Keresés

Részletes keresés

Timí Creative Commons License 2011.05.26 0 0 1665

S.O.S elajándékoznám kalitkával együtt vadas hím féléves patimat, mert nem jön ki a másik hímmel.  légyszi szóljatok akinek csak tudtok:$  számom: 06 20 313 05 74

Bp, 11 ker.

Sweeney Todd Creative Commons License 2008.06.26 0 0 1664

én tök benne vagyok, csak ne érjen csalódás ha nem sikerül. bendi jóval szocializáltabb mint jack. ha vendég jón, akkor nem hajlandó kijönni a ketrecből, tehát csak azon belül tudod vakarászni, ha épp engedi.

 

de gyere nyugodtan!

 

 

Előzmény: neverhood (1663)
neverhood Creative Commons License 2008.06.25 0 0 1663

Ezt most hosszu lenne elmagyarazni es dicsekvesnek hangzana, de altalaban szeretnek az allatok /megnyugszanak a kozelemben vagy mi/

Bendeguz valamennyire kivetel volt, de hozza is nagyon kozel jutottam Csak Holnej aszonta, hogy barmit csinalok eloszor ugyis megharap, igy elsore nem kockaztattam (= 

De tenyleg csak akkor mennek, ha nem tolakodom, mint mondtam, nincs sertodes (=

Előzmény: Sweeney Todd (1661)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.06.25 0 0 1662
én benne vagyok a megtekintésben, csak dögönyözést nem tudok garantálni. ellenben van egy pihe-puha dögönyözhető kutyám, 4 megfogható egér, aztán berci, döme. a pelék szintén félősek, és az öcsém is vakargatható, imádja a jó csajokat! :)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.06.25 0 0 1661

jé, hova teleportáltam! ilyen is van?

 

hát őt nem lehet úgy nyomorgatni mint egy patit. néha simogathatod, néha nem.

 

javk és másfél éves pasi. tök szelid, csak nem olyan odajövős, kézbemászós.

 

felőlem átjöhetsz megnézegetni, csak rajtam kívül még senkinek sem sikerült megvakarásznia.

 

képtár nincs, este, v talán holnap tudok mélbe képeket küldeni róla, de ha rákeresel a csíkos mókusos topikban a nevemre (v az előző búgocsigára) , akkor ott is találsz.

Előzmény: neverhood (1659)
neverhood Creative Commons License 2008.06.25 0 0 1660

Illetve o egy sima europai mokus, ugye?

Előzmény: neverhood (1659)
neverhood Creative Commons License 2008.06.25 0 0 1659

Na szoval Sweeny.

Nincs errol a dogrol valami keptarad, vagy valami? Illetve, lehet pofatlansag, de mennyire szelid? Sosem nyomorgattam meg mokust, de nagyon szeretnek (ha o/te nem, nincs sertodes =DD)

Mi a neve? Fiu? Nem tudtam nagyon megfigyelni hogy van-e golyolja vagy sem (illetve vannak-e golyoi, vagy sem)

blackrat Creative Commons License 2008.02.05 0 0 1658

Érdekes! :)

De végülis valamilyen szinten mindannyian rokonok vagyuk, hiszen Ádámtól és Évától származunk nem? :D (Bár ha mégközelebbit akarunk mondani, akkor ott van Noé és a 3 fia.) :))

Előzmény: Crazyworld (1657)
Crazyworld Creative Commons License 2008.02.03 0 0 1657

Kékszeműek figyelem! Rokonok lennénk mind?! :)

 

http://www.sg.hu/cikkek/57875/egyetlen_kozos_ostol_szarmaznak_a_kek_szemuek

blackrat Creative Commons License 2008.01.29 0 0 1656
:)))
Előzmény: Crazyworld (1654)
Dorinesz Creative Commons License 2008.01.29 0 0 1655

Hehhe! :-DDDDD

 

Oké köszi, nagyon rendi vagy! :)

Előzmény: Crazyworld (1654)
Crazyworld Creative Commons License 2008.01.29 0 0 1654

Dorinesz!!!

