Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.11.21 0 0 147
Felcsót lesz hamarosan az új királyi székhely és aranyból verik az új eurokat,100 ezer önkéntes fogja védeni a magyar királyt.
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.21 0 0 146
100ezer balek...:DDD

"onkentes kivalo mervado...":DDDDDDDD
(Hofi Geza:)
Powersystem Creative Commons License 2005.11.21 0 0 145
Gondolom már aznap :-)
Előzmény: Törölt nick (144)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.21 0 0 144
Marylou, jelentkeztél már az egész nickcsordáddal?
Powersystem Creative Commons License 2005.11.21 0 0 143

Orbán szervezi a 21. század keresztes hadjáratát :-)

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.11.21 0 0 142
A 100 ezer önkéntessel megvédi Felcsútot a támadó császári csapatoktól és döntő csatára kényszeríti Windischgraetz dragonyosait.
kapás Creative Commons License 2005.11.21 0 0 141
Mi ott ültünk vagy nyolcan, de azt a névlistát csak az elnök nézhette meg! Ha kiment a wc-re, akkor sem lehetett belenézni, mert mások is figyeltek ám! Persze, ahol nincs fegyelem, ott lehetséges! Ezért is kell odaültetni többféle szimpatizánst! Majd azok sasolnak. Amúgy 11-12 ezer szavazókör volt nagyjából, úgyhogy mindössze 9-10 fő/ szav.kör és megvan a 100 ezer fő... Nem nagy ügy megoldani!
Előzmény: tourmalet (129)
zi_laj Creative Commons License 2005.11.21 0 0 140
" Ennek kapcsán hangsúlyozta, hogy személyesen kérte az Európai Parlament és a bizottság illetékeseitől, hogy ezért ne büntessék a magyar embereket. "(...)Azt kértem, hogy ne büntessék meg a magyar embereket ..."

Én nagyon hálás vagyok neki ezért!!
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.21 0 0 139
Orbán Viktor azt üzente, lesz most neki regimentje :-)))))))
Nyihaha Creative Commons License 2005.11.20 0 0 137
Bocs, ha úgy nézett ki!
Tudod nekem elég volt az a 40 év (mármint az a 30 amit átéltem belőle) Nem akarom újra kezdeni se így se úgy.
Lehet hogy túl öreg vagyok már?
:))

nyih

vagy mégsem ;-)
Előzmény: tourmalet (136)
tourmalet Creative Commons License 2005.11.20 0 0 136
Egyetértek, de ezt miért nekem írod, én nem akartalak semmiről meggyőzni.
Előzmény: Nyihaha (133)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.20 0 0 134
Éljen Orbán ,majd ő visszaveri a támadó Jellasics báró seregét Felcsútnál!
Nyihaha Creative Commons License 2005.11.20 0 0 133
Szóval had dúdolgassak és szépen csendesen a sarokban, és had szavazzak én arra akire én akarok, nagy fiú vagyok, megnőttem én már elég nagyra, talán e tudom dönteni ezt is.

Nyih
Előzmény: tourmalet (130)
Nyihaha Creative Commons License 2005.11.20 0 0 132
"Pedig ez lesz és sajnos egyre polarizálódni fog az ország. Az meg, hogy ki mit szeretne, egyéni preferencia dolga. Sokaknak nyilván a pirosaktól van herótuk."

Ez így van, ezzel nincs is semmi bajom. Nekem attól van herótom, ha a narancsárga/piros/kék/zöld/hupilila aktivisták szar szemét embernek kiáltanak ki ország világ előtt harsogva, ha nem értek egyet velük, és nem az ő nótájukat fújom!

nyih
Előzmény: tourmalet (130)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.20 0 0 131

No igen, Belgradban is valasztas utan intettek be az emberek, Kijevben is eltartott a hajciho az uj valasztasokig, Gruzia, hirtelen meg Kirgizia ugrik be. Tuttira megy Vikitor.

tourmalet Creative Commons License 2005.11.20 0 0 130
Pedig ez lesz és sajnos egyre polarizálódni fog az ország. Az meg, hogy ki mit szeretne, egyéni preferencia dolga. Sokaknak nyilván a pirosaktól van herótuk.
Előzmény: Nyihaha (128)
tourmalet Creative Commons License 2005.11.20 0 0 129
Én is voltam szavazatszámláló bizottsági tag. Az pont arra jó, hogy a szavazőkör névlistáját bárki a bizottságból kezelhette, megnézhette és mivel, ahogy Te is írtad voltak olyanok akik pontosan tudták ki milyen pártreferenciákkal rendelkezik lehetett látni ki maradt otthon. Ha csak ennek okán húsz embert aktivizáltak szavazókörönként, beszorozva igen nagy szám jöhet ki. Nem kell ezt szégyellni, tagadni, egyszerűen Werberék okosabbak voltak, egy ilyen kis csalás belefért.
Előzmény: AliceCsodaországban (125)
Nyihaha Creative Commons License 2005.11.20 0 0 128
"Nyilván egy olyan pártnak, melynek 40 éve volt ezt kiépíteni, a legkisebb faluban is megvoltak az emberei."

