|
|
|
|
Dundy
2005.12.02
|
|
0 0
topiknyitó
|
Sziasztok!
Nagy pechemre a Destinator 3 nem kompatibilis az új HP IPAQ HX4700-as PDAmal, ismeretlen CPUt ír ki. Így muszáj vagyok mást keresni.
Érdeklődnék, hogy milyen London térképet tudtok ajánlani, ami nem Destinator?
A MS Pocket Streets 2005-öt feltettem, de picit gagyinak találom.
A válaszokat megköszönném, jövő héten mennénk Londonba, addigra szeretnék beszerezni egy működőképes londoni térképszoftvert PocketPCre.
A válaszokat hálásan köszönöm!!
Dundy |
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|