Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2024.01.01 0 0 21

Buék.

:)

pontkereső Creative Commons License 2011.03.08 0 0 20

Rémes! Már több, mint 4 éve, hogy ez a szabályzatátdolgozás zajlott. De most örömmel találtam rá, még megvan a régi oldalunk.

Előzmény: CUFI (19)
CUFI Creative Commons License 2007.01.29 0 0 19
Ezt vegyük meghívásnak :))
Várom az átdolgozott és eldöntendő szabályzat anyagát. köszi
Előzmény: bak-ancs (18)
bak-ancs Creative Commons License 2007.01.29 0 0 18
Soron következő összejövetelünket 2007. február 12-én 10 órai kezdéssel tartjuk az MTSZ központjában. A tervezett napirendi pontok:

 

1.       A Versenyszabályzat módosításainak megvitatása, a módosított szabályzat elfogadása.

2.       A 2007. évi bajnoki kiírások elfogadása.

3.       A 2007. évi költségvetés-tervezet elfogadása.

4.   Egyebek.

bak-ancs Creative Commons License 2006.08.28 0 0 17

Szia!

 

Ma jöttem meg külföldről, ezért némi késéssel reagálok: Köszi a felajánlást, akkor értesítem a rendezőket is erről. (de lehet már meg is tetted a 7végén, az Agroparkon... :-))

Üdv!

Előzmény: pontkereső (16)
pontkereső Creative Commons License 2006.08.24 0 0 16

Szia Albi!

 

Változott a helyzet. Borsodi rokoni meghívást kaptam a 9-i hétvégére. Így mind a Zemplén Kupán, mind az Enciánon szeretnék résztvenni, és az utóbbin szívesen vállalom az ellenőrködést.

 

Üdv

András

Előzmény: bak-ancs (13)
CUFI Creative Commons License 2006.08.17 0 0 15
Végre megtört a csend ezen a topicon, mint írtam neked nem leszek itthon.
Előzmény: bak-ancs (13)
szysssz Creative Commons License 2006.08.17 0 0 14

Szia Albi!

 

Sajnálatos lenne, ha a jubíleumi (25.) Enciánra nem jönne senki a túloldalról. Ha mégis így lenne, megpróbálom megoldani a dolgot valahogy. Csak végszükség esetén!

 

Üdv: Dénes

Előzmény: bak-ancs (13)
bak-ancs Creative Commons License 2006.08.09 0 0 13

Kíváncsi vagyok, hányan nézhetnek rá erre a topicra:

Az Encián Kupára kellene egy önként jelentkező szövetségi ellenőr...

CUFI Creative Commons License 2006.02.26 0 0 12
Tehát igyekezzünk 500 fő alatt tartani a résztvevők számát? Nem a legjobb reklám a versenyeinknek. Mi még azon vagyunk, hogy ezt a számot elérjük esetleg átlépjük...
Minden rendezőnek ezt kívánom. Voltam a hétvégén a havas Szamár-hegyen, készüljetek, 04.01-02 :)))
Előzmény: szysssz (11)
szysssz Creative Commons License 2006.02.26 0 0 11

Kedveseim!

A hét végén a megyei elnökök és főtitkárok tanácskozása zajlik. Onnan kaptam a hírt, hogy természetvédelmi területen csak olyan sportrendezvényre kell engedélyt kérni, ahol a résztvevők száma meghaladja az 500 főt, ahol a versenyzők elhagyják a turistautakat, és ezek együttes fennforgása esetén.

Készüljetek nyugodtan a versenyekre és teljesítménytúrákra, szervezzétek azokat.

A pontos szabályozás később jelenik meg.

bak-ancs Creative Commons License 2006.02.23 0 0 10

Nem néztem utána, de szerintem effektíve csapatban sem volt sokkal több nevező tavaly (olyan csapat amelyik legalább 5 versenyen elindult).

De összességében ezért gondolom azt, h. VAB-nak foglalkoznia kell a népszerűsítéssel is. Jó lenne, ha néhány év múlva nem kellene lehúznunk a rólót...

Előzmény: Técsé (9)
Técsé Creative Commons License 2006.02.22 0 0 9

Szomorú a helyzet: erőteljesen csökkent a nevezők száma a csapatbajnokságban és már  -úgy tűnik- nem is várható lényeges változás. Eddig  csak 33 csapat nevezett (tavaly 47), de ezek közül is sokan vannak, akik még nem igazolták a nevezési díj befizetését.

A továbbiakban talán 3-4 csapatra lehet még számítani.

