Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

hicky Creative Commons License 2009.08.01 0 0 521
Juj! :-((
Előzmény: LangsamV6 (519)
zoli2008 Creative Commons License 2009.08.01 0 0 520
 

Uraim!
Volna elado hasznalt de jo allapotu K24es turbom ill. egy uj GTB 2260as csigam!!!

Ha kell vkinek szoljon!

Ar megegyezes szerint!

Ajanlatokat e-mailben varok!

Udv

LangsamV6 Creative Commons License 2009.07.30 0 0 519
Sziasztok.
Családi okok miatt eladó a 2005.decemberi 2.4-es benzines, sötétkék színű Multitronic váltós A6-os limuzinom 90ezer km-rel, vezetett szervízkönyvvel, szép állapotban.
Jó lenne ha Audit szerető ember venné meg. :)
Üdv. Mindenkinek.
Duck A6 Creative Commons License 2009.07.30 0 0 518

Köszi!

 

Megpróbálom ott is.

MoHoYoYo Creative Commons License 2009.07.30 0 0 517
Ajánlom neked is az audi fórumot. Az pörgősebb.
Előzmény: Duck A6 (516)
Duck A6 Creative Commons License 2009.07.29 0 0 516

Sziasztok!

 

Segítségeteket szeretném kérni!  Van egy audi A6 1.8T 2001 20v autóm. Már több szerelönél is megfordúltam voltam már kecskeméten szakszervízben  is, de minden honnan elküldtek. Nem tudtak segíteni pontosabban nem akar senk vele foglalkozni. A következőket csinálja az autó: Alapjáraton tökéletes es indul is. Alassú gázadásnál is egy bizonyos forgulatig jó, de ha rátapozok a pedálra megtorpan szaggat nem akar menni felpörögniV viszont ha felengedem a pedált, akkor hírtelen egy pillanatra megugrik nagyon. Már vettem pedált szenzorral trafót de nem segített. Ha tud valaki valami okosat , kérem segítsen. Előre is köszönöm Üdv Mindenkinek

MoHoYoYo Creative Commons License 2009.07.28 0 0 515

De sajnos sok minden változik, ha fejegységet cserélsz. Legfőbb változás az, hogy nem fogja kiírni a kijelzőre a számokat, a rádió adást, stb. illetve elvesznek más konfortok is. Lehet kapni olyan 20 körül mp3-as adaptert, ami rá lehet kötni a fejegységedre. Azt hiszem X-Carlink a neve, vagy valami hasonló. Ebay-n is lehet ilyet találni. Persze vannak olyan adapterek 70 körül, amik segítségével megjeleníthetők a kijelzőn a kiíások!!! Szóval én biztosan nem cserélném ki a gyári cuccot, de ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz.

Szervízzel kapcsolatban pedig menj fel az audi topikra, ott vannak olyanok akik értenek hozzá és persze olyanok is, akik dilettánsok.

Előzmény: mxxxx (514)
mxxxx Creative Commons License 2009.07.28 0 0 514
Köszi! Így visszanézve lehet h kicsit félreérthető volt a hozzászólásom, úgy jön le, mintha a fejegység miatt keresnék szervizt.
Valójában mindenképpen kellene egy jó szerviz, mert a bevizsgáláskor kiderült, hogy vmi indítómotor csappantyút vagy mit kellene cserélni (állítólag ha elromlik lehet h egyszercsak nem indul be az autó) - és persze ettől függetlenül kellene vmit csinálni a cdlejátszóval.
Márkaszervizekről sok rosszat hallani, bár eddig nem audis voltam, audiról nicns tapasztalatom. De pl fékpofát kell cserélni márkaszervizben 50-60e-s alkatrész árat mondtak elöl és hátul, neten meg 10-20ezerért vannak a fékbetétek. Egyébként 2006-os 2.0 tdi-m van.
Én is teljesen elégedett vagyok a hangzással, nem is nyúlnék hozzá különben, csak ha számot akarok váltani, vagy leállítom az autót általában elakad (ha magától játssza folyamatosan akkor nincsen gond).
Tehát be lehet építeni bármilyen fejegységet a gyári helyére, csak keretet kell venni hozzá, a vezérlés marad az eredeti? Ez nem hangzik rosszul. Igazából itt a design nem sokat számít, a kesztyűtartóban van. De lehet h érdemesebb lenne mp3 lejátszót, akár vmi USB-s megoldást betenni.
Előzmény: MoHoYoYo (512)
Motata Creative Commons License 2009.07.28 0 0 513
hali!
nekem 98-as 2.5 v6 tdi-m van!és kb fél éve lett adagoló felújítva és akkor úgy jelzett az autó,hogy a műszerfalon ahol kiírja,hogy milyen fokozatba van a tiptronic váltó az teljesen bepirosodott a kijelző!erre azt mondták,hogy szerviz üzemmódba vált be ilyenkor az autó!na most tegnap meg ma megint csinálta ugyan ezt a jelenséget és az lenne a kérdésem ,hogy ezt akkor is csinálhatja,hogyha nem csak az adagolóval van baj?mármint,hogy szervizüzembe teszi e ha más baj van?
köszi a segítséget előre is!!
MoHoYoYo Creative Commons License 2009.07.28 0 0 512

Üdvözöllek az áhatosok világában.