Ezt Neked csináltam!!! :))

 

WOW - Ide írjátok légyszí a továbbiakban a warcraftos cuccokat! :) Így nem vész el az a pár hsz, amit a többiek írnak. :P

Dorinesz Creative Commons License 2008.01.29 0 0 1653

Hát pont ezaz, hogy most te gyakorlatilag nem is játszhatsz kedvedre. Merthogy annak tényleg semmi értelme, hogy most csinálsz egy karit, aztán felviszed 20-as szintig kb, aztán meg ott kell hogy hagyjad. Szal azt az egy hónapot még kibírom. :-DD Remélem tényleg csak annyi lesz! A sámánom addig pihizik egy jót, legalább jó kipihent lesz. :-D

Hát ja, a macskaforma nagyon hasonlít a rugóhoz, ezért se tetszett olyannyira, de máig használom a macskaformát, hogyha el kell lopódzni valaki mellett, tökéletesen megfelelő. Tök jó lenne feljátszani egy papot is 70-re, mert a múltkor amikor instában voltunk, volt velünk egy pap is, és kb 50 méterről fel bírt minket támasztani, amikor meghaltunk... De a sámán az jobban tetszik, azt tuti feljátszom 70-re, ha majd lesz egy kis szusszanásnyi időm. Merthogy előbb a druidámat kéne, aztán meg a hunteremet. És akkor lehet, hogy elegem is lesz az egészből. :-D

Előzmény: blackrat (1652)
blackrat Creative Commons License 2008.01.29 0 0 1652

Hát végülis játszani, játszhatok, csak nem látom értelmét hogy indítsak új karaktereket, amikor sztem már nem olyan sokára meg lesz a saját gépem, amire akarok egy saját accountot is, és akor ezekkel amik most vannak, már úgysem fogok tudni játszani, szal mindent előről kell majd kezdenem. Meg mondjuk eleve nehéz géphez férni, mert anyu itt dolgozik, és sokszor egyész nap..

Vagy szerinted azért csináljak oda már most egy karit, hogy addigis hátha össze tudunk futni? Vagy ki tudunk várni kb. 1 hónapot még? :D (Remélem már tényleg max 1 hónap, anyu sose mond semmiféle időbehatárolást..) :)

 

Jah, nekem meg lehet hogy azért is jött be jobban a feral, mert én eleve szeretem a rogue-t is, és sokmindenben hasonlít is a druid macskaformája hozzá. :)

Előzmény: Dorinesz (1651)
Dorinesz Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1651
Jól értelmezem, hogy pont te nem tudsz játszani? Pedig már annyira megörültem, hogy talizhatunk végre a játékban. :(( Valahogy legyen má neked is! A sámánom még csak 8-as (ember pályán van), pl azzal nyomulhatnánk. :-D
Előzmény: blackrat (1649)
Dorinesz Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1650

Naná, hogy visszatalentoltam, a feral nekem nem jött be oly nagyon. Instába tényleg nagyon cool, de egyébként viszont elég gyatra. Vagy én nem tudok vele játszani. A feralt azt nem élveztem annyira. A moonkin viszont nagyon brutál. Kezdve ott, hogy kb fele annyi idő alatt végzek az ellenféllel (feltéve, ha nem resist minden második lövésemre), és hozzám se bír érni, ha lefogom a gyökerekkel. Csak az az egy átka van ennek, hogy vinni kell a rohadt sok manapiát, mert lefogy teljesen a manám, mire végzek. De most már kezdtem jól kitalentolni a druidomat, a blance ág után elkezdtem a resto ágat. Itt is vannak jó dolgok, pl a gyógyítást végre gyorsabban varázsolja be, stb. Így néz ki jel pill a talentom:

 

 

