Keresés

Részletes keresés

suto Creative Commons License 2006.01.19 0 0 11
Nem tudom. A "fideszesek" az kampánycélcsoport az MSZP-nek? :)
Előzmény: kobaltselyem (10)
kobaltselyem Creative Commons License 2006.01.19 0 0 10

A fideszeseket is? Csak nem?

 

Előzmény: suto (-)
ex_lx Creative Commons License 2006.01.19 0 0 9
Megtehetik, amíg üvegzsebelési szándék ide meg oda, nincs egy jogszabály, ami arra volna hivatott, hogy a ki nem mutatható eredetű vagyont önparódia nélkül pontozza.
Nyilván fontosabb ennél Fűnyíró Jóska 1500 forintos napidíját kifehéríteni - többre meg már nem marad idő egy cikluson belül.
Előzmény: hurkazsírosnápolyi (6)
suto Creative Commons License 2006.01.19 0 0 8
Ez a kampánycálcsoporttá silányítás. Olyan silány szöveg :)
Előzmény: hurkazsírosnápolyi (5)
szuperlaszlo Creative Commons License 2006.01.19 0 0 7
Az MSZP két réteget célzott meg. A gyerekeket és a nyugdíjasokat. Az MSZP szerint ők még nem vagy már nem döntenek. Megmondhatják nekik. Itt az Indexen is egyre több a gyerek és a nyugdíjas.
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2006.01.19 0 0 6
Én is tejjel-mézzel folyó Magyarországra gondolok akkor, mikor megtudom, hogy bérből és fizetésből élők a nagy töpörödés közepette nagylétszámú, államilag nem támogatott családjuk ellenére 30-40 millás vályog viskókat húznak fel a hétvégi pihenő gyanánt. Teszik úgy, hogy a "baráti" kölcsönként felvett 5 millió forintot szinte azonnal törleszteni tudják.
Előzmény: suto (4)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2006.01.19 0 0 5
Miért az?
Előzmény: suto (3)
suto Creative Commons License 2006.01.19 0 0 4
Pl. mikor Kóka beszél a tejjel-mézzel folyó Magyarországról, akkor erős a gyanúm, hogy kampánycélcsoporttá akar silányítani engem :)
Előzmény: hurkazsírosnápolyi (2)
suto Creative Commons License 2006.01.19 0 0 3
http://mszp.hu/index.php?gcPage=public/hirek/mutatHir&fcHirTipus=h&fnId=86160&fnHid=86160

Jó kis tapló szöveg.
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2006.01.19 0 0 2
Talán írd le, hogy mit is takar nálad a "silányítás".
Előzmény: suto (-)
alaskas Creative Commons License 2006.01.19 0 0 1
megint hulye vagy
Előzmény: ooloo (0)
ooloo Creative Commons License 2006.01.19 0 0 0
(0rbán)t... :)
Előzmény: suto (-)
suto Creative Commons License 2006.01.19 0 0 topiknyitó
Szerintem az összes választópolgárt, nem?

Tippeljetek, kit vagy mit silányít még az MSZP?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!