Fontolóra kell venni, hogy mit szeretnél. Meg akarod-e tartani azt a desinget, hangulatot, amit gyárilag kaptál (forma, egyszerűség, fények) avagy ezt feladva egy jobb hangzást, de más desingvilággal? Megjegyzem, hogy én a gyári 8 hangszoróval+subbal meg vagyok elégedve, de ez lehet, hogy csak az én igénytelenségem. Egyébként 1-2 ezer forintért lehet betétet venni hozzá, ugyanis a gyárinál kisebbek a fejegységek és két oldalt lyuk maradna. Szóval neked kell öntened, hogy mit akarsz. (Az sem mellékes, hogy mondjuk mennyiért javítják meg a fejegységedet és mennyit szánsz egy fejegységre.)   

Előzmény: mxxxx (511)
mxxxx Creative Commons License 2009.07.28 0 0 511
Sziasztok

Épp most vettem A6-ot. Tudtok ajánlani jó szerelőt Pécs-Kaposvár környékén? A márkaszervizt inkább mellőzném.
Annyi problémám van vele, hogy bénázik a CD-lejátszó, cserélte már valaki a gyárit? Be lehet tenni a helyére bármit, vagy csak gyárival működik?
RoadKing Creative Commons License 2009.07.27 0 0 510
Jááá,még sajna nem a faceliftes.....
Előzmény: Törölt nick (509)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.25 0 0 509
233-as motor??
Előzmény: RoadKing (508)
RoadKing Creative Commons License 2009.07.24 0 0 508
hali All

Most lépek az Audi táborába!
1-2 tanácsot szeretnék.
2008as 3.0tádé s-line ex!
Motata Creative Commons License 2009.07.20 0 0 507
Hali!
a műszerfal nem jelzi ha be van húzva a kézifék!tudna valaki segíteni,hogy merre találom az érintkezőt vagy esetleg mit nézzek meg??
98-as a6-ról van szó nem tudom számít e de tiptronicos 2.5 tdi
köszi a segítséget előre is!
LangsamV6 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 506
Ha nagyon szereted a sebességet és sokat előzöl sportosan, akkor kevés. Egyébként szerintem elég a teljesítménye, igazából akkor tűnik inkább kevésnek, ha úgy mész, hogy tele van utasokkal az autó plusz még a csomagtartó is fullos. Akkor a plusz 3 mázsa miatt már érezhetően belassul az egyszemélyes tulajdonságaihoz képest, ezt nyilván jobban kezeli egy nagyobb köbcentis motorral az autó. A fogyasztása viszont a méretéhez képest nagyon jó, nálam multitronic váltóval 9 (országút) 12 (város) között alakul rugalmas stilussal. Nekem csak elsőkerekes, nyilván egy quattro hajtás még rátesz minimum egy literrel. A megbízhatósága nagyon jó, tehát az nem kérdés. Üdv.
Előzmény: grbv (502)
grbv Creative Commons License 2009.07.17 0 0 505

szia!

koszi az infot bar engem  a c6os audik erdekelnenek abba meg nincs 2.8as:)

rettento massziv,jo kocsik a c5osok de ugy vagyok vele,h a jo isten mentsen meg tole megegyszer:)  igaz mar nem mai darabok....

Előzmény: g.tomi2 (504)
g.tomi2 Creative Commons License 2009.07.17 0 0 504

Szia!

2,8 v6 9-18 liter hangulatfüggő.

Remélem segítettem.

Előzmény: grbv (500)
czovike Creative Commons License 2009.07.17 0 0 503
Sziasztok

Csatlakoznék én is hozzátok.
Audi 100 (C4) 2.5 TDi Avant s-line automatával.

Lenne is egyből egy kérdésem. Ugy vettem a vasat, hogy a légzsák átvezetője ki van szerelve, és sehogy nem találom a helyét annak az alkatrésznek, amit kaptam.
A kormányoszlop takarása szintén kisipari módszerekkel át van alakítva, amitől még kevésbé találom a helyüket a dolgoknak.
Tudna valaki valami valami képet ezekről az alkatrészekről, illetve elhelyezkedésükről, mert már kezdek ideggyenge lenni... :)

És üdv mindenkinek!
grbv Creative Commons License 2009.07.16 0 0 502

persze termeszetesen.az is erdekelne igaz nagyobb motorral szeretnem venni de meg ki tudja, hogy, hogy alakul?:D

nezeggettem azokat is de felek tole ,h kicsit gyenge ebbe a kasztniba.de akkor majd te elmondod :)))

koszi szepen

Előzmény: LangsamV6 (501)
LangsamV6 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 501
" akarmilyen benzinesrol varnek velemenyeket.teljesitmeny,fogyasztas stb stb. "

2.4-es A6-osról (C6) megfelelne ? :)

Üdv.

