Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2018.12.04 0 0 24397

Hülyeséget írtam, aids ellen nincs oltás, amit írtam, az a FIP ellen van.

Előzmény: CBNora (24396)
CBNora Creative Commons License 2018.12.04 0 0 24396

Semmiképp sem kiló alapján. Leukózisra és aidsre van vérteszt, a mi háziorvosunk egyből megcsinálja, ha felmerül a gyanú.

Ha leukózis ellen oltva van, az elég jó hatásfokkal véd. Az aids elleni orrba csepegtetős állítólag nem olyan megbízható, kijáró macska verekedéssel összeszedheti.

Vidd el egy rendes orvoshoz. Ha megcsinálják a tesztet, kiderül.

Előzmény: JLeni (24395)
JLeni Creative Commons License 2018.12.04 0 0 24395

Sziasztok!

Nekem van 5 éve egy maine coon kandúr cicusom. A hét végén beteg lett ,mint kiderült belázasodott és az orvos aki az ügyeleten volt egyből elkeserített,hogy biztos macska leukémiája vagy aids-e van,mert egy maine coon kandúrnak kevés a 6 kg.Mondjuk Ő sosem volt egy nagy bár szerintem méretes, a feje igencsak nagy,de Ő ki is szokott menni. 

Nektek mi erről a véleményetek? Kiló alapján kell ezt nézni vagy mit gondoljak erről az esetről.

Leni

Mátyás1978 Creative Commons License 2018.09.25 0 0 24394

Köszönöm a választ. Ha a tied 9 hónaposan 9 kg volt, akkor nem kirívó eset hogy Simba 4,5 hónaposan 4,2kg. Azt gyanítom, így ő sem lesz kicsi, ha tartja a növekedést ebben az ütemben.

Előzmény: Jaffa5 (24393)
Jaffa5 Creative Commons License 2018.09.25 0 0 24393

Szia!

 

 

Változó a súlyuk nagyon, attól függ honnan van a cicád.

Az enyém 9 hónaposan 9 kg volt, de ő egy ilyen tenyészetből származik, nem ez a jellemző.

Kérdezd meg a tenyésztőjét (?), mekkorák a szülei, milyen a vérvonala, mire számíthatsz.

 

 

Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt:

https://mainecooncica.wordpress.com/cim1/kivalasztas/

 

 

Előzmény: Mátyás1978 (24392)
Mátyás1978 Creative Commons License 2018.09.23 0 0 24392

Szeretnék kérni egy kis infót. Mennyi a standard súlya kb egy 4,5 hónapos fiúcskának?

Kicsit aggódom a drágám miatt.

3 hete hoztuk el, akkor volt 2,5kg. Most 4,5 hónapos, és 4,17kg. Makk egészséges, csak félek, nehogy túl gyors legyen a súly gyarapodása.

 

Premiere, Real Nature, Select Gold konzerv, Royal Canin Maine Coon kitten száraz táp, mellette pedig csirkemell és csirkeszív. Ezeket kiegészítve kap még multivitamin pasztát is.

 

Létezik, hogy ezektől a jó minőségű kajáktól nő mint a gomba? 

lili.k2 Creative Commons License 2018.09.08 0 0 24391

Sziasztok!

 

Tud valaki esetleg birman cicás fórumot, közösséget? Neten egyelőre nem találtam.

 

köszönöm

Mátyás1978 Creative Commons License 2018.09.02 0 0 24390

4 hónapos.

Előzmény: CBNora (24389)
CBNora Creative Commons License 2018.09.02 0 0 24389

Szép!

Mennyi idős?

Előzmény: Mátyás1978 (24387)
Mátyás1978 Creative Commons License 2018.09.02 0 0 24388

Köszönöm, így már jó lett. ;)

Előzmény: CBNora (24386)
Mátyás1978 Creative Commons License 2018.09.02 0 0 24387

Sziasztok!

 

Belépnék én is a topikba egy Maine Coon fiúcskával, Simbával. :) Ma érkezett meg hozzánk, Kupi és Kinti mellé (3 éves 6 kilós kandúr, 9 éves 4 kilós kandúr)

 

Üdv

Mátyás

 

CBNora Creative Commons License 2018.09.02 0 0 24386

Be is kell a képet illeszteni.

Előzmény: Mátyás1978 (24385)
Mátyás1978 Creative Commons License 2018.09.02 0 0 24385

A fénykép miért nem jelent meg? 

Előzmény: Mátyás1978 (24384)
Mátyás1978 Creative Commons License 2018.09.02 0 0 24384

Sziasztok!

 

Belépnék én is a topikba egy Maine Coon fiúcskával, Simbával. :) Ma érkezett meg hozzánk, Kupi és Kinti mellé (3 éves 6 kilós kandúr, 9 éves 4 kilós kandúr)

 

Üdv

Mátyás

dombinori Creative Commons License 2018.08.11 0 0 24383

Teljesen mindegy, mekkora lesz. A lényeg, hogy egészséges legyen. Megkaptad hozzá a vírus- és genetikai tesztek negatív eredményét igazoló doksikat is? Törzskönyvet?

