Keresés

Részletes keresés

forummm Creative Commons License 2013.09.28 0 0 12

szereti a halál....

 

nevetséges szientológus barom

Mormont Creative Commons License 2013.01.02 0 0 10

Uolsó hozzászólás alapján úgy látom a Caramel fórumtéma nem annyira népszerű itt, pedig sokan szeretjük a zenéit. Csináltam Caramelről egy dal, videó és dalszöveg gyűjteményt, azt szeretném itt most megmutatni azoknak akik szeretik Caramel zenéit. Megvannak Caramel Megasztár videói, albumai, fellépései és dalszövegei. Aki hallgatja őt szerintem tetszeni fog.. Caramel albumok, videók és dalszövegek . 

andi88 Creative Commons License 2006.02.16 0 0 8
Nagyon szurkoltam neki a Megasztár alatt és örültem,hogy nyert,de azóta csalódtam benne,/főleg /az első videóklippje egy nagy sz... lett!
Előzmény: Törölt nick (7)
Prinszipó Creative Commons License 2005.12.21 0 0 6
Azonkívül hogy jók a szövegei van nekük értelme csak nyekeregni tud. cig***
alimoe Creative Commons License 2005.12.20 0 0 5

Sziasztok!
Van két eladó jegyem a csütörtöki Caramel koncertre,
a Kongresszusi központba.
A jegy a CFC-s szektorba szól és darabja 5.500 forint.
Akit érdekel az a 20.399.6198-as számon el tud érni.
Köszi!

Görcs Creative Commons License 2005.11.29 0 0 4
Örülök, hogy más is hasonlóan látja a helyzetet. Nagyon jól szervezett népterelgetés folyik (népbutítást is írhattam volna), amiben egy számít: pénz! Hót mindegy, kit dobnak a nép elé...szegény Caramel lett kiválasztva, mert van némi tehetsége. Ennyi. Nem az a gond, hogy ő képzetlen, nem izzadt vért stb. Hanem az, hogy soxor tehetségesebb, képzettebb művészek alig, vagy épp nem tudnak megélni. Ha Caramel-re 8 ezer a jegy ára, akkor eléggé felborult az értékrend. De mindegy. Az igazi művészek úgysem a jegy árában/napi reklám-mennyiségben mérik a sikert.
Előzmény: neof (2)
háló Creative Commons License 2005.11.29 0 0 3
Ha ez a velemenyed, akkor miert olvasgatod ezt a topicot?
Előzmény: neof (2)
neof Creative Commons License 2005.11.29 0 0 2
16e Ft-ból eszméletlen sok jó dolgot lehet venni, fogyasztani, stb..

Ennyibe kerül egy ilyen?

Ez csak a TV miatt ilyen drága? Vannak ebben az országban zenészek, akik egy életet nekiszenteltek ennek a zenélés témának, elvégeztek egyetemeket, kurzusokat, és tudnak. Könnyű - komoly egyaránt.. Ezekre gyakran be lehet jutni a 16e-nek a töredékéért is...

Naív vagyok, bocs..
Előzmény: háló (1)
háló Creative Commons License 2005.11.29 0 0 1

Sziasztok!

 

LEnne 2 db elado jegyem a dec. 22-i Caramel koncertre. Mi sajnos nem tudunk elmenni. Akit esetleg erdekelne, az a heiliger@pager.hu email cimre irjon. A 2 db jegy 16.000 Ftba kerult.

Matt Creative Commons License 2005.11.21 0 0 0
dan0ló celeb
fenyob Creative Commons License 2005.11.21 0 0 topiknyitó
Ez a topic Molnár Ferenc Caramel hivatalos topicja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!