Előzmény: blackrat (1648)
blackrat Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1649
Nah bratyóm most jött haza nem rég, és mit hozott? WOW-ot!!! :DD Megvette a BC-t is magának is, meg az öcsémnek is. :) Ebbe csak az a rossz, hogy én nem játszhatok vele kedvemre, mert nem akarom úgy bele élni magamat azokba a karaktereimbe, amikkel amúgy nem is fogok játszani, mert ugye ha nekem is lesz accountom, akkor mindent kezdhetek előről.. Kivéve a PVP szerveren lévő 44-es karimat, mert azt bratyóm majd át akarja tetetni az enyémre. Persze ez még csak elmélet, mert az rohatt drága, viszont sztem egyenlőre inkább majd csak azzal fogok akkor játszani, hogy ne legyen annyira uncsi majd megint mindent előről kezdeni. :) Úgyse lesz elég időnk játszani, mert anyu is itt dolgozik elég sokat, és aztán a maradék időt kell beosztanunk, márha marad idő.. :/ :)
blackrat Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1648
Vissza talentoztad? :D Hát ha neked ez jobban bejön? :) Mondjuk még jó hogy mindenkinek már tetszik jobban! ;)))
Előzmény: Dorinesz (1645)
blackrat Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1647
Nekem a hunteremmel az a fekete oroszlánom van. Asszem 3-at is tudott már alapból, de már régen fogtam be, szal nem biztos hogy jól emlékszem rá, lehet hogy csak 2 volt.. :) De nekem úgylátszik mázlim volt, mert asszem "csak" 2-3 órát töltöttem el azzal hogy megtaláljam. Nameg plusz az odavezető út. :)
Előzmény: Véregér (1643)
blackrat Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1646
Hát ez nagyon jó! :DDDD
Előzmény: Véregér (1632)
Dorinesz Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1645

Újra moonkin vagyok! YyyyUUUuuUUppPPppIIIiii!!!!!!!!!!! :-DDDD

Dorinesz Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1644
Grrrrr... A fehér oroszlán úgyis jobban tetszik. :-D Meg nehezebb is lesz megszelidíteni magamnak... Bár most ezekkel a pontokkal jól elbizonytalanítottál, de azért megpróbálom befogni, aztán majd lesz valami.
Előzmény: Véregér (1643)
Véregér Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1643

Ami a fekete oroszlánt illeti, azt nem kell előhívni. Ott mászkál a térképen, csak egy ritka lény, az meg azt jelenti, hogy ha valaki kinyírja, nagyon sokáig nem nő vissza.

Előzmény: Dorinesz (1642)
Dorinesz Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1642

Na már megint rájöttem, hogy hülyeséget kérdeztem... Szal már tudja a hiénám ezt a growl-t csak nem tudtam, hogy melyik ez... Megkéne már tanulnom angolul...

Erre a talentozásra nem is gondoltam. Fene enné meg. Szal akkor nem lehet talomban két pet.

Aztán arra is rájöttem, hogy miért nem tudtam annó befogni a fehér oroszlánt. Merthogy az egy kveszt része, és elő kell hívni valami horn-nal vagy mivel, ami a kveszt item. Lehet, hogy a feketével is ugyanez a helyzet. Na mindegy, majd befűzöm öcsémet, hogy segítsen. :-D

Előzmény: Véregér (1641)
Véregér Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1641

Ja, ez azt jelenti, hogy a hiéna (meg minden más pet is) meg tudja tanulni ezt a kettőt. A growlhoz még training pont se kell. Ez aggrót növel, míg a cover csökkenti, ez utóbbit teljesen értelmetlen megtanítani neki. Én legalábbis még nem találtam olyan élethelyzetet, ahol a petem aggróját csökkenteni vágytam volna.

 

A pontokkal az a helyzet, hogy egyszerre sajnos csak egy peted lehet kitalentolva. Pontosabban ugyanannyi pontot tudsz elosztani az összes petedre. Mivel a growl ingyen van, azt mindnek megtaníthatod. Ha cserélni akarsz, a pet trainernél ki kell verni a régi fejéből mindent, aztán taníthatod az újnak. Ez persze pénzbe kerül, és minden alkalommal többe.

Előzmény: Dorinesz (1640)
Dorinesz Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1640
Ravage (51 Rare, Blasted Lands)
  • Family: Hyena
  • Learnable Skills*: Bite, Dash
  • Best Stat: Armor (DPS: +0%, AR: +5%, HP: +0%)
  • Diet: Fruit, Meat
  • Appearance: "hyenaskinblue"
  • Innate Skills: Dash 3
  • Search Thottbot for Ravage.

