Keresés

Részletes keresés

proletár Creative Commons License 2007.06.04 0 0 17
köszönöm egyéves kérdésemre adott válaszaitokat! nincs igazatok, teljes szoftvercserét nem csinálnak úton-útfélen. kikódolást pedig én is intéztem már..
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.25 0 0 16
Piacokon válogathatsz...
Előzmény: proletár (13)
proletár Creative Commons License 2006.07.17 0 0 15
thx. nekem is kódoltak már ki telefont, hasonló összegért, csak nem tudtam hogy a teljes szoftvercsere, az ugyanaz a kategória-e.
Előzmény: compton_ (14)
compton_ Creative Commons License 2006.07.12 0 0 14
Nekem egy haverom vitte el a haverjanak aki normal esetben 2 ropiert vegzi el a dolgot. De egyebkent szerintem barmelyik maszek - nem a 3 nagy valamelyik hivatalos - gsm shopjaban is segitenek. Mielott a haverommal beszeltem, egy gsm shopban is erdeklodtem, csak ott 5 napra nelkulozni kellett volna a telefonomat. Ha jol emlekszem 3 ropi volt a tarifa.
Előzmény: proletár (13)
proletár Creative Commons License 2006.07.06 0 0 13
hol található ilyen iparos, és mennyiért teszi fel az eredeti szoftvert?
Előzmény: compton_ (-)
T.Jocikaa20 Creative Commons License 2006.05.28 0 0 12

sony ericcson DRM packager  konvertálo progi.   

casreb Creative Commons License 2005.12.16 0 0 11
olyat akarok én is csak egy csöppet drága
Előzmény: Perillustris (10)
Perillustris Creative Commons License 2005.12.15 0 0 10
Én több mint egy évet vártam egy számomra megfelelő telefonra. 2 hónapja a SEK750i-re esett a választás. Nem bántam meg, bátran ajánlom neked is!
Előzmény: msmks (9)
msmks Creative Commons License 2005.12.08 0 0 9
nekem is 6310i van most már majdnem 3 éve, egyszerűen nem látok olyan telefont, amire szívesen lecserélném és nem 200ezer forintba kerül.
Előzmény: LUCzI FERencz (8)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2005.12.06 0 0 8
6310i tudja a Javát.
Előzmény: compton_ (7)
compton_ Creative Commons License 2005.12.06 0 0 7
Röhögni fogsz, de maximálisan egyetértek. Egyetlen extra igényem van csak: a Java, mivel fejlesztgetek egy go játszmarögzítő programot, ami igen hasznos tud lenni néha egy-egy parti alkalmával. Az mp3-mas csengőhanggal pedig úgy voltam, hogy ha tud ilyet a telefon, akkor az anyjukat korlátozzák le, de ne engem! Azért az tök jó, ha IGAZI zene (Bach, Herbie Hancock stb..) szól híváskor, nem pedig gagyi prüntyögés :)
Előzmény: LUCzI FERencz (6)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6
Nem akarom védeni a Vodafone-t, de mondja már meg nekem valaki, minek az a sok csicsa a telefonra? Egy telefonnal lehessen _telefonálni_ meg SMS-t küldeni és fogadni! Meg persze legyen egy jól használható, számítógéppel szerkeszthető telefonkönyve. A többi csak parasztvakítás, meg arra jó, hogy a haveroknak virítsunk vele!
Ha így nézzük, a világ legjobb, legkorrektebb telefonja a Nokia 6310 !!

Aki meg megvette a csicsát, az IJB (Így járt, B+)
Előzmény: compton_ (5)
compton_ Creative Commons License 2005.12.06 0 0 5
A telefont ajándékként kaptam, de nem biztos, hogy ha saját magam veszem meg, akkor körültekintőbb lettem volna. Mert mit nyomatnak a reklámokban? Az ember azt hiszi, hogy a Live valamiben TÖBB, valamivel JOBB, mint a nem-Live. Amúgy mint írtam már minden rendben van, le lett cserélve a szoftver az eredetire. Még egy érdekesség: a Live szoftverrel kamera üzemmódban 10 sec. limit volt beépítve, a gyári szoftverrel nincs limit (csak a szabad memória).
Előzmény: Perillustris (4)
Perillustris Creative Commons License 2005.12.06 0 0 4
Nem vagyok a Vodafone ügyvédje, s nekem is volt már másféle problémám velük, amiben nem az általam elvárt módon jártak el, de a Live! menü ezen sajátosságára a honlapon, s az ajánlókban is felhívják a figyelmet. Amúgy tényleg elfelejthetnék a LIVE!-ot. Ez volt az egyik ok, ami miatt az EW-ben vettem meg a SE K750i-t, s nem náluk, így persze a hűségnyilatkozatot is megúsztam...
Flacika Creative Commons License 2005.12.06 0 0 3
Az is megérdemli, aki a Vodához megy... :( Nem ez az első dobásuk, amiről hallok, soha nem voltak szimpik nekem. Ez egy ilyen társaság...
halinorbi Creative Commons License 2005.12.06 0 0 2
írd be a gúgliba a telefonod típusát, meg a "kikódolni" szót. (esetleg a "Vodafone"-t vagy "vodafone menü"-t is, és rögtön meglátod, hogy a többiek hogyan oldották meg a dolgot)
Előzmény: compton_ (1)
compton_ Creative Commons License 2005.12.06 0 0 1
Az jó, mert ez tegnap történt velem.
Előzmény: halinorbi (0)
halinorbi Creative Commons License 2005.12.06 0 0 0
Ölég régi sztori. Ha nem tetszik töresd föl 5000HUF-ért.
Előzmény: compton_ (-)
compton_ Creative Commons License 2005.12.06 0 0 topiknyitó
kíváncsi vagyok hányan szopták ezt be rajtam kívül

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!