Keresés

Részletes keresés

AnnKa Creative Commons License 2010.07.15 0 0 1234
Jaszas =Sziasztok.:) Kelt: Rodosz, 2010.07.14. déli 12h-kor.

Engem kérem dolgoztatnak, veszélynek kitéve "felderítőként"...
Három testvérem is van, anyával Rodosz sziget magányos déli csücskénél, ahol csupán egy homokpad választja el az Égei és a Földközi tengert, a JeepSafari "Beach-bar" mögötti bokros részen él a cicacsaládunk. Nem vagyunk emberhez szokva.
Amikor jönnek motorral, autóval, próbálunk láthatatlanok lenni, ahogy jöttek, el is mennek, itt hagyva ezt-azt. Már ismerjük a zajokat, engem küld a mami felderíteni, hogy az angol "szafaris ember" jött-e megint, aki mindig hoz életmentő vizet, ételt nekünk. Azért vele is tartjuk a három lépést vagy annál többet is, ki tudja...
De ma egy szimpatikus, kedves hangú fiú is volt közöttük, hívó szavára megmozdult itt belül valami ismeretlen érzés bennem, előrébb merészkedtem, ő meg jól lefényképezett. Más bajom nem esett.
Valami gazdit, meg falusi, városi cicákat emlegetett, de én, a testvéreim, mamim sem tudja miről beszélt,
a mi életünkben ilyen nincs.



térkép
clavicula Creative Commons License 2010.07.04 0 0 1233
ma teregetnem kellett.....
Sisssssssy Creative Commons License 2010.05.14 0 0 1231

Kedves Bonifác!

 

Boldog névnapot kívánunk Neked! És még sok továbbit is,

pusza,

 

Milady

 

Floppykának is üdvözletünk

 

Sisssssssy Creative Commons License 2010.05.14 0 0 1230

Szia, Magdika!

 

Én igen, de mit is?

 

Előzmény: Magdi60 (1229)
Magdi60 Creative Commons License 2010.03.04 0 0 1229
Tarthatatlan állapot! De ugye vagy te olyan ügyes, hogy megszerzed?
Előzmény: Sarolta by Berend Street (1227)
vippa Creative Commons License 2010.03.01 0 0 1228
Szia Tibbe! Ottan van a "pokpója" alatt, kicsit elbújt, mert nem szereti a nyilvános szereplést. :-)))
Előzmény: Tibbe (1218)
Sarolta by Berend Street Creative Commons License 2010.03.01 0 0 1227
Már rég jártam erre, de most a T. Szakszervezet segítségére és támogatására van szükségem ismét, mert kitúrrrrrrrrrrrrrrrrrtak a fotelemből....brühühühühüüüüüüüüüü..... meg mirrr-murrr-nyaúúúúúúúúúúú, pedig milyen jó kis derékmelegítője voltam a Vippa gazdimnak!

Bezzeg most a nyakában kell nyomorognom, mindenféle tornamutatványok árán, mert kitúrt a közös kis fotelünkből, állandóan olyasmiket emleget, miattam nem fér el benne kényelmesen. Hát ezt érdemlem én meg, annyi kényelmetlen kuporgás után, amennyi helyet méltóztatott nekem hagyni a közös kis fotelünkben?????????????????????

Kérem, sürgősen intézkedjenek, ezek a tarthatatlan állapotok megszűnhessenek!!!!!!!!!!!!!!!!

Bűvössárkány Creative Commons License 2009.12.24 0 0 1225
Rekedtre ordítom magam, hogy:

Boldog karácsonyi ünnepeket kívánok!
nyuli41 Creative Commons License 2009.12.08 0 0 1224
Rajtam spórolják meg az elektromos áramot! Felháborodtam!
Magdi60 Creative Commons License 2009.12.08 0 0 1223
És ha esik, bemész vizesen jelenteni?
Előzmény: Törölt nick (1222)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.08 0 0 1222
Sziasztok! Micó vagyok. Képem az most nincsen de 1 szép nagy fekete kandúrt képzeljetek, 6 kiló vagyok. Súlyom Garfieldéval vetekszik:))

Új munkaköröm van. Családi időjárás előre jelző lettem. Amikor lehülés várható állandóan a gazdi ölében tanyázok melegre vágyva.
Bezzeg mint most, amikor picit enyhül rá se hederítek.

