Keresés

Részletes keresés

Cooper ügynök Creative Commons License 2006.11.10 0 0 55
Fábryról, a tegnapi kapcsán: azért az nem kicsit durva, közel 15 pecet szánt a rendőrség szapulására, miközben a nyilvánosságra került, a helyzetet jócskán árnyaló mobil-beszélgetésekről egy kurva szót nem ejtett. Oké, hogy egy oldalon állnak, de azért Debil kolléga rovására is elsüthetett volna 1-2 poént. Vagy 23.-án tényleg csak járókeretes nénik építették a barikádot? És, hogy a túróba van az, hogy egy ilyen ziccert, mint a kiállított tank beindítása nem lovagol meg egy vérbeli humorista?

És az, hogy lehet, hogy a Repedtsarkú Annácska és Polgári Fábrik úr közül az utóbbi volt közönségesebb és obszcénebb?
Haszika Creative Commons License 2006.10.19 0 0 54

Szasztok!

 Bödöcsről - én már tényleg nem t'om h melyik a helyes verzió, szorrri -

 

Nagyon cool a srác, de egyelőre a repertoárt nézve elég szegényes, szülőfaluja 80%-ban mindig, később előjött néha keresk. tv, meg politikusok. Félreértés ne essék, nagyon bírom a srácot, de ez kezdésnek elég, arra már nem h akár éveket töltsön el ebben az "iparban". Na ennyit Hofiról.

 

Neked meg külön! - "Fábry saját fizetőközönsége", ez elég röhejes megfogalmazás:), Az ott ülők elég nagy hányada elég gyenge humorilag, kurva sokszor nem azért nem nevetnek, mert "nem vevők rá", hanem mert fingjuk nincs dolgokról az ilyen síri csendes esetek túlnyomó többségében legyen szó éppen politikai, közéleti vagy bármely más az életünkkel kapcsolatos dolgokról. Én baromi fiatal vagyok, de ott sokan ülnek "sütőbunkók" - ha szabad így fogalmazni, csak épp van pénzük... nulla humorral....

 

(Jó, van h én se értem amit mond, de ez már az említett koromból adódik, no meg természetesen abból h a mindentudástól én is baromi messze vagyok:))

 

Ráadásul elfogultnak nagyon nevezni se lehet - de igen, az, nem titkoltan nem híve annak amit mávelnek a demokrácia nagy építői (sír/röhög), de osztja ő a jobbot is keményen, ha olyan van, míg az egyáltalán nem egyensúlyban lévő média másik oldalának műsorairól ugyanez nem mondható el...

Mondhatni gyomorforgatóan egyoldalúak.

Előzmény: Damien Duff (48)
bravogirl Creative Commons License 2006.10.07 0 0 53
Megnézem
Előzmény: Damien Duff (52)
Damien Duff Creative Commons License 2006.09.12 0 0 52
Ha van még valaki, aki nem látta volna:

http://www.videa.hu/main.php?page=play&v=i8XxBe68IP7iMjkr

Szerintem ez a vágatlan verzió, én legalábbis nem emlékszem minden poénra.

Innen pedig le is lehet tölteni:

http://standuphun.extra.hu/
attila400 Creative Commons License 2006.07.30 0 0 51
ez nagyon jó, kösz!
Előzmény: P.stephenson (42)
KMG Creative Commons License 2006.07.30 0 0 50

Én ugyan elfogult vagyok (nem politikailag, hanem Fábryilag), de az a mondat, amit felolvasott a fülből, szerintem is röhelyes volt. Persze ez nyilván ízlés dolga. A könyvet pedig spontán gesztusként dobta el (nem találta ki előre), ezzel is hangsúlyozva elképedését. És arról akkor mi a véleményed, hogy Farkasházy azt írta az esetről, hogy a kamera direkt azért mutatta a könyvet, hogy rálép, vagy nem lép rá, ami enyhén manipulatív beállítása az eseményeknek, majd néhány hétre már Megyes Guszti és pár újságíró kollega már kész tényként írt arról, hogy rálépett.

