Keresés

Részletes keresés

cirkóniu Creative Commons License 2019.11.27 0 0 375

Üdv,

Tudjátok esetleg mi a helyzet Török Péterrel? Nagyon bírtam régen, mikor vele adták az NBA meccseket.

jack84 Creative Commons License 2010.07.28 0 0 374

Döntő 7. meccs, Odom kontra váltás, palánk alatti besegítés:

"A kafferbivalyt előbb tanítod meg ministrálni, minthogy Odom ezt megcsinálja". :D:D

aar.pi Creative Commons License 2010.07.22 0 0 373
"Ha Larry Brown tudta volna, hogy így fog játszani a csapata, inkább elmegy kazánkovácsnak."
Helmut Zimmer Creative Commons License 2009.02.02 0 0 372
Török Petinek veszed ajándékba vagy miért ide írtad?
Előzmény: blade111 (370)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.02 0 0 371
Sportkórház?
Előzmény: blade111 (370)
blade111 Creative Commons License 2009.02.01 0 0 370
sziasztok!
Nem tudja valaki hogy Magyarországon hol lehet, vagy egyáltalán lehet-e valahol csináltatni olyan orrvédő maszkot mint amilyen Rick Hamiltonnak van. Sajnos hasonló okokból.
Köszi!!
Tracy Megkérdi Creative Commons License 2009.01.11 0 0 369

Szerintem jókat küld be TP én bírom a szövegeit, az alázat úgyis hiányzik teljesen a mai gengszter kinézetű kosarasokból :) Nekem James (nem a Mike) ezért nem annyira szimpi, mert elhiszi magáról, hogy ő a legdurvább arc, pedig még vannak páran, azért rajta kívűl (Jordanan nem láttam anno tetoválást pl). Szóval Tp pédául Tim Duncant például sosem szokta oltani.

air Creative Commons License 2009.01.08 0 0 368

Helló! :)

Hm azt hittem, legalább egy vaskos listából tudtok válogatni...

Háát azt hiszem túl nagy az arcuk az Uraknak, fel kéne hívni a figyelmüket, hogy a MÉG NÁLUK IS JOBB franchise hogyan is működik. A legkisebb piac is számít, és a legkisebb piacon is a vevő az úr. Kölönösen manapság...

Én imádom az NBA-t de meg kell mondanom, nagyon sok izgalmas jó meccs van az Euroligában, semmivel sem rosszabb mint egy spurs-clippers. Jó lenne ha visszavennének a nagy arcukból. Nem tudom ki volt az aki elhajtott benneteket, de ha egy TV csatorna /akármilyen kis/ pénzt fizet akkor a mai válságidőszakban, nyalják fényesre a seggét, és ne elhajtsák. Amúgy a koma főnökei biztos csúnyán néznének rá, ha valaki éppen nekiállna a dolog körül némi fennforgást gerjeszteni.

Nagyon nem tetszik a mentalitásuk..."Kaptatok karácsonyra Lakers-Bostont, akkor most lehet szépen betérdelni a szerszám elé..."

No de nem érdekes, csak itt morgok magamban. Úgyis megnézem a legtöbb meccset TP vel vagy nélküle... :))))

Köszi az infót.

Előzmény: Bazska (366)
Doktor Toka Creative Commons License 2009.01.07 0 0 367
Több Timberwolves meccset lécci! :DDD
Előzmény: Bazska (366)
Bazska Creative Commons License 2009.01.07 0 0 366
Szia air!

Az NBA-től kapjuk csomagból a meccseket, nincs beleszólásunk, hogy mit adunk.

Idén próbáltunk okoskodni, meg egy-két méltatlanul háttérbe szorított csapatot képernyőre erőltetni, de nagyon csúnyán elhajtottak minket.

Az NFL ebből a szempontból (is) rugalmasabb.
Előzmény: Doktor Toka (365)
Doktor Toka Creative Commons License 2009.01.07 0 0 365

Miből gondolod, hogy ő válogatja?

