Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2020.01.01 0 0 10

Buék:

:))

:)))))

:))

:))

Előzmény: vjv1 (9)
vjv1 Creative Commons License 2011.02.15 0 0 9

Jubileumok:

 

    0 - GDávid

 

 

1 - GDávid

Előzmény: GDávid (0)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.26 0 0 8
sziasztok
gyertek tippelni (NBA és WNBA tippjátékra)


Bocsánat a zavarásért!
Faramir74 Creative Commons License 2006.01.13 0 0 7

A Knicks végre 5-szór egymás után nyedrt+

Stephon Marbury már önmagához méltóan versenyez!

Faramir74 Creative Commons License 2005.12.19 0 0 6

Valóban Nets, ez elírás volt

 

Én nem  vagyok divatmajom, nem fogom mindig csak a legfiatalabbak köüzül kedvencet véálasztani

Ps: penny csak 32 éves!

Az NBA-ben 37 és 41 közt szokták befejezni pályafutásukat!

És én meg 31 éves vagyok engedd meg, hogy ne feltétlen a tiniknek drukkoljak

Amúgy Marbury (Knnicks), Carter (Nets), Bryant (Lakers), James (cavaliers, mit keres ebben a számalom csapatban?) fiatalabbak Pennynél és kedvencem

Jason Kidd tudtommal 2 évvel öregebb, mint penny és szintén kedvencem

 

A Knicksnek Marburyvel, Crawforddal is jobban kellene játszania, az a 7-8 verseéges sorozat szánalmas

de akkor sem fogok másnak drukkolni ha egy kedvencem sem lesz a 4 között

Ciani Creative Commons License 2005.12.16 0 0 5
Lehet, hogy a kedvenc NFL-csapatának vesszőfutásán sajnálkozott itt (végül is az is New York-i csapat :).
Előzmény: Doktor Toka (4)
Doktor Toka Creative Commons License 2005.12.14 0 0 4
Ja, és a Jets az meg Nets. Szvsz ezeket igazán nem nehéz megtanulni. De érdemes.
Előzmény: Faramir74 (2)
Doktor Toka Creative Commons License 2005.12.14 0 0 3

LARRY Brown, már bocsi.

 

Penny karrierje pedig a végéhez közeledik. A Knicks-ben biztos nem fog játszani és nem lepődnék meg, ha máshol sem játszana már... Sajnos elmúlt.

 

Szvsz keress egy kedvencet a mostaniak közül, talán Tracy McGrady (Houston Rockets) játéka hasonlít a leginkább Penny-ére, bár benne az volt a király, hogy 6' 7" magassága ellenére irányítót játszott.

Előzmény: Faramir74 (-)
Faramir74 Creative Commons License 2005.12.14 0 0 2

Már megint állandóan szar a csapatk és most már nemcsak Hardaway, de Marbury nevét sme találom

Nagyon ideges lennék ha sem a Knicks, sem a Jets nem jutna be a rájátszásba

capone1 Creative Commons License 2005.12.07 0 0 1
go go knicks
GDávid Creative Commons License 2005.11.27 0 0 0
néha sérült, néha az edző nem játszatja. nagyon sajnálom, hogy egy ilyen játékos egy erősnek nem nevezhető gárdában is csak 8.-9. játékos.
Előzmény: Faramir74 (-)
Faramir74 Creative Commons License 2005.11.27 0 0 topiknyitó

Az NBA-s kedvenceim közül egyedül a New York Knicksnek nem volt még saját topikja, nos itt az ideje, hogy megnyissam

Anno Patrick Ewingék alatt még nem volt kedevencem a csapat, a Charlotte-i Larry Johnson érkezéséável már jobban kedveltem őket, de igazán azért a kedvencem a csapat, mert nagy kedvencem a többszöri térdsérülés miatt végül Jordan-utóddá nem vált remek játéákops Anfermee (Penny ) Hardaway itt játszik, s tavaly óta a fiatal korábban Phoenix-i tehetség, az athéni olimpián legjobb (legkevésbé rossz) formát mutató Stephon Marbury is e klub játékosa

Ron Brown-nal ugyan rosszul kezdődött az idény, de a csapat lassan kezd konszolidáródni

Hardway valószínűleg sérült, mert a legjobb dobók közt nem láttam, sa jelenlegi Knicks-keret alapján hetedik-nyolcadik játékos mégsem lehet!

Marbury vistzont egyre jobb!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!