Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.19 0 0 81

Óhhhhhh! Nagyon szépen köszönöm a bókot!

Előzmény: aelton86 (80)
aelton86 Creative Commons License 2020.02.10 0 0 80

Szép lábak :)

Előzmény: Törölt nick (78)
Dorina_cd Creative Commons License 2020.01.19 0 5 79

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.13 -1 1 78

Ez vagyok én harisnyában.

 

Szilardom20 Creative Commons License 2020.01.12 -1 0 77

Szia!Nagyon izgató vagy.

Előzmény: Dorina_cd (76)
Dorina_cd Creative Commons License 2020.01.10 0 4 76

glamourXL Creative Commons License 2019.12.29 0 0 75

Én is szinte gyerekkorom óta hordok harisnyanadrágot, rendszeresen, mindig az évszaknak megfelelő vastagságút.

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.28 0 3 74

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.24 -1 3 73

harisnyaslabakat Creative Commons License 2019.10.17 0 0 72

tök fura, mert én kiskoromban nem annyira szerettem, de mostmár nagyon imádom, bár a nylon harisnyákat jobban szeretem

Előzmény: Rambo07 (70)
Szuperfényes harisnyás Creative Commons License 2019.10.10 0 1 71
Én nyáron is hordok,nem tudok nélküle meglenni.Most is van rajtam,én éjjel is harisnyában alszom
Előzmény: Rambo07 (70)
Rambo07 Creative Commons License 2019.04.02 0 0 70

Szia! Én szoktam hordani télen harisnyanadrágot, de én csak vastag pamut bordás harisnyát hordok. Szinte gyerek korom óta hordom, én nagyon szeretem. 

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.05 0 0 67

sziasztok

 

ez a fórum is kihalt?

Törölt nick Creative Commons License 2013.05.27 0 1 66

Már akinek :) De így is jó a harisnya!

Előzmény: ferfiharisnya (63)
NylonTomi Creative Commons License 2013.04.29 0 0 64

Ok. Beszélgessünk. 

Előzmény: Törölt nick (50)
ferfiharisnya Creative Commons License 2012.10.22 0 0 63
Sziasztok!

Itt az ősz, több pasit szeretnék látni harisnyában az utcákon... :)
Csak bátran, mert nekünk is van két lábunk:))
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.22 0 0 62

Én meg nagyon szívesen beszélgetnék erről veled,mivel én meg olyan lányt keresek akivel én ezt a harisnyás dolgot megbeszélhetném és kicsi eszme cserét végezhetnénk:) no meg megbeszélhetnénk a változások vásárlások :)

Előzmény: Törölt nick (50)
Gaborka79 Creative Commons License 2010.12.16 0 0 61

Olyan valakit keresek akinek van tapasztalata a Comfilon harisnyákkal kapcsolatban, illetve a Comfilon oldalán, honnan lehet megtudni, hogy melyik harisnya hány DEN-es. Valaki írta ha figyelmesen elolvasom a leírást akkor megtalálom, hát nekem nem sikerült.Illetve még az is érdekelne, hogy a fenékrésze milyen szabású? Nagybetétes, két varrás van a fenékrésznél vagy középen egy?Köszi

ÁgiLaca Creative Commons License 2010.09.13 0 1 59

És még egy dolog a herék bemelegedéséről a JÉGER alsók sokkal vastagabbak (az még egy pamut nadrág) De ha tényleg a legnagyobb biztonságot akarod akkor vegyél combfixet az a lábfejtől a combodig ér és a fenekedet meg a heréket szabadon haggya de a lábadon mégis érzed a simogató érzést. Abból is van kisseb nagyobb méret. Max anni hogyha kissebet veszel nem tudod annyira felhuzni és ha nem szilikonos a vége akkor hamaráb lecsúszik a térdedig. De az se csuszik lejjebb ezt már tapasztaltam

Előzmény: regshez (58)
regshez Creative Commons License 2010.09.10 0 0 58
Hát, nagyon remélem, hogy igazatok van. Nem örülnék, ha gondom adódna a dologból. Ha valaki tud negatív példát, vagy talált esetleg valami írást erről a neten, annak örülnék, ha belinkelné, csak a mélyebb tájékozódás végett. A válaszokat pedig köszönöm.
sebi ati Creative Commons License 2010.09.06 0 0 57
Más az elmélet és más a gyakorlat mert ha ez így lenne már a férfiak jelentős része az lenne hiszen a farmernadrág sem egy laza viseletet eredményez. egyébként meg ennek csak nyári kánikulában lenne jelentősége. Hisz ha hideg van még az a plusz réteg is lehet alkalmanként kevés.
Én egyébként már több mint 20 éve hordok nylon harisnyát van két szép gyermekem és soha és most sem okozott problémát az inpotenciával kapcsolatban.
Gyakorlatilag nincs rá esély, hogy impotenciát okozzon.

