Keresés

Részletes keresés

őspalotai Creative Commons License 2006.01.19 0 0 6
kb 10 moháért kapható tuti mobrack ventivel, digikijelzővel, csilivili, de jó...
De!-oprendszernek minek mobil?( keresőbe beír, lehet válogatni...)
ha alaplapon van SATA, 1m is lehet a kábel.
ha sokat ki-be huzigál, interface nemszereti, jobb a külső hdd, van sata, fw, usb...
mr_ricsi Creative Commons License 2006.01.19 0 0 5
Az oprendszeres vinyót bármikor nem lehet kivenni, csak ha le van állítva a gép!
Előzmény: 3x (-)
Gyedmaroz Creative Commons License 2006.01.19 0 0 4
Mindenképp érdemes keresni egy jobb minőségű, jól szellőzetett fiókot, de sajna nekem nem túl jók a tapasztalataim.
Neked mindenképp kell rá rendszer?
Én most átálltam egy usb- s háttértárra, 2,5"- os HDD van benne, 20GB, egészen jó.
Előzmény: 3x (3)
3x Creative Commons License 2006.01.19 0 0 3
Akkor azért kell pótventil bele ?
Előzmény: Gyedmaroz (1)
florg Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2
Amennyiben rendszer van rajta, valóban előfordulhat. Nekem van egy sokéves 10 gigás WD-m, ami még mindig megy, rendszer ugyan már nincs rajta, és nemis használom másra, csak hordozásra, de bírja.
Előzmény: Gyedmaroz (1)
Gyedmaroz Creative Commons License 2006.01.19 0 0 1
Arra azért számíts, hogy ez a rackes- hurcolós dolog igen erősen lecsökkenti a merevlemezed várható élettartamát. A fiókban nem igazán tud jól szellőzni, a pakolgatást, lötykölődést se nagyon kedveli.
Előzmény: 3x (-)
florg Creative Commons License 2006.01.19 0 0 0
Beszereled a rackszekrényt, rádugod a vinyó csatlakozóját. Aztán a fiókjába beledugod a vinyót, megfelelő csati a megfelelő helyen, aztán ezt bele a szekrénybe és go. Ennyi kb.
0 probléma.
Előzmény: 3x (-)
3x Creative Commons License 2006.01.19 0 0 topiknyitó
Szeretném, ha valami guru elmondaná nagy vonalakban, hogyan lehet ezt a mobil rack dolgot megcsinálni úgy, hogy lényegében minden megmaradjon, de az oprendszeres vincsimet bármikor ki tudjam venni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!