Keresés

Részletes keresés

Oliviaa Creative Commons License 2023.04.12 0 0 434

The LUMIX FZ300 comes with a high-resolution (1,440k-dot) OLED Live View Finder which allows high visibility thanks to a 10,000:1 contrast and perfect framing ...The Panasonic LUMIX DMC FZ300K  long zoom digital camera offers 4K video features and the Leica DC  Word Master    lens with 24x zoom and a bright F2.8 aperture across the ... The Panasonic Lumix DMC-FZ300 performed reasonably well for its class in our low light tests thanks in part to its fast lens, and was able to capture bright images down to the lowest light level we test at.

But some cameras introduced several years ago retain sufficient appeal to make them viable products in the current market. One of these is the Panasonic Lumix DMC-FZ300 introduced in  2015

 

wmage Creative Commons License 2021.11.01 0 0 433

Sziasztok, eladóvá vált a polcról leporolva egy régebbi model. Lumix FZ30-as. külsőre kopottas, a memóriát csak a fedél tartja bent, egyébként minden más rendben működik. 

Annak ajánlom, aki bele akar kóstolni a fotózási beállításokba, látni hogy milyen hatással vannak egymásra a záridő, iso, blende méret, vagy milyen a manuális fókusz, de a próbára nem költene sokat.
Mindent beállítható rajta ami egy alap DSLR-en, de persze attól minőségben lényegesen elmarad.

 

Adok hozzá mindent ami a képen látható:

- Gyári doboza, leírás
- 1 pótakksi(ami továbbá ezekkle kompatibilis: FZ7 FZ30 FZ50 FZ28 FZ18 TZ8 FZ8 FZ38)
- töltő
- lencsevédő és napellenző
- maga a fényképező

 

Alfika Creative Commons License 2018.05.01 0 0 432

Sziasztok.

 

Segítségre lenne szükségem. FZ30-as gép "napellenzőjét" sikeresen a Dunába veszejtettem, egy fotózás során. Hol tudok helyette másikat venni? Hogy hívják ezt pontosan, és hol lehet ilyet venni? Kifejezetten típus azonost kell venni, vagy valamilyen szinten kompatibilisek ezek? Milyen tulajdonságok alapján kell erre rákeresni?

 

Előre is köszi a segítséget!

Askerc Creative Commons License 2017.07.09 0 0 431

Szia! Íme:

Kipróbáltuk: Panasonic DMC-FZ30 teszt

szerző:

Irházy Róbert (Birdie)

-

2005-10-10 09:01

https://pixinfo.com/cikkek/kiprobaltuk-panasonic-dmc-fz30/10/

S mindezt milyen áron? Nos, érdemes böngészgetni az árakat, mert úgy véljük, hogy ilyen átfogással, optikai stabilizátorral, ekkora felbontás mellett ilyen részletgazdagságot elérve a bruttó 180 ezer Ft-os ár igen korrekt.

Előzmény: Törölt nick (430)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.05 0 0 430

Sziasztok! Van nekem is egy FZ30-om már lassan fél éve és eddig nagyon jól teljesít. Egyébként azért írtam mert érdekelne újonnan mennyit ért ez a gép? Egyébként küldők egy-két képet ami ezzel készült

andfer Creative Commons License 2016.03.16 0 0 429

Panasonic DMW-CZA30 bőrtokot keresek megvételre.

Előzmény: andfer (401)
valta Creative Commons License 2015.11.02 0 0 428

Panasonic Fz 30 Eladva.

valta Creative Commons License 2015.07.07 0 0 427

Eladóvá vált egy Panasonic FZ30.

 

Tartozékok:

 

Táska

Akksi töltő,2db akkuval

UV szürő

CPL szürő

FLD szürő

Gyári napellenző

Nyakpánt

Eredeti kezelési utasitás

 

Megkimélt ,korát meghazudtoló állapot!

