Keresés

Részletes keresés

DonIsu Creative Commons License 2005.11.17 0 0 12

"Én részemröl befejeztem ezt a témát többet nem kivánok erröl irni."

 

Bazz! Ez mért nem az e30-fórumban jutott eszetekbe kb. 2 hozzászólás után???

 

Radir335i

 

Gratula! Sikeresen hárítottad e fórum megnyitásával az offolást!

Taps! Taps!

....

Este meg berúgás!!!!!!

 

Peace!

Előzmény: caligabi2 (9)
Radir335i Creative Commons License 2005.11.10 0 0 10
Érthető az álláspontod, de hozzá kell tennem h nem ítélkezem egyoldalúan, és nem is fogok, különben sem szeretek beleavatkozni - főleg úgy h nem ismerjük egymást, se veled se Coronerrel - rám nem tartozó dolgokba.

Ezt a topicot a vicc kedvéért hoztam létre.

Mindamellett h ezt közérdekűvé nőtte ki magát, célszerűbbnek tartanám, ha egymást közt tudnátok megoldani.
sok sikert!

Előzmény: caligabi2 (9)
caligabi2 Creative Commons License 2005.11.10 0 0 9
Hát ez nekem is sok volt.Szerinted jo kedvemben csinálom ezt?Én nem kezdtem soha ezt a dolgot ö volt aki elöjöt ezzel mindig,de ha viszaolvasol láthatod csak akor irok ha valaki keres valamit és tudok segiteni vagy ha ép bontás van,remélem ezzel befejezte már a dolgot mert unalmas.Nem egyszerübb lett volna ha az elején eljön és megbeszéljük?Ha volt gondja mindig megoldottuk ugy hogy nem járt rosszul.Amikor a szimeringet cseréltem neki egy árva szot sem szolt tök normálisan viselkedett erre hazajövök és mit látok?képeket meg minden szart rakosgat fel (a többségéhez közöm sem volt) meg lopással vádol....stb.Mire jo ez?Max arra hogy mindenki rajtunk röhög és jogosan értelme meg semmi nem volt.Figyu odajött vna és azt mondja hogy gabi én ugy érzem rosszul jártam ezzel és ezzel valahogy kompenzáljuk tutira azt mondtam vna hogy ok haver rendben.Nem a difi a gond mert 5db áll a pincébe hanem ha ugy érzem nem jogos és nem hibáztam nem fogok vmit kifizetni 2x.Kicsit olyan mint az ovodában,ha nem adod ide megmondalak mindenkinek bebebe......Én részemröl befejeztem ezt a témát többet nem kivánok erröl irni.Ha továbbiakban valakinek kell vmi alkatrész ha tudok szivesen segitek.
Előzmény: Radir335i (8)
Radir335i Creative Commons License 2005.11.10 0 0 8
...lehet....
Hiába értem meg mindkét felet, biztos mindnekinek meg van a baja, de ez már tényleg sok volt.
KB úgy nézett ki a dolog, hogy nem tudták megoldani, és elkezdtek árulkodni :)
Előzmény: Törölt nick (7)
Radir335i Creative Commons License 2005.11.09 0 0 6
Mi itt törjük magunkat, ezek ilyen hálátlan dögök.
Egy bötűt sem biggyesztettek ide...
Előzmény: Törölt nick (5)
ESI Creative Commons License 2005.11.09 0 0 4
Momé!? Ők is offolják a miénket !!!

Pia - nők - savazás

vagy

Pia - nők - anyázás
Előzmény: DonIsu (2)
Kigyo Creative Commons License 2005.11.09 0 0 3
Hát igen. Ritka nagy baromság volt elfeljteni a jó öreg párbaj intézményét. Esetleg modernizálva: difivel és viszkóval?
Előzmény: Radir335i (-)
DonIsu Creative Commons License 2005.11.09 0 0 2

Bazzz!

 

Itt offoljátok a topikot, ami caligabijé, meg Coronerjé!!!

:-)))))))

Előzmény: Radir335i (-)
PittiTds Creative Commons License 2005.11.09 0 0 1
:)))))))))))))))))))
Előzmény: Radir335i (0)
Radir335i Creative Commons License 2005.11.09 0 0 0
Finish Him!
Radir335i Creative Commons License 2005.11.09 0 0 topiknyitó
Rond I. Fight :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!