Keresés

Részletes keresés

bendeguz90 Creative Commons License 2021.07.21 0 0 8528

Szerintem ez nem pénz kérdés. 

Előzmény: NB2 (8525)
bendeguz90 Creative Commons License 2021.07.21 0 0 8527

Lehet, hogy Lajos a jövőbe látott és meglátta/meghallgatta maga előtt a "Rába parti lányt". 

Előzmény: attailor (8526)
attailor Creative Commons License 2021.07.21 0 0 8526

Ma olvastam búlvársajtóban, hogy boros lajos bucira alázta Delhusa Dzsón-t, aki zokogott emiatt!

Szörnyű!

NB2 Creative Commons License 2021.07.05 0 0 8525

van az a pénz???

Előzmény: bendeguz90 (8524)
bendeguz90 Creative Commons License 2021.07.05 0 0 8524

Pénteken újra együtt a három trió!

bendeguz90 Creative Commons License 2021.01.21 0 0 8523
Szilva2 Creative Commons License 2014.12.08 0 0 8522

Hát igen, a Viki egy nagyon szép hangú mimózácska (pont mint Harcsa Veronika). Lássuk be, a bulizó fiataloknak nem jön be, akármennyire van kiművelve a hangszála. Ellenben az élettől kicsattanó, jó hangú és huncutul szemtelen Tóth Gabi épp a tűzről pattant, naná, hogy bejön az ifjúságnak.

Igen, sajnos a Voga több, mint valószínű, hogy egy megkeseredett, irigy ember, akit sajnálok ezért, mert nagyon jófajta gondolkodása van, eszméletlenül jó reakciókkal és dumával. Majd talán megbékél egyszer az élettel, kívánom neki.

Előzmény: Mazsola0070 (8520)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.21 0 0 8521

Jó-jó, de akkor is megválogathatná a szavait, mert túlzásba vitte, még Boros Lajos is rászólt (pedig őt sem kell félteni). A bajom ezzel az, hogy Voga ezt csinálja mindenkivel és minden témában, hallgatni is rossz. Kritikát meg lehet(ne) fogalmazni szebben is, nem alpári stílusban, mert akkor olyanná fogok válni előbb-utóbb, mint akit kritizálok.

Legalább mostmár tudom, hogy melyik időpontban ne hallgassam véletlenül sem ezt az adót.

Előzmény: Mazsola0070 (8520)
Mazsola0070 Creative Commons License 2014.09.20 0 0 8520

Mondjuk az azért sokak számára érthetetlen, hogy a - fogalmazzunk finoman: eléggé megosztó személyiségű (nem annyira finoman: sokak számára rohadt idegesítő, nagyképű) -Tóth Gabi mit keres az X-Faktor zsűrijében.

 

Nem tudom van-e még olyan X-Faktor (persze lehet, hogy van), amelyikban egy néhány éve ugyancsak egy hasonló tehetségkutatóban feltűnt, a média által befuttatott huszonéves csaj úgy osztja az észt, mintha a szakma nagy öregje lenne, és oszt ki nem egyszer nálánál idősebb és jobban zenélő embereket....

 

Úgyhogy Vogát speciel meg tudom érteni, ha idegesíti, hogy manapság a zenei pályán is alapvetően az kell az érvényesüléshez, hogy a bulvár minden héten írjon az emberről (ha mást nem, akkor azt, hogy mit és hová tetováltatott magára, vagy éppen arról, hogy felfújatja-e a csöcseit), és mivel Voga Viki ezt úgy tűnik nem vállalja, ezért valóban csak egy szűkebb réteg előtt ismert.   

