Keresés

Részletes keresés

petiz Creative Commons License 2007.12.04 0 0 9
nah emberek,módosítás! a receptet árulom a Vatera piacterén. www.vatera.hu
keressetek rá a keresőben!
petiz Creative Commons License 2007.04.04 0 0 8
a minta kb fél gyufásdoboznyi. az eredeti egy egyszerhasználatos,hagyománmyos ételdobozban lett formába öntve,tehát mérete ekkora.
Előzmény: petiz (7)
petiz Creative Commons License 2007.04.04 0 0 7
ballisztikai gél eladó! a ballisztikus zselé vezetőképessége és tulajdonsága szinte ugyan olyan,mintaz emberé ezáltal ballisztikai zselével számtalan emberi életet lehet pótóolni a kisérletekhez. ballisztikus gél színek: eredeti,sárgás húgysárga anyag: 1500/ tömb   lila: 2100/tömb   Kék:  1750/ tömb      víztiszta,átlátszó: külön megrendelésre.   minta is kérhető: ingyenes    nagy szakítószilárdságú,kalapácsal,bottal,tollal,asztallábbal,ököllel,airsofttal nem esett baja. késsel bele lehet döfni,bele lehet lőni és elnyeli,stb. iró jó móka. érd: qswd@citromail.hu
Andrew77 Creative Commons License 2005.12.25 0 0 6
Mythbusters az jó. Mostanában láttam azt a részt amikor chilivel akarták kimarni a börtönrácsot. Az az egyenáramos megoldás nagyon tetszett. Most volt az a piramisos, azért az a magyarázat az almára, hogy az egyik oldalára kevesebb baktérium jutott mint a másikra kicsit furcsa volt. Persze ami azt illeti én sem hiszek az ilyesmiben.
Infomaker Creative Commons License 2005.11.02 0 0 5

Készült jó pár rész, már szinte nem is adnak újakat, az a gond..

 

De azért rulez.

PrInCe Creative Commons License 2005.11.02 0 0 4

Ilyen kevesen nézik a sorozatot vagy még nem találták meg a topikot?

 

Ma állítólag arról lesz szó hogyan lehet a traffipaxot kicselezni. Nagyon kiváncsi vagyok.

Előzmény: fokhagymabors (2)
batyja Creative Commons License 2005.11.02 0 0 3
szoktam nézni,de néha uncsi, hogy ugyanazt látom...
fokhagymabors Creative Commons License 2005.11.02 0 0 2
én nézem minden filmjüket! a hétfői elektrosztatikus ökörködésükön majdnem beszartam a röhögéstől.
Előzmény: PrInCe (-)
pointless Creative Commons License 2005.11.02 0 0 1
Ajánlom az "Urban legend" topikot, ott gyakran szóba kerül a Mythbusters.

Pólóügyben pedig az a tanácsom hogy csináltass magadnak, olcsóbb mintha a tengerentúlról rendelnéd.
PrInCe Creative Commons License 2005.11.02 0 0 0

Nullázásnak mindjárt egy kérdés:

 

Nem tudja valaki hol lehetne szerezni Mythbusteres pólót?

PrInCe Creative Commons License 2005.11.02 0 0 topiknyitó

Aki szereti Jamie Hynemant és Adam Savaget és a sorozatukat, írjon ide.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!