    * Skills that all families can learn are not listed here. That includes Cower, Growl, and all the passive skills.

     

    Ez az alsó, amit kipirosoztam, ez mit jelent ebben a helyzetben? Hogy a hiéna el tudja tanulni a growl-t is meg a cowert is? Mer akkor nagyon béna vagyok... Vagy csak ez a ravage tudja megtanulni? Szal az én barrenses hiénám nem is?  

    Előzmény: Véregér (1638)
    Dorinesz Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1639

    Ez egy cool oldal! :-DD Már többször is végignéztem.

    Én csak azt nem értem, hogy a barátnőméknek is hunterjük van. Van allis hunter is, meg hordás is. Közel egy szinten van a két karakter, mert az egyikkel ő játszik,  másikkal a pasija. És mindkettőnek disznója van, még kinézetre is ugyanazok, csak a hordás hunter disznója hordás területről való, az allis hunter disznója meg allis területről való. És mutatták, hogy a hordás disznó már alapból 4 képességgel rendelkezik (rárohanás, harapás, stb a többire most nem emlékszem), az allis disznó meg csak egyet tud, a rárohanást. Ez hogy az istenbe van?

    STV-ben is fogdostam be mindenfélét, többek közt azt a fehér elit tigrist is, amit 6 shadow panter kísér, az csak egyedül a karmolást tudta. Meg a shodow pantert is befogtam, az meg értelemszerűen az eltűnést tudta. De sajna ezeket a hiénának nem tudtam megtanítani. A macskák rárohanását tudtam neki megtanítani, meg a harapást. Azt a harapást eltanulni volt jó nagy szívás. Pont ezt a petes oldalt néztük, hogy melyik tud harapni, mert a hiénának azt biztos meg lehet tanítani. Nade hol van ilyen pet, amelyik tudja a bite-ot? Kisütöttük, hogy hát hellfire peninsulában (már ha jól írtam le) van valami ízeltlábú pókszerű izé (most meg nem mondom mi az, asszem a ravager vagy mi) amelyik tudja. Odamegyünk, elverekedjük magunkat odáig, erre kiderül, hogy nem tudom befogni, mert egy szinttel minimum magasabb nálam mindegyik. Na mondom tök jó. Akkor vissza az oldalra, mi tud még harapni. Aztán hál istennek volt valami farkas western plaguelandsban, ami tudja még, na akkor gyorsan átrohanni, befogni, harcolni vele, eltanulni, abandon, vissza a stablemasterhez, és megtanítani a petnek. De nem baj, mert egy csomót megtanultam, pl mérgezéseket, meg a gorillának a térreható támadását, meg a karmolás, a disznós rárohanást, stb, csak az a baj, hogy a jelenlegi petemnek ezeket nem tudom megtanítani. És más petet meg nem akarok, naon teccik ez a hiéna. :-D Illetve van az a fekete oroszlán a barrensen, amit nem sikerült befogni, mert egy hetet elszúrtam rá, és rohadtul nem sikerült megtalálnom, azt még elfogadnám, de nem cserélném le a hiénát, az maradna a mainpet, de az oroszlánt is használnám olykor olykor. Szívesen felhúznám az én szintemre, merthogy az csak 20-as körül van.

    Csak nem értem ezeket a tréning pontokat. Úgy tudom, hogy szintlépésenként a pet kap 5 térning pontot. Namost ha befogok egy 60-as disznót pl, akkor annak 0 tréning pontja lesz, vagy 300? Tehát csak onnantól kezd neki tréningpontot számolni, hogy én már befogtam? Mert akkor a 60-as disznónak max 50 tréningpontja lehet, azzal meg kitörölhetem. Szal mindenképp alacsony szintű állatot kell befogni, mert annak lehet több tréning pontja, és lehet jól kiképezni. Jól gondolom?