 

Az igaz, a Fábry hajlamos Gyurcsányékkal kapcsolatban akkor is megszólalni, ha nincs poén, de ez is szívből jön, és Fábryban ez a lényeg: nem alakoskodik, a beszélgetésekben pont ezt róják fel neki. Nem tud úgy csinálni, hogy érdekli valaki, vagy valami, ha valójában nem, és ha valakit nem kedvel, elítél, uram bocsá' lenéz, ezt sem igen szereti véka alá rejteni. Szakmailag persze ez sokszor szül hibákat, de a szakmában kevés ilyen egyenes ember található, és azért én ismerek néhányat a humoristák közül.

Egyébként pedig az Orbán kormány is kapott elég sokat Sanyitól. Arra miért nem emlékezel meg, amikor télen a Fidesz kampányt cikizte, és a Brico Store-hoz hasonlította?

Fábry sosem leplezte, hogy a mostani politikai erők közül kit tart a legkevésbé rossznak. És nem tagja a Fidesznek, nem volt ott 2002-ben a tribünön - bár sokan ezt is terjesztik róla. A Terror háza mellett azért állt ki, mert egyetért vele.

Nem elfogultabb jobbra, mint a Heti hetes balra. Például amikor Váncsa István Apró Antalt próbálta kimagyarázni, aki szerinte "csak" annyit tett, hogy bejlentette nagy Imre kivégzését, és "mindössze" házelnök volt akkor, amikor, na az elég gyomorkavaró volt, főleg, egy ilyen inteligens embertől, aki nem utolsó sorban hazánk talán legjobb publicistája. (Na jó, Litkay Gergely és Új Péter után).

 

Érdekes, azt sem emlegeti fel senki, amikor Fábry Pintér Sándort gúnyolta ki a Clodo ügy kapcsán.

 

Szóval a lényeg: Fábry nem tökéletes, de akkor is ma, különösen a korosztályában a legjobb magyar humorista. És neki is lehetnek nézetei, akkor is, ha az elüt sokakétól.

De ismétlem, én elfogult vagyok.

 

KMG

 

Előzmény: Damien Duff (49)
Damien Duff Creative Commons License 2006.07.29 0 0 49
Pl. abban mi a vicces, hogy Gyurcsány könyvét a földre dobja? Előtte meg felolvasta a fülszöveget, mintha lenne benne bármi humor vagy nevetséges dolog. A közönség akkor se nevetett (nem volt min.) Nézzétek vissza, ha tudjátok.
Előzmény: Damien Duff (48)
Damien Duff Creative Commons License 2006.07.29 0 0 48
Fábry 'elfogult poén'-jaira néha még a saját fizetőközönsége is síri csenddel reagál. Érzi a néző, ha egy poén nem szívből, hanem zsigerből jön. (Na, ez most elég gay-ül hangzik, de sebaj.) Bödöcs egyformán oltja Gyurcsányt, Orbánt, nála nem érzem a gyűlöletet. A tisztesség kedvéért: az Orbán-Torgyán kormány alatt Hofinál is kezdtek ezek a jelek előjönni, de még így is megmaradt a humora.
Előzmény: Zsűl (47)
Zsűl Creative Commons License 2006.07.29 0 0 47
Szerintem az új Hofi a Fábry, de mind1. Ne, ne a stilisztikára gondoljatok, mert akkor nem lesz igaz az állítás, hanem a hatásra amelyet kivált az emberekből. "ott a gonosz hatalom, s én itt vagyok tivéletek" effektusra gondoltam.
KMG Creative Commons License 2006.07.12 0 0 46

Bödöcs nagy szívességet tett a humoristáknak azzal, hogy nem indult az idei humorfesztiválon, tarolt volna. Persze Kovács András Péter sem rossz, de Bödöcs jobban bejön. Egyébként ha annyira szeretitek Bödöcsöt és Kőhalmit, legjobb, ha elmentek egy kisebb tömeggel a helyi művházba, és blokád alá veszitek, míg meg nem hívják fellépni őket. Mindketten szívesen vállalnak haknit. Zolinak ráadásul családja is van, jól jön a pénz. Ami Kőhalmit illeti, egyébknét a 98-as humorfesztiválon még szerzőként lett az egyik nyertes és szerintem hazánk legjobb abszurdhumor szerzője. Sajnos a mai kabaréműhelyekben ennek a stílusnak még mindig nem nagyon adnak teret.

