Keresés

Részletes keresés

Laci-papi Creative Commons License 9 órája 0 0 488

4.játéknap
2020. november 26.

CFR Cluj – Roma 2
CSZKA Szófia – Young Boys x
Molde – Arsenal 2
Dundalk – Rapid Wien 2


Nice – Slavia Praha 1
Leverkusen – Hapoel Beer-Seva 1
Rangers – Benfica 1
Standard Liege – Lech Poznan 1


Granada – Omonia 1

PSV Eindhoven – PAOK 1
AZ Alkmaar – Real Sociedad 2
Napoli – Rijeka 1


AEK Athén – Zorja Luhanszk 1
Sporting Braga – Leicester City 1
Lille – Milan 1
Sparta Praha – Celtic 1


Qarabag – Sivasspor x
Maccabi Tel-Aviv – Villarreal 2
LASK Linz – Royal Antwerp 1
Tottenham – Ludogorec 1


CSZKA Moszkva – Feyenoord x
Wolfsberg – Dinamo Zagreb 1
Gent – Crvena zvezda 2
Slovan Liberec – Hoffenheim 2

Laszti_BVB Creative Commons License 1 napja 0 0 487

4.játéknap
2020. november 26.

CFR Cluj – Roma 2
CSZKA Szófia – Young Boys x
Molde – Arsenal 2
Dundalk – Rapid Wien 2
Nice – Slavia Praha X
Leverkusen – Hapoel Beer-Seva 1
Rangers – Benfica X
Standard Liege – Lech Poznan 1
Granada – Omonia 1
PSV Eindhoven – PAOK x
AZ Alkmaar – Real Sociedad X
Napoli – Rijeka 1
AEK Athén – Zorja Luhanszk 1
Sporting Braga – Leicester City X
Lille – Milan 1
Sparta Praha – Celtic x
Qarabag – Sivasspor x
Maccabi Tel-Aviv – Villarreal 2
LASK Linz – Royal Antwerp 1
Tottenham – Ludogorec 1
CSZKA Moszkva – Feyenoord 1
Wolfsberg – Dinamo Zagreb x
Gent – Crvena zvezda 1
Slovan Liberec – Hoffenheim 2

warr Creative Commons License 2 napja 0 0 486

4.játéknap
2020. november 26.

CFR Cluj – Roma 2
CSZKA Szófia – Young Boys x
Molde – Arsenal 2
Dundalk – Rapid Wien 2
Nice – Slavia Praha 1
Leverkusen – Hapoel Beer-Seva 1
Rangers – Benfica 1
Standard Liege – Lech Poznan 1
Granada – Omonia 1
PSV Eindhoven – PAOK x
AZ Alkmaar – Real Sociedad 2
Napoli – Rijeka 1
AEK Athén – Zorja Luhanszk 1
Sporting Braga – Leicester City 2
Lille – Milan 2
Sparta Praha – Celtic x
Qarabag – Sivasspor x
Maccabi Tel-Aviv – Villarreal 2
LASK Linz – Royal Antwerp x
Tottenham – Ludogorec 1
CSZKA Moszkva – Feyenoord 1
Wolfsberg – Dinamo Zagreb x
Gent – Crvena zvezda 1
Slovan Liberec – Hoffenheim 2

bendeguz90 Creative Commons License 2 napja -1 0 485

4.játéknap
2020. november 26.

CFR Cluj – Roma x
CSZKA Szófia – Young Boys 2
Molde – Arsenal 2
Dundalk – Rapid Wien 2
Nice – Slavia Praha 2
Leverkusen – Hapoel Beer-Seva 1
Rangers – Benfica x
Standard Liege – Lech Poznan 2
Granada – Omonia 1
PSV Eindhoven – PAOK 1
AZ Alkmaar – Real Sociedad 2
Napoli – Rijeka 1
AEK Athén – Zorja Luhanszk x
Sporting Braga – Leicester City 2
Lille – Milan x
Sparta Praha – Celtic 2
Qarabag – Sivasspor 1
Maccabi Tel-Aviv – Villarreal 1
LASK Linz – Royal Antwerp 1
Tottenham – Ludogorec 1
CSZKA Moszkva – Feyenoord 1
Wolfsberg – Dinamo Zagreb x
Gent – Crvena zvezda 2
Slovan Liberec – Hoffenheim 2

limp Creative Commons License 2 napja 0 0 484

4.játéknap
2020. november 26.