Az egyéniben kevésbé rossz a helyzet. Ott a kimaradók mellett vannak új jelentkezők is. Jelenleg a férfiaknál még csak 33 a nevezők száma a tavalyi 40-el szemben, de ott még 4-5 főre lehet számítani. Ezzel együtt is valószínűleg kevesebben leszünk, mint tavaly, de akik neveztek, azok biztos résztvevőnek látszanak. Tavaly a 40 nevezőből 10 "versenyző" nem versenyzett: egy versenyen sem vett részt.

A nőknél a nevezők száma több, mint tavaly: már most 12 az előző évi 10 -el szemben.Tavaly 9 fő vett részt ténylegesen a bajnokságban, idén itt talán javulás lesz.

 

pontkereső Creative Commons License 2006.02.13 0 0 8

Kedves VAB tagok!

 

A 6-i ülésen szóba került, természetvédelmi területek használatáért fizetendő illeték tárgyában készült anyag holnap, február 14-én előreláthatólag 10.15 és 10.30 között lesz látható az MTV1 "Napi Mozaik" c. műsorában.

szysssz Creative Commons License 2006.01.26 0 0 7

Szia Pontkereső!

Én is úgy gondoltam a topik nyitásakor, hogy tudunk egymás kilétéről. Az a szándék is vezérelt, hogy itt csak a VAB tagok vitatják meg a 2 ülés közben felmerült problémákat, vagy döntést igénylő kérdéseket, s a soros ülésig már konszenzusos állapot alakul(hat) ki. Így üléseinken olyan kérdésekkel is foglalkozhatunk, amikre idő hiányában eddig nem volt mód.

Ami pedig minden versenyrendezőt (versenyzőt) érint, azt a másik topikban hozzuk nyilvánosságra.

Előzmény: pontkereső (6)
pontkereső Creative Commons License 2006.01.25 0 0 6
Csatlakozom. Javaslom, 6-án legalább a VAB tagok fedjék fel, kik rejlenek a becenevek mögött. Hozok egy táblázatot, akkor az is kiderül, hányan használjuk a fórumot, e-mailt. Nekem legalábbis nincs kedvem a hat év tájverseny fórumot végigböngészni, hogy megtippeljem ki kicsoda.
Előzmény: CUFI (3)
bak-ancs Creative Commons License 2006.01.12 0 0 5

Sziasztok!

 

Február 6-án VAB ülést tartunk, értesítés ment mailen.

szysssz Creative Commons License 2005.12.22 0 0 4

Nem túl nagy az érdeklődés. Mondom véleményemet az "Irányelvek" -ről:

1. H.A. emailban írt véleményével egyetértek annális inkább, mert az ülésen megállapodtunk, hogy az utolsó érintett versenyző beérkezése előtt nem hozhatók nyilvánosságra a feladatok megoldásai. Addig az értékelés, már elég előrehaladott állapotban lehet. Ne rongáljuk az aznapi eredményhirdetés esélyét!

2. Általános irányelvek... 4.pont:

Átgondolva a dolgot én nem tiltanám ilyen kategórikusan az azonos kategóriában eltérő pont használatát.

30 m-es eltérés fél percet jelent, ha menetirányból nézve a 2 pont egymás mögött van. Ha a két pont a menetirányra merőleges vonalon helyezkedik el, nincs időkülönbség - s a kettő között bármi lehet.

Javaslom, hogy 30 m sugarú körben a pályaépítők kedvük szerint rendezhessenek be "bójakert"-et, az alábbi kitételekkel:

- Nem lehet semmilyen eltérés a térkép és a terepi valóság között.

- Nem lehet az adott terepen "összevont"-an ábrázolt tereptárgy.

- a rendezőknek ez esetben is vállalniuk kell a főszabály teljesülését: a verseny    napján történő eredményhirdetést   

CUFI Creative Commons License 2005.12.11 0 0 3
Én benne vagyok, abban reménykedve, hogy a változások pozítivan hatnak Mindenkire. Nem csak az albiz. tagokra!
Előzmény: bak-ancs (2)
bak-ancs Creative Commons License 2005.12.11 0 0 2

(véletlen nem fejeztem be az előzőt:)

Ez a nyitás viszont megmutathatja, hányan tudnánk aktívan használni - mert én jó 5letnek tartom.

bak-ancs Creative Commons License 2005.12.11 0 0 1

Részemről rendben - sajna szerintem nem mindenk VAB tag net-ezik.

Ez

bindera Creative Commons License 2005.12.10 0 0 0
0k
szysssz Creative Commons License 2005.12.10 0 0 topiknyitó

Sziasztok Verseny Albizottság!

Itt gyorsabban kibeszélhetjük a felmerült problémákat, s az észrevételeket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!