Keresés

Részletes keresés

85Csaba Creative Commons License 2020.12.20 0 0 26

Sziasztok, vettem egy honda fes 125 s-wing robogót (2009) valaki tudna segíteni szerelési útmutató letöltésében fontos hogy magyar legyen..

Zsolt1987 Creative Commons License 2016.03.06 0 0 25

Sziasztok
Örökség útján hozzám került egy Piaggio NRG MC2-es "extreme" 50-es robogó. Úgy gondoltam megtartom, viszont nem tudok róla túl sok mindent, nem vagyok egy nagy motoros. Érdekelne néhány tapasztaltabb tulaj véleménye a gépről, mit érdemes tudni róla, mik az esetleges hibák melyek felmerülhetnek és ezek előjelei. Jó néhány évvel ezelőtt egy kisebb, Peugeot 2 sebességes kis robogóm volt, ott érezni lehetett ahogy az automata második fokozatba vált, ennél viszont ezt nem érzem. Ez normális? Illetve a műszerfalon nem működik a fordulatszám mérő, ennek is érdekelne az oka, illetve az esetleges javítási költsége. A másik dolog pedig, hogy elől a hűtő burkolati rács is hiányzik, de ha jól néztem ez egy kipattintható darab, gondolom külön is kapható. Egyébként a motor 2000-es évjárat és 18700 km van benne.

lowpici Creative Commons License 2016.02.09 0 0 24

Hát mert nem egy problémás típus, nincs is miről írogatni. Az nem igazán derül ki miért is akarsz rá drága dörrentőt venni, de valószínűleg egy bontottal jobban jársz.

Előzmény: András Károly (23)
András Károly Creative Commons License 2015.10.09 0 0 23

Sziasztok!

2 hete vettem egy Honda FES 250-est. Egyáltalán nem találtam semmi bejegyzést erről a típusról.

Beléptem ebbe a nagy robogó topikba, de nem találok nagy testűekről hozzászólást.

Muszály megvenni ezekhez a robogókhoz a nagyon drága kipufogót, vagy lehet csináltatni egyszerűbbet. Nekem előtte egy 650-es Drag Starom volt, ahhoz csináltattam csövet. Semmi baja nem volt.

Üdv: Karesz

rosi46 Creative Commons License 2014.09.08 0 0 22

szia

A  Malagutisok ide! - Index Fórum  van egy profi szerelő a nick neve pézsé69  tőle kérdezd meg a problémádat. Ha tud szivesen segít. ( és általában tud ) Egyébként vasárnapra tervezünk egy túrát a Bősi vízlépcsőhöz ha van kedved csatlakozz és akinek van kedve az jöjjön tartson velünk.

Előzmény: Cornetto33 (15)
PiciPeti22 Creative Commons License 2013.12.29 0 0 21

Paiggio X9 röl van e valakinek tapasztalat , okosság?

runner 125 Creative Commons License 2008.12.02 0 0 20
Sziasztok!

Érdeklődsz a nagy robogók iránt?!

www.maxirobogok.hu -itt a helyed!

Üdv.M
Daty Creative Commons License 2008.07.02 0 0 19
Kedves Motoros Barátaim!

Először is elnézést kérek az OFF-ért!
Segítségeteket szeretném kérni!
Vettem egy Piaggio Mp3-as 3 kerekű robogót.
Meg is nyitottam a topicot, de sajna még senki nem jelentkezett be.
Ami nem is csoda, hisz Magyarországon mindössze 30 db van.
Ezért kérek mindenkit, hogy ha valaki ismer olyan személyt aki az említett járművel rendelkezik, és internettel is, kérem, szóljon neki, hogy nézzen be a topicba!

Segítségeteket előre is köszönöm!

Széles utat!!

Daty
RoGS Creative Commons License 2007.09.21 0 0 18

Sziasztok!

Eladóvá vált Nolan N102 -es felhajtható állú sisakom.

2 hónapos, karcmentes, 5 év garanciával.

méret: S (56-57 fej-körméret) iá: 59000 ft.

http://www.nolan.it/catalogo.jsp?iditem=57&lng=en

http://www.nolan.it/upload/warehouse/N102-VINTAGE-N-COM-24_600_.jpg

Ha érdekel hívj a 30/2109363-as számon.

beck30 Creative Commons License 2007.01.19 0 0 17

Helló mocisok!

Csak azért írok mert sajnos családi okok miatt meg kell válnom a mocimtól hátha ti tudtok esetleg egy gyors vevőt.

Aprilia rally 50cc

v kék

áron allul s.o.s.  120000

Hely:Pest megye Táborfalva

írj mailt küldök képet.beck30@monornet.hu

üdv

Cornetto33 Creative Commons License 2006.08.25 0 0 16
Ne pörögjön ennyire mááá ez a fórum !?
Cornetto33 Creative Commons License 2006.08.13 0 0 15

Hali !

Nemrég jutottam hozzá egy APRILIA ATLANTIC 125-öshöz. A gép 2003 10-ik havi MO.-i  5.500 km -errel. Az első problémám, hogy ha pár napig nem használom beindítás után hidegen ha ráhúzom a gázt le akar fulladni. Volt hasonló gondja valakinek?