CFR Cluj – Roma 2
CSZKA Szófia – Young Boys 1
Molde – Arsenal x
Dundalk – Rapid Wien 1
Nice – Slavia Praha x
Leverkusen – Hapoel Beer-Seva 1
Rangers – Benfica 1
Standard Liege – Lech Poznan 1
Granada – Omonia 1
PSV Eindhoven – PAOK 1
AZ Alkmaar – Real Sociedad 2
Napoli – Rijeka 1
AEK Athén – Zorja Luhanszk 1
Sporting Braga – Leicester City 2
Lille – Milan 2
Sparta Praha – Celtic x
Qarabag – Sivasspor 1
Maccabi Tel-Aviv – Villarreal 2
LASK Linz – Royal Antwerp x
Tottenham – Ludogorec 1
CSZKA Moszkva – Feyenoord 1
Wolfsberg – Dinamo Zagreb 1
Gent – Crvena zvezda 1
Slovan Liberec – Hoffenheim x

zsolyika Creative Commons License 2020.11.09 0 0 483

3. forduló:
1. zsolyika 18p
2. Laguna Seca 15p
3. bendeguz90 14p
3. tutisanya 14p
3. warr 14p
6. limp 13p
7. Laszti_BVB 12p

AZ ÁLLÁS:
1. zsolyika 44p**
2. Laszti_BVB 36p*
2. warr 36p
4. Laguna Seca 35p
5. tutisanya 34p*
6. bendeguz90 31p
7. Laci-papi 23p
7. limp 23p

Laguna Seca Creative Commons License 2020.11.05 0 0 482

3.játéknap
2020. november 5.

Roma – CFR Cluj   1
Young Boys – CSZKA Szófia   x
Arsenal – Molde   1
Rapid Wien – Dundalk   1
Slavia Praha – Nice   1
Hapoel Beer-Seva – Leverkusen   2
Benfica – Rangers   1
Lech Poznan – Standard Liege   x
Omonia – Granada   2
PAOK – PSV Eindhoven   x
Real Sociedad – AZ Alkmaar   1
Rijeka – Napoli   2
Zorja Luhanszk – AEK Athén   x
Leicester City – Sporting Braga   1
Milan – Lille   1
Celtic – Sparta Praha   1
Sivasspor – Qarabag   1
Villarreal – Maccabi Tel-Aviv   1
Royal Antwerp – LASK Linz   x
Ludogorec – Tottenham   2
Feyenoord – CSZKA Moszkva   x
Dinamo Zagreb – Wolfsberg   1
Crvena zvezda – Gent   1
Hoffenheim – Slovan Liberec   1

tutisanya Creative Commons License 2020.11.05 0 0 481

3.játéknap
2020. november 5.

Roma – CFR Cluj  x
Young Boys – CSZKA Szófia  1
Arsenal – Molde 1
Rapid Wien – Dundalk 1
Slavia Praha – Nice x
Hapoel Beer-Seva – Leverkusen  2
Benfica – Rangers x
Lech Poznan – Standard Liege 1
Omonia – Granada x
PAOK – PSV Eindhoven x
Real Sociedad – AZ Alkmaar x
Rijeka – Napoli  2
Zorja Luhanszk – AEK Athén 1
Leicester City – Sporting Braga 1
Milan – Lille 1
Celtic – Sparta Praha 1
Sivasspor – Qarabag 1
Villarreal – Maccabi Tel-Aviv 1
Royal Antwerp – LASK Linz x
Ludogorec – Tottenham 2
Feyenoord – CSZKA Moszkva x
Dinamo Zagreb – Wolfsberg 1
Crvena zvezda – Gent 1
Hoffenheim – Slovan Liberec 1

zsolyika Creative Commons License 2020.11.05 0 0 480

3.játéknap
2020. november 5.

Roma – CFR Cluj 1
Young Boys – CSZKA Szófia 1
Arsenal – Molde 1
Rapid Wien – Dundalk 1
Slavia Praha – Nice 1
Hapoel Beer-Seva – Leverkusen 2
Benfica – Rangers 1
Lech Poznan – Standard Liege 1
Omonia – Granada 2
PAOK – PSV Eindhoven x
Real Sociedad – AZ Alkmaar 1
Rijeka – Napoli 2
Zorja Luhanszk – AEK Athén x
Leicester City – Sporting Braga 1
Milan – Lille 1
Celtic – Sparta Praha 1
Sivasspor – Qarabag 1
Villarreal – Maccabi Tel-Aviv 1
Royal Antwerp – LASK Linz 2
Ludogorec – Tottenham 2
Feyenoord – CSZKA Moszkva 2
Dinamo Zagreb – Wolfsberg 1
Crvena zvezda – Gent 1
Hoffenheim – Slovan Liberec 1

Előzmény: zsolyika (464)
warr Creative Commons License 2020.11.05 0 0 479

3.játéknap
2020. november 5.

