Keresés

Részletes keresés

pos365 Creative Commons License 2023.07.29 0 0 524

1. Giới thiệu về Airbnb

Airbnb là một dịch vụ lưu trú phổ biến đối với những người trẻ tại Việt Nam. Từ viết tắt của "airbed and breakfast," nó cung cấp nơi lưu trú cho khách và bao gồm bữa sáng miễn phí. Mục tiêu của Airbnb là kết nối người cần thuê nhà hoặc chỗ ở với những người có nhu cầu cho thuê nhà hoặc chỗ ở.

Người muốn thuê nhà chỉ cần nhập địa điểm mong muốn, sau đó Airbnb sẽ hiển thị các thông tin liên quan tới căn hộ. Thanh toán và các thủ tục trung gian giữa người thuê và người cho thuê đều được thực hiện thông qua ứng dụng này. Mức phí cho chủ nhà thường là 3% tổng giá trị đặt phòng và phí thu khách hàng thuê phòng nằm trong khoảng 6-12%. Loại hình này rất phổ biến tại các thành phố lớn như Hà Nội, TP.Hồ Chí Minh, Đà Nẵng, Đà Lạt,...

2. Sự ưa chuộng của Airbnb 

Airbnb chỉ xuất hiện tại Việt Nam từ năm 2015, nhưng chỉ sau 4 năm, nó đã chiếm được thị trường riêng và trở thành đối thủ cạnh tranh với các dịch vụ lưu trú truyền thống. Theo công ty phân tích dữ liệu toàn cầu về kinh doanh du lịch, vào năm 2016, chỉ có 6.500 căn homestay được đăng ký tại Hà Nội và TP.Hồ Chí Minh. Nhưng con số này đã nhanh chóng tăng lên 20.000 căn sau 3 năm và tiếp tục gia tăng. Nhiều địa điểm du lịch nổi tiếng của Việt Nam như Hạ Long, Đà Nẵng, Nha Trang, Hà Nội và TP.Hồ Chí Minh cũng chứng kiến sự phát triển mạnh mẽ của loại hình này.

Airbnb được ưa chuộng bởi cung cấp những căn phòng xinh xắn, sạch sẽ và đầy đủ tiện nghi như nước nóng, wifi,... với mức giá phải chăng so với các dịch vụ lưu trú truyền thống. Đa dạng kiểu phòng từ villa, homestay đến căn hộ cũng giúp phù hợp với mọi khả năng kinh tế của khách hàng. Khách sạn hợp tác với Airbnb cũng có lợi, bởi họ có thể đánh giá và nhận phản hồi từ khách hàng, giúp cải thiện chất lượng dịch vụ.

3. Ưu và nhược điểm của Airbnb 3.1 Ưu điểm

  • Khách hàng và chủ nhà có thể trò chuyện trực tiếp qua tính năng chat của Airbnb, giúp trao đổi thông tin dễ dàng và nhanh chóng.

  • Các căn nhà có quy mô nhỏ không cần nhiều chi phí để thuê nhân viên, quản lý hay nâng cấp dịch vụ, giúp chủ nhà tiết kiệm chi phí.

3.2 Nhược điểm

  • Khách hàng cần thanh toán tiền phòng trước khi thuê và chỉ có thể thanh toán bằng thẻ tín dụng, không được chấp nhận thanh toán bằng tiền mặt.

  • Phiên bản ứng dụng tại Việt Nam hiển thị tiền đô, khiến khách hàng cảm thấy bất tiện và phải quy đổi tiền đô ra tiền Việt.

4. Tiềm năng phát triển Airbnb tại Việt Nam 

Việt Nam là một trong những quốc gia nổi tiếng trong khu vực Đông Nam Á với thiên nhiên tươi đẹp, nền ẩm thực phong phú và người dân thân thiện. Các chuyến du lịch ở Việt Nam có mức giá rẻ hơn nhiều so với nhiều quốc gia khác trong khu vực. Điều này đã thu hút hàng triệu lượt khách du lịch quốc tế và nội địa đến đây hàng năm.