 

 

valta@freestart.hu 

jazzking Creative Commons License 2015.02.27 0 0 426

Komolyabb váltás miatt eladóvá vált szeretett gépem tartozékaival.
Az egyik legjobb választás kezdő fotózáshoz!
Bár gondolom, aki ide téved ismeri.
Sajnos ma már nem lehet hasonló kategóriát kapni.
Aki egyszer megtapasztalja a manuális zoom előnyeit, soha többé nem akar mást! :)

 

Tartozékok:
- objektívsapka
- kompenzátor (napellenző)
- akkumulátor (3db)
- töltő
- eredeti Panasonic nyakpánt
- táska
- SD kártya
- távkioldó
- Polárszűrő

 

 

Átvétel: Hódmezővásárhely, Makó, Szeged

 

http://www.jofogas.hu/csongrad/Panasonic_DMC_FZ30_elado_A_hires_felprofi_bridge_24049429.htm?ma=1

 

 

Üdv!

Zoli

 

email: zoli01(kukac)citromail.hu

 

stat00 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 425

Két napja a Panasonic FZ-30 fényképezőgépemet ellopták. SERIAL: I5SS04115R. Manapság nem sokat ér. Becsületes megtalálónak adok egy üveg gyümölcslevet....:-)

nor2 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 424

A korábban meghirdetett 
Panasonic DMC-FZ30

fényképezőgép elkelt, megvették.

Előzmény: nor2 (422)
nor2 Creative Commons License 2014.05.10 0 0 422

Kiváló állapotú, nagyon megkímélt, keveset használt 
Panasonic DMC-FZ30

fényképezőgép eladó.

 

A gép egy idős úré volt, aki sajnos egészségi állapota miatt nem sokat tudta használni, ezért kiváló, nagyon megkímélt állapotban van.

 

Azok kedvéért, akik keresővel kerültek ide, és nem ismerik a típust:
Tulajdonságok:
- Automatikus és teljes manuális üzemmód
- Kézi zoomgyűrű és fókuszgyűrű
- Kiváló minőségű, nagy fényerejű Leica DC Vario-Elmarit objektív
- Kihajtható, forgatható LCD képernyő
- Valós (belenézős) elektronikus kereső
- Optikai (valós) képstabilizátor
- Kompenzálható vakuteljesítmény
- Vakupapucs
- Kiválóan kezelhető, nagyon jó fogású váz
- Dedikált funkciógombok, két külön tárcsa a blendéhez/záridőhöz

Tartozékok: 
- objektívsapka
- kompenzátor (napellenző)
- akkumulátor
- töltő
- eredeti Panasonic nyakpánt

 

Átvehető Budapesten, a IV. kerületben.

Érdeklődni lehet: austin@freemail.hu

Akihabara_foto Creative Commons License 2014.01.26 0 0 421

Elkelt

Eladó egy ideje használaton kívüli, külsőleg szép, kifogástalan működésű FZ30-as gép. Hátha valaki ennyi pénzért már csak nosztalgiából megveszi. Ár: 17 eFt

Előzmény: Akihabara_foto (417)
Akihabara_foto Creative Commons License 2014.01.11 0 0 420

Ha hajlandó vagy kézi beállításokat használni, akkor mindenképp javaslom, hogy vegyél egy olcsó régi átalakított  vagy átalakítandó vakut néhány ezer forintért. Vígyázz, az analóg gépek vakuja átalakítás nélkül tönkre teheti a digitális gépeket. A vaku (kiemelten a derítő hatás) használat nagyon fontos lépcsőfok a fotózásban.  

