Keresés

Részletes keresés

Digit79 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 472
:)
Előzmény: nord (467)
G_ArchAngel Creative Commons License 2007.09.01 0 0 471
Te "megegyezel" a testvéreddel?
Előzmény: Törölt nick (470)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.01 0 0 470
Hát, ha a Lajka érzékelője megeygezik az E-1-ével, akkor megette a fene az egészet.....
Előzmény: DIE_ROBOTER (468)
G_ArchAngel Creative Commons License 2007.09.01 0 0 469
a Leica lényege nem ez...

a Leica egy olyan gép, amivel könnyen a környezeted részévé válhatsz, beilleszkedhetsz udvarias maradhatsz, nem rombolsz privát szférát, nem keltesz felesleges zajt - s természetesen ezt az attitüdöt egy magasfokú német (most már japán/amerikai részekkel megáldott) technológia támogatja...

az objektívjei, a kereső és a távmérős váz előnye vitathatatlan, én még egy kicsit jobb érzékelőre és feldolgozórendszerre vágyom...
Előzmény: DIE_ROBOTER (468)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007.09.01 0 0 468
És azt tudod, hogy az DMR-ben és az E-1-ben lévő érzékelő tesók? Teljesen azonos technológia, azonos a raszter, azonos CFA, csak nagyobb a lapka. (Kodak)
Az újabb DMR-ben és az M8-ban lévő is teljesen ugyanaz, csak az anti-blooming csatorna vékonyabb. Ezáltal picit kevésbé zajos, jobb a dinamika de könnyebben átfolyik a beégett rész. Az M8-ban pedig a mikrolencséken ugye van ez a shift trükk.
Előzmény: G_ArchAngel (461)
nord Creative Commons License 2007.09.01 0 0 467
Csak egy Sith beszél ennyire végletekben.
Te se panaszkodhatsz.
Előzmény: Digit79 (466)
Digit79 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 466

"Canon-Nikon még az árnyékát sem tudná utolérni..."

Csak egy Sith beszél ennyire végletekben.

 

Előzmény: G_ArchAngel (465)
G_ArchAngel Creative Commons License 2007.09.01 0 0 465
arra, amire gyártották a digit Lajkát (és az analógokat) messze a legjobbak - Canon-Nikon még az árnyékát sem tudná utolérni...

klasszikus riportra nem létezik jobb gép - mióta létezik a fotográfia, azóta a legtöbb, legfontosabb történelmi fotó Leica-val készült...



kicsit olyan, mint egy fantasyból elővett varázsfegyver: nem a legszebb, nem a legjobb - de a kiválasztottak kezében mutatja meg igazi hatalmát és könnyen sárkánygyilkossá válik...
Előzmény: Törölt nick (462)
Digit79 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 464
Sith NagyÚr
Előzmény: G_ArchAngel (461)
Digit79 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 463

Fúúújjjjjj bizony, pedig csábító lehet a könnyebb út... (D3)

 

Előzmény: Törölt nick (458)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.01 0 0 462

A Leica az merő sznobizmus szerintem......  unatkozó, knipszelő német milliomosok elitizáló játékszere. Nem rossz, persze, annyi pénzért akár már jó is lehet......de digitális vonalon szerintem guriga taknyot sem érnek a gépei/ persze az árukhoz képest. Optikát gyártani viszont tudnak, ez vitathatatlan....

Na

Előzmény: G_ArchAngel (457)
G_ArchAngel Creative Commons License 2007.09.01 0 0 461
nem, az Mindenek Felett Áll:)
Előzmény: Digit79 (459)
G_ArchAngel Creative Commons License 2007.09.01 0 0 460
Nikon gyártott fényképezőgépet: D3 és F6

a többi vicc...
Előzmény: Törölt nick (458)
Digit79 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 459
Az is a sötét oldalon van :)
Előzmény: G_ArchAngel (457)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.01 0 0 458
Én is Canonos vagyok, de azért nem elvakult. Pl. SoMa barátom Pentaxa határozottan tetszik. Persze a Nyikon a más: az fúúúújjjjj!   ;))))
Előzmény: Digit79 (456)
G_ArchAngel Creative Commons License 2007.09.01 0 0 457
van a Leica és vannak a játékok...

ez utóbbiból jutott nekem is:-)
Előzmény: Abrash (447)
Digit79 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 456

Így van, nyilvánvalóan ez vallási ügy.

Én Canon hívő vagyok és sose állok át a sötét oldalra.

 

Előzmény: Törölt nick (455)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.01 0 0 455
Persze hogy az...már a címe is világossá teszi szerintem....;))))
Előzmény: SoMa (454)
SoMa Creative Commons License 2007.09.01 0 0 454
Szerintem meg Pentax... és akkor mi van, mindenki azt veszi amelyik szimpatikusabb neki. Ez egy értelmetlen topic.
Digit79 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 453
...aztán jött az EOS
Előzmény: Digit79 (452)
Digit79 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 452
Inkább mondjuk úgy AF előtt a Nikon...
Előzmény: Törölt nick (451)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.01 0 0 451

Nem értem a kérdést.

A filmes őskorban a Nikon volt "a" fényképezőgép. A digitális világban a Canon az.

Mit kell ezen problémázni????

Digit79 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 450
Mindenben
Előzmény: madgie (449)
madgie Creative Commons License 2007.09.01 0 0 449
Fénymásológyártásban mindenképp :)
Előzmény: Digit79 (448)
Digit79 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 448
Canon jobb és kész.
Előzmény: Abrash (447)
Abrash Creative Commons License 2007.09.01 0 0 447
na, fijúg, ápdételni kéne az álláspontokat.
lett nyikony fullfrém, igaz, kenyony fullfrém kb dupla felbontásnál tart, igaz az is, nyikonyon még mindig több a bizgető.

tessék szépen sorba állni a gyóntatószéknél!
canon.Eos Creative Commons License 2007.06.12 0 0 446
jobb a Canon mindenben!


NJani Creative Commons License 2007.04.11 0 0 445
Nono, neked a compactok is számítanak ?

"A DSLR piacon is a Canon vezet: 2005-ben 30.7%, 2006-ban már 46.7% a piaci részesedése ....... A Nikon 33%-os részesedéssel a második befutó a DSLR piacon."

Szóval DSLR felosztás:
1. Canon - 46.7 %
2. Nikon - 33 %
3. Egyéb - 20,3 % (Pentax/Samsung, Sony/Minolta, Fuji/Nikon ...)
Előzmény: canon.Eos (444)
canon.Eos Creative Commons License 2007.04.11 0 0 444
.hun Creative Commons License 2007.03.11 0 0 443
és a vita le is zárva mi? ;)
Előzmény: G_ArchAngel (440)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!