 

Előzmény: Törölt nick (8519)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.20 0 0 8519

Boros és Voga egy vidéki rádió szombat délutáni műsorában 14-18-ig alázza a stárokat, celebeket, de bárkit képesek a "szájukra venni". Ráadásul a műsort megismétlik vasárnak késő este. Én belefutottam párszor az eszmecseréjükbe: egyszer Tóth Verát és a Sztárban sztár zsűrijét, szereplőit illették aljas, alázó mondatokkal. Ma pedig az X faktor szereplőit és a zsűrit vesézték ki. Különösen Tóth Gabira élezték ki a mondandójukat, különösen Voga János volt minősíthetetlenül szemtelen. Már-már azt gondoltam: az irígység beszél belőle, hogy Tóth Gabi ennyire vitte, az ő énekesnő lánya viszont alig-alig ismert. Nem tudom, hogyan engedi meg magának ezt a hangnemet. Felháborító és vérlázító és ráadásul még "gázsit" is kap érte, gondolom nem is keveset.

Tóth Gabit én sem kedvelem, de eszembe nem jutna így beszélni róla.

Kár, hogy az egyébként jó kis adó egyáltalán szóba áll az ilyen műsorvezetőkkel, egyáltalán nem viccesek!

 

Előzmény: NB2 (8518)
NB2 Creative Commons License 2014.09.17 0 0 8518

múltkor valahol azt olvastam, hogy Voga és Boross valami internetes rádiót csinál

bendeguz90 Creative Commons License 2014.09.17 0 0 8517

A Music FM-hez mehet Bochkor Gábor

A Neo Fm ügyes kivéreztetése óta nem rádiózik Bochkor Gábor, pedig ő örök partnerével, Boros Lajossal ellentétben nem tervezte, hogy visszavonul. Szerződtette ugyan rövid ideig a TV2, de komolyabb feladata nem volt, pedig nem titkolta, hogy rádióműsort szívesen vezetne. A[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Kecskecsu Creative Commons License 2014.09.06 0 0 8516

Szóval te vagy az a gregor, akinek az SMS-ére mondták, hogy állandóan fikázod a műsort. Csak érjek oda a Bumeráng hallgatása közben, kiteszem neked ide. Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna! :-P

Előzmény: gregor45 (8514)
Szilva2 Creative Commons License 2014.07.23 0 0 8515

És ezt két év elteltével muszáj volt ideböfögnöd. Szerintem mégis csak hiányzik, mert egyébként nem éreztél volna olthatatlan vágyat, hogy megoszd velünk ezt a hír értékű információt. :)

Előzmény: gregor45 (8514)
gregor45 Creative Commons License 2014.07.22 0 0 8514

Sose tettszet nekem a Bumeráng!Inkább más rádiót hallgattam mikor ők voltak adásban a Slágeren.De 2 éve már nincs műsoruk.Nekem nem jött be.Nem sajnálom,hogy vége a bumerángjuknak!

Mazsola0070 Creative Commons License 2014.03.14 0 0 8512

Gondolom jön még Bochkor mellé Gengszter Zoli, Árpa Atti, meg az a kigyúrt főceleb gyerek, legalább is, ha "menő laza celebcsávók + gyerek" téma van valamelyik kertv műsorán, mindíg őket négyüket mutatják.

 

Valóban iszonyat nagy durranás, ha egy apa elvan a gyerekével, ilyet még nem látott a világtörténelem.....:) 

Előzmény: bendeguz90 (8511)
bendeguz90 Creative Commons License 2014.03.14 0 0 8511

Bochkor Gábor a TV2-re költözik

Na nem rádiózni fog, hülyén is nézne ki, hanem egy Apák Gyesen című műsort vezet majd, amiben, igen, ki tetszettek találni, celebapukák fognak a csemetékre vigyázni kamerák előtt, miközben a mutert a TV2 elviszi egy wellnesshétvégére. Ennyi a műsor, áprilisban jelentkezik[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

bendeguz90 Creative Commons License 2014.02.24 0 0 8510

Először is BUÉK minden Bumeráng hallgatónak. Másrészt meg egy kicsit felpörgettem a topikot: 

A mai Hello Budapestet a Juventuson Voga és a Lali vezeti! 

Kecskecsu Creative Commons License 2013.12.25 0 0 8509

Áldott Karácsonyt kívánok mindenkinek!