Előzmény: air (364)
air Creative Commons License 2009.01.07 0 0 364

Ja ja a sapka... :))) Ezt is már többször előadta... Biztosan úgy értette, hogy gyakorlatilag nem számít, ha átlépik a sapkát, mert nem kell adózni az utána többlet után. Igy egyszerűen fogalmazva "nem számít a sapka". Az már csak stilisztikai hiba hogy véletlenül több szót illesztett bele így "nem számít bele a sapkaba"  jött ki. De hát ennyi verbális többlet ott a stúdióban menet közben előfordul még a legszofisztikáltabb kommentátorral is. :)))))))))))))))))))))))))

Én most a Spurs-Clippers meccs miatt haragszom TP-re. Ki a f@szom kiváncsi rá?

Az NFL-ből mindíg a legjobb, vagy az egyik legjobb meccset látjuk. Csak mondom.

még néhány megjegyzés:

- Nem szeretném, ha TP a tornateremben az én gyerekemet oktatná kosárlabdára.

- A Bonzi Wells-es történetet is szeretttem, de amikor már más játékosokra is előadta, akkor belefáradtam. :))) Ugyanez a helyzet Jermaine O'Neal szemétszedésével az autópálya mellett, amikor a többiek vittek még néhány zsák szemetet, és kiöntötték neki, hogy ne unatkozzon. Ez is olykor-olykor más néven jelenik meg.

De mindezeket tudomásul véve /az újszülöttnek minden vicc új mottóval/ én is igyekszem úgy tekinteni, hogy TP szinesíti a közvetítést. Az inkább szomorít, ahogy válogatja azt amit látunk, szerencsére úgy látom Bazska is olykor beleszól... :))) 

Bazska Creative Commons License 2009.01.06 0 0 363
A játékosok fizetése minden esetben beszámít a sapkába.

Akkor is, ha 8 év után igazolják vissza.

A Bird-jogok csak azt teszik lehetővé, hogy túllépjék a plafont.

Pl:http://hoopshype.com/salaries/dallas.htm

Nowitzki bölcsis kora óta ott játszik, mégis ott a fizetése a többi között.
Előzmény: cirkóniu (362)
cirkóniu Creative Commons License 2009.01.06 0 0 362
3 évig ugyanott kell pattogtattni, és akkor már nem számít bele. Reálisabbnak is tűnik, amit te mondasz, mivel ha egy visszaigazolt játékosé nem számítana bele, akkor lehetne ide-oda menni ,kurvulni, miközben a fizetési sapka egyik lényeges pontja a klubhűség növelése.
Előzmény: Bazska (361)
Bazska Creative Commons License 2009.01.03 0 0 361
Félve írom ide, de a fizetési sapka nem így működik...

Bővebb infó:
http://www.nba1.hu/index.php?lap=salarycap

Péter visszatérő tévedése a Larry Bird jogokhoz köthető felmentéssel kapcsolatban, hogy a visszaigazolt játékos fizetése NEM SZÁMÍT bele a fizetési sapkába.

Ez nem így van, beleszámít, de a csapat túllépheti, hogy újraigazolja a játékost.
Előzmény: cirkóniu (360)
cirkóniu Creative Commons License 2009.01.02 0 0 360
Egészen élvezetes volt a Bulls-Magic meccsen, nagyon jókat tud sztorizgatni. Még el sem kezdődött a meccs, de már megmondta, hogy Howard meg fogja enni a Bulls centerét, aki hiába 120 kg-os, nincs izom rajta. És lám...
És tulajdonkéépen tőle tudtam meg, hogy is működik a fizetési sapka!
Maxi Lop. Creative Commons License 2008.12.29 0 0 359

Minden tiszteletem Bazskáé, a karácsonyi Celtics-Lakers is kiválóan sikerült, ugyanakkor felénk Török Péter maga az isten.

tavaly valami Dallas meccsen panaszkodott a sérültekre, ott hangzott el h"Nowitzkinek úgy megnyúltak a bal bokaszalagjai, hogy hárfázni lehet rajtuk":D

alibikirály Creative Commons License 2008.11.29 0 0 358
Nekem a kedvenc sztorija a Bonzi Wells, Damon Stoudemire, Rasheed Wallece féle drogos története, mikor ők hárman félelemben tartották egész Portlandet. S mikor Bonzi Wells ráfogta a 95 éves nagyapjára, hogy az övé drog, amit nála találtak...:-)))
Előzmény: Pistons (353)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.07 0 0 357
Igen, épp azért írtam. Unalmas már, de az új verzió meglepett.

