Keresés

Részletes keresés

minimal Creative Commons License 2005.11.28 0 0 0

Tuti, hogy beállítás kérdése.

 

Én így hívogattam le a mail-eket céges címről, de természetesen nem törölte a szerverről, tehát itt az irodában is megkaptam.

 

Egy ideje kissé rossz a rendszerem, így pl. a mail nem működik, újratelepítésre még nem szántam el magam (pedig kéne)...

 

Amúgy az én iPAQ-omon általánoságban is rettenetesen borulékony a Win2003.

Előzmény: Dundy (-)
Dundy Creative Commons License 2005.11.28 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Vettem egy HP HX4700-as PDAt, amivel jött a Windows Mobile 2003as op. rendszer.

 

Hogyan tudom megoldani, hogy az Outlookjában (azt hiszem Outlook 2000) beállított POP3 szerverről történő levélletöltéskor maradjon egy példány a szerveren?

Jelenleg letölti őket, s törli a szerverről, s csak PC-PDA szinkronizációval tudom visszatenni a PCre a leveleket. Ez pedig nem egy praktikus dolog.

 

Javasolni tudtok esetleg egy másik levelező programot?

 

Köszi:

András

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!