Persze e fontos tevékenységért nem jár extra kaja, mert már így is állítólag ducica vagyok:))
Szakszervezet!!!!
méregkeverő Creative Commons License 2009.10.29 0 0 1221
Újabb felháborító gyerekdolgoztatás! (a Macskák 2 topicból)

Bűvössárkány Creative Commons License 2009.10.25 0 0 1220
Hogy mondtátok? Hallok ám mindent!
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.10.25 0 0 1219
Fölöttébb nyomorúságos lehet ez a sors...

Ezek meg az én munkában megfáradt dolgos kezeim... (Honesty)
Előzmény: vippa (1217)
Tibbe Creative Commons License 2009.10.25 0 0 1218
Szia vippa! Hová bújt az a huncut kisgyerek? Csak nem szökött meg a macskapásztor elől?:)
Előzmény: vippa (1217)
vippa Creative Commons License 2009.10.24 0 0 1217
Engem meg befogtak kísgyermek őrzésére és védésére........nagyon nehéz a makkák sorsa. Ítt kell nyomorognom, ahelyett, a saját kosárkámban durmolhatnék.

Bodzamadzag Creative Commons License 2009.09.20 0 0 1216

Sziasztok!

 

Eltűnt a cicánk, a megtalálásához kérnék segítséget.

 

Kedden, szept. 15.-én este 11 körül kiesett az ablakból a cicánk, Bodza. A baleset Budapesten a VII. ker. Huszár u. - Munkás u. sarkán történt. Azonnal eltűnt, sajnos nem találjuk. Akár sérült is lehet. 

5 éves nőstény, cirmos, világos barnás színű. Neve Bodza.

Aranyos, de nagyon félénk cica. Mellékelek két képet róla.

Az elérhetőségem:

 

vilagutazo@freemail.hu

 

06-30/544-9843

 

Köszönettel, Somogyvári Zsolt

 

 

 

 

Tibbe Creative Commons License 2009.09.03 0 0 1215
Ma megint nekem kell az ebédet megfőznöm! hát élet ez?
Ghanima Creative Commons License 2009.09.01 0 0 1214
:-))
Előzmény: Tibbe (1213)
Tibbe Creative Commons License 2009.09.01 0 0 1213


Dolgos Cicák! ....Backe Backe Kuchen:)
Sisssssssy Creative Commons License 2009.08.23 0 0 1212

 

 Sziasztok!

 

MiJunak üdv, remélem, csak a sulikezdés miatti hajsza vet gátat a fórumozásodnak:)

 

Nekem rengeteg dolgom lesz a jövő héten, uis be fogjuk kötni a füzeteket, könyveket, nélkülem úgysem tudnák...1 sulikezdő és 1 leendő harmadikos pakolási macskafelügyelője,

 

 Mimo

 

 

ody42 Creative Commons License 2009.06.27 0 0 1211
:)))) Egy ilyen kirakat még engem is lekötne... hmmm, akarom mondani, pfúj, pfúj macskamunka :)
Előzmény: MiJu (1210)
MiJu Creative Commons License 2009.06.26 0 0 1210

Kedves magyar dolgos cicák! Egy sanyarú sorsú szerb kollégátok küldi üdvözletét Belgrádból. Még vasárnap is a sétálóutca egyik szám.tech. boltjában kell szemmel tartanom az egereket, ráadásul kényelmetlen egéralátéten!

 

 

 

 

ny63 Creative Commons License 2009.04.09 0 0 1209
Ez több mint felháborító!!!!!
Előzmény: Ghanima (1208)
Ghanima Creative Commons License 2009.04.09 0 0 1208
Mi több: a Szamosnál láttam marcipános Macskanyelvet!!!
Előzmény: Sisssssssy (1207)
Sisssssssy Creative Commons License 2009.04.09 0 0 1207

Csirkemájpörkölt...ez jó.

 

De én kivagyok. Itt ez a húsvét, és mi megy: nyuszi(elhallás, úgyis!), csibe, tyúk, tojás, bárány.

Mi, macskák ki vagyunk hagyva.

A macskanyelv, az o.k.

Előzmény: Bűvössárkány (1206)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1206
Felajánlom akasztóként a farkamat, de ezért a pótszolgáltatásért csirkemájpörköltre nyújtom be az igényt!
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1205
Te jószagú cicaúristen, be vagyok rácsozva!
Ghanima Creative Commons License 2009.01.01 0 0 1204
Detto - és le a dolgoztatással!!!!
Előzmény: vippa (1203)
vippa Creative Commons License 2009.01.01 0 0 1203
BUÉK 2009!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!