hátha vki csak megírja.

Vagy egy hosszabb változat, amivel meg lehetne tudni, ha egyszerűen kipróbálja vki.

Előzmény: Irgumburgumfityfirity (28)
Irgumburgumfityfirity Creative Commons License 2008.06.26 0 0 28
Erre én is kiváncsi lennék.
Előzmény: Jade1 (27)
Jade1 Creative Commons License 2008.06.24 0 0 27

Valaki meg tudná mondani nekem:

Én Live Messenger 8.5-öt használok, és telepítve van a messenger plus hozzá, aminek van egy olyan funkciója a "Partnerlista-karbantartónál", hogy meg tudom nézni, hogy vki letörölt-e engem a listájáról.

Lehet, hogy nagyon idióta a kérdés, de ha vki 7.5-ös verziót használ vagy más platformot, ami tudja kezelni az msn-t is, és onnan töröl le, akkor is kijelzi nekem az én messenger plus-om, hogy ő letörölt???

 

R O\'SULLIVAN Creative Commons License 2008.04.05 0 0 26
Sziasztok bocsi hogy kicsit OFFot kérdezek de nagy segítségre lenne szükségem. Mégpedig hogy van egy gépen 2 MSNünk és nem tudom hogyan lehetne megoldani hogy egyszerre legyünk benne mindkettőnen? Köszi előre ios! ;)
egal001 Creative Commons License 2006.09.12 0 0 24
A címet majd elfelejtettem   egal001@freemail.hu
egal001 Creative Commons License 2006.09.12 0 0 23

Sziasztok! Segítsen valaki!

Msn 8-at használok és olvastam, hogy kapcsolatba lehet lépni a Yahoo felhasználókkal. Nem szeretném felrakni a gépre a Yahoot mert egyetlen külföldi ismerősöm használja.

Adok egy címet, ha valaki tud valamit írjon! Nagyon köszi!

ivilag Creative Commons License 2006.07.27 0 0 22
ajánlom inkább MSN helyett Trillian-t: http://www.ceruleanstudios.com/

egyszerre MSN, ICQ és IRC.. nem kell 3 kliens. minden egy helyen.
hörcsi Creative Commons License 2006.07.20 0 0 21
mostmár nem kell meghívó
hb113 Creative Commons License 2006.06.07 0 0 20
Létezik hozzá már msn + is!!!!
Dbilmen Creative Commons License 2006.05.11 0 0 19
Hello!Nekem is megvan az msn8De most én vok hülye?Mer én csak letöltöttem nem kellet semmi meghívó meg ilyenek.?????
hörcsi Creative Commons License 2006.01.28 0 0 18
aszittem hogy a főablakra gondolsz
dany82 Creative Commons License 2006.01.25 0 0 17

1

 

 

 

Igazad van, Te bölcs. Tényleg nem zöld és tényleg meg lehet változtatni, csak biztos én vagyok buta. Mondjad csak, hol is lehet átállítani ezt az ocsmány zöld pixelhalmazt valami értelmes színre?

Előzmény: hörcsi (13)
hörcsi Creative Commons License 2006.01.25 0 0 16
up...........
vanchu Creative Commons License 2006.01.23 0 0 15
Ja, újabb felhasználókra erőltetett microsoft program, ami a konkurrens messengerek (Yahoo, ICQ, AOL) kiirtását szolgálja. :(
Előzmény: hörcsi (14)
hörcsi Creative Commons License 2006.01.23 0 0 14
egyet biztosra vehettel hogy a Windows Vistában TUTI a WLM lesz benn. másnéven MSN 8
de sztem jó.
olyan jó mint egy BETA tól el lehet várni....
mindenestre a designja megragadott. :D
Előzmény: vanchu (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!