 

KMG

P.stephenson Creative Commons License 2006.03.11 0 0 45
Arra még nem jöttem rá :-)


P.s
Előzmény: bullseye (44)
bullseye Creative Commons License 2006.03.11 0 0 44
cool, letölteni hogy lehet?
Előzmény: P.stephenson (42)
The Rambler Creative Commons License 2006.03.11 0 0 43
mindig a szülőfalujáról fog mesélni????, mert a fodrász-szerver dumája már uncsi....
P.stephenson Creative Commons License 2006.03.11 0 0 42
Kőhalmi Zoltán.

Itt találtok némi Kőhalmi-Bödőcs hanganyagot:
gepsonka.uw.hu
Katt a kabaréra.


P.s
Előzmény: Moll (41)
Moll Creative Commons License 2006.03.11 0 0 41
Jó lenne, ha a másik srácot is láthatnánk néha - most sajnos nem jut eszembe a neve, ilyen szemüveges gyerek, egyszer volt ő is a Fábry-ban. Nekem ő jobban tetszett.
k_dako Creative Commons License 2006.03.11 0 0 40

Ezeknek a poénoknak a nagy része elhangzott szilveszterkor is.

 

Szerintem kicsit összeszedettebbnek kellene lennie, amúgy tényleg óriási, most nincs hozzá fogható tehetség.

bolabek Creative Commons License 2006.03.10 0 0 39
Én bírom a srácot! Mennyi időt kapott?
Előzmény: Renike:) (35)
P.stephenson Creative Commons License 2006.03.09 0 0 38
Igen, sajnos semmi újat nem hallottunk, csak egy bootleget a régebbi számaiból. :-)



P.s
Előzmény: Damien Duff (37)
Damien Duff Creative Commons License 2006.03.09 0 0 37
Kicsit gyengébb volt ez a mai. Több politika kellett volna...
Damien Duff Creative Commons License 2006.03.01 0 0 36
Ott voltál a felvételen?
Előzmény: Renike:) (35)
Renike:) Creative Commons License 2006.03.01 0 0 35
Jövő 7en csütörtökön lesz Tibor a Fábry showban!!! Mindenki nézze meg! Tuti jó lesz!! Én már csak tudom... :)
bravogirl Creative Commons License 2006.01.31 0 0 34
Láttam. Sajnos keveset szerepelt! Többet ért volna a műsor egy Bödőcs esttel!
Előzmény: Damien Duff (26)
Váradi Március Creative Commons License 2006.01.26 0 0 33
Köszönöm. Hirtelen nem jutott eszembe.
Előzmény: bullseye (32)
bullseye Creative Commons License 2006.01.26 0 0 32
Németh Kristóf
Előzmény: Váradi Március (29)
Váradi Március Creative Commons License 2006.01.26 0 0 31
Valószínűleg Fábri meggyőzte. Amúgy Bödőcs rendkívül normális volt, nem ripacskodott mint a többiek. Szóval egyátalán nem volt ciki. A produkciók azonban azok voltak. A reppelő nagyikat idézte!
Előzmény: fibo (30)
fibo Creative Commons License 2006.01.26 0 0 30

Nem, én a reggelibűvészre, a Kokóra lettem volna kíváncsi...:P

Amúgy Bödőcs miért vállal el ilyen  szerepeket? Ez a tipikus: "van az a pénz" szindróma? Eleve semmi jó nem sülhet ki belőle, ha ilyen emberek közé megy bohóckodni.

Előzmény: Váradi Március (29)
Váradi Március Creative Commons License 2006.01.26 0 0 29
Ha Bödőcs-re lettél volna kíváncsi, akkor nem. Sajnos csak 2-3 rövid megszóllalása volt, mint zsűri elnök. A zsűri összetétele: Karda Beáta, Bach Szilvia, Koko a bunyós, Németh ??? a Barátok köztös valaki és persze Bödőcs!
Előzmény: fibo (28)
fibo Creative Commons License 2006.01.26 0 0 28

Szóval semmi jóról nem maradtam le..

 

Váradi Március Creative Commons License 2006.01.26 0 0 27
Ez a hasonmás műsor gyenge volt. Az Ölveti Blues Band viszont jót nyomott (Van-e nálad óvszer!) A legjobb az lett volna ha a Bödőcs lenyom vagy 40 percet!
Előzmény: Damien Duff (26)
Damien Duff Creative Commons License 2006.01.26 0 0 26
Lesz nemsokára a Fábry-ban, igaz csak mint zsűri.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!