    Előzmény: Véregér (1638)
    Véregér Creative Commons License 2008.01.21 0 0 1638
    http://petopia.brashendeavors.net/ Ezt az oldalt nyálazd végig, itt aztán tényleg minden fent van a petekről. Aranyhal alapból a fire breath-et tudta, ami kb úgy néz ki, mintha lehányná az ellent tűzzel és AOE. Amikor elértem a megfelelő szinteket, egy wind serpenttől megtanítottam neki a rohamot, egy bagolytól meg a csípést. A térképen mászkáló beastek alapból vagy tudnak egy kunsztot, vagy nem. Némelyik többet, némelyik kevesebbet. A te feladatod, hogy kitaláld, hogy a lehetséges arzenálból miket akarsz megtanítani, pl a fenti link alapján keresni egy dögöt, ami tudja oszt eltanulni tőle, majd továbadni a kiválasztottnak. Az alacsony szintű lények nem nagyon tudnak 1-nél több dolgot, így minden hunternek úgy kell összevadásznia a pet képességeit. De már 40 körüli lények, pl STV-ben az elit cicák, raptorok, egyebek már egész komplett arzenállal rendelkeznek. Amúgy ne irigyeld a hordás huntardokat, az egész játék legszebb cicái a night elf kezdőterületen vannak, és mire odáig eléverekszi magát egy, addigra vagy 50 szintet kell húznia majd a peten.
    Előzmény: Dorinesz (1637)
    Dorinesz Creative Commons License 2008.01.21 0 0 1637
    Ó te jó ég, ez milyen állat? :-DDD Tényleg olyan, mint egy hal. Hát énnálam annyi volt, hogy emlős legyen. :-D Az ízeltlábúak, meg a repkedő izék, meg a hüllők azok nem tetszettek. De már asszem írtam, hogy miért hiéna. A tied az mit tud? Értem itt ezalatt, hogy az én hiénám alapjáraton nem tudott semmit. Se harapni, se karmolni, se semmit. Aztán nemrég homályosított fel a nővérem vőlegénye, hogy meg tudok tanulni más állatoktól egy csomó mindent, és ha olyan a pet, akkor meg is tudom neki tanítani. És akkor befogdostam egy csomó állatot, persze a legtöbb nem tudott semmit, de jópártól el tudtam tanulni mindenfélét. És a hiénának sikerült is megtanítani a harapást, meg a rárohanást. És tök fullos lett. Csak az a fura, hogy a barátnőmék indítottak egy hordás huntert, és a "hordás" disznó már alapjáraton 4 féle dolgot tudott csinálni, míg ha egy "allis" disznót befogok, az csak egyet. Nem tudom, hogy ez hogy van, mert ha odamennék az allis karakteremmel, és befognék egy ugyanolyan disznót, akkor tudná ugyanazokat, mintha hordás lennék? Mert ez tök fura. Soxor úgy tűnik, hogy a hordásoknak minden sokkal jobban kedvez a játékban, mint az allisoknak. Persze ez lehet, hogy nem így van, de én soxor ezt látom. És akkor még csodálkozunk, hogy a hordások miért jobbak bg-n...
    Előzmény: Véregér (1636)
    Véregér Creative Commons License 2008.01.21 0 0 1636

    Na igen, pvp-ért kapott cuccok pvp-re jók. Mondjuk a gladiator set elmegy kezdő szintű pve cuccnak, de hát az első karából pottyant jobb nála. Kara eleje  meg mégiscsak könnyebb még a HC instáknál is. A polearmokhoz meg hozzá kell szokni, 70en igazán jó hunti fegyverek csak polearmok meg egy-két balta van. Én a sonic spear művésznevűvel rohangálok még, és elég randa :) murmurból esik amúgy, vele nem árt jó barátságban lenni. Nekem vagy a 10.-re dobta ki.

     

    http://www.gamebunny.com/wp-content/uploads/2006/10/be_dragonhawk_wowscrnshot_101206_183315.jpg

     

    Nekem ilyen petem van, Aranyhalnak hívják. Most már bánom, hogy nem Szárnyasrépának neveztem el, de 70-en már nem állok neki új lvl10-est befogni hogy átnevezhessem.

    Előzmény: Dorinesz (1633)

    Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!