Amúgy nekem semmi bajom vele, csak ettől a sztoritól mászok a falra.
Előzmény: Doktor Toka (356)
Doktor Toka Creative Commons License 2008.11.07 0 0 356
Ez vicces? Szerintem szánalmas, hogy mindig tökugyanazokat a történeteket meséli el... Még mindig kurvára idegesítő.
Előzmény: Törölt nick (355)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.07 0 0 355
Tegnap megint volt! :-D Kis változtatással: egy irányító és egy magasbedobó találkozott. :-D
Előzmény: Törölt nick (354)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.05 0 0 354
Kimaradt a rendőrnek öltöztek sztori és a "Del Harris akkora kosárlabda őrült, hogy a vicceket is így kezdi: egy alapvonali és egy körtecenter találkozik..."

:)
Előzmény: Pistons (353)
Pistons Creative Commons License 2008.10.30 0 0 353
Houston Rockets: petárdagyár voltak tavaly:D:D:D:D:D:D például én szeretem a sztorijait hallgatni, mert valamilyen szinezést mindig belerak az öreg.És én mindig röhögök, akinek meg nem tetszik nézze hang nélkül.

egykis visszaemlékezések, amolyan best off-ok:

"Dirk Nowitzkinek fogalma sincs a védekezésröl!"

"mindenki tudja, hogy Larry Hughes a badgadi tolvaj'

"Robert Horry be-be dobálja azért a triplákat, azt hiszem nyert is ezzel valami nagybajnoki cimet"

"Rick Fox inkább elmehetett volna, mondjuk sielőnek, buvároktatonak.Pechünkre éppen kosárlabdázni kezdett el"

SamRivers Creative Commons License 2008.09.03 0 0 352
egyébként TP jó arc, ért a játékhoz, annak iskolájához. tényleg a vérében van, csak maradjon a tornateremben és tanítgassa a srácokat, ne pedig a tv-ben görnyedjen, mert az nem neki való!
SamRivers Creative Commons License 2008.09.03 0 0 351
nekem a kedvencem mikor minden egyes közvetítés alatt "véletlenül" kaptak olyan sms-t kérdéssel h mi az az MVP. Ezt mindig elmondták és megválaszolták :D
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.29 0 0 350
ez a topic még él? nyehehe.... :-)
bicycle-repairman Creative Commons License 2008.07.28 0 0 349
És amikor a Jermaine O'Nealre mindég azt mondták (mások, nem ő), hogy German?
Mikor mindenki hallhatta egy-egy összefoglalónál atmoszférában, hogyan kell helyesen ejteni, nálunk az összes riporter szarul mondta (sajnos főképp a Hajdúbé).
Előzmény: deke v2.0 (343)
matyi70 Creative Commons License 2008.07.09 0 0 348

ez igy van

NA$TY Creative Commons License 2008.06.19 0 0 347
Jah, amúgy TP-t ravatalra!
Előzmény: NA$TY (346)
NA$TY Creative Commons License 2008.06.19 0 0 346
Ejha, ez azért egy kicsit alacsony lesz. Duncan még csak-csak elbír egy centerrel, de hogy James v. Pierce fog megfogni egy 210/120 4-est azt nem látom. James-t szerintem hagyd ki, és tegyél be helyette egy igazi játékost, aki tud védekezni is. (Lásd Pierce alázása ellene második körben.) ;)
Előzmény: Dolgorsulren (331)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!