Vettem egy HP HX4700-as PDAt, amivel jött a Windows Mobile 2003as op. rendszer.
Hogyan tudom megoldani, hogy az Outlookjában (azt hiszem Outlook 2000) beállított POP3 szerverről történő levélletöltéskor maradjon egy példány a szerveren?
Jelenleg letölti őket, s törli a szerverről, s csak PC-PDA szinkronizációval tudom visszatenni a PCre a leveleket. Ez pedig nem egy praktikus dolog.
Javasolni tudtok esetleg egy másik levelező programot?