üdv
Előzmény: regshez (55)
ÁgiLaca Creative Commons License 2010.09.03 0 1 56

1. Ha szüknek találod vegyél nagyobbat vagy hord combfixet vagy olyat ami alul nyitot.

2. Ha a megemelkedett hőmérséklettől félsz de mégis harisnyanadrágot akarsz hordani hát ne vegyél alá / fölé Boxert (tundragatyót) de ha továbbmés és mondjuk női tangát esetleg selyembugyit veszel fel akkor ne aggódj nem lesz meleg. Pláne hogy a női cuccokban nincs akkora betét mint a férfiakéban 2 réteg a teljes töki előtt .

 

Igy egy harosnyában és egy tangában én szabadabban érzem magam mint egy boxerban 

Előzmény: regshez (55)
regshez Creative Commons License 2010.09.02 -1 0 55
Véleményem szerint a harisnyanadrág viselése a férfiak esetében erőteljesen megnöveli az impotencia kialakulásának esélyét, mivel 1. szűk, ami köztudottan nem tesz jó a heréknek, 2. megemeli a herék, és az alsótest hőmérsékletét, amitől a spermiumok jelentős része károsodik, elpusztul. Ti mit gondoltok erről?
pomazi84 Creative Commons License 2010.08.29 0 0 54
mértenemirtok anecemre
sea-navigator Creative Commons License 2010.07.13 0 0 53
Szia Laura !

Nagyon szívesen írok neked ! Adj meg kérlek e-mail címet , ha nem túl nagy kérés !! Én megadtam az elérhetőségem oda dobj egy e-mailt és én válaszolok amint tudok.
Ott majd adok imformációt magamról, meg minden másról is ami téged érdekelhet nyugodtan kérdezz tőlem, de kérlek ne itt hanem a megadott e-mail címre írva. Előre is köszönöm megértésed, minden mást e-mailben:-))
Üdv: seanavigator:-)
Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.12 0 0 52

köszi! a kedves szavakat lehet élek a lehetőségel és írok neked persze csak ebben a témában először, de kicsit töbet kéne tudnom rólad. néhány mondatot mondanáll magadrol vagy a szokásaidrol. mit kedvelsz jobban menyi az ami neked is jó stb.

pusz   Laura

Előzmény: sea-navigator (51)
sea-navigator Creative Commons License 2010.07.12 0 0 51
Szia Laura !

Én szívesen leveleznék veled erről a témáról és persze sok minden másról is ha gondolod írj majd !
Az email címem megadom : seanavigator@citromail.hu
Természetesen bárki írhat aki szívesen levelez vagy csak beszélgetni szeretne és nem csak a harisnyás témák érdekelnek:-)
Addig is mindenkinek szép napot aki ide betéved és olvassa az üzenetem:-)

Üdv: seanavigator:-)
Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.07 0 0 50

pusz minden olvasónak! énekem tetszik a férfin a harisnya! csak ennyit szeretnék mondani én szivesen beszélgetek bár kivel ebben a témában.

DeniseK Creative Commons License 2009.08.08 0 0 49
Sziasztok!Az a nagy problémám,hogy 205 cm magas vagyok,így főleg nehezen találok magamnak harisnyát.Tudnátok esetleg segíteni akár külföldi weboldalakat megadni,ahonnan be tudnék szerezni magamnak 1-2 kényelmes méretet?Köszi előre is.
sebi ati Creative Commons License 2009.01.21 0 0 46
Kibővült a www.harisnyadiszkont.hu oldalon a férfi nylon harisnyanadrág kollekció, ha kíváncsi vagy rá nézd meg, és ha érintett vagy a dologba, vagy ha csak kíváncsi arra, hogy milyen érzés finom kellemes közérzetet biztosító ruha kiegészítőt viselni, rendelj és próbáld ki.

Nem kényszerítés és egyáltalán nem kötelező, ez csak egy max komfortérzést biztosító lehetőség napjainkban férfiak számára is. Akinek nem inge ne vegye magára.

 

Üdv

Próba szerencse.

Gerbe  

              

 

 

 

Womanmindennapi viseletre

 

A hétköznapokban mindennapi viseletre szégyenérzet nélkül.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!