Előzmény: grbv (500)
grbv Creative Commons License 2009.07.12 0 0 500

sziasztok!

uj vagyok itt az a6 forumon igazibol nincs is a6osom:)

gondolkozom az a6oson de mindefelekeppen csak benzinest szeretnek.most van egy e60as bmw 530d-m amit elszeretnek cserelni egy a6-ra.ezelott volt egy 2.5tdi a6osom tehat tisztaba vagyok a marka szepsegeivel es buktatoival is:) sok penzt rakellett koltenem igaz csak idosebb korara jottek ki a gondok rajta, de akkor eleg sok.pedig szalonauto volt en voltam az egyetlen tulaja,nem valami hasznalt,lerugott visszatekert ceges auto.

3.2fsi-n gondolkozok de akarmilyen benzinesrol varnek velemenyeket.teljesitmeny,fogyasztas stb stb.

ugy vagyok vele,h dizelt soha tobbet mert rettenetesen szerviz igenyesek.a mostani bmw-m-re is most kellett koltenem 1 millio ft-ot,ugyh meg "olcsobban" megszereztem a dolgokat bele.ha valaki szanna ram egy kis idot es segitene,adna tanacsot,h megis milyenek a benzines "uj" audik azt nagyon megkoszonnem!!!

 

madi_7 Creative Commons License 2009.07.12 0 0 499
Hello! Audi A6 3.0 TDI S-line quattro-ba milyen sebváltóolaj szükséges, illetve hány liter? És olyan kérdésem lenne még, hogy mi az az "egér"?-valahol a váltóval van kapcsolatban azt tudom.
Előre is köszönöm.
üdv.madi
LangsamV6 Creative Commons License 2009.07.12 0 0 498
Szia.
Pedig elvileg már működik Budapesten. Volt cikk is már a neten is róla, bár gyakorlatilag hatástalannak írták le. Nem frissít vagy nagy késéssel.
Egyébként utólag szerelted be vagy gyárilag volt benne a gyári navid ? Nekem is C6-osom van, a csomagtartóban van 2 üres hely is a "hi-fi toronyban". Be tudnál tenni egy képet, hogy Neked milyen plusz egységek is vannak még benne a navihoz ? Homály vagyok a témában, gondolom egy dvd-s egység és egy GPS-es egység kell még pluszban, az MMI tartalmaz valamilyen előkészítést, non-installed menüponttal.
Köszi. Üdv.
Előzmény: Cornetto33 (497)
Cornetto33 Creative Commons License 2009.07.11 0 0 497

Hali.

Még mindig nem értem miért nem működik itthon a TMC-m? N.O.-ban hibátlan volt(egy helyen le is terelt nagy meglepetésemre).Hazafele a 0-áson sem írt semmit (TMC áthúzva),pedig ott kellene nem? BP.-en beljebb nem teszteltem még.Valaki tudja mi lehet a gond?

Egyébként a 2.0 PDTD 3500 km átlaga 5,9 L/100 volt comp. szerint.

1
oliroli Creative Commons License 2009.07.01 0 0 496
Eladó Pioneer AVH P-5700 multimédiás fejegység!

1 DIN méretű, 6,5"-os képátlójú színes, 16:9 képarányú, motoros mozgatású kijelző, DVD/CD/MP3/ WMA-lejátszóval. Nincs rejtett doboz!! 4*50W Mosfet erősítő, CD-váltó vezérlés, RDS-tuner, telefonnémítás, 2 pár RCA kimenet, RCA AV in/out, 3 sávos EEQ+, SFEQ, részlegesen levehető előlapl. Deq-P6600 processzerral surround hang. DVD Auto Play, Bookmark Play, Eject Bookmark Play funkciók, iPod adapter fogadás, tolatókamera bemenet, AVG-VDP1menetdinamikai processzor kezelése.
LangsamV6 Creative Commons License 2009.06.27 0 0 495
Köszönöm.
3 napig nem voltam, most néztem be a fórumra, erre mit látok, 10 % ? :)
Esetleg bővebben mailben ? :)
(tudod melyikre gondoltam ugye)

Üdv.

Előzmény: Törölt nick (494)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.27 0 0 494

Langsam!

 

Asszem 10% van benn szoftveresen....

Törölt nick Creative Commons License 2009.06.27 0 0 493

A fogyi természetesen erősen lábfüggő...

Kb. 5-15 liter...

Nagyátlagban 7,5-9 liter körül lehet reális...

Előzmény: oliroli (492)
oliroli Creative Commons License 2009.06.27 0 0 492
Tudod,én külföldön dolgozom és az autóval is járnák ki,úgy hogy a GPS csak-csak elkélne.
A digit meg csak a látvány miatt:).Nekem tök gagyinak néz ki a sima tekerős.

3.0 fogyasztás??
Előzmény: Törölt nick (491)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!