Előzmény: Maine coon27 (24382)
Maine coon27 Creative Commons License 2018.08.09 0 0 24382

Sziasztok! Kíváncsi lennék, hogy 4 hónapos maine coon kandúr súlya hogy alakul nálatok. Cicám 3,5 hónapos és 2200 gramm. Aggódom, hogy pici lesz.

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.27 0 0 24381

Koszonom,már minden rendben.!

Előzmény: evebeve01 (24378)
evebeve01 Creative Commons License 2018.06.24 0 0 24380

Köszi majd próbálkozom a másikon.

Előzmény: CBNora (24379)
CBNora Creative Commons License 2018.06.22 0 0 24379

A Firefox 60-as verziójával vannak gondok.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?na_start=30&na_step=30&t=9039091&na_order=

Nekem valami ősi változat van, az jól működik, meg azt hiszem, más böngészők is.

Előzmény: evebeve01 (24376)
evebeve01 Creative Commons License 2018.06.22 0 0 24378

A hasmenése javult? Nálunk is mint az égető tűz , és mindennek körülötte kel forognia mert ha nem gonoszkodik pl: bútor kaparás vagy tévé ,de imádni valók is egyben a jellemük teljesen más mint egy sima házi cicáé.

Hogy tudtál képet feltölteni megint próbáltam de nem tölti be.De ha vissza lapozol van egy régi kép a 24059 hozászolásban.

Előzmény: Törölt nick (24377)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.21 0 0 24377

Koszi.

1 eves koraban vettem...szerintem nem tudtak,h mire vallalkoznak,s inkabb eladtak szegėnyt.

 

Rossz,mint a veszedelem.😁

Előzmény: evebeve01 (24376)
evebeve01 Creative Commons License 2018.06.21 0 0 24376

Sajnos nem jön össze. valamiért nem tölti fel.

Előzmény: Törölt nick (24374)
evebeve01 Creative Commons License 2018.06.21 0 0 24375

Nagyon szép cica kitől van?

Ő meg az én cicám szintén ivartalanított kandúr.

Előzmény: Törölt nick (24374)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.21 0 1 24374

Előzmény: Törölt nick (24373)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.21 0 0 24373

Szia,koszi.

Tejet nem,csak vizet kap.

En.is vmi ilyesmire gondoltam.

 

Előzmény: evebeve01 (24372)
evebeve01 Creative Commons License 2018.06.21 0 0 24372

Szia!

Lehet, hogy valamit kint benyalt.

Ha továbbra is megy a hasa szerintem vidd orvoshoz.

Tejet szoktál neki adni? Mert azt nem bírják és attól is szokott hasmenés lenni.

Majd írj,hogy mi van vele. Esetleg képet tudsz küldeni a cicáról?

 

Előzmény: Törölt nick (24371)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.21 0 0 24371

Sziasztok.

 

Adott egy ivartalanitott maine coon cica.

Lakàsban tartott,csak felugyelet mellett van neha az udvaron.

RC tapot eszik..idaig nem volt soha,semmi baj,orat lehetett volna a szekletehez igazitani,de tegnap ota szegenek  tegnap tobbszor is ment a hasa.

Ugyanugy jarszik,eszik,latszolag semmi baja. 

 

Tanacs,otlet?

 

Köszi.

Jaffa5 Creative Commons License 2018.05.12 0 0 24370

A faroknak a szőre elég rosszul nő vissza sajnos,  de ha nincs más megoldás, tényleg csak a nyírás maradt.

Faroktő?

Ivaros kandúr?

 

 

Előzmény: Ildi0000 (24368)
dombinori Creative Commons License 2018.05.10 0 0 24369

Vágd le...persze egy ideig nem néz ki jól, de pár hónap alatt vissza fog nőni.

Ha nem tudod kibontani, vagy nem vágod le, akkor egyre nagyobb csomó fog keletkezni.

Előzmény: Ildi0000 (24368)
Ildi0000 Creative Commons License 2018.05.09 0 0 24368

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni. Van egy 1 éves kandúr maine coon cicám. Elég jól viseli a fésülést a testén, szépen karban van tartva a szőre. Na de a farkában összeállt a szőr, de nagyon durván. Egyszerűen nem tudom szétszedni. Elkezdtem fésűlni és egy csomó szőr kijött, de az összeállt rész persze nem. Megmostam, az sem használt. Most baromira el vagyok keseredve, mert a gyönyörű lompos farkát kétségbeesésemben tönkre tettem. Félek, hogy nem nő már ott ki a szőr. Kérlek segítsetek, hogy ezt a filcszerűen össszetapadt maradék szőrt, hogy tudnám helyrehozni? Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!