Roma – CFR Cluj 1
Young Boys – CSZKA Szófia 1
Arsenal – Molde 1
Rapid Wien – Dundalk 1
Slavia Praha – Nice x
Hapoel Beer-Seva – Leverkusen 2
Benfica – Rangers x
Lech Poznan – Standard Liege 2
Omonia – Granada x
PAOK – PSV Eindhoven x
Real Sociedad – AZ Alkmaar 1
Rijeka – Napoli 2
Zorja Luhanszk – AEK Athén x
Leicester City – Sporting Braga 1
Milan – Lille 1
Celtic – Sparta Praha 1
Sivasspor – Qarabag x
Villarreal – Maccabi Tel-Aviv 1
Royal Antwerp – LASK Linz x
Ludogorec – Tottenham 2
Feyenoord – CSZKA Moszkva 1
Dinamo Zagreb – Wolfsberg 1
Crvena zvezda – Gent x
Hoffenheim – Slovan Liberec 1

bendeguz90 Creative Commons License 2020.11.03 0 0 478

3.játéknap
2020. november 5.

Roma – CFR Cluj  1
Young Boys – CSZKA Szófia  1
Arsenal – Molde 1
Rapid Wien – Dundalk 1
Slavia Praha – Nice x
Hapoel Beer-Seva – Leverkusen  2
Benfica – Rangers x
Lech Poznan – Standard Liege 1
Omonia – Granada 2
PAOK – PSV Eindhoven 2
Real Sociedad – AZ Alkmaar 1
Rijeka – Napoli  x
Zorja Luhanszk – AEK Athén x
Leicester City – Sporting Braga 1
Milan – Lille 1
Celtic – Sparta Praha 1
Sivasspor – Qarabag X
Villarreal – Maccabi Tel-Aviv 2
Royal Antwerp – LASK Linz 2
Ludogorec – Tottenham 2
Feyenoord – CSZKA Moszkva x
Dinamo Zagreb – Wolfsberg x
Crvena zvezda – Gent 1
Hoffenheim – Slovan Liberec 1

limp Creative Commons License 2020.11.03 0 0 477

3.játéknap
2020. november 5.

Roma – CFR Cluj 1
Young Boys – CSZKA Szófia 1
Arsenal – Molde 1
Rapid Wien – Dundalk x
Slavia Praha – Nice x
Hapoel Beer-Seva – Leverkusen 2
Benfica – Rangers 1
Lech Poznan – Standard Liege X
Omonia – Granada X
PAOK – PSV Eindhoven 2
Real Sociedad – AZ Alkmaar 1
Rijeka – Napoli 2
Zorja Luhanszk – AEK Athén x
Leicester City – Sporting Braga 1
Milan – Lille 1
Celtic – Sparta Praha 1
Sivasspor – Qarabag 1
Villarreal – Maccabi Tel-Aviv 1
Royal Antwerp – LASK Linz 1
Ludogorec – Tottenham X
Feyenoord – CSZKA Moszkva 1
Dinamo Zagreb – Wolfsberg 1
Crvena zvezda – Gent 1
Hoffenheim – Slovan Liberec 1

Laszti_BVB Creative Commons License 2020.11.03 0 0 476

3.játéknap
2020. november 5.

Roma – CFR Cluj  1
Young Boys – CSZKA Szófia  X
Arsenal – Molde 1
Rapid Wien – Dundalk 1
Slavia Praha – Nice 1
Hapoel Beer-Seva – Leverkusen  2
Benfica – Rangers 1
Lech Poznan – Standard Liege X
Omonia – Granada X
PAOK – PSV Eindhoven X
Real Sociedad – AZ Alkmaar 1
Rijeka – Napoli  2
Zorja Luhanszk – AEK Athén 1
Leicester City – Sporting Braga 1
Milan – Lille 1
Celtic – Sparta Praha 1
Sivasspor – Qarabag X
Villarreal – Maccabi Tel-Aviv 1
Royal Antwerp – LASK Linz X
Ludogorec – Tottenham X
Feyenoord – CSZKA Moszkva 2
Dinamo Zagreb – Wolfsberg 1
Crvena zvezda – Gent 1
Hoffenheim – Slovan Liberec 1

zsolyika Creative Commons License 2020.10.30 0 0 475

2. forduló:
1. tutisanya 14p
1. zsolyika 14p
3. bendeguz90 12p
3. Laci-papi 12p
5. warr 11p
6. limp 10p
7. Laszti_BVB 8p
8. Laguna Seca 7p

