Keresés

Részletes keresés

tom_jbm Creative Commons License 2006.04.28 0 0 23
Új hirek:
http://www.vnegyed.hu/cikk.php?article=1399&pat=2
http://it.news.hu/c.php?mod=10&id=18735
http://www.sg.hu/cikkek/44261
http://www.computerworld.hu/hirek_hir.php?id=41209
tom_jbm Creative Commons License 2006.04.22 0 0 22
Örűlök, hogy itt találkozhatunk újra.
Hétfőn reggel infót kérek a feltett kérdésekről és megválaszolom itt.
OFF
Nálunk a neox késő du. nem müködött, igy csak 3C számomon tudtam hivni kifelé.
Farkas Dia Creative Commons License 2006.04.22 0 0 21
Igen ez egy Bp-i szám, amelynek hívása Bp-ről helyinek, vidékről távolságinak minősül.
A Neo-nak viszont van vidékről helyi díjért hívható 888-181, illetve Bp-i szintén helyinek számító 8888-181 hívószáma
Előzmény: csn (20)
csn Creative Commons License 2006.04.22 0 0 20

Üdv,

a 3912600  behívószám speciális, belföldről bárhonnan helyi tarifával hívható szám, vagy csak egy sima Bp-i szám, azaz vidékről távolsági tarifás?

/mert a Neophonex-nál a behívószám belföldről helyi hívás ám.../

b.janko Creative Commons License 2006.03.20 0 0 19
A sebességmódosítás igényét milyen formában érdemes jelezni, hogy minél hamarabb végbemenjen???
Előzmény: 3c-sales (18)
3c-sales Creative Commons License 2006.02.28 0 0 18
Kedves Hant,

Remélem, már működik az ADSL kapcsolata, és elégedetten tudod használni.
A "Hozd Magaddal" akciónkat és a 3 hónap ingyen akciót is még egy hónappal meghosszabítottuk - Március végég lehet kedvezményesen csatlakozni hozzánk.
Előzmény: hant (17)
hant Creative Commons License 2006.02.14 0 0 17
Kedves Sales! [i]Gondolom a "januári T-Comos ADSL" a Try&Buy, azaz a próba ADSL-t jelenti. [/i] Igen, ami holnap lejár. Tehát a modem marad nálunk, nem kell visszaküldeni a T-Comnak? Marad bekötve, csak holnaptól nem érhetjük el a netet? Az egyiket már megrendeltem. Akkor hamarosan elküldöm a másik rendelést is. Köszi! hant
Előzmény: 3c-sales (16)
3c-sales Creative Commons License 2006.02.14 0 0 16
Kedves Hont:

Gondolom a "januári T-Comos ADSL" a Try&Buy, azaz a próba ADSL-t
jelenti. Ez esetben nem kell visszaadni a modemet, és újat küldeni (ez benne van a
szerződésben is), mert a modem a felhasználó tulajdona, így ha tőlünk rendel
ADSL-t, továbbra is jelenleg használt modem marad ott, csak onnantól a 3C
Kft. biztosítja az Internet összeköttetést.

A szerződésben az is benne van, hogy a hozd magaddal akció egyik
feltétele, hogy mindkét ADSL összeköttetésnek 60 napon belül létesülnie
kell. Tehát nyugodtan meg lehet rendelni mindkettőt egyszerre (sőt,
ajánlott, mert nem tart sokáig az akció), és elég csak az egyik szerződésen
feltűntetni, őt ki hozta. Amelyik később van készen, onnantól jogosult
mindkét felhasználó az akcióra.

Előzmény: hant (15)
hant Creative Commons License 2006.02.13 0 0 15
Kedves Sales! Akinek a januári T-Comos ingyenes ADSL-je van, annak a T-Comos modemet és leválasztót vissza kell adnia és ti küldtök másikat? Tehát ha most két megrendelést szeretnék egyszerre, akkor a másikkal várnom kell, hogy bekössék az egyiket és számlát kapjak és csak utána kérhetem a bekötést a másiknak, hogy mindkettőnknek meglegyen a plusz ingyenes hónapja? Így annak csak kb. 1 hónap múlva lehet csak ADSL-je? hant
Előzmény: 3c-sales (14)
3c-sales Creative Commons License 2006.02.13 0 0 14
Kedves érdeklődők!

