Keresés

Részletes keresés

brekkancs Creative Commons License 2008.03.26 0 0 68
Offolni fogok, jelentem.
Tudod, ezen morfondíroztam. El. Hogy lehet-e valóban cicit mutogatni lélekkel. És arra jöttem rá, hogy talán mutogatni még lehet, értem ez alatt, hogy vki lelki szükségletként mutogatja, mert kevés az önbizalma, megtámogatást vár másoktól, éppen rossz passzban van és fel akarja magát dobni a dicséretekkel, vagy mit tudom én, büszke magára vagy bármiféle lelki oka lehet rá. De akkor sem a lelkét akarja a széles nagyközönség elé tárni, hanem a testét, lett légyen ennek tényleg bármiféle lelki mozgatórugója. Nézni viszont nem hiszem, hogy lélekrezdülgetéssel lehet ciciket. Ha vkinek a lelke rezdül meg tőle, ám legyen, én leveszem a kalapom előtte, mélyen meg is hajlok, csak ne lássa rajtam a röhögést, mikor kiegyenesedek. Bevallom, én még soha gyönyörű férfitest látásakor nem gondolkodtam el azon, hogy milyen jó lenne ezzel a fiúval a matematika és a csillagászat napi kérdéseiről beszélgetni. Elfogadom, hogy talán létezik olyan férfi, aki egy cici láttán azt gondolja magában, hogy milyen szép is lehet az illető nő lelke, milyen jó volna, ha neki mesélné el a bajait, az ő vállain sírna, csak azt ne mesélje nekem senki, hogy fel sem merül a gondolatai közt, hogy azokat a szép, könnyáztatta szemeket mivel lehetne maga felé fordítani. :)
Szóval azt hiszem, egy életkor után a nők döntő többsége rájön arra, hogy mivel milyen hatást lehet elérni. És teljes joggal és okkal ki is használja ezt. Hiszen erre vagyunk kitalálva. És viszont, a fogadó fél is így van kitalálva, így működik. Nem?
Off vége.
Előzmény: varazsmogyoro (66)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.25 0 0 67

:-)

 

(lemaratt)

Előzmény: brekkancs (63)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.25 0 0 66

értem

 

szóval szerinted nem

Előzmény: brekkancs (63)


EDM Creative Commons License 2008.03.25 0 0 65
De népies motívumokkal finoman cizellált! :D
Előzmény: Angyalbaby (64)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.25 0 0 64
Jó is az::))
Előzmény: EDM (62)
brekkancs Creative Commons License 2008.03.25 0 0 63
Őszintén? Nem. És ettől tök független az, hogy te mit gondolsz.
Előzmény: varazsmogyoro (52)
EDM Creative Commons License 2008.03.25 0 0 62
Eccerű vagyok, mint a faék. :)
Előzmény: Angyalbaby (61)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.25 0 0 61
Olyan jó, hogy legalább rád számíthatok::))
Előzmény: EDM (59)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.25 0 0 60
Soem szoktam feladni::))
Előzmény: varazsmogyoro (57)
EDM Creative Commons License 2008.03.25 0 0 59
Kit érdekel a lelked, béjb? Villantsd azt a pinket! ;)
Előzmény: Angyalbaby (53)
brekkancs Creative Commons License 2008.03.25 0 0 58
:)
Előzmény: Angyalbaby (53)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.25 0 0 57

könnyen feladod

 

könnyen feladod?

Előzmény: Angyalbaby (56)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.25 0 0 56

Helyben vagyunk.

 

Ezért vagyok itt.

Előzmény: varazsmogyoro (55)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.25 0 0 55

az ember a lelkét mindenhol megmutathatja

 

persze most nincs igazán keletje ennek a terméknek

Előzmény: Angyalbaby (53)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.25 0 0 54

Csak lelketlenül. Szemérmetlenül.Stb...

 

De ne vigyünk el a kis lelkem dolgait a melleim irányába::))

Előzmény: varazsmogyoro (52)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.25 0 0 53

Teljesen tisztában vagyok vele.

Épp ezt irtam Mogyorónak.

 

 

Máskülönben meg, ez a hely nem alkalmas a lelkek mutogatására.

Minden másra igen, de erre nem::))

Előzmény: brekkancs (51)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.25 0 0 52

cickót lehet lélekkel is közszemlére tenni?

 

mindig ugy gondoltam hogy lehet

 

:-)

Előzmény: brekkancs (51)
brekkancs Creative Commons License 2008.03.25 0 0 51
Tudod, hogy ez a tipikus szép nős szöveg? Mert OK, hogy szép vagyok és csinos és vegyék észre de most rögtön, és lehetőleg hengerelődjenek is le de azonnal, de abban a pillanatban vegyék ám észre az én lelkemet is! Törődj bele, ha kidobod a cickót, akkor nem a lelkedre lesznek kiváncsiak. Ez mán csak így megy ebben a rohadék világban. :D
Előzmény: Angyalbaby (49)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.25 0 0 50

na jó, megnézem azt a képet is

 

a kedvedér :-)

 

de eredetileg úgy értettem hogy szivvellélekkel fotózz

Előzmény: Angyalbaby (49)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.25 0 0 49

Muhahaha

 

Ha egy képen rajta van a mellem, ki a francot érdekel a lelkem?::))

 

Ez nagy butaság volt, kedves Mogyoró::))

Előzmény: varazsmogyoro (48)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.25 0 0 48

biztos hogy nem kell semmire?

 

pl lélekkel olyan klassz fotókat lehet csinálni

 

:-)

Előzmény: Angyalbaby (47)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.25 0 0 47
Még hagynám, ha lehet...
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.21 0 0 46

Azzal már találkoztam tizen pár évvel ezelött, de most nem róla volt szó ::))

Mondhatni, sajnos::((

Előzmény: varazsmogyoro (45)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.21 0 0 45

ne legyél pesszimista

 

lehet hogy egy óra mulva találkozol azzal akinek a nagy lelkeddel együtt kellesz majd

Előzmény: Angyalbaby (44)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.21 0 0 44
Még mindig.
Előzmény: Angyalbaby (43)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.20 0 0 43
Nem veszem.
Nem kell.
Itt akarom hagyni.
Előzmény: varazsmogyoro (42)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 42
akkor ma estére vedd ki magad a zaciból :-)
Előzmény: Angyalbaby (41)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.20 0 0 41
Jav:Abszolút::))
Előzmény: Angyalbaby (40)
Angyalbaby Creative Commons License 2008.03.20 0 0 40

Abszolót!

 

Már ragyogok::)))

Előzmény: varazsmogyoro (39)
varazsmogyoro Creative Commons License 2008.03.20 0 0 39

az időjárást általában szeretik :-) akármilyen :-)

 

téged felvidít a napsütés?

Előzmény: Angyalbaby (38)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!