Czyni Creative Commons License 2013.10.25 0 0 8508

Most olvasom, hogy "üzemeltetsz" egy Bumeráng rádiót és hogy hogy csinálod! :-)

Ez szuper! Én úgy hallgatom őket, hogy a kocsim rádióján van USB bemenet és pendrivera másolok egy hónapot. Onnan pedig napra pontosan azt hallgatom meg, amikor eredetileg ment a Slágeren anno. Most a 2009-eseket hallgatom (az órát nem figyelem). Sokszor az időjárás is stimmel :-).

 

Sajnos nincs meg sok adás.

Nagyon szívesen venném ha megadnád a rádiód linkjét, bár azt is olvastam, hogy nem szívesen tennéd meg. Ha mégis, akkor a czyni@freemail.hu címre szeretettel várom.

 

Én is várom, hogy visszajöjjenek, bár kopik a brand tényleg, ahogy halad az idő. Ha újra műsoron lesznek, azonnal tekerek...

 

Üdv., Tamás Tapolcáról.

Előzmény: Kecskecsu (8499)
bendeguz90 Creative Commons License 2013.10.24 0 0 8507

8505

Előzmény: Coke Girl :-D (8506)
Coke Girl :-D Creative Commons License 2013.10.24 0 0 8506

Köszönöm Szépen!! :-D

Előzmény: Kecskecsu (8505)
Kecskecsu Creative Commons License 2013.10.23 0 0 8505

 

Isten éltessen Cola Lány!

 

 

Még Nagyon sokáig.

Coke Girl :-D Creative Commons License 2013.09.23 0 0 8504

Mondom, hogy mások a szempontjaid.

Előzmény: Kecskecsu (8503)
Kecskecsu Creative Commons License 2013.09.23 0 0 8503

Ezt mind értem. Rendben is vannak a jogaik.

 

De a barátaimnak csak megmutathatom milyen dolgaim vannak? Ha most ez az Inteneten keresztül megy akkor mi a baj vele? Van ez a nagyszerű találmány, hát hagy használjuk már ki!

 

Már nem nyilvános a rádióm linkje!

 

És ki is fogom használni!

Előzmény: Coke Girl :-D (8502)
Coke Girl :-D Creative Commons License 2013.09.23 0 0 8502

Kecsubá Drága, nem ugyanarról a dologról beszélünk ... illetve Te nem azokat a szempontokat veszed figyelembe, amiket én. Én csak válaszoltam arra a kérdésedre, amit feltettél, a "jogászi-józanparaszti" logikámmal.

 

Hogy a Te adásod minősége milyen, nem is érdekes, mert SENKINEK nem lehet olyan adása, ami nem az övék. Istenigazából minél jobb a minősége, annál inkább gázosabb a dolog. Mint a hamisításoknál - arra nem igen tudnak ugrani, ha valaki Gucchi táskát ad el, vagy POLEX órát, DE HA GUCCI vagy ROLEX van feltüntetve, akkor az bizony törvénybe ütközik, mert első-szintű hamisítvány.

 

Ez van ... nincs is erről mit vitázni, a tények makacs dolgok. Neked lehetnek egyéb szempontjaid is, de attól az még nem írja felül a sokkal magasabb szintű kötelezettséget (illetve esetünkben a tilalmat).

 

És mint írtam korábban, a műsor szüneteltetése nem jelenti azt, hogy a jogaik is szünetelnének vagy bármilyen egyéb módon korlátozva lennének, s ebből következik, hogy azt sem jelenti, hogy a te lehetőségeid jogszerűen tágultak volna.

 

Az életből egy másik példa: lehet, hogy valaki isteni finom első osztályú bort csinál, lehet, hogy hajszálra ismeri a pezsgő készítés módját, de attól még a palackra nem írhatja rá, hogy "Champagne", mert annak jól behatárolható szabályai vannak, hogy ki nevezheti a habzó borát Champange-nak vagyis pezsgőnek. Aki pedig a szabályoktól eltérően azt írná rá, törvényt sértene.

Előzmény: Kecskecsu (8499)
Kecskecsu Creative Commons License 2013.09.22 0 0 8501

Egy dolog a Bumeráng tujadonjoga maga a hanganyag. Elismerem, hogy az Övék. De a barátaimnak hagy mutathassam már meg, hogy mi is hangzott el abban a műsorban! Ezért nem nyivános a rádióm linkje. Csak nagyon kevesek kapták meg, és azt hiszem, ezzel be is telt a lista.