AZ ÁLLÁS:
1. zsolyika 26p*
2. Laszti_BVB 24p*
3. Laci-papi 23p
4. warr 22p
5. tutisanya 20p*
6. Laguna Seca 20p
7. bendeguz90 17p
8. limp 10p

Laguna Seca Creative Commons License 2020.10.29 0 0 474

2.játéknap
2020. október 29.

CFR Cluj – Young Boys   x
Roma – CSZKA Szófia   1
Arsenal – Dundalk   1
Molde – Rapid Wien   1
Slavia Praha – Leverkusen   2
Nice – Hapoel Beer-Seva   x
Benfica – Standard Liege   1
Rangers – Lech Poznan   1
Omonia – PSV Eindhoven   2
Granada – PAOK   1
Real Sociedad – Napoli   2
AZ Alkmaar – Rijeka   x
Zorja Luhanszk – Sporting Braga   -
AEK Athén – Leicester City   -
Lille – Celtic   -
Milan – Sparta Praha   -
Qarabag – Villarreal   -
Sivasspor – Maccabi Tel-Aviv   -
Royal Antwerp – Tottenham   -
LASK Linz – Ludogorec   -
CSZKA Moszkva – Dinamo Zagreb   -
Feyenoord – Wolfsberg   -
Gent – Hoffenheim   -
Crvena zvezda – Slovan Liberec   -

tutisanya Creative Commons License 2020.10.29 0 0 473

2.játéknap
2020. október 29.

CFR Cluj – Young Boys 1
Roma – CSZKA Szófia 1
Arsenal – Dundalk 1
Molde – Rapid Wien x
Slavia Praha – Leverkusen 2
Nice – Hapoel Beer-Seva 1
Benfica – Standard Liege 1
Rangers – Lech Poznan 1
Omonia – PSV Eindhoven 2
Granada – PAOK 1
Real Sociedad – Napoli x
AZ Alkmaar – Rijeka 1
Zorja Luhanszk – Sporting Braga 2
AEK Athén – Leicester City 2
Lille – Celtic 1
Milan – Sparta Praha 1
Qarabag – Villarreal 2
Sivasspor – Maccabi Tel-Aviv x
Royal Antwerp – Tottenham 2
LASK Linz – Ludogorec 1
CSZKA Moszkva – Dinamo Zagreb x
Feyenoord – Wolfsberg 1
Gent – Hoffenheim 2
Crvena zvezda – Slovan Liberec 1

zsolyika Creative Commons License 2020.10.29 0 0 472

2.játéknap
2020. október 29.

CFR Cluj – Young Boys x
Roma – CSZKA Szófia 1
Arsenal – Dundalk 1
Molde – Rapid Wien x
Slavia Praha – Leverkusen 2
Nice – Hapoel Beer-Seva 1
Benfica – Standard Liege 1
Rangers – Lech Poznan 1
Omonia – PSV Eindhoven 2
Granada – PAOK 1
Real Sociedad – Napoli x
AZ Alkmaar – Rijeka 1
Zorja Luhanszk – Sporting Braga 2
AEK Athén – Leicester City 2
Lille – Celtic 1
Milan – Sparta Praha 1
Qarabag – Villarreal 2
Sivasspor – Maccabi Tel-Aviv x
Royal Antwerp – Tottenham 2
LASK Linz – Ludogorec 1
CSZKA Moszkva – Dinamo Zagreb x
Feyenoord – Wolfsberg 1
Gent – Hoffenheim x
Crvena zvezda – Slovan Liberec 1

warr Creative Commons License 2020.10.29 0 0 471

2.játéknap
2020. október 29.