Ne kerverjük a dolgokat! Nem 40 év alatt építetteték ki. A piros agitpopos pártaktivisták az 50-es évek első éveinek jellemző figurái, aztán persze a módszerek finomodtak az elvtársak maradtak...
Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy volt honnan venni a példát OV-nak és nem szeretném, hogy az elkövetkező 40 évben narancssárgában masírozzunk a Dózsa György úton a narancssárga elvtársak előtt.

Nyih
Előzmény: tourmalet (123)
tourmalet Creative Commons License 2005.11.20 0 0 127
Attól, hogy te mit tapasztaltál egyénileg az egy dolog, nyilván így is volt, de országosan a lentebb írt okok miatt lényegesen több mozgósítható propagandistája volt az MSZP-nek. Ha nem így lett volna, nem kezdték volna el pánikszerűen szervezni a polgári köröket.
Előzmény: Nyihaha (124)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.20 0 0 126
komolyan mondom ezt a verziót még nem hallottam, de az nem jelent semmit. azt már hallottam, hogy az emberek nem mondták (mondják) meg őszíntén pártpreferenciájukat és ebből van azután "kukaborogatás".  
Előzmény: tourmalet (123)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2005.11.20 0 0 125

Amit te elhiszel az egy mese.

90 óta vagyok szavazatszámláló. MIndig is úgy volt (tudom, mert a körzetemből nagyjából tudtam, hogy ki milyen szimpatizáns, ha valaki mondjuk 40 évig lakik egy helyen nagyjából tudja) , hogy az un. keresztény konzervatív szavazók reggelenként és a misék utén voltak többségben, és némi ebédszünet után jöttek az un. balos szavazók, ez így volt régóta.

 

De ezt anno kitárgyaltuk sokkal részletesebben, nézz utána.

 

 

 

Előzmény: tourmalet (118)
Nyihaha Creative Commons License 2005.11.20 0 0 124
„Nem akarnak úgy járni, mint 2002-ben, amikor az MSZP aktivisták kimentek és behozták az otthon maradó szimpatizánsokat (megvolt az ezirányú listájuk) és ezzel eldöntötték a választást.”
Igen! én még emlékszem 2002-re amikor a narancsárga agitpropos aktivisták harsogva agitáltak a Fidesz mellet a munkahelyeken, az iskolákban, stb. A tanáriba nem lehetett megmaradni tőlük. Képtelenek voltak felfogni, az hogy én kire szavazok az az én saját magánügyem.

nyih
tourmalet Creative Commons License 2005.11.20 0 0 123
Ne keverjük a dolgokat(ott más célból mentek ki és ávós verőlegények voltak elsősorban). A lényeg az volt, hogy volt elég ember a régi apparátusból, aki ráért agitálni, házhoz kimenni. Nyilván egy olyan pártnak, melynek 40 éve volt ezt kiépíteni, a legkisebb faluban is megvoltak az emberei. Ilyen szempontból bármely jóval kevesebb ideje létező párt hátrányban van. Nem véletlenül alakultak a választás után a polgári körök is, hiszen számottevő helyi aktivista nélkül - mint a példa is mutatja - könnyedén el lehet veszíteni a választást.
Előzmény: Törölt nick (120)
Maotai Creative Commons License 2005.11.20 0 0 122

Igen

Előzmény: Törölt nick (121)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.20 0 0 121
A körtét az almával összehasonlítani nem könnyű feladat.
Előzmény: Maotai (116)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.20 0 0 120
"MSZP aktivisták kimentek és behozták az otthon maradó" látom neked is tetszett a Tanú című film. 
Előzmény: tourmalet (118)
sajtoskenyér Creative Commons License 2005.11.20 0 0 119
 Nálam meg a kettős mérce kiborító. Orbán csak százmilliomos, ergo Gyurcsány szemét milliárdos, fujj. Gyurcsány gyáros-tőkés, fujj, Orbán csak ingatlan-tőkés.
Előzmény: AliceCsodaországban (115)
tourmalet Creative Commons License 2005.11.20 0 0 118
Nagyon tetszik neked ez a szélkakas fogalom. Javaslom gondolkodj el azon mi lett a KISZ-es Ferikéből, mert így teljes a kép (mindekettőjükre igaz tehát). De nem is ez itt a téma. Szerintem a FIDESZnek ez az aktivistagyűjtó akciója teljesen logikus lépés. Nem akarnak úgy járni, mint 2002-ben, amikor az MSZP aktivisták kimentek és behozták az otthon maradó szimpatizánsokat (megvolt az ezirányú listájuk) és ezzel eldöntötték a választást. A közvéleménykutatók mind FIDESZ győzelmet prognosztizáltak, helyesen, de ezzel az eszközzel senki nem számolt. Szóval ilyen szempontból most kiegyenlített lesz a helyzet, nem csodálom, hogy nem tetszik a baloldalnak.
Előzmény: Törölt nick (111)
Maotai Creative Commons License 2005.11.20 0 0 117
érekes=érdekes
Előzmény: Maotai (116)
Maotai Creative Commons License 2005.11.20 0 0 116

Esetleg, érekes lehetne utánanézni , hogy alakult ki Mo.-n az úgynevezett szabad sajtó.

 

Előzmény: Törölt nick (114)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!