Keresés

Részletes keresés

pici mici a pók Creative Commons License 2023.11.12 0 1 183
szamtanmertanfizika Creative Commons License 2021.12.09 0 0 181

"Hej, de meg is vert az isten
Engemet,
Hogy elhagytam a vitézi
Életet,
Poéta lett belőlem, csak
Poéta...
Ott talán már káplár volnék
Azóta."

(Petőfi:Nézek, nézek kifelé)

Előzmény: partner113 (179)
partner113 Creative Commons License 2021.07.17 0 0 179

Ha rendőr maradt volna már törzsőrmester lehetne

Vay Ákos Creative Commons License 2021.05.03 0 0 178

Mostan másik celeből jött hír: azt írja az újság, hogy adam sandlert kiküldték egy étteremből, mer' nem ösmerte meg a pincnök. Attól hogy valakit nem ösmer a pincnök, miér' kell kiküldeni? Inkább örülne a vendégnek. Nem lehet, hogy azér' küldte ki mer' megösmerte?

szamtanmertanfizika Creative Commons License 2021.04.17 0 0 177

És természetesen 174 cm!:-)))

Előzmény: szamtanmertanfizika (176)
szamtanmertanfizika Creative Commons License 2021.04.17 0 0 176

Amikor ez történt, 60 éves voltam!

Előzmény: szamtanmertanfizika (175)
szamtanmertanfizika Creative Commons License 2021.04.17 0 0 175

'74 cm vagyok 80kg!
Megemlítettem a háziorvosomnak (egyébként nagybátyám) hogy néhány kiló leadnék!
Válasz:
"Isten ments, hogy egy kilót is fogyjál!"

Előzmény: Vay Ákos (171)
senior222 Creative Commons License 2021.04.16 0 1 174

Sch. Norbert ízlést nélkülözve öltözik ( hetvenes évekre hajazó fiú öltöny, olyan póló, amely tele van matricázva nem szponzori feliratokkal) nem beszélek a fogsoráról , ami reciprok értéke a neje ikonikus rágóinak. Ezek ellenére tisztelem, mert képességein felül produkál . 

Vay Ákos Creative Commons License 2021.04.15 0 1 173

Most győzike tette helyre ezt a nagypofájú barmot. Elég furi, hogy épp győzike az intelliegensebb, mint ez a pojáca, de az intelligencia végülis olyan, mint a traubiszóda: a természet ajándéka. Az indeksz az ország fitneszgurujának nevezi norbit. Nem az országé, csak azoké akik számára ezek az alakok jelentik a nemzetközi híreket, meg az, hogy palvinbarbinak miből mije látszott ki. Mörfi: a földön az intelligencia mennyisége állandó, míg a népesség növexik.

Snakke Creative Commons License 2021.04.14 0 1 172

"Szerintem a 170-175 körüli (vagy annál alacsonyabb) pasik nem magasak... (de jól megfogalmaztam, Istenem :D)

Tehát aki 175 felett van az már magasnak mondható.

Szóval, hogy a kérdésedre válaszoljak végre: 175 cm alatt.

Persze ez csak személyes vélemény, nem hivatalos."

Ilyen magassággal Norbi mit beszél, ha 5 kg-val több lenne, már kövérnek lenne mondható!

 

 

Vay Ákos Creative Commons License 2021.04.13 0 1 171

Norbi itt van, él s virul, éppen ledisznózta azokat, akiknek a testalkata nem olyan, mint az övé. Mindenki ápolatlan trampli, elkúrja a házasságát, csimpánzcsöcse van, stb., aki nem norbiápdéten él, és nem edzi szét magát. A celebvilág az oka, hogy ilyen primitív bunkók egyáltalán fórumot kapnak, és nyugodton sértegethetnek mindenkit.

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.04 0 0 170

Hol vagy Norbi? Lecsengett a gyűlöletkampány?

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.30 0 0 168

Így is van ez!

Előzmény: Törölt nick (167)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.30 0 2 167

Nem szeretem az őrjöngést, amikor mindenki nekiesik egynek. Még akkor sem, ha az az egy megbántotta az emberek jelentős részét.

 

Na meg hát, aki találva érzi magát mindig dühödtebben reagál. :) Keresi a mentségeket magának. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (160)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.29 0 0 166
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.29 0 0 165

Depresszióban és öngyilkosságban is nagyon jók vagyunk. Meg vedelésben (nem vizet).