Előzmény: psn66 (413)
Akihabara_foto Creative Commons License 2014.01.11 0 0 419

A nosztalgiát folytatva

Valamikor FZ10 géppel készítettem olyan képeket, amelyekben most is tudok gyönyörködni. Apósom mind a mai napig FZ20-as gépet használ teljes megelégedéssel, de azt a gépet eredetileg egy unokának vettem, aki most Nikon D7000-nél tart, így az FZ20 tényleg betöltötte a híd szerepet. Ez az FZ30 ajándékozásom nem jött be, most visszacseréltem egy TZ kategóriára. Vannak, akik kényelmesek és zsebben kívánják hordani a gépet. Most épp nincs kinek ajándékozni, így meghirdetem. Úgy gondolom, hogy ennek a gépnek az optikája még mindig ugyan olyan jó, mint 2005-ben volt. Az érzékelője ugyan elavult, de jó fényviszonyok között különösen tele-fotózásnál ver minden 20 eFt alatti kompakt gépet. Azt várom, hogy valaki azt mondja, nincs most sok pénzem, de ennyit megkockáztatok, hogy egy bridge gép tud-e valamiben többet adni, mint egy olcsó kompakt gép. Azt gondolom, hogy sokan lehetnek, akiknek akár egy ilyen gép is új dimenziót nyithat a fotózásban.

Előzmény: trollcsi (418)
trollcsi Creative Commons License 2014.01.06 0 0 418

most nosztalgiabol megneztem a 2005-ös pixinfo tesztet:

 

"S mindezt milyen áron? Nos, érdemes böngészgetni az árakat, mert úgy véljük, hogy ilyen átfogással, optikai stabilizátorral, ekkora felbontás mellett ilyen részletgazdagságot elérve a bruttó 180 ezer Ft-os ár igen korrekt."

 

:)

Előzmény: Akihabara_foto (417)
Akihabara_foto Creative Commons License 2013.12.27 0 0 417

Eladó egy ideje használaton kívüli, külsőleg szép, kifogástalan működésű FZ30-as gép. Hátha valaki ennyi pénzért már csak nosztalgiából megveszi. Ár: 17 eFt. 

andfer Creative Commons License 2013.12.18 0 0 416

Milyen fotók tetszenek neked? Próbálj olyanokat. Családról, természetről. tárgyakról.

Könyvtárból próbálj kikölcsönözni fotós könyveket.

Amijez kedvet érzel.

Írd meg a telefonszámodat és úgy többet tudok mondani.

Előzmény: psn66 (415)
psn66 Creative Commons License 2013.12.18 0 0 415

@andfer 
A magyar nyelvű leírás megvan, de hogyan kezdjek, mármit milyen képeket stb. ? Milyen oldalon bongészgessek?

andfer Creative Commons License 2013.12.17 0 0 414

Szia!

Sajnos nem tudok privátot írni, mivel a címed nem publikus.

Legjobb lenne, ha áttanulmányoznád a fényképezőgép kezelési útmutatóját. Úgy tudom, hogy az FZ30-as fényképezőgép menűje nem magyar nyelvű.

Javasolnám, hogy hívd fel telefonon a Panasonic céget.

+ 36 40 201 006 "kék" telefonszámon. Lehetőleg vezetékes telefonról, mivel mobilról a kék számok hívásan nagyon drága.

Innen kérd meg, küldjék el neked az FZ30-as fényképezőgép magyar nyelvű kezelési útmutatóját.

Nekem korábban készségesen segítettek hasonló esetben és fájlban megküldték.

Sajnos a honlapjukok nem lehet letölteni a magyar nyelvű leírást.

Előzmény: psn66 (413)
psn66 Creative Commons License 2013.12.17 0 0 413

Sziasztok. 15 éves vagyok és faternak van itthon egy ilyen gépe. El szeretnék kezdeni fényképeni, de mivel anyagilag nem is állok úgy, hogy vegyek egy gépet úgygondoltam ezzel el tudnám kezdeni :) valaki segytene hogy milyen úton induljak el? A gépen minden beállytás gyári. Szeretném a záridejáét csökkenteni, valamint az autofocust kikapcsolni :) valaki segytsen kérem és írjon privátban :) előre is köszönöm :)

floppy13 Creative Commons License 2013.12.17 0 0 412

Szerintem ezt nehéz lenne így össze hasonlítani bármelyik ujabb tipussal. sebessége, kép minősége szerintem ma is megálja a helyét.