Airbnb cung cấp mức giá cạnh tranh hơn và có tiềm năng phát triển mạnh mẽ tại Việt Nam, đặc biệt là tại các thành phố du lịch như Đà Nẵng, Hà Nội, TP.Hồ Chí Minh, Hạ Long,...

Cách thu hút khách hàng trên Airbnb Nếu bạn quan tâm đến Airbnb và muốn kiếm thêm thu nhập từ việc cho thuê nhà, hãy lưu ý một số kinh nghiệm sau:

  • Xây dựng bảng giá phòng cho thuê chi tiết và đầy đủ thông tin.

  • Thiết kế nội thất và căn phòng sao cho sang trọng, sạch sẽ và thu hút khách hàng.

  • Trau dồi tiếng Anh để trao đổi với khách du lịch nước ngoài.

  • Chuẩn bị đầy đủ giấy tờ pháp lý.

  • Giới thiệu những điểm đến nổi tiếng và các quán ăn ngon gần khu vực nhà cho thuê để gây ấn tượng tích cực với khách hàng.

Airbnb là một loại hình lưu trú với nhiều ưu điểm, cung cấp cho khách hàng những căn phòng đẹp và đầy đủ tiện nghi với mức giá phải chăng. Hi vọng bài viết trên của POS365 đã giúp bạn hiểu thêm về mô hình này và nếu bạn quan tâm đến du lịch hoặc kinh doanh, hãy tham khảo thông tin mà app bán hàng trên điện thoại chia sẻ. Xin cảm ơn bạn đã đọc và đồng hành cùng chúng tôi trong bài viết này.

 

Xem thêm: https://www.pos365.vn/airbnb-la-gi-7354.html

 

Önkény úr Creative Commons License 2023.04.12 0 0 523
mozgóárus Creative Commons License 2022.10.30 0 0 522

fogtündér

wzol Creative Commons License 2013.10.06 0 0 520

 

A SZTARKLIKK.HU-n folyamatosan lehet követni, mit csinál Réka!

wzol Creative Commons License 2013.10.06 0 0 519

Itt folyamatosan lehet követni, mit csinál Réka!

 

http://www.sztarklikk.hu/sport/rubint-reka/19099/

forummm Creative Commons License 2013.09.28 0 0 518

jajj gáz a csaj, nála már csak férje a nagyobb gáz:D a maga 150 cm-vel:D

Klau19 Creative Commons License 2013.09.05 0 0 517

Sziasztok!

 

A következő alakreform újságokat keresem jó állapotban: 2010/2

                                                                                            2012/2

                                                                                            2013/1

 

Akinek lenne nem agyon gyűrött az írjon!

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.05 0 0 516

2012-ben a szavazatok alapján, ismét Réka lett az év legjobb edzője.

 

Nyilván ő a legjobb edző... Ki más? :)

Előzmény: sziporka66 (514)
gombóc63 Creative Commons License 2013.01.06 0 0 515

Az általad nagyon imádott házaspár sem abból él, hogy megosszák a közösségi oldalon, hogy melyik percben mit csinálnak. Még ha szeretném őket akkor sem érdekelne mikor megy a wc-re. Mindenáron címlapon akarnak lenni:-(((((( ezzel pedig sok ember ellenszenvét megnyerték.

Előzmény: sziporka66 (514)
sziporka66 Creative Commons License 2013.01.05 0 0 514

 

 A legújabb dvd.:-))

Az ünnepek alatt sok ember töltött fel olyan képet, amin a saját ételei voltak.

Soha nem tudom eldönteni, hogy most dicsekszik az illető, vagy panaszkodik?? (Más egy fórumon megtenni, és más, amikor az arcomat, nevemet adom mindenhez.)

 

Azt sem tudom, hogy a Réka honlapján, akik leírják, hogy: Réka ( Rékám) ma ezt ettem, vagy ma 3-km futottam, vagy 20-popsi + hasizom, mára megvan.

Az üzenőfalon vajon kinek írja, kinek szól?

Ezt nap mint nap megosztani, hogy ÉN mit ettem, mit csináltam, hát…... Ha meg nem tudták megcsinálni, akkor felsorolják a kifogásokat.