Kecskecsu Creative Commons License 2013.09.21 0 0 8500

Rosszul fogalmaztam, amikor a "hangját ismerem"-et írtam. Ismerem Berényi Attila hangját is. Hívjon fel telefonon.

Előzmény: Kecskecsu (8499)
Kecskecsu Creative Commons License 2013.09.21 0 0 8499

Ha valóban komoly Brand lenne, nem kellene több mint egy esztendőt várnunk! És nem igaz az, hogy hallgathatatlan lenne az, amit rögzítettem. Igen is, van olyan kiváló, mintha most lenne műsorban. Pontosan kezdem a műsort, és az időbemondások is másodpercre, az időjárásjelentéssel együtt, a hírek, a reklámok, mind - mind archív műsorrészek, a Bumeránggal együtt időben a helyükön vannak. Kínosan ügyelek arra, hogy olyan legyen, mintha élő Bumerángot hallgatnánk.

 

Az, hogy most nem tudnak hozzánk szólni, az egy nagyon szomorú dolog. A napi hozzám intézett kérésekből viszont az tűnik ki, hogy még ha régi - régi műsorokat  is állítok a műsorba, azt is szívesen veszik azok, akiket nem tudnának elérni egy rádióadóval.

Rádióadás az nem biztos, hogy nagyon túl menne a határokon. Viszont egy Amerikában, Thai-földön, Svédországban, Németországban, Erdélyben élő, vagy ott dolgozó Bumerángrajngó Magyar ember, csodálattal hallgatja azt, amit én nekik INGYEN nyújtok.

 

Nem akarok a Brand tagja lenni. De, ha egy mezei felhaználó, egy Bumeráng Őrült, egyszerű eszközökkel meg tudja csinálni a net-rádiót, ŐK MIRE VÁRNAK OLY SOKAT? Itt a konkurencia! Tessék engem az élő Bumeráng műsorukkal elhallgattani! Bizisten abbahagyom a net-rádiózást.

Kitettem a fészbukomra a rádiókészítés forgatókönyvét. Egyszerű mint a pofon. Csak adni kell, és ingyenes!

Napra, azaz dátumra pontosan net-rádiózom. Szombat és vasárnap is van műsor, kivéve a keddet és a szerdát, mert ezekre a napokra esnek a 2005-ös szombatok - vasárnapok. Ráadásul csak olyan műsorokat tűzök műsorra, ami nincs  kinn a Bumeráng archívumban; ezek a 2005.-ös adások.

 

Egyáltalán! Miért nem veszik fel velem a kapcsolatot? Nem eszem embert. Ha fenyegetni tudnak, akkor kérni is tudjanak! Nekik nem volt meg a Kecskeméti Repülőnap felvétele. Nekem meg megvolt, és örömmel odaadtam. Azt a rajongást, amit akkor kaptam, leírni sem tudom. Tökéletes, nem is gondoltuk volna, hogy ilyen jó... meg hű.... meg ha... meg isten vagy Kecsu. Akkor... Most meg...

 

Tudják Ők, hogy milyen minőségűek a felvételem! Ismerik a lakáscímem. Meg van nekik mindhárom telefonszámom. Akkor miért nem keres meg olyan, akinek a hangját ismerem? Levelet ír egy hírszerkesztő, mert a többiek fáradtságot sem vesznek, hogy közöljenek velem valamit.

 

Erre varrjatok gombot!

Előzmény: Coke Girl :-D (8496)
Coke Girl :-D Creative Commons License 2013.09.20 0 0 8498

A jelenlét a múltbeli produkcióra is igaz ... nincs olyan, hogy levették volna a kezüket a régebbi dolgaikról. Vagyis ugyanolyan védelmet élveznek, mintha most is csinálnák a műsort. A szünet nem jelenti azt, hogy a jogaikat is szüneteltetnék.

Előzmény: Fáradt Vándor (8497)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!