CFR Cluj – Young Boys 1
Roma – CSZKA Szófia 1 
Arsenal – Dundalk 1 
Molde – Rapid Wien 2
Slavia Praha – Leverkusen 2
Nice – Hapoel Beer-Seva 1 
Benfica – Standard Liege x
Rangers – Lech Poznan 1
Omonia – PSV Eindhoven 2
Granada – PAOK x
Real Sociedad – Napoli x
AZ Alkmaar – Rijeka 1
Zorja Luhanszk – Sporting Braga x
AEK Athén – Leicester City x
Lille – Celtic x
Milan – Sparta Praha 1
Qarabag – Villarreal 2
Sivasspor – Maccabi Tel-Aviv x
Royal Antwerp – Tottenham 2
LASK Linz – Ludogorec 1
CSZKA Moszkva – Dinamo Zagreb x
Feyenoord – Wolfsberg 1
Gent – Hoffenheim 1
Crvena zvezda – Slovan Liberec x

Laszti_BVB Creative Commons License 2020.10.27 0 0 470

2.játéknap
2020. október 29.

CFR Cluj – Young Boys 1
Roma – CSZKA Szófia 1
Arsenal – Dundalk 1
Molde – Rapid Wien 1
Slavia Praha – Leverkusen 2
Nice – Hapoel Beer-Seva X
Benfica – Standard Liege 1
Rangers – Lech Poznan 1
Omonia – PSV Eindhoven x
Granada – PAOK X
Real Sociedad – Napoli X
AZ Alkmaar – Rijeka 1
Zorja Luhanszk – Sporting Braga X
AEK Athén – Leicester City x
Lille – Celtic 1
Milan – Sparta Praha 1
Qarabag – Villarreal X
Sivasspor – Maccabi Tel-Aviv x
Royal Antwerp – Tottenham 2
LASK Linz – Ludogorec 1
CSZKA Moszkva – Dinamo Zagreb 1
Feyenoord – Wolfsberg 1
Gent – Hoffenheim x
Crvena zvezda – Slovan Liberec X

limp Creative Commons License 2020.10.27 0 0 469

2.játéknap
2020. október 29.

CFR Cluj – Young Boys 1
Roma – CSZKA Szófia 1
Arsenal – Dundalk 1
Molde – Rapid Wien 1
Slavia Praha – Leverkusen 2
Nice – Hapoel Beer-Seva 1
Benfica – Standard Liege 1
Rangers – Lech Poznan 1
Omonia – PSV Eindhoven x
Granada – PAOK 1
Real Sociedad – Napoli 1
AZ Alkmaar – Rijeka 1
Zorja Luhanszk – Sporting Braga 1
AEK Athén – Leicester City x
Lille – Celtic x
Milan – Sparta Praha 1
Qarabag – Villarreal 2
Sivasspor – Maccabi Tel-Aviv x
Royal Antwerp – Tottenham x
LASK Linz – Ludogorec x
CSZKA Moszkva – Dinamo Zagreb 1
Feyenoord – Wolfsberg 1
Gent – Hoffenheim x
Crvena zvezda – Slovan Liberec 1

bendeguz90 Creative Commons License 2020.10.26 0 0 468

2.játéknap
2020. október 29.

CFR Cluj – Young Boys 1
Roma – CSZKA Szófia 1
Arsenal – Dundalk 1
Molde – Rapid Wien x
Slavia Praha – Leverkusen x
Nice – Hapoel Beer-Seva 1
Benfica – Standard Liege 1
Rangers – Lech Poznan 1
Omonia – PSV Eindhoven 2
Granada – PAOK 1
Real Sociedad – Napoli x
AZ Alkmaar – Rijeka 2
Zorja Luhanszk – Sporting Braga 1
AEK Athén – Leicester City 2
Lille – Celtic 2
Milan – Sparta Praha 1
Qarabag – Villarreal x
Sivasspor – Maccabi Tel-Aviv 2
Royal Antwerp – Tottenham 2
LASK Linz – Ludogorec 1
CSZKA Moszkva – Dinamo Zagreb 1
Feyenoord – Wolfsberg 2
Gent – Hoffenheim 2
Crvena zvezda – Slovan Liberec 1

Laci-papi Creative Commons License 2020.10.26 0 0 467

2.játéknap
2020. október 29.