Rékát, Norbit megértem, mert ebből élnek, ezt az életük. De a civil ember…

 

 

Egy kép szerintem elég, ha valóban változott az illető.

Amennyiben látványosan változott az illető, azt úgy is megjegyzik a kép alatt!

A valós életben az ismerősök, irigyek, úgyis hangot adnak a változásnak.  Mint nálam!!! :-))

 

2012-ben a szavazatok alapján, ismét Réka lett az év legjobb edzője.

Gabesz72 Creative Commons License 2012.01.05 0 0 513
sziporka66 Creative Commons License 2011.12.31 0 0 512
sziporka66 Creative Commons License 2011.12.31 0 0 511

Rubint Réka oldala

Kedves Rajongóim, Követőim, Barátaim!

A megtisztelő bizalmatoknak köszönhetően ismét sikerült elhoznom a legtöbb szavazattal a legrangosabb szakmai díjat, a fitnesz világ egyik legfontosabb kitüntetését, a Presenter of the Year elismerést. A legjobb elit női edzőket a szakma jelöli ki, de közönség szavazza meg a győztest.

A Presenter of the Year 3 éve nálam van, de ez a díj ugyanannyira a Tiétek is mint az enyém! Ez a díj 3 éve töretlenül a Miénk! Azé az elszánt, kitartó, hittel teli kiscsapaté, akik nap, mint nap erőt adnak nekem ahhoz, hogy vidáman, hittel és szeretettel harcoljak az álmainkért. Köszönöm nektek a bizalmat, a hitet, a sok-sok támogatást. Baráti szeretettel: Réka

 

 

 

Megjelent  legújabb Rubint Réka dvd. ( saját kép)

 

theavizi Creative Commons License 2011.12.02 0 0 510
szilviaa77 Creative Commons License 2011.10.21 0 0 509

Végre egy Burgeres! :) Én nagyon vágyom arra VIP jegyre, most minden reggel Kukorit hallgatok, a párom meg holdkóros tőle! Sebaj, az ő telefonjáról szavazok a számokra, jobb hogy alszik közben! Hi-hi-hi!

Előzmény: Halmosikicsi (508)
Halmosikicsi Creative Commons License 2011.10.21 0 0 508

Irigylem Rékát, hogy ilyen jó alakja van, bár tesz is érte rendesen, sajnos nekem nincs ennyi időm erre, hogy ennyit mozogjak, de azért heti 2x-3x próbálok. :) Inkább jobban odafigyelek a táplálkozásomra, néha gyorsétterem is belefér nálam, pl Burger King is, ott pl imádom deluxe csirkemell salátát, fiesta tortillát, azok a nagy kedvencek. :)

Előzmény: szilviaa77 (507)
szilviaa77 Creative Commons License 2011.10.21 0 0 507

És  most jön a 4. baba :)

Én a Norbi Update mellett a Burger King szedvicsit imádom! :)

Előzmény: sziporka66 (503)
sziporka66 Creative Commons License 2011.06.28 0 0 503

Ilyen volt, ilyen lett: Rubint Réka

Képekben a változás

 

http://www.femina.hu/sztar/sztarlexikon/rubint_reka/rubint_reka_eletrajz

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.28 0 0 502

jo fotolet csak igy tovább:))

Előzmény: sziporka66 (501)
sziporka66 Creative Commons License 2011.01.14 0 0 501

Réka legújabb dvd megvettem, nagyon ütős!

Ez az egyik legjobb dvd!

Az, hogy Réka magán élet milyen, haja színe, terhes, milyen a ruhája, miben tornázik, milyen nevelési szokása van, stb .....ezek nem érdekelnek!

Ami érdekel, csak kizárólag: díjai - dvd -  könyv - stb,…..!

 

Réka lett 2010 év legjobb edzője a nézők szavazatok alapján.:-))

Nem véletlenül!

http://www.norbi.hu/update-hirado/reka-hozta-el-az-elite-kategoriaban-az-orszagos-kozonsegdijat

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.12 0 0 500

Meg tőrtént a csoda 500nál járunk:))

Előzmény: Törölt nick (499)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.12 0 0 499

 Réka  foto sorozatot is csinált  (terhesen) valamelyik héten.

dévédé Creative Commons License 2011.01.10 0 0 498

Béres Alexandra. Neki is rengeteg dvd je van....Boldog névnapot!