Előzmény: Kologarn (411)
Kologarn Creative Commons License 2013.12.10 0 0 411

Üdv!

 

 Panasonic Lumix DMC-FZ30-nak mi a ma gyártott megfelelője?

 

köszi

 

floppy13 Creative Commons License 2013.11.11 0 0 410

Módosítok: (és elnézést ,de mint kiderült:......)

Eladó "BOLTI" álapotu, szinte "érintetlen" Panasonic Fz30-as szürke fényképezőgép! Tudom hogy ez 50-es topik,de hátha érdekel valakit ,valóban szinte ÚJ FZ30-as! Dobozában minden gyári tartozékkal ,2x 2Gb új SiliconPower 80x -os SD kártyával, (ez most lett véve) KENKO Uv szűrővel,két akkumulátorral.Szinte karc nélküli, (idős emberé volt,magam is elcsodálkoztam a tip top állapotán ) !!!Megtekinthető kipróbálható .Csak személyes átvétel! Akár Karácsonyi ajándéknak is kitünő!!! Köszi hogy megnézted! 45ezerért!      Valamint :. nagylátószögü előtét lencse,SOLIGOR DHG 0.75x Wide for Digital 52mm (átalakítóval 52-55mm) Panasonic Fz 30-50 -es gépekre,valamint "DIGITAL HIGH DEFINITION 2X TELEPHOTO LENS JAPAN OPTICS 55mm-es menettel.A kettő együtt 25ezer .

floppy13 Creative Commons License 2013.11.11 0 0 409

Nem írtam az árat , 45ezret kér érte,és még van pluszban SOLIGOR DHG  0.75x nagylátószögü előtétlencse, 25ezerért ha valakit érdekel.

floppy13 Creative Commons License 2013.11.11 0 0 408

Eladó bolti álapotu, szinte "érintetlen" Panasonic Fz30-as szürke fényképezőgép! Dobozában minden gyári  tartozékkal ,2x 2Gb új Sd kártyával, (ez most lett véve)   KENKO Uv szűrővel,két akkumulátorral.Szinte karc nélküli,    (idős emberé volt,magam is elcsodálkoztam a tip top állapotán ) !!!Megtekinthető kipróbálható  .Csak személyes átvétel!  Akár Karácsonyi ajándéknak is kitünő!!! Köszi hogy megnézted!   

Tattoo70 Creative Commons License 2012.10.30 0 0 407

Sziasztok.

Eladó egy hibátlan működésű jó állapotú Panasonic DMC FZ30. A gépnek minden gyári tartozéka, még a doboza is megvan. Plussz adok hozzá egy lowepro fotóstáskát is. FZ 50-re lett lecserélve, színe fekete... tel.:06705737399

Üdv. mindenkinek

szabolcspál Creative Commons License 2012.08.22 0 0 406

Üdv!

Eladó egy DCR-250 -es macró előtét  13000ft, valamint egy Olympus TCON-17-es 1.7 szorzóju tele előtét lencse 21000ft. Mindkettő dobozában, kupakjaival, hibátlan állapotban. Én FZ 30-on használtam őket, de már másik gépem van, ezért nincs rá szükségem.

Elérhető vagyok email cimen, vagy tmobil 859 63harminckettő számon.

cbr decco Creative Commons License 2012.04.24 0 0 405

Sziasztok!


Segítséget kérnék, egy DMC-FZ38-as fényképezőm van.

Szeretném bővíteni a memoria kártyát. Mekkora a maximális bővíthetősége??

 

e-mail: decco@citromail.hu

andfer Creative Commons License 2011.12.06 0 0 404

 

Van valakinek tapasztalata a Wayteq fotókeretekről?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!