CFR Cluj – Young Boys 1
Roma – CSZKA Szófia 1
Arsenal – Dundalk 1
Molde – Rapid Wien 1
Slavia Praha – Leverkusen 2
Nice – Hapoel Beer-Seva 1
Benfica – Standard Liege 1
Rangers – Lech Poznan 1
Omonia – PSV Eindhoven 1
Granada – PAOK 1
Real Sociedad – Napoli x
AZ Alkmaar – Rijeka x
Zorja Luhanszk – Sporting Braga 2
AEK Athén – Leicester City 2
Lille – Celtic 2
Milan – Sparta Praha 1
Qarabag – Villarreal 2
Sivasspor – Maccabi Tel-Aviv 2
Royal Antwerp – Tottenham 2
LASK Linz – Ludogorec 1
CSZKA Moszkva – Dinamo Zagreb x
Feyenoord – Wolfsberg x
Gent – Hoffenheim x
Crvena zvezda – Slovan Liberec x
       

Előzmény: zsolyika (464)
zsolyika Creative Commons License 2020.10.26 0 0 466

1. forduló:
1. Laszti_BVB 16p

2. Laguna Seca 13p
3. zsolyika 12p
4. Laci-papi 11p
4. warr 11p
6. tutisanya 6p

7. bendeguz90 5p

zsolyika Creative Commons License 2020.10.26 0 0 465

Ma jövök az 1. forduló értékelésével is.

zsolyika Creative Commons License 2020.10.26 0 0 464

2.játéknap
2020. október 29.

CFR Cluj – Young Boys
Roma – CSZKA Szófia
Arsenal – Dundalk
Molde – Rapid Wien
Slavia Praha – Leverkusen
Nice – Hapoel Beer-Seva
Benfica – Standard Liege
Rangers – Lech Poznan
Omonia – PSV Eindhoven
Granada – PAOK
Real Sociedad – Napoli
AZ Alkmaar – Rijeka
Zorja Luhanszk – Sporting Braga
AEK Athén – Leicester City
Lille – Celtic
Milan – Sparta Praha
Qarabag – Villarreal
Sivasspor – Maccabi Tel-Aviv
Royal Antwerp – Tottenham
LASK Linz – Ludogorec
CSZKA Moszkva – Dinamo Zagreb
Feyenoord – Wolfsberg
Gent – Hoffenheim
Crvena zvezda – Slovan Liberec
        
3.játéknap
2020. november 5.

Roma – CFR Cluj
Young Boys – CSZKA Szófia
Arsenal – Molde
Rapid Wien – Dundalk
Slavia Praha – Nice
Hapoel Beer-Seva – Leverkusen
Benfica – Rangers
Lech Poznan – Standard Liege
Omonia – Granada
PAOK – PSV Eindhoven
Real Sociedad – AZ Alkmaar
Rijeka – Napoli
Zorja Luhanszk – AEK Athén
Leicester City – Sporting Braga
Milan – Lille
Celtic – Sparta Praha
Sivasspor – Qarabag
Villarreal – Maccabi Tel-Aviv
Royal Antwerp – LASK Linz
Ludogorec – Tottenham
Feyenoord – CSZKA Moszkva
Dinamo Zagreb – Wolfsberg
Crvena zvezda – Gent
Hoffenheim – Slovan Liberec
        
4.játéknap
2020. november 26.

CFR Cluj – Roma
CSZKA Szófia – Young Boys
Molde – Arsenal
Dundalk – Rapid Wien
Nice – Slavia Praha
Leverkusen – Hapoel Beer-Seva
Rangers – Benfica
Standard Liege – Lech Poznan
Granada – Omonia
PSV Eindhoven – PAOK
AZ Alkmaar – Real Sociedad
Napoli – Rijeka
AEK Athén – Zorja Luhanszk
Sporting Braga – Leicester City
Lille – Milan
Sparta Praha – Celtic
Qarabag – Sivasspor
Maccabi Tel-Aviv – Villarreal
LASK Linz – Royal Antwerp
Tottenham – Ludogorec
CSZKA Moszkva – Feyenoord
Wolfsberg – Dinamo Zagreb
Gent – Crvena zvezda
Slovan Liberec – Hoffenheim
        
5.játéknap
2020. december 3.

Roma – Young Boys
CFR Cluj – CSZKA Szófia
Molde – Dundalk
Arsenal – Rapid Wien
Nice – Leverkusen
Slavia Praha – Hapoel Beer-Seva
Rangers – Standard Liege
Benfica – Lech Poznan
Granada – PSV Eindhoven
Omonia – PAOK
AZ Alkmaar – Napoli
Real Sociedad – Rijeka
AEK Athén – Sporting Braga
Zorja Luhanszk – Leicester City
Milan – Celtic
Lille – Sparta Praha
Sivasspor – Villarreal
Qarabag – Maccabi Tel-Aviv
LASK Linz – Tottenham
Royal Antwerp – Ludogorec
Feyenoord – Dinamo Zagreb
CSZKA Moszkva – Wolfsberg
Crvena zvezda – Hoffenheim
Gent – Slovan Liberec
        
6.játéknap
2020. december 10.