Előzmény: =Holden= (497)
=Holden= Creative Commons License 2011.01.10 0 0 497

Sziasztok!
Barátnőm odavan Rubint Réka videóiért, meg is van neki az összes. Mivel közeleg a névnapja szeretnék neki más hasonló jellegű DVD-t nézni, hogy mégis változatosabb "edései" legyenek.
Ismertek valami nemzetközi, Rékához hasonló (leginkább női) fitness trénert akinek vannak jobb videói?

gombóc63 Creative Commons License 2011.01.05 0 0 496

Megint csönd volt körülöttük, hát tettek róla, hogy ne így legyen. Ha én a férjemnek csináltatok egy fényképsorozatot miért kell telekürtölni vele a világot? Nagyon szép kismama, de ez a sok nyálas, könnyes szereplés....bezzeg mikor válságban voltak azt nem hirdették úton-útfélen.

gombóc63 Creative Commons License 2010.12.16 0 0 495

Van egy-két boltjuk ami mellett elég sűrűn elmegyek. Istenemre még embert nem láttam benn az eladón kivül.

Előzmény: pestimami (494)
pestimami Creative Commons License 2010.12.16 0 0 494

A kazettái tényleg jók, egész sokat fogytam vele egy ideig, de aztán meguntam RÉka vigyorát nézni, mikozben ott szenvedek :)

A sütiket még én sem próbáltam, de ha ennyire sok üzletük van akkor valamiért csak veszik az emberek. Vagy ez ilyen lelkiismeretes nasizás címen fut? Sok ember azt hiszi, ha ilyen cuccokat eszik attól majd lefogy, aztán kiderül, hogy igaz, hogy fogyott de sokkal egészségtelenebb a teste számára, mint a megszokott ennivalók. Ki tudja liszt helyett meg cukor helyett mit tesznek bele? Aszpartámot? Hát az biztos sokkal egészségesebb. Végülis az csak az idegeidet teszi tönkre, de a koleszterin szinted alacsony lesz. Valamit alamiért én ugy vagyok vele. Inkább az egészséges testmozgásban bízom és a vitamindus táplálkozásban.

Előzmény: Ildi90 (493)
Ildi90 Creative Commons License 2010.12.02 0 0 493

Teljesen egyetértek, bár a kazettái azért hasznosak mert megmozgat, és az nem árt. Én ettem már pár update-os sütit a legtöbb nem megehető, de ami lenyelhető a elég jó.

Előzmény: kispancsika (492)
kispancsika Creative Commons License 2010.11.26 0 0 492

Tényleg eléggé sznobok :) Norbi is itt játsza a dagik megmentőjét, pedig csak egy szimpla vállalkozó, aki abből gazdagokdik meg , hogy jól el tudja magát adni, és Rékával együtt az egész családját. Én még nem mertem enni a péksüteményeikből, de nem nagyon érzem azt hogy annyira egészséges lenne. Meg a tornázós kazettáik is hasztalanok. Ez az egész családi business bűzlik és már igazán a háttérbe mehetnének üzletelgessenek csak engem nem izgat amíg nincsenek a tv-ben és nem látom az arcukat. Nem egy intelligens család. Bár ezt már megszokhattuk a tv-ből sok szenny árad. De ők még celebeknek sem mondhatók, egyáltalán nem is viccesek. Unalmas emberek és értéket sem tudnak képviselni.

Előzmény: gombóc63 (491)
gombóc63 Creative Commons License 2010.11.18 0 0 491

Szerencsére a gyerekek egészségesen születtek, talán ez a harmadik baba is így fog. Sok sikert hozzá! De nagyon nem bánnám ha az életben többet nem látnám ezt a felfuvalkodott Norbit és a buta feleségét:-((( Elképesztő volt a múlt heti vacsorás műsorban is a szereplésük.

Előzmény: GaGa in the room (490)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!