Előzmény: terepe man (159)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.29 0 0 164

Szerintem is itt lehetett a galiba, hogy egy kicsit "hímsovinisztára" sikerült a szöveg. Tudat alatt próbálta érezni, hogy a férfitársai beállnak (majd) mögé, miközben péklapáttal majdnem agyonverték. Ekkor módosított a "marketingen" és megfogalmazta, hogy ez az igénytelenség a férfiakra is (egyaránt) igaz.

 

De itt rosszul jött ki az egészből, mert olyan visszhangja lett, hogy a pasiknak mindent lehet, a nőknek meg nem!

A nő az tegyen meg mindent és legyen egy kéjrabszolga.

 

A férfiaknál (szerintem) nagyobb az összetartás, de vicces elképzelni ahogy Norbi feláll a pódiumra, miközben Bud Spencer alkatú családapák rohamozzák meg (nagy sörhassal) hogy agyonverjék.

Előzmény: Törölt nick (158)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.29 0 0 163

Aki nem csak a külsejébe szeret bele a másiknak, az szerencsésebb helyzetben van.

Norbi a szexualitással mosakodik. Valahol igaza van, mert a szexualitás szoros összefüggésben van a külsőségekkel. Ugye a szexuális étvágyhoz hozzájárul, hogy valaki nem koszos, nem büdös, friss, fiatalos és üde. Kivéve, ha akkora a szeretet/szerelem hogy ezen túl tudunk tekinteni. Ez nem azt jelenti, hogy akkor el kell hanyagolnia magát az illetőnek. Egy alapvető igényesség az kell! Ebbe beletartozik a -20-30 kiló, a tisztaság, stb... Ha nem telepi gyerek módjára akarunk szexuális kapcsolatot létesíteni, akkor ez szerintem evidens.

 

Az igénytelenség egyre korábban megjelenik, mert nincs minta és 40 felett mintha megállna az élet. Az emberek kezdik elhanyagolni magukat.

 

És itt jön a képbe a Norbi!

Előzmény: Törölt nick (157)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.29 0 0 162

Szerintem Norbinak az a nagy szerencséje, hogy fiatalon ismerték meg egymást a Rékával és volt idejük lángra lobbanni, összecsiszolódni. Ha a mostani Norbit nézzük, inkább "nagyapámra" (Bocs nagyapa!) hasonlít. Hát, baromira nem a fitness személyi edzőm jut róla az eszembe! Elhiszem, hogy büszke a feleségére, mert tényleg nagyon topra tette magát (ellentétben vele). Szerintem ott cseszte el, hogy túl nagy elvárást támasztott az emberekkel szemben, mert ott van neki a "tökéletes" felesége. De ha jobban megnézzük a Norbit, szemmel láthatóan fanatikus. Az egész világot meg akarja váltani és ez túl nagy falat neki. Én már csak azon röhögök, amikor a tévében meglátom az "űrhajós diéta" reklámját, amikor a fél ország (lehet hogy keveset mondtam) leköpi.

Előzmény: Törölt nick (157)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.29 0 0 161

Megmondta hogy PR fogás volt, csak petárda helyett augusztus 20-i tűzijáték lett belőle. Lehet hogy tényleg ki kellett volna kérnie egy kommunikációs szakember véleményét.

 

Ami most robbant, azt úgy nevezik, hogy "negatív reklám".

 

Láthatóan Réka sem örül, mert abba robbantott bele a Norbi, amiből tulajdonképpen élnek. Ez az életük.

 

Az egyetlen vigaszuk (üzlettől függetlenül), hogy tényleg szeretik egymást és hisznek abban, amit képviselnek.

Előzmény: Törölt nick (157)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.29 0 0 160

Számoltam vele, hogy az első komment reakció rögtön kinyír engem, de szerencsére nem ez történt és ezért hálás vagyok. Most sík többségében rárontani a Norbira és azokra, akik valamennyire igazat adnak neki(k). Még mindig azt veszem észre, hogy a gyűlölet élteti a tömeget. Ha valakinek nincs igaza, az nem azt jelenti, hogy mindenben hazudik. De az átlagember ezt úgy fordítja, hogy csak a "HAZUGSÁG" létezik, amire megtorlással válaszolnak! Réka azt mondta, hogy az emberek szépen kikeltek magukból és többgyerekes anyák, apák szórták rájuk a szitkokat, miközben azt ecsetelték, hogy milyen kivégzési módszert ajánlanának nekik. Ezt eredményezi a VAGY-VAGY (fekete-fehér) gondolkodás. Nincs benne semmi komplexitás. Lehasít, kiemel, felfúj és azt látja, amit látni akar. Miközben tombolnak az indulatok. Az emberek is levizsgáznak, amikor ilyen gyűlölethullám söpör végig az országon és ebben Rékának mélységesen igaza van. A középkorban már rég halálra ítélték volna őket (ezért).