Young Boys – CFR Cluj
CSZKA Szófia – Roma
Dundalk – Arsenal
Rapid Wien – Molde
Leverkusen – Slavia Praha
Hapoel Beer-Seva – Nice
Standard Liege – Benfica
Lech Poznan – Rangers
PSV Eindhoven – Omonia
PAOK – Granada
Napoli – Real Sociedad
Rijeka – AZ Alkmaar
Sporting Braga – Zorja Luhanszk
Leicester City – AEK Athén
Celtic – Lille
Sparta Praha – Milan
Villarreal – Qarabag
Maccabi Tel-Aviv – Sivasspor
Tottenham – Royal Antwerp
Ludogorec – LASK Linz
Dinamo Zagreb – CSZKA Moszkva
Wolfsberg – Feyenoord
Hoffenheim – Gent
Slovan Liberec – Crvena zvezda

bendeguz90 Creative Commons License 2020.10.22 0 0 463

1.játéknap

2020. október 22.

 

Young Boys – Roma ---

CSZKA Szófia – CFR Cluj ---

Dundalk – Molde ---

Rapid Wien – Arsenal ---

Leverkusen – Nice ---

Hapoel Beer-Seva – Slavia Praha ---

Standard Liege – Rangers ---

Lech Poznan – Benfica ---

PSV Eindhoven – Granada ---

PAOK – Omonia ---

Napoli – AZ Alkmaar ---

Rijeka – Real Sociedad ---

Sporting Braga – AEK Athén x

Leicester City – Zorja Luhanszk 1

Celtic – Milan 1

Sparta Praha – Lille 1

Villarreal – Sivasspor 1

Maccabi Tel-Aviv – Qarabag 1

Tottenham – LASK Linz 1

Ludogorec – Royal Antwerp x

Dinamo Zagreb – Feyenoord 1

Wolfsberg – CSZKA Moszkva 2

Hoffenheim – Crvena zvezda 1

Slovan Liberec – Gent 2

tutisanya Creative Commons License 2020.10.22 0 0 462

A csoportok:

 

• A csoport: AS Roma (olasz), Young Boys (svájci), CFR Cluj (romániai), CSZKA Szófia (bolgár)         Tj: Roma, CFR Cluj

• B csoport: Arsenal (angol), Rapid Wien (osztrák), Molde (norvég), Dundalk (ír)                                Tj: Arsenal, Rapid

• C csoport: Leverkusen (német), Slavia Prága (cseh), Hapoel Beer-Sheva (izraeli), Nice (francia)       Tj: Leverkusen, Nice

• D csoport: Benfica (portugál), Standard Liege (belga), Rangers (skót), Lech Poznan (lengyel)           Tj: Rangers, Benfica

• E csoport: PSV (holland), PAOK (görög), Granada (spanyol), Omonia (ciprusi)                                 Tj: Granada, PSV

• F csoport: Napoli (olasz), Real Sociedad (spanyol), AZ (holland), Rijeka (horvát)                             Tj: Napoli, AZ

• G csoport: Braga (portugál), Leicester City (angol), AEK Athén (görög), Zorja Luhanszk (ukrán)      Tj: Leicester, Braga

• H csoport: Celtic (skót), Sparta Prága (cseh), Milan (olasz), Lille (francia)                                        Tj: Milan, Lille

• I csoport: Villarreal (spanyol), Qarabag (azeri), Maccabi Tel-Aviv (izraeli), Sivasspor (török)             Tj: Villareal, Qarabag

• J csoport: Tottenham (angol), Ludogorec (bolgár), LASK (osztrák), Royal Antwerp (belga)             Tj: Tottenham, LASK

• K csoport: CSZKA Moszkva (orosz), Dinamo Zágráb (horvát), Feyenoord (holland), Wolfsberger AC (osztrák)  Tj: CSZKA,                                                                                                                                                                             Dinamó,

• L csoport: Gent (belga), Crvena zvezda (szerb), Hoffenheim (német), Slovan Liberec (cseh)          Tj: Hoffenheim, Liberec

tutisanya Creative Commons License 2020.10.22 0 0 461

1.játéknap

2020. október 22.