A szerződést honlapunkról lehet letölteni és beküldeni, de a legjobb, ha az érdeklődő felhív egy értékesítő kollégát a 275 5200-es telefonszámon, aki mindent elmond és segít a kitöltésben is.

A szolgáltatás jellemzően 1-2 héten belűl él.

Az ADSL modemet és a leválasztót mi adjuk, és postán küldjük ki, ezekért nem kell külön fizetni. Természetesen van mód (plusz díj ellenében) szakemberrel beköttetni a kapcsolatot.

A szolgáltatás jellemzői (garantált minimum és maxiumum le- és feltöltési sebesség) a szerződésünkben vagy a honlapunkon (http://www.3c-hungary.hu/3dsl/tudnivalok) szerepelnek.

Egyébként ezek az értékek megegyeznek a többi szolgáltató értékeivel, mivel ezeket alapvetően a T-Com ADSL adatátviteli technológiája határozza meg, amit
mindenki a T-Com-tól vásárol meg. A minőséget befolyásolhatja még maga a fizikai átviteli közeg, azaz a telefonvonal állapota, távolsága az ADSL központtól, esetleg a modem műszaki hibái. Manapság általában már mindenütt megfelelő és stabil a sávszélesség.

Ha valaki új ügyfelet hoz, a "hozott" ügyfél ADSL telepítést követő számlázási hónapra már érvényes az új ingyen hónap (persze ehhez az is szükséges, hogy a "hozó" ügyfélnek is már megvalósult legyen az ADSL összeköttetése, illetve, hogy még érvényben legyen az akció).

Cvetkov Sztefan
phonemann Creative Commons License 2006.02.13 0 0 13
Kedves 3C Sales!

Én meg azt szeretném megkérdezni, hogy jól értettem-e azt, hogy, ha ADSL-t rendelek, és még ismerősömnek is hozok ADSL-t, akkor a 3 hónapon felül további ingyen hónapokat kapok?

Hogyan alakul az év fizetős hónapjaira?

Köszönettel:

phonemann
hant Creative Commons License 2006.02.12 0 0 12
Szia Sales!

Katam egy szórólapot az egyik áruházban, hogy ADSL szolgáltatást is nyújtotok.
A honlapotokat átnézve érdeklődnék, hogy
hol lehet szerződést kötni
mennyi idő alatt aktíválódik
a hozzávaló ADSL berendezést és a leválasztót ki adja és mennyiért
mennyire stabil és fix a sávszélesség
az új előfizetés hozatala mikor érvényesül a fizetésben?

Hirtelen ennyi.

Köszi!
hant
3c-sales Creative Commons License 2006.02.08 0 0 11
Sziasztok!

A nagy érdeklődésre tekintettel, további 50 felhasználó, aki beta tesztelést vállal, kap 500 forintot, amit le tud beszélni off-net hívásokra.

Siessetek - ezzel a tesztelés le fog zárulni!

www.3c-hungary.hu

Cvetkov Sztefan
3c-sales Creative Commons License 2006.02.02 0 0 10
Sziasztok!

Köszönjük a hozzászólásokat! Természetesen, minden kritikát komolyan vesszük, és megfelelően javítjuk a gyenge pontokat.

Ajánlom figyelmetekbe az új IP telefon szolgáltatásunkat - még lehet jelentkezni az ingyenes tesztelésre, amihez adunk 500 forint ajándek off-net hívásra. Tudjuk, hogy sokat lehet javítani, és most a legfontosabb a hang minősége. Később jön a visszahívó szám és a társai - legyen egy kis meglepetés is :-)

Adunk a véleményetekre!

Cvetkov Sztefan, ügyvezető
phonemann Creative Commons License 2006.01.20 0 0 9
Én úgy tudom, hogy 25 000 forintos beszélgetés felett már jóval olcsóbbak a Matávnál, de a különbség az árban már 1 beszélgetésnél is megmutatkozik. Ezért jöttem át hozzájuk.

phonemann
Előzmény: seba1 (7)
szvl Creative Commons License 2006.01.19 0 0 8
Hát akkor nem érdemes ezzel a céggel sokat foglalkozni. Nemcsak hogy a percdíjaikat nem teszik fel rendesen a honlapjukra, de még az sem világos, hogy kik a célközönség. Ilyen hozáállásst látva nem sok jót jósolok az ügyfélszolgálaton egy esetleges hiba/teves számlázás vagy bármilyen probláma esetén.
Előzmény: seba1 (7)
seba1 Creative Commons License 2006.01.18 0 0 7
Hello mindenkinek

A mai napon délután hívtam az ügyfélszolgaltukat és egy meglepő (legalább is számomra) feltétele van a szerződéskötésnek. Ugyan nem kell garantálni, de azért megkérdezték, hogy el fogom e érni a havi 25 ezer Ft beszéd forgalmat. Mivel azt mondtam, hogy nem így nem igen ajánlották a szolgáltatásukat. Nagyobb ügyfeleket szeretnének. Le van ez valahol írva?

