Keresés

Részletes keresés

bindera Creative Commons License 2005.12.02 0 0 0
ang0l
Dundy Creative Commons License 2005.12.02 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Nagy pechemre a Destinator 3 nem kompatibilis az új HP IPAQ HX4700-as PDAmal, ismeretlen CPUt ír ki. Így muszáj vagyok mást keresni.

 

Érdeklődnék, hogy milyen London térképet tudtok ajánlani, ami nem Destinator?

A MS Pocket Streets 2005-öt feltettem, de picit gagyinak találom.

 

A válaszokat megköszönném, jövő héten mennénk Londonba, addigra szeretnék beszerezni egy működőképes londoni térképszoftvert PocketPCre.

 

 

A válaszokat hálásan köszönöm!!

 

Dundy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!