 

Young Boys – Roma ---

CSZKA Szófia – CFR Cluj ---

Dundalk – Molde ---

Rapid Wien – Arsenal ---

Leverkusen – Nice ---

Hapoel Beer-Seva – Slavia Praha ---

Standard Liege – Rangers ---

Lech Poznan – Benfica ---

PSV Eindhoven – Granada ---

PAOK – Omonia ---

Napoli – AZ Alkmaar ---

Rijeka – Real Sociedad ---

Sporting Braga – AEK Athén 1

Leicester City – Zorja Luhanszk 1

Celtic – Milan x

Sparta Praha – Lille 2

Villarreal – Sivasspor 1

Maccabi Tel-Aviv – Qarabag x

Tottenham – LASK Linz 1

Ludogorec – Royal Antwerp 1

Dinamo Zagreb – Feyenoord 1

Wolfsberg – CSZKA Moszkva x

Hoffenheim – Crvena zvezda x

Slovan Liberec – Gent 2

Laguna Seca Creative Commons License 2020.10.22 0 0 460

1.játéknap

2020. október 22.

 

Young Boys – Roma   2

CSZKA Szófia – CFR Cluj   1

Dundalk – Molde   2

Rapid Wien – Arsenal   2

Leverkusen – Nice   x

Hapoel Beer-Seva – Slavia Praha   x

Standard Liege – Rangers   2

Lech Poznan – Benfica   2

PSV Eindhoven – Granada   x

PAOK – Omonia   1

Napoli – AZ Alkmaar   1

Rijeka – Real Sociedad   x

Sporting Braga – AEK Athén   x

Leicester City – Zorja Luhanszk   1

Celtic – Milan   2

Sparta Praha – Lille   2

Villarreal – Sivasspor   1

Maccabi Tel-Aviv – Qarabag   1

Tottenham – LASK Linz   1

Ludogorec – Royal Antwerp   1

Dinamo Zagreb – Feyenoord   x

Wolfsberg – CSZKA Moszkva   2

Hoffenheim – Crvena zvezda   1

Slovan Liberec – Gent   x

zsolyika Creative Commons License 2020.10.22 0 0 459

A csoportok:

 

• A csoport: 1. AS Roma (olasz), 2. Young Boys (svájci)

• B csoport: 1. Arsenal (angol), 2. Rapid Wien (osztrák)

• C csoport: 1. Leverkusen (német), 2. Slavia Prága (cseh)

• D csoport: 1. Benfica (portugál), 2. Rangers (skót)

• E csoport: 1. PSV (holland) 2. Granada (spanyol)

• F csoport: 1. Napoli (olasz), 2. Real Sociedad (spanyol)

• G csoport: 1. Leicester City (angol), 2. Braga (portugál)

• H csoport: 1. Milan (olasz), 2. Lille (francia)

• I csoport: 1. Villarreal (spanyol), 2. Qarabag (azeri)

• J csoport: 1. Tottenham (angol), 2. LASK (osztrák)

• K csoport: 1. Dinamo Zágráb (horvát), 2. CSZKA Moszkva (orosz)

• L csoport: 1. Crvena zvezda (szerb), 2. Gent (belga)

 

1.játéknap

2020. október 22.

 

Young Boys – Roma x

CSZKA Szófia – CFR Cluj 2

Dundalk – Molde 2

Rapid Wien – Arsenal 2

Leverkusen – Nice 1

Hapoel Beer-Seva – Slavia Praha 2

Standard Liege – Rangers x

Lech Poznan – Benfica 2

PSV Eindhoven – Granada 1

PAOK – Omonia 1

Napoli – AZ Alkmaar 1

Rijeka – Real Sociedad 2

Sporting Braga – AEK Athén 1

Leicester City – Zorja Luhanszk 1

Celtic – Milan x

Sparta Praha – Lille 2

Villarreal – Sivasspor 1

Maccabi Tel-Aviv – Qarabag x

Tottenham – LASK Linz 1

Ludogorec – Royal Antwerp 1

Dinamo Zagreb – Feyenoord 1

Wolfsberg – CSZKA Moszkva x

Hoffenheim – Crvena zvezda x

Slovan Liberec – Gent 2

Előzmény: zsolyika (452)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!