Tehát ez nem jelent konkurenciát a hallandó előfizetőknek.

Boccs ha untattam valakit. Csak a mihez tartás véget írtam le

Üdv Seba
szvl Creative Commons License 2006.01.17 0 0 6
Nem találom a honlapjukon, hogy melyik ország melyik díjzónába tartozik. Én vagyok rendkívül béna, vagy a 3C Magyarország jár még gyerekcipőben?
Előzmény: kalambo (-)
phonemann Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5
Ja, és ADSL-t is adnak. Ha megveszem az otthoni PC-met, akkor
lehet, hogy azt is tőlük veszek majd. A weblapjukon láttam, hogy most
4990-ért adják most az 512/128-as csomagot vírusírtóval és 50Mbyte
tárhellyel és fix IP vel.

Phonemann
phonemann Creative Commons License 2006.01.17 0 0 4
Sziasztok!

Figyelmetekbe ajánlom a 3C telefonszolgáltatását, info:
http://www.3c-hungary.hu/telefon.html
A Matávot nagyon drágának találtam ezért eddig Tele2-vel telefonáltam. Most átnyergelek a 3C-hez
A honlapjukon láttam, hogy a percdíjaik jobbak a Tele2
prcdíjainál, és nincs kapcsolási díj. Annyi, hogy szerződést
kell kötni velük, amit bármikor fel lehet mondani. Ami nekem legjobban
tetszik, hogy nem kell előhívó számot bepögyögnöm telefonáláskor.

Phonemann
battila63 Creative Commons License 2005.11.07 0 0 3

Köszike!

Közben már elolvastam is, valahogy beugrott a banknet!

Mégeszgyszer köszi!

Előzmény: meoboss_ (2)
meoboss_ Creative Commons License 2005.11.07 0 0 2

Ha jól értelmezem ez a cég az ex-Banknet.

link: http://www.banknet.hu

http://www.3c-hungary.hu

Előzmény: battila63 (1)
battila63 Creative Commons License 2005.11.07 0 0 1

kicsit bővebben!

Link net?

Cicabugyi Creative Commons License 2005.11.07 0 0 0
0 sikert.
kalambo Creative Commons License 2005.11.07 0 0 topiknyitó

Újabb szolgáltató lépett be a liberalizált magyar telekommunikációs piacra, és kínálja előválasztásos alternatív telefonszolgáltatását. Az orosz és közép-európai tulajdonú telekommunikációs és internetszolgáltató, a Consolidated Communications Corporation (3C Plc.) hazai leányvállalata, a 3C Magyarország Kft. a július óta tartó tesztelés sikeres lezárultával aláírta első, országos viszonteladói szerződését a szolgáltatás értékesítésére.

A szolgáltatás a T-Com területén, illetve a 3C Magyarország partnere által biztosított budapesti, miskolci, győri, székesfehérvári, tatabányai, kecskeméti, pécsi, debreceni és zalaegerszegi végpontokon különösen kedvező feltételekkel vehető igénybe. A cég közleménye szerint a 3C Magyarország hálózatán létrejövő vezetékes hívásokkal felhasználói szokásoktól függően akár 10-35 százalékos megtakarítás is elérhető a havi telefonszámlán a versenytársak áraihoz képest, és nem kell előhívó számot sem tárcsázni.

"A fejlesztés alapvető fontosságú a 3C Kft. jövője szempontjából, mert lehetővé teszi terjeszkedésünket a kis- és középvállalkozások dinamikusan növekvő piacán" – jegyezte meg Sztefan Cvetkov, a 3C Kft. ügyvezető igazgatója. "A közvetítő előválasztásos telefonszolgáltatásunkkal kapcsolatos kezdeti tapasztalataink rendkívül biztatóak. Bízunk benne, hogy hamarosan egyre több végfelhasználó rajtunk keresztűl bonyolítja hívásait."

Na?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!