Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.01 0 0 462

A Leica az merő sznobizmus szerintem......  unatkozó, knipszelő német milliomosok elitizáló játékszere. Nem rossz, persze, annyi pénzért akár már jó is lehet......de digitális vonalon szerintem guriga taknyot sem érnek a gépei/ persze az árukhoz képest. Optikát gyártani viszont tudnak, ez vitathatatlan....

Na

Előzmény: G_ArchAngel (457)
G_ArchAngel Creative Commons License 2007.09.01 0 0 461
nem, az Mindenek Felett Áll:)
Előzmény: Digit79 (459)
G_ArchAngel Creative Commons License 2007.09.01 0 0 460
Nikon gyártott fényképezőgépet: D3 és F6

a többi vicc...
Előzmény: Törölt nick (458)
Digit79 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 459
Az is a sötét oldalon van :)
Előzmény: G_ArchAngel (457)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.01 0 0 458
Én is Canonos vagyok, de azért nem elvakult. Pl. SoMa barátom Pentaxa határozottan tetszik. Persze a Nyikon a más: az fúúúújjjjj!   ;))))
Előzmény: Digit79 (456)
G_ArchAngel Creative Commons License 2007.09.01 0 0 457
van a Leica és vannak a játékok...

ez utóbbiból jutott nekem is:-)
Előzmény: Abrash (447)
Digit79 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 456

Így van, nyilvánvalóan ez vallási ügy.

Én Canon hívő vagyok és sose állok át a sötét oldalra.

 

Előzmény: Törölt nick (455)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.01 0 0 455
Persze hogy az...már a címe is világossá teszi szerintem....;))))
Előzmény: SoMa (454)
SoMa Creative Commons License 2007.09.01 0 0 454
Szerintem meg Pentax... és akkor mi van, mindenki azt veszi amelyik szimpatikusabb neki. Ez egy értelmetlen topic.
Digit79 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 453
...aztán jött az EOS
Előzmény: Digit79 (452)
Digit79 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 452
Inkább mondjuk úgy AF előtt a Nikon...
Előzmény: Törölt nick (451)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.01 0 0 451

Nem értem a kérdést.

A filmes őskorban a Nikon volt "a" fényképezőgép. A digitális világban a Canon az.

Mit kell ezen problémázni????

Digit79 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 450
Mindenben
Előzmény: madgie (449)
madgie Creative Commons License 2007.09.01 0 0 449
Fénymásológyártásban mindenképp :)
Előzmény: Digit79 (448)
Digit79 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 448
Canon jobb és kész.
Előzmény: Abrash (447)
Abrash Creative Commons License 2007.09.01 0 0 447
na, fijúg, ápdételni kéne az álláspontokat.
lett nyikony fullfrém, igaz, kenyony fullfrém kb dupla felbontásnál tart, igaz az is, nyikonyon még mindig több a bizgető.

tessék szépen sorba állni a gyóntatószéknél!
canon.Eos Creative Commons License 2007.06.12 0 0 446
jobb a Canon mindenben!


NJani Creative Commons License 2007.04.11 0 0 445
Nono, neked a compactok is számítanak ?

"A DSLR piacon is a Canon vezet: 2005-ben 30.7%, 2006-ban már 46.7% a piaci részesedése ....... A Nikon 33%-os részesedéssel a második befutó a DSLR piacon."

Szóval DSLR felosztás:
1. Canon - 46.7 %
2. Nikon - 33 %
3. Egyéb - 20,3 % (Pentax/Samsung, Sony/Minolta, Fuji/Nikon ...)
Előzmény: canon.Eos (444)
canon.Eos Creative Commons License 2007.04.11 0 0 444
.hun Creative Commons License 2007.03.11 0 0 443
és a vita le is zárva mi? ;)
Előzmény: G_ArchAngel (440)
G_ArchAngel Creative Commons License 2007.03.06 0 0 442
szőke, voltam - már ősz:)
ja, és nem nő, de szép, mint a Canon-userek:)
Előzmény: Badmotorfinger (441)
Badmotorfinger Creative Commons License 2007.03.06 0 0 441
Ezt most hogy értsük?

Ha a Nikon ronda fickóknak készül, akkor a Canon szőke nőknek? :)

Szőke nő-e vagy?
Előzmény: G_ArchAngel (437)
G_ArchAngel Creative Commons License 2007.03.06 0 0 440
1. pár: "kinek mi jut"
2. pár: Canon vs. Nikon pro-fotós
3. pár: Canon vs. Nikon user
G_ArchAngel Creative Commons License 2007.03.06 0 0 439

G_ArchAngel Creative Commons License 2007.03.06 0 0 438

G_ArchAngel Creative Commons License 2007.03.06 0 0 437
Canon-user
Nikon-user
glad Creative Commons License 2006.12.06 0 0 436

Most már akkor tudjuk, hogy a Nikon meg ide osztogatott ingyen! :)

 

A canon bezzeg fótóriportereket szórta meg! :-)

Előzmény: Kúper (435)
Kúper Creative Commons License 2006.12.06 0 0 435
A "Minden profi kanyont használ vazze" fanboyoknak egy kis csemege :))

Ezek a képek a Fiat Punto EURO NCAP töréstesztjéről vannak (Fifth Gear tegnapi részéből kepcsöröltem őket), a felső képen 2 nagysebességű kamera látható, az alsón pedig egy törés utánni állapotokat megörökítő jómunkásember:

nyikony1
nyikony2
madgie Creative Commons License 2006.12.05 0 0 434
Vettél vón fényképezőt :)))
Előzmény: glad (433)
glad Creative Commons License 2006.12.05 0 0 433
Mit csináljak ha egy árban voltak? vettem az újabbat!  :)
Előzmény: madgie (432)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!