Azt láttam, hogy a burgmanosoknak külön topicja van. Apriliát ennyivel kevesebben használnak? Van esetleg akinek szintén ilyen scooterje van ? Tapasztalatok? Nekem ez az első nagy mototrom.....

C.

1
szabina357 Creative Commons License 2006.07.08 0 0 14

Sziasztok!

Van valakinek Peugeot Elysseo robogója, esetleg foglalkozik valaki a javításukkal?

FügeGLX Creative Commons License 2006.04.29 0 0 13

Halihó nekem is egy ilyenem van és bele kell nyugodni hogy hidegen a kompresszió miatt csak lábbal indul, viszont melegen pöccre berántja ezt is Sztem ennyi áldozatot lehet tenni a nagyobb teljesítményért.

Amugy nem tudok róla hogy csak az önidítót lehet e cserélni, sztem nem, mert az mindig a blokkhoz van igazítva. Ha meg vki gyárilag vesz 70 80 vagy 100 köbös apriliát az már más blokkal meg önindítóval kapja mint az 50-est Más kérdés az hogy az 50-esre rámeg a 70-es polini henger

Előzmény: ritzo (9)
i92 Creative Commons License 2006.04.17 0 0 12
Hi!e is gyere át oda!Az 50- helyett 125 ről még nem hallottam....
Előzmény: RCH (10)
i92 Creative Commons License 2006.04.17 0 0 11
Hi!Motor-robogó topic.ott tudnak segíteni.
Előzmény: ritzo (9)
RCH Creative Commons License 2006.04.16 0 0 10

Sziasztok!

Mennyibe kerul egy robogot rendszamoztatni? Mennyi utana a havi jarulekos koltseg?

Mas.

Hallottam egy olyat, hogy allitolag modositanak a KRESZ-t es nem 50, hanem 125 cm3 lenne a segedmotorkerekpar felso limitje. Errol hallottatok valamit?

ritzo Creative Commons License 2006.04.16 0 0 9
Sziasztok!

Tanácsra lenne szükségem. A napokban vásároltam egy tuningolt, 70ccm-es Aprilia Area-t. Az önindító viszont nem boldogul a 70-es motorral. Lehet kapni hozzá megfelelően kalibrált indítómotort? Esetleg vmilyen módon izmosítani a már meglévő önindítót?

Köszi a segítséget!

ritzo
i92 Creative Commons License 2006.04.11 0 0 8

Szega!

Gyere át a motor robogó topicba.ott tudnak neked segíteni

Üdv Gyuri

Előzmény: FügeGLX (7)
FügeGLX Creative Commons License 2006.04.11 0 0 7

Sziasztok

A mult héten vettem egy Aprilia SR50-et 99-es évjárat nagon szép állapotban van 15 000 km-rel és elsőre nagyon meg vagyok vele elégedve megy is jól(90 kilom alatt 95km/h.

Nah hszal ha vki nagyon vágja ezt a témát vagy van neki iylenje ossza meg velem a tapasztalatait megfigyeléseit mire is kell odafigyelnem karbantartanom ennél a motornál, mert ezek a motork elég strapabirók sokak elmondása szerint.

ékszijcsere, hajtóműolaj vagy iylesmik??? görgők??

paulicius Creative Commons License 2006.04.06 0 0 6
Ja mellesleg Fiktív - nek is igaza van a Piaggio is csúcs.
paulicius Creative Commons License 2006.04.06 0 0 5
Mekkora robit akarsz,mármint cmm ben? 50,80,125,mert hát tudod sok féle van .Nekem volt már kicsi és nagy is .Hát igen a Gilera az Gilera - és én is a karbi mellett állok.
fiktív Creative Commons License 2006.02.15 0 0 4

Papa!

Van már mocid?

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.15 0 0 3
Hi fiktív

Sajna annyi időm nincs hogy ezer oldal anyagból bogarásszam ki a válaszokat. Ezért is nyitottam ezt a topicot, hátha célirányosan több infó érkezik. Azért köszi.
Előzmény: fiktív (2)
fiktív Creative Commons License 2005.12.15 0 0 2

Papa!

Én figyelem a vívódásodat, de hidd el nekem az egyetlen jó robogós fórum az amelyiket először próbáltad! Kicsit lehet erőszakosabban is kieszközölni a válaszokat, nem leszállni a témáról, valaki majdcsak válaszol!

Azon a topikon nagyon sok minden van, csak vissza kell olvasni, az meg sok idő!

Hol tartasz akkor? Na javaslok akkor egyet! Vedd  a Piaggio NRG legújabbat, de nehogy az injektorosat!! A Karbisat! Bejáratás után ( mikor kiveszik a fojtásokat) nem lesz rossz! ha fürgét is akarsz, ezt tovább kell tuningolni, ami remek dolog! De ezt majd később!

ui:

Vagy az új karbis aprilia sr! (ugyanaz a moci van mindkettőben)

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.15 0 0 1
Úgy tűnik, hogy az indított topicom halálra van ítélve és senki nem segít nekem tapasztalatai megosztásával.
kár.....
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.13 0 0 0
Szóval?

Nagytestű robogót igen vagy nem? Ha igen milyet: Yamaha Aerox? Gilera Runner? Aprilla SR? Malaguti F15? Piaggo NRG? Ha nem: miért nem?
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.13 0 0 topiknyitó
Várok minden ésszerű érvet pro és kontra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!