Előzmény: Törölt nick (157)
terepe man Creative Commons License 2020.01.26 0 0 159

Mo a harmadik a koversegi vilagranglistan

Előzmény: Törölt nick (157)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.25 0 1 158

Egyébként Norbi meg ott cseszte el, hogy csak a nőkről, azon belül is az anyákról beszélt CSAK. Erős a gyanúm, hogy a férfiak már csak azért kerültek szóba második körben, mert ekkora volt a felzúdulás. Nem is tudom mire számított. Hogy a férfiak tömegei állnak be mögé, hogy követeljék a jogos jussukat, azaz az asszonykáik azonnali hatállyal fogyjanak le és lépjenek elő profi kéjnővé? Mert akkor intimitás lesz? Meg szeretet? 

 

És akkor megérkeztünk megint oda, hogy azért a nőket sem lombozná éppen le, ha olyan férfiak akarnák megszexuálni őket, akik szintén nem rendelkeznek 20-30 kg súlyfelesleggel. 

 

Természetesen egy ideális világban mind a nő, mind a férfi ügyel az egészségére, a súlyára, a házasságára. 

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.25 0 1 157

Nem is tudom hol kezdjem. Van ugye a Norbi megnyilvánulása, ami sok igazságot tartalmaz, de nekem csak olcsó (reklám)fogásnak tűnik. Szóval ha utóbbitól eltekintek akkor el kell ismerjem, hogy nem beszél teljesen hülyeséget.

 

De.

 

Az ember azért nem csak a testből áll. Nem csak a külsejéből. Igen, a durva hízás nagyon megviseli a bőrt. Meg az öregedés is. Így már értem, miért futnak a faszik 40+-osan a fitatal csajok után (jó, eddig is tudtam:)). Csak nem kéne elfelejteni, hogy ők sem lesznek szebbek az évekkel még ha nincsenek is elhízva. De aki nyitott szemmel jár az látja, a férfiak semmivel sincsenek jobb állapotban a nőknél. És súlyosan visszaélnek azzal, hogy a nők valóban hajlamosabbak elnézőbbek lenni a férfiak külsejét illetően. A nők nagyobb része már attól is boldog, ha  a férfi viszonylag ápolt és nem piázik. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (156)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.24 0 2 156

Én valahol a kettő között vagyok. Tudom, milyen éveken keresztül a mérleget figyelni.

 

Megéltem, hogy milyen az, amikor a feleslegemmel együtt "elfogadom" magam és milyen az, amikor a feleslegemmel együtt nem fogadom el magam. Ha mélyen magamba nézek, hazudnék, ha azt mondanám, hogy jó elhagyni magad, jó legyinteni a pocakodra vagy a nagy seggedre. Nagyon kényelmetlen és esztétikátlan érzés. Nagyon sok hátránya van.

 

Jó dolog a legnagyobb nadrágodat feszítve begombolni??

Jó dolog egyenes terepen kapkodni a levegőt??

Jó dolog konstatálni, hogy ez már csak így marad??

 

(Szerintem nem...)

 

Oké, Norbi azt mondta hogy ez egy PR fogás volt! De akkor is értem, hogy mit akart közölni!

 

Értem, mert átéltem!

 

Tudom milyen az, amikor nem megyek el edzeni és megvan az eredménye.

Tudom milyen az, amikor elmegyek edzeni és megvan az eredménye!

 

Tudom, hogy a kifogásokat én gyártom és a lehetőségekre én legyintek!

Márpedig a mai nap is egy lehetőség! (Ha másképp élek!)

 

Ha ügyes vagy, 1 hónap alatt le tudsz fogyni 5-6 kilót. (mondjuk)

2 hónap alatt le tudsz fogyni 10-et vagy 15-öt. (attól függ mennyire állsz bele)

 

A ketogén diétával azt akarta mondani, hogy kerüld a "rossz" szénhidrátokat.

Lehetőleg mindent, ami cukrot (a legveszélyesebb), fehér lisztet és keményítőt tartalmaz.

 

(Az Atkins-diéta is nagyjából ezt fogalmazta meg.)

 

Az ételek cukortartalmát kell a legjobban nézni, mert ez felel közvetlenül a zsírfelhalmozódásért.

A legmegfelelőbb iránymutató a glikémiás index táblázat. (főleg cukorbetegek használják)

 

Emellett mozogj (aerob edzés) heti 2-3 x 30-60 percet. (intenzíven)

 

(Ha van fél/egy órád nyomogatni a kütyüt, akkor erre is van időd!)

 

Abban egyetértek, hogy egy valódi kapcsolatot nem a külsőségek határozzák meg, de attól még igényesek lehetnek magukra a felek. (testiségben igenis meghatározó a túlsúly)

 

Végül egy történet! A tévében egy kórosan elhízott párocskát mutattak, akik jól bezabáltak és egymás mellé feküdtek az ágyra. Vagy 600 kilósak voltak (külön-külön) így a fekvés sem ment igazán. Nagyon szerették egymást, de fontolóra vették, hogy ha így folytatják, akkor lehet hogy az egyikük elpatkol. Elkezdtek gondolkozni azon, hogy lehet, hogy le kéne fogyni... (ez már egy jó irány)

 

Ugyanez megy kicsiben. Ott a szeretet meg a harmónia, csak belóg a köldökük a képernyőbe.

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.22 0 0 155
sziporka66 Creative Commons License 2013.03.30 0 0 153

Norbi honlapjáról.

Érdekes, hogy milyen élvezetes itthon a negatív hír. Amikor egy hibás szóhasználatért bírságot kaptunk, az összes sajtóban megjelent a híre, sőt címlapok hozták. Amikor rengeteg munkával, kutatással, klinikai vizsgálattal elnyerjük a magyar... elhízástudományi orvosszakma legnagyobb termékdíját: szinte semmi. Ebben az országban csak a rossz hír közlése fontos, mert lényeges, hogy mindenki szarul érezze magát és szart mondhasson a másikról. Ezért érezzük magunkat szarul, ha olvasunk, vagy nézzük a tévét és ezért tartunk lefelé. Olyan mintha minden edzés közben azt mondanám: De szar, minek ez! Utána: De szar volt, holnap is szar lesz. Nem lehet így élni és elérni semmit. Ez az ország lehúzza magát a slozin. Pedig szép ez az ország, jó emberek is vannak sokan, sikert is lehet elérni kitartó melóval, de nem könnyű, mint ahogy edzeni sem... Norbi.

 

Schobert Norbi díjat kapott kutatásáért

Az Egészséges Életért elnevezésű díjat vette át Schobert Norbi! A csökkentett szénhidrát tartalmú liszt és pékárú termékek fejlesztéseiért kapta az elismerést. A fitness guru szakmai előadást is tartott dietetikusoknak. Norbi két évvel ezelőtt egy kutatásban is részt vett, melyben két héten át 80 súlyosan elhízott betegnél tesztelték a csökkentet szénhidráttartalmú termékek hatását. Norbi és szakértő csapata ezzel azt vizsgálta, hogy életmód módszere mennyivel hatékonyabb, mint a hagyományosnak számító kórházi diéta..

 

 

Videó!

http://tv2.hu/musoraink/aktiv/125001_schobert_norbi_dijat_kapott_kutatasaert.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sziporka66 Creative Commons License 2013.01.05 0 0 152

 A legújabb dvd. :-))

 

 

 

gombóc63 Creative Commons License 2011.03.04 0 0 148

Csak egy valamit mondjál ami ebben a familiában normális?:-))) Irritálóak....és nem az irigység beszél belőlem. Az őket imádók mindenkit ezzel vádolnak aki kritizálja őket.

Előzmény: cserepbarbi (147)
cserepbarbi Creative Commons License 2011.03.04 -2 0 147

Engem az borított ki, hogy a feleségét bikiniben fotózzák , mikor 7-8 hónapos terhes! Egyszerűen nem értem, hogy hagyhatja ezt. Mindenkinek a saját ügye, hogy néz ki főleg amikor áldott állapotban van. Nem az a normális ahogy a felesége kinéz. Csomó várandós anyukának azt a jelzést küldi, hogy koplaljanak, mert az a normális, hogy alig hízik amikor babát vár. Komolyan nem normális!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!