Keresés

Részletes keresés

mozgóárus Creative Commons License 2023.01.01 0 0 24

A húga már lekörözte

Előzmény: Törölt nick (20)
lutria Creative Commons License 2017.02.01 0 1 21

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.08 0 0 20

Jo zenész csak igy tovább .

hastetheday Creative Commons License 2010.09.22 0 0 19
2-3 embert sokallom, sőt például az előző évadból Király Viktorra emlékszik a nagyközönség - de minek. :D Oláh Ibolya nekem még az elmegy kategória.

Na szóval a veszprémi kiruccanáshoz: nem tudsz valamilyen szállást esetleg ott környéken? Nem kell, hogy nagyon összkomfortos legyen, viszonylag olcsóbbra de megbízhatóra gondoltam. Már hideg van ahhoz, hogy sátorozzunk, vagyis én még benne lennék, de hallom az előrejelzésekből, hogy eső lesz így mégsem játszok a tűzzel.

Előzmény: csuporka2 (18)
csuporka2 Creative Commons License 2010.09.22 0 0 18
Nem a Megasztárt akarom fényezni, de minden részből van 2-3 olyan előadó, akik a köztudatban maradt. Én is lenézek majd Veszprémbe, biztos jó koncert lesz, bár Oláh Ibolya előadása alatt kimegyek levegőzni, vagy nem tudom. De őt nagyon nem csípem. Szerintem nem fog ütközni előadással, mert a koncert este lesz, más programok meg csak előtte..
Előzmény: hastetheday (17)
hastetheday Creative Commons License 2010.09.21 0 0 17
Hát most ez mondjuk Tóth Verára pont nem igaz, de igazat adok neked. Csak néhányan jöttek ki jól a megasztárból, és szerintem ő közöttük van. :)
Most lesz ez a kamera hungária fesztivál, mivel közel lakok elnézek rá és ha úgy van kedvem meg időm megnézem. Ha csak nem ütközik valami fain előadással, mert azok valahogy jobban érdekelnek. :)
Előzmény: stuncenpudli (16)
stuncenpudli Creative Commons License 2010.09.21 0 0 16
Azért az elég kemény hogy hogy eltűntek a megasztárosok, alig-alig van nagyobb fellépésük, csak kis porfészkekben muzsikálnak és annyi, most ez a kamerahungária az egy jó példa ahol összeszaladnak, és együtt lépnek fel, hátha lesz egy Duett Oláh Ibolyával, nagyon örülnék!
Előzmény: Ottóka25 (15)
Ottóka25 Creative Commons License 2010.09.15 0 0 15
tuti, hogy meg lesz tartva a buli, mert ez a veszprémi rendezvény is hirdeti magát Verával és Gabival is úgyhogy szerintem mindketten ott lesznek.
én nagyon szeretem őket, nagyon igényes zenét csinálnak és külön külön is egyéniségek, és arról meg még inkább nem beszélve, hogy együtt mekkora komoly produkciót alkotnak.
úgyhogy én megyek Veszprémbe és élvezni fogom az ő előadásukat
ide foogk menni.jöttök?
Előzmény: csukaviv1 (14)
csukaviv1 Creative Commons License 2010.09.15 0 0 14
Megtartják, és csak az oldalt lusták frissíteni. Elég nagy esemény a Kamera Hungária, hogy ne mondja le. Tóth Gabi is szerepelni fog, lehet együtt lépnek majd fel. Bár a húgát annyira nagyon nem csípem. Vera sokkal különlegesebb,színesebb személyiség.
Előzmény: barhelg (13)
barhelg Creative Commons License 2010.09.13 0 0 13
Én szeretem Verát, különleges szín a hazai zenei életben.
Nem tudom itt rajongói mennyire vannak? ha igen, esetleg tud valaki az aktuális fellépéseiről? a veszprémi fellépése meg lesz-e tartva, mert az oldalán nem láttam kiírva.. előre is köszi, ha van valakinek infója
Zetorforever Creative Commons License 2010.08.16 0 0 12
Inkább ennyire beképzelt. Bár ebből az egész Tóth féle családból nem néztem ki többet. Nem csak ezt a Verát nem bírom hanem a Tóth Gabit sem. Annyira unszimpatikusak, bár a Verának még van valami hangja de neki sem olyan hogy bárkit ócsárolhasson, pont egy akkora sztárt mint amire most válaszolok. Szóval nevetséges.
Előzmény: jó hír (10)
BlancoAgilon Creative Commons License 2010.08.14 0 0 11
Ketté is törne nyomorult Whitney! :lol:
Előzmény: jó hír (10)
jó hír Creative Commons License 2010.07.31 0 0 10


"Tóth Vera seggbe rúgná Whitney Houstont"

Verácska, már ennyire lent vagy?
Nikixy123 Creative Commons License 2010.06.30 0 0 9

sziasztok!

Találtam egy olyan oldalt, ahol lehet írni a sztároknak! Szerintetek milyen?  Az egyik barátnőmnek bevált, írt az egyik sztárnak és már rögtön is választ kapott arra, hogy hogyan tud tőle autogramot  dedikáltatni . Próbáljátok ti is ki !!!! Nekem tetszik!

http://www.felixpromotion.hu/sztarkontakt

Üdv:Niki

 

Előzmény: fmil (8)
fmil Creative Commons License 2010.03.29 0 0 8

Vera így jó ,ahogy van,és ha nem tudna lefogyni,akkor is szeretnénk!

És szerintem szexy is!

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.09 0 0 7

Én is imádom ezt az adót!

Különösen az isteni Andrea Berget!

 

http://www.myvideo.de/watch/2951310/andrea_berg

Andrea Berg
Előzmény: Törölt nick (4)
Tócia Ostora Creative Commons License 2010.02.07 0 0 6

Én is meg tudok õrülni, ha ezek a kis jellegtelen mai földbuta  faszok csupán hogy valami újat és szokatlant csináljanak, vagy hogy különbözzenek a többiektõl;-- elkezdenek kis betüvel mondatot kezdeni, és ékezetek nélkül írni.

Erre mondta egy nagybátyám annakidején, hogy ha mindenáron különbözni akarsz a többitõl, de nem vagy elég  tehetséges, akkor kezdd azzal, hogy  ne vegyél levegõt. Mert a többiek azok vesznek....

 

Előzmény: nappapa (5)
nappapa Creative Commons License 2010.02.05 0 0 5
Már csak azért is tisztellek, mert ékezettel írsz, nem úgy ahogy ma divat...mellesleg még igazad is van...
Előzmény: Törölt nick (4)
nappapa Creative Commons License 2010.02.04 0 0 3
Verácska csak óvatosan azzal a fogyással....szeptembertől 13 kilót leadni....életveszélyes....és még ugyanennyit szeretne....

...ha szabad tanácsolni....havi egy kiló mínusz...abból nem lesz baj, talán vissza sem szedi...de nincs titokban nasi....szóval diéta, fehér húsok, friss, sajátkészítéső gyümölcs-zöldséglevek, semmi cukor, kenyér, tészta...


egy szurkolója...
fejenagykoma Creative Commons License 2008.12.18 0 0 2

szerintem, ha túlteszi magát a ..min is....szóval, hogy ilyen alkatú, akkor erős képzéssel príma operaénekes is lehet ...

 

csak kellene egy erős ember mellé, aki bíztatja...olyan fiatal, övé a világ...

Előzmény: torokszultan4 (1)
torokszultan4 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 1

Komoly hangja van, tényleg le a kalappal előtte!

Szerintem neki kellett volna részt vennie a nagy fogyásban című műsorban!

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.05.18 0 0 0
Éljenek a nullázók!!

0
fenyob Creative Commons License 2005.11.21 0 0 topiknyitó
Ez